LÁSKA B37 PŘI URINÁRNÍ INKONTINENCI

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.73 z 5 na základě 44 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 44)

od 297

Je účinnou pomocí při inkontinenci způsobené snížením svalového tonu hladkého svalstva svěračů dolních cest močových. Napomáhá zlepšení při pokastrační inkontinenci u samic a také při inkontinenci u starších psů.

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání. Je účinnou pomocí při inkontinenci způsobené snížením svalového tonu hladkého svalstva svěračů dolních cest močových. Napomáhá zlepšení při pokastrační inkontinenci u samic (postihuje až 3 % větších fen) a taky při inkontinenci u starších psů i koček.

Mimovolný únik moči může způsobovat taky časté onemocnění močového měchýře, zánět prostaty, močové kameny či problémy s páteří.


Způsob použití

Základní způsob použití:

Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání vždy po čtyřech týdnech proveďte přestávku po dobu tří dnů.

Další způsoby použití:

Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete.

Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Používání bylinné směsi u koček

Kočkám a jiným kočkovitým šelmám směs podávejte výhradně k dobrovolnému příjmu. Kočka po analýze očicháním sama zvolí, jakým způsobem a v jaké míře bude směs používat. Může sice zvolit vnitřní příjem (lízání, žvýkání), ale nejčastěji kočky provádí zevní aplikaci vtíráním do kožichu a srsti, kdy se válí v bylinách nebo se o ně třou částmi těla. Také dost často provozují inhalační aplikaci, při níž po různě dlouhou dobu sedí s přivřenýma očima nad bylinami.

Může se stát, že kočka nebude mít o směs zájem a nezvolí žádný ze způsobů příjmu do organismu. V takovém případě není možné bylinnou směs kočce jakkoliv nutit nebo ji podávat bez vědomí a svolení zvířete. Nabídku k dobrovolnému příjmu můžete zkusit opětovně.

Při používání bylinné směsi u koček je nezbytné vzít na vědomí a přijmout možnost, že kočka se směsí pracovat nebude. V takovém případě se můžete individuálně poradit, jak dále postupovat.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Oves setý – nať a list: Avena sativa, jitrocel kopinatý: Plantago lanceolata, kukuřice – čnělka: Zea mays, kopřiva dvoudomá – kořen: Urtica dioica, přeslička rolní: Equisetum arvense.

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Není určeno pro březí a kojící samice.

Směs obsahuje také jitrocel kopinatý. Ten při přirozeném zpracování v kolíkovém mlýnu vytváří shluky jemných rostlinných vláken, které na pohled mohou připomínat „pavučiny“ larev zavíječe nebo mola. Ale nejedná se o činnost hmyzu, jsou to spletence z rozemletého jitrocelového stvolu a listu. Pokud je najdete v sáčku s bylinnou směsí, je to v pořádku. Směs můžete bez obav použít a to včetně zmíněného jitrocelového zámotku.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


44 recenzí LÁSKA B37 PŘI URINÁRNÍ INKONTINENCI

 1. J

  Děkujeme, naprostá spokojenost. Účinek téměř okamžitě, přidávám do misky s jídlem. Fenka 23 kg a 3 roky po kastraci začala učůrávat. Kombinuji s masážním olejem při inkontinenci.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Čípcová (ověřený vlastník)

 2. Z

  Bylinnou směs pravidelně pejskovi cca 14 dní dáváme, ale zatím bez účinku. Uvidíme, jestli se něco změní, zkoušíme dál.

  Hodnocení 3 z 5

  Zdeňka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může se také hodit

Dary přírody

SLOŽENÍ:
oves setý - nať a list
jitrocel kopinatý
kukuřice - čnělka
kopřiva dvoudomá - kořen
přeslička rolní

Oves setý

Kožní lékař, který vytáhne kdejaký problém s pokožkou a uzdraví jej. Urychluje zacelení a regeneraci strupů, ovesné vločky pomáhájí při slabosti nebo problémech s cukrovkou. Vnitřně regeneruje trávicí systém pomocí slyzu, který léčí žaludek i střeva.

Zjistit více

Jitrocel kopinatý

Dokonalý všelék na kašel, zahlenění, pročištění krve. Pomáhá i při žlučníkových kamenech, zevně při přiložení na rány urychluje hojení a zastavuje krvácení. A to dokonce i při kousnutí psem.

Zjistit více

Kopřiva dvoudomá – kořen

Kopřiva je léčivá rostlina od listu až po kořen. V kořeni se vyskytují navíc látky pro posílení srdce a cév, silice a pryskyřice. V tradiční medicíně se užívá častěji kořen pro jeho silnější léčivé vlastnosti.

Zjistit více

Přeslička rolní

Zastavuje krvácení, léčí ledviny a močový měchýř. Ulevuje při revmatismu, dně,

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky