Jasmín

Čistě přírodní parfém

Hodnoceno 4.83 z 5 na základě 226 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 229)

od 187

Čistě přírodní jasmínový parfém. Je vyráběn prastarou metodou s dodržením tradičních postupů, které garantují maximální kvalitu a jedinečné vlastnosti parfému. Brzy si ho zamilujete a budete ho chtít pořád. I tak vám vydrží opravdu dlouho, tohle totiž není nějaká parfémová voda, jedná se o skutečný parfém 100% koncentrace.

Z důvodu velkého zájmu o jasmínové produkty, může aktuálně dojít ke zpoždění doručení vaší objednávky v řádu několika dní. Čekáme na surovinu od našeho prověřeného dodavatele. Pro naše produkty používáme jen ty nejkvalitnější suroviny od prověřených výrobců. I za cenu drobného zpoždění si nedovolíme snížit kvalitu. V tuto chvíli děláme maximum proto, aby byl vámi oblíbený produkt u vás co nejdříve.

 • 1 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Stačí týden a jasmín se svým nezaměnitelným aroma a působením na osobnost a psychiku se stane vaším osobním parfémem na celý život. Už se bez něj neobejdete. Ale to naprosto nevadí! Účinky jasmínu jsou jen pozitivní – pro vás i pro vaše okolí.

Jestliže růže je královnou květin, pak jasmín je králem. Toto rčení neplatí jen o vůni, ale i mezi terapeuty. Jasmín, podobně jako růže, figuruje v mnoha aromaterapeutických recepturách.

Jasmínový přírodní parfém vyráběný tradiční metodou disponuje hlubokým komplexem vůní s bohatými tóny jasmínu a santalového dřeva v pozadí. Nádherně svůdná vůně jasmínového parfému je tím intenzivnější, čím více se blíží noc – stejně jako v přírodě. To je nádherná vlastnost čistě přírodního parfému, že se chová jako původní rostlina.Dosažení emocionální rovnováhy – to je hlavní terapeutický prospěch
 • zmírňuje úzkost a stres
 • zmírňuje deprese
 • vyrovnává hormonální hladinu
 • pomáhá při vyčerpání
 • podpora osobnosti ve výzvách
 • pro schopnost nadhledu
 • vhodný při pocitech méněcenosti, ublížení a křivdy
 • užitečný pro suchou, mastnou, podrážděnou a citlivou pokožku
 • antibakteriální
 • příjemně afrodiziakální účinek

Jaký je hlavní duchovní vliv tohoto parfému? Tento olej je již tisíce let používán pro dosažení emocionální rovnováhy. Jasmínový olej bývá úspěšně nasazován v boji proti depresi a úzkosti a vítězí cestou euforie a štěstí. Přináší příjemné odlehčení a rozvolnění napětí. A přitom nepůsobí relaxačně, nenutí vás vypnout, spíše naopak – pobízí a motivuje.

Jasmín je skvělou první pomocí při náporu stresu a sociální zátěže. Tedy když jsme mezi lidmi 🙂 Lahvička jasmínového parfému je nenápadná a umožňuje diskrétní podporu i ve společnosti. Třeba při náročné poradě, anebo v autobusu. Účinek je okamžitý…


NEBOJTE SE KOMBINOVAT!

Čistě přírodní parfémy Dokonalé Lásky jsou jako stvořené pro kreativní představy a chuť zkusit něco nového. Nebojte se s nimi experimentovat a kombinovat je mezi sebou. Může vám to přinést zajímavé prožitky a také zcela osobitou individuální vůni.

Spojení vůní můžete provést přímo na pokožce, nejprve nanesete první parfém a poté na stejné místo aplikujete druhý.

A při dalším pokusu si pak všimněte, že když znovu spojujete stejné vůně jako minule, výsledek bývá i překvapivě jiný! V mísení vonných látek totiž velmi záleží i na tom, v jakém jsou poměru.

K prozkoumání jsou zde ostatní přírodní parfémy. Jasmín se skvěle pojí s těmito: Dokonalý muž, Opojení a Zelený čaj.


Může si pes užívat jasmínový parfém?

Jistě! Když se jedná o přírodní složení a nejsou v parfému žádné syntetické přídavky. A takový je právě čistě přírodní Jasmínový parfém.

Avšak používání u psa by mělo být v souladu s jeho rozhodnutím, na základě dobrovolného příjmu po zanalyzování očicháním.

Jasmín je zvířaty vybírán z těchto důvodů:

 • Nezvládnutelné emoce
 • Stres
 • Obavy
 • Kožní problémy
 • Deprese
 • Hormonální nerovnováha u samců

Hlavní přínos:
stabilizátor emocí a relaxant

Jasmín poskytuje psům stejné účinky jako lidem. Pokud váš pes jasmín chce, tak mu ho poskytněte. Naneste si trošičku do dlaně, nechte psa, aby si dlaň zanalyzoval očicháním, a poté parfém jemně vetřete do srsti a kůže v místech, kde je to psovi nejvíce příjemné.

Takto si můžete účinky a vůni jasmínu užívat společně. A také můžete jasmínový parfém využít jako podporu ve chvílích, kdy je pes v tenzi, ve stresu nebo prostě nějak nezvládá emoce.


JE JASMíN I PRO MUžE?

Jistě! Jasmín ocení i více otevření muži. Zvládání typických mužských problémů a diskomfortů je pořádná výzva a občas to nebývá snadné. Pro muže, který si toto umí připustit může být jasmínový přírodní parfém skvělou pomůckou.

Pro zvládání náporu negativních emocí. Při stresu a hromadící se tenzi. Když se vzbouří testosteron, adrenalin a vasopresin. Proti zbytečné agresivitě, obviňování nebo sebeobviňování. Pro nadhled ve vypjaté chvíli. Pro sebeuvědomění a jistotu.

Ne každý muž ale tíhne ke květové vůni. Velmi užitečný pro zvládání emocí a stresu a pro práci s osobností muže je přírodní parfém Dokonalý muž. A to je opravdu jiná vůně! Zemitá, teple dřevitá, s tóny suché trávy a na pozadí s velmi lehkým nástinem citrusu.  Za tuto unikátní vůni je zodpovědný vetiver (Vetiveria zizanioides), který je hlavní ingrediencí.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte.

Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému.

Účinné látky parfému jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Způsob použití u psa

Ano, tento jasmínový parfém můžete používat i se svým psem, pokud to tak pes chce. Prohloubíte váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace. A navíc organismus psa jemně zásobíte prospěšnými látkami.

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete – a pak už se věnujte vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte a mazlete.


Na jak dlouho mi lahvička s parfémem vystačí?

Záleží na tom, kolik parfému a jak často budete aplikovat.
Fanatičtí milovníci jasmínu svoji lahvičku vypotřebují jistě dříve 🙂 Ale lze konstatovat, že při používání přiměřené dávky dvakrát za den, vydrží lahvička s obsahem 5 ml minimálně pět měsíců.

 

Upozornění

SLOŽENÍ:
Toto není žádný obyčejný parfém. Tohle je attar. Slovo attar pochází z arabštiny a znamená vůně. Jedná se o vysoce koncentrované přírodní vonné oleje, jejichž používání se datuje do doby před více než pěti tisíci lety a výroba se od té doby nezměnila. Esenciální oleje se destilují do základu, kterým je santalové dřevo, a nechají se vyzrávat. Doba zrání je zhruba deset let.

Attary jsou tedy vysoce koncentrované parfémy, bez alkoholu a syntetických chemikálií. Mají extrémně dlouhou životnost a nepotřebují žádné konzervační látky. Naopak, postupem času poskytují stále intenzivnější vůni i účinek. Proto se starožitné atary prodávají za leckdy neuvěřitelné ceny.

Čistě přírodní parfém Jasmín nabízíme i ve variantě balení s obsahem 1 ml parfému pro ty, kteří vůni jasmínu neznají nebo prostě chtějí zatím vyzkoušet, jestli je to ta pravá vůně. Jedná se o stejnou lahvičku jako v případě plnohodnotného parfému, ale je v ní jen 1 ml obsahu, takže lahvička na oko může působit jako skoro prázdná.

Doba použitelnosti: V podstatě neomezená. Parfém na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.


Lepší společně

Kolekce pro vyznavače jasmínu. Luxusní jasmínové sprchové a koupelové máslo + tělový jasmínový olej + jasmínový parfém


Hodnocení zákazníků

 1. O

  Nádherná vůně, tento parfém mám hodně ráda.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga H. (ověřený vlastník)

 2. H

  Musím říci, že funguje skvěle.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Navrátilová (ověřený vlastník)

 3. J

  Skvělý a má dlouhou vydrž

  Hodnocení 5 z 5

  Julie (ověřený vlastník)

 4. N

  nádherně voní,koupila jsem sobě i vnučce a obě si pochvalujeme

  Hodnocení 5 z 5

  Naďa J. (ověřený vlastník)

 5. M

  Nádherná vůně. Dárek pro sestru.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina J. (ověřený vlastník)

 6. I

  paráda

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta B. (ověřený vlastník)

 7. E

  Úžasná vůně, která uklidňuje mysl ….

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 8. J

  Nedávno jsem si tento parfém objednala. Krásně voní. Chci Vám moc poděkovat za kamínek, který jste mi poslali jako dárek. 😍 Mám velikou radost 🥰🥰

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Janku (ověřený vlastník)

 9. F

  miluju!

  Hodnocení 5 z 5

  Fitness Fontana (ověřený vlastník)

 10. M

  Jsem moc spokojená; parfém krásně voní a uklidňuje mě. jako kantor občas uklidnění potřebuji… parfém voní velmi dlouho! Oceňuji dávkování s kuličkou! Stačí opravdu jen lehce, diskrétně přejet kuličkou po zápěstí. Jen upozornění pro učitele – krásná vůně se nese až do posledních lavic, proto volte raději přestávky!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta Čechová (ověřený vlastník)

 11. M

  Boží vůně, chystám se i na další kousky

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další jasmínové potěšení:

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Toto není žádný obyčejný parfém. Tohle je attar. Slovo attar pochází z arabštiny a znamená vůně. Jedná se o vysoce koncentrované přírodní vonné oleje, jejichž používání se datuje do doby před více než pěti tisíci lety a výroba se od té doby nezměnila. Esenciální oleje se destilují do základu, kterým je santalové dřevo, a nechají se vyzrávat. Doba zrání je zhruba deset let.

Attary jsou tedy vysoce koncentrované parfémy, bez alkoholu a syntetických chemikálií. Mají extrémně dlouhou životnost a nepotřebují žádné konzervační látky. Naopak, postupem času poskytují stále intenzivnější vůni i účinek. Proto se starožitné atary prodávají za leckdy neuvěřitelné ceny.

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Výzva pro milovníky jasmínu!

“Kdo mě zná, tak ví, že docela dost času trávím na cestách po celém světě, abych pro vás nacházel to užitečné, zajímávé a nové. Takto jsem jednoho dne před 14...
Přečtěte si více

Navštivte krásná místa jasmínového světa!

Král květin, úžasný jasmín velkokvětý, roste přirozeně především na asijském kontinentu. Domovinou jasmínu jsou úžasná místa! Jestli sem někdy zamíříte, dívejte se dobře kolem sebe. Tady všude ho můžete najít...
Přečtěte si více

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

TERAPEUTICKÉ OLEJE ČISTÉ PŘÍRODY

Zkuste obohatit svůj život o nové dojmy a podněty. Každý z nás si nese svá břemena, každý z nás se potýká s nějakými strašáky své osobnosti a snaží se najít...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky