Jasmín

Čistě přírodní parfém

Hodnoceno 4.85 z 5 na základě 67 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 70)

od 187

Čistě přírodní jasmínový parfém. Je vyráběn prastarou metodou s dodržením tradičních postupů, které garantují maximální kvalitu a jedinečné vlastnosti parfému. Brzy si ho zamilujete a budete ho chtít pořád. I tak vám vydrží opravdu dlouho, tohle totiž není nějaká parfémová voda, jedná se o skutečný parfém 100% koncentrace.

 • 1 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Stačí týden a jasmín se svým nezaměnitelným aroma a působením na osobnost a psychiku se stane vaším osobním parfémem na celý život. Už se bez něj neobejdete. Ale to naprosto nevadí! Účinky jasmínu jsou jen pozitivní – pro vás i pro vaše okolí.

Jestliže růže je královnou květin, pak jasmín je králem. Toto rčení neplatí jen o vůni, ale i mezi terapeuty. Jasmín, podobně jako růže, figuruje v mnoha aromaterapeutických recepturách.

Jasmínový přírodní parfém vyráběný tradiční metodou disponuje hlubokým komplexem vůní s bohatými tóny jasmínu a santalového dřeva v pozadí. Nádherně svůdná vůně jasmínového parfému je tím intenzivnější, čím více se blíží noc – stejně jako v přírodě. To je nádherná vlastnost čistě přírodního parfému, že se chová jako původní rostlina.

Dosažení emocionální rovnováhy – to je hlavní terapeutický prospěch
 • zmírňuje úzkost a stres
 • zmírňuje deprese
 • vyrovnává hormonální hladinu
 • pomáhá při vyčerpání
 • podpora osobnosti ve výzvách
 • pro schopnost nadhledu
 • vhodný při pocitech méněcenosti, ublížení a křivdy
 • užitečný pro suchou, mastnou, podrážděnou a citlivou pokožku
 • antibakteriální
 • příjemně afrodiziakální účinek

Jaký je hlavní duchovní vliv tohoto parfému? Tento olej je již tisíce let používán pro dosažení emocionální rovnováhy. Jasmínový olej bývá úspěšně nasazován v boji proti depresi a úzkosti a vítězí cestou euforie a štěstí. Přináší příjemné odlehčení a rozvolnění napětí. A přitom nepůsobí relaxačně, nenutí vás vypnout, spíše naopak – pobízí a motivuje.

Jasmín je skvělou první pomocí při náporu stresu a sociální zátěže. Tedy když jsme mezi lidmi 🙂 Lahvička jasmínového parfému je nenápadná a umožňuje diskrétní podporu i ve společnosti. Třeba při náročné poradě, anebo v autobusu. Účinek je okamžitý…


Nebojte se kombinovat!

Čistě přírodní parfémy Dokonalé Lásky jsou jako stvořené pro kreativní představy a chuť zkusit něco nového. Nebojte se s nimi experimentovat a kombinovat je mezi sebou. Může vám to přinést zajímavé prožitky a také zcela osobitou individuální vůni.

Spojení vůní můžete provést přímo na pokožce, nejprve nanesete první parfém a poté na stejné místo aplikujete druhý.

A při dalším pokusu si pak všimněte, že když znovu spojujete stejné vůně jako minule, výsledek bývá i překvapivě jiný! V mísení vonných látek totiž velmi záleží i na tom, v jakém jsou poměru.

K prozkoumání jsou zde ostatní přírodní parfémy. Jasmín se skvěle pojí s těmito: Dokonalý muž, Opojení a Zelený čaj.


Může si pes užívat jasmínový parfém?

Jistě! Když se jedná o přírodní složení a nejsou v parfému žádné syntetické přídavky. A takový je právě čistě přírodní Jasmínový parfém.

Avšak používání u psa by mělo být v souladu s jeho rozhodnutím, na základě dobrovolného příjmu po zanalyzování očicháním.

Jasmín je zvířaty vybírán z těchto důvodů:

 • Nezvládnutelné emoce
 • Stres
 • Obavy
 • Kožní problémy
 • Deprese
 • Hormonální nerovnováha u samců

Hlavní přínos:
stabilizátor emocí a relaxant

Jasmín poskytuje psům stejné účinky jako lidem. Pokud váš pes chce Jasmín, tak mu ho poskytněte. Naneste si trošičku do dlaně, nechte psa, aby si dlaň zanalyzoval očicháním, a poté parfém jemně vetřete do srsti a kůže v místech, kde je to psovi nejvíce příjemné.

Takto si můžete účinky a vůni jasmínu užívat společně. A také můžete jasmínový parfém využít jako podporu ve chvílích, kdy je pes v tenzi, ve stresu nebo prostě nějak nezvládá emoce.


Je jasmín i pro muže?

Jistě! Jasmín ocení i více otevření muži. Zvládání typických mužských problémů a diskomfortů je pořádná výzva a občas to nebývá snadné. Pro muže, který si toto umí připustit může být jasmínový přírodní parfém skvělou pomůckou.

Pro zvládání náporu negativních emocí. Při stresu a hromadící se tenzi. Když se vzbouří testosteron, adrenalin a vasopresin. Proti zbytečné agresivitě, obviňování nebo sebeobviňování. Pro nadhled ve vypjaté chvíli. Pro sebeuvědomění a jistotu.

Ne každý muž ale tíhne ke květové vůni. Velmi užitečný pro zvládání emocí a stresu a pro práci s osobností muže je přírodní parfém Dokonalý muž. A to je opravdu jiná vůně! Zemitá, teple dřevitá, s tóny suché trávy a na pozadí s velmi lehkým nástinem citrusu.  Za tuto unikátní vůni je zodpovědný vetiver (Vetiveria zizanioides), který je hlavní ingrediencí.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte.

Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému.

Účinné látky parfému jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Způsob použití u psa

Ano, tento jasmínový parfém můžete používat i se svým pejskem, pokud to tak pes chce. Prohloubíte Váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace. A navíc organismus psa jemně zásobíte prospěšnými látkami.

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete – a pak už se věnujte Vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte a mazlete.


Na jak dlouho mi lahvička s parfémem vystačí?

Záleží na tom, kolik parfému a jak často budete aplikovat.
Fanatičtí milovníci jasmínu svoji lahvičku vypotřebují jistě dříve 🙂 Ale lze konstatovat, že při používání přiměřené dávky dvakrát za den, vydrží lahvička s obsahem 5 ml minimálně pět měsíců.

Upozornění

Čistě přírodní parfém Jasmín nabízíme i ve variantě balení s obsahem 1 ml parfému pro ty, kteří vůni jasmínu neznají nebo prostě chtějí zatím vyzkoušet, jestli je to ta pravá vůně. Jedná se o stejnou lahvičku jako v případě plnohodnotného parfému, ale je v ní jen 1 ml obsahu, takže lahvička na oko působí skoro prázdná.

Doba použitelnosti: V podstatě neomezená. Parfém na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.


Lepší společně

Kolekce pro vyznavače jasmínu. Luxusní jasmínové sprchové a koupelové máslo + tělový jasmínový olej + jasmínový parfém


Hodnocení zákazníků

 1. D

  Perfektní vůně, která vám vyvolá úsměv na rtech hned při prvním privoneni, nevěřila bych, ze me tak dostane, proste pecka!!! 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Dáša (ověřený vlastník)

 2. M

  Voní hodně,ale mě až moc a to se jen dotknu zápěstí 😄,doporučuji kdo má rád parfémy

  Hodnocení 5 z 5

  Milada (ověřený vlastník)

 3. Š

  Jsem spokojená 🥰

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka Adamcova (ověřený vlastník)

 4. M

  Opravdu boží vůně, řekla bych, že skutečně zklidňuje, miluju použít jí i před spaním

  Hodnocení 5 z 5

  Martina H. (ověřený vlastník)

 5. J

  příjemný, jemný

  Hodnocení 5 z 5

  Jana⁰ Hrdlickova (ověřený vlastník)

 6. V

  Krásně voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Vladimíra P. (ověřený vlastník)

 7. L

  Jasmín je moje láska

  Hodnocení 5 z 5

  Lib (ověřený vlastník)

 8. M

  Dokáže dodat pozitivní energii, velice hezky a příjemné voní. Určitě budu kupovat nadále.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina Haulerová (ověřený vlastník)

 9. L

  příjemná vůně

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 10. A

  Krásná vůně

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Š. (ověřený vlastník)

 11. H

  Jasmín, úžasná vůně, objednala jsem i zázvor a růži na vyzkoušení. Těším se až přijde balíček. Už budu objednávat vůně jen u Vás. Děkuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Hanka

 12. Z

  Krásná vůně a dlouho vydrží. Velké plus za kuličku nikoho neobtěžuji když se chci navoňět 😁

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka (ověřený vlastník)

 13. L

  Velice krásně voní.Pro někoho tato vůně může být velice intenzivní.Já mám ráda čisté květinové,bylinkové vůně jako je tato.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 14. J

  Nedám na něj dopustit. Kupovala jsem si vždy značkové a drahé parfémy, ale tento čisté přírodní je všechny hravě strčí do kapsy.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 15. J

  Láska na první přivonění.
  Na této vůní jsem závislá a už si bez ní nedokážu představit den.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana N. (ověřený vlastník)

 16. M

  Super,už mám druhý i se sprchovým máslem.

  Hodnocení 5 z 5

  Miri

 17. J

  Úžasná, nádherná vůně.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka J. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Další jasmínové potěšení:

Složení

Toto není žádný obyčejný parfém. Tohle je attar. Slovo attar pochází z arabštiny a znamená vůně. Jedná se o vysoce koncentrované přírodní vonné oleje, jejichž používání se datuje do doby před více než pěti tisíci lety a výroba se od té doby nezměnila. Esenciální oleje se destilují do základu, kterým je santalové dřevo, a nechají se vyzrávat. Doba zrání je zhruba deset let.

Attary jsou tedy vysoce koncentrované parfémy, bez alkoholu a syntetických chemikálií. Mají extrémně dlouhou životnost a nepotřebují žádné konzervační látky. Naopak, postupem času poskytují stále intenzivnější vůni i účinek. Proto se starožitné atary prodávají za leckdy neuvěřitelné ceny.

Jasmín

Jasmín (latinsky Jasminum) je rod rostlin patřící do čeledě olivovníkovité (Oleaceae).

Jasmínový olej je již tisíce let používán pro dosažení emocionální rovnováhy. Bývá úspěšně nasazován v boji proti depresi a úzkosti a vítězí cestou euforie a štěstí. Ale má také mnohé prospěšné vlastnosti pro pleť a kůži.

Nejčastěji používaným jasmínem je Jasminum officinalis a to z důvodu relativní ekonomické dostupnosti a značnému rozšíření keře. Olej poskytuje těžce sladkou opojnou vůni a proto je využíván hlavně při výrobě masovější kosmetiky (mýdla, oleje, koupele) a drogerie.

Ale my nedáme dopustit na Jasminum grandiflorum (jasmín velkokvětý). Jeho vůně je prostě úžasná. Delikátně květová, sladká, ale přitom ne prvoplánově, v pozadí se připomíná zelená trpkost, která dává vůni dynamiku a lehkost. Takže celkově není tento jasmín tak těžký a opojný. Naopak přináší kreativní lehkost, inspiraci a chuť na nové prožitky…

Zajímavost: Věděli jste, že na 1 litr jasmínového oleje je zapotřebí 500 kg jasmínových květů, což je přes 3,5 milionu okvětních lístků?

Santalové dřevo

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici.

Santal (Santalum album) přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích.

Kromě toho, že skvěle vyvažuje a doplňuje účinky a vůni jiných vzácných olejů (jasmín, růže, neroli a jiné), také působí jako celistvý harmonizant, spojuje ostatní v jedinečný celek.

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně.

Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou.

Více z Dokonalé Lásky