LÁSKA B37 PŘI URINÁRNÍ INKONTINENCI

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.83 z 5 na základě 12 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 12)

od 297

Je účinnou pomocí při inkontinenci způsobené snížením svalového tonu hladkého svalstva svěračů dolních cest močových. Napomáhá zlepšení při pokastrační inkontinenci u fen a také při inkontinenci u starších psů.

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání. Je účinnou pomocí při inkontinenci způsobené snížením svalového tonu hladkého svalstva svěračů dolních cest močových. Napomáhá zlepšení při pokastrační inkontinenci u fen a také při inkontinenci u starších psů.


Způsob použití

Základní způsob použití:

Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání vždy po čtyřech týdnech proveďte přestávku po dobu tří dnů.

Další způsoby použití:

Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete.

Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Používání bylinné směsi u koček

Kočkám a jiným kočkovitým šelmám směs podávejte výhradně k dobrovolnému příjmu. Kočka po analýze očicháním sama zvolí, jakým způsobem a v jaké míře bude směs používat. Může sice zvolit vnitřní příjem (lízání, žvýkání), ale nejčastěji kočky provádí zevní aplikaci vtíráním do kožichu a srsti, kdy se válí v bylinách nebo se o ně třou částmi těla. Také dost často provozují inhalační aplikaci, při níž po různě dlouhou dobu sedí s přivřenýma očima nad bylinami.

Může se stát, že kočka nebude mít o směs zájem a nezvolí žádný ze způsobů příjmu do organismu. V takovém případě není možné bylinnou směs kočce jakkoliv nutit nebo ji podávat bez vědomí a svolení zvířete. Nabídku k dobrovolnému příjmu můžete zkusit opětovně.

Při používání bylinné směsi u koček je nezbytné vzít na vědomí a přijmout možnost, že kočka se směsí pracovat nebude. V takovém případě se můžete individuálně poradit, jak dále postupovat.

Upozornění

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Není určeno pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Pouzivame tri tydny a myslim, ze je videt urcite zlepseni. Urcite budeme pokracovat

  Hodnocení 5 z 5

  Ilona (ověřený vlastník)

 2. H

  Zatím krátká doba užívání

  Hodnocení 4 z 5

  Hana (ověřený vlastník)

 3. J

  Užíváme krátce, ale funguje.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka B. (ověřený vlastník)

 4. J

  Fena asi 5 let po kastraci. Bohužel má občas únik moči, hlavně ve spánku. Po týdnu užívání už žádná nehoda, snad to tak bude i v budoucnosti.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 5. A

  Používáme u naší 8leté kastrované fenečky a jsme velmi spokojené. Řešíme tak čurání doma, což je od doby, kdy jsme jí adoptovaly, protože na slovensku udělali kastraci, když zrovna měla štěňata, se kterýma jí odlovili. Už jsme mysleli, že s tím nic dělat nepůjde, ale asi tak po 3 týdnech začalo veliké zlepšení i po těch letech. Nejenom s počuráváním, ale i celkově psychicky. Bylinky užíváme pravidelně a budeme dál.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Houdková

 6. O

  Má 2,5 letá kastrovaná fena před pár měsíci začala močit doma a venku kálet na chodník. Byla mi doporučena Láska B37. Po měsíci užívání vidím velké zlepšení. Moc děkuji za pomoc.

  Hodnocení 5 z 5

  Olina (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může se také hodit

Dary přírody

oves setý - nať a list
jitrocel kopinatý
kukuřice - čnělka
kopřiva dvoudomá - kořen
přeslička rolní

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky