LÁSKA 61

Při hormonální nerovnováze a falešné březosti

PRO FENY / Podpůrná inhalace

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

559

Přípravek je úlevou i dlouhodobou pomocí fenám s deregulací pohlavních hormonů. Nejčastější projevy jsou: podrážděnost, změny nálad, složitější hárání, falešné březosti, naskakování a nakrývání nohy nebo ruky, kastrace, inkontinence, strach z mužů, nadměrná závislost na ženách, agresivní dominance a další. Přípravek je určen pro inhalační aplikaci.

Popis produktu

Přípravek je určen pro samice (feny) při chronické nebo sezónní nerovnováze pohlavních hormonů v organismu a při poruše jejich tvorby. Typicky je používán při falešné březosti, změnách nálad, podrážděnosti, agresivní dominanci, stavech úzkosti, apatie, nadměrném stresu a jiných projevů chronické či akutní nerovnováhy pohlavních hormonů. Přípravek napomáhá regulaci pohlavních hormonů v organismu feny a optimalizaci jejich tvorby.

Přípravek je určen také pro používání při výskytu pokastrační inkontinence. Je vhodnou podporou pro hormonální přípravu před kastrací a pro optimalizaci hormonálního systému po zákroku.

Může být značným přínosem a zásadní úlevou i pro feny, které byly podrobeny kastraci před dlouhou dobou, často v době, prostředí a podmínkách zásadně ovlivňujících následný vývoj a stav psychiky a nervové soustavy.

Čistě přírodní veterinární přípravek Láska 61 Při hormonální nerovnováze a falešné březosti je určen k aplikaci inhalací nebo pomocnými metodami – viz způsob použití.

BĚŽNÉ PROJEVY CHRONICKÉ ČI SEZÓNNÍ NEROVNOVÁHY POHLAVNÍCH HORMONŮ
 • Podrážděnost, změny nálad
 • Agresivní dominance
 • Složitější hárání
 • Falešné březosti
 • Naskakování a nakrývání nohy nebo ruky
 • Kastrace – před zákrokem i po něm
 • Urinární inkontinence
 • Abnormální mateřské chování
 • Tendence k eliminaci nemocných nebo abnormálních psů
 • Strach z mužů
 • Nadměrná závislost na ženách

Způsob použití

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý, a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně.

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk zvířete a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi rozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která zvíře nabízí.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.
Obvyklá délka terapie a aplikování přípravku je 14 dnů až 4 týdny.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky a gravidní feny.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


PŘÍRODNÍ PODPORA VE SLOŽITÉM OBDOBÍ FENY

Kastrace je významný zásah do organismu zvířete a přináší celou řadu možných důsledků tělesných i psychických. Tento zvýhodněný set je osvědčenou kombinací čistě přírodních přípravků pro optimální podporu před kastrací a také po zákroku. Může být značným přínosem a zásadní úlevou i pro feny, které byly podrobeny kastraci před dlouhou dobou, často v době, prostředí a podmínkách zásadně ovlivňujících následný vývoj a stav psychiky a nervové soustavy.


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Viz.výše😊

  Hodnocení 5 z 5

  Radka K. (ověřený vlastník)

 2. Ľ

  Máme fenku 2,5 roka starou, která trpí na falešnou březost. Byvá smutná, unavená a úplně bez nálady a prakticky několik měsíců nežere. Zkoušeli jsme kde co a pak jsem zkusila olejíček za krk (Láska 62) v kombinaci s čuchací lahvičkou (Láska 61) a krátkou chvilku po aplikaci jsme viděli výrazný rozdíl. Fenka byla plná energie a chuti do života a dokonce snědla celou dávku. Aplikovali jsme vždy, když se jí začaly nalévat cecíky, a pokaždé bylo pozorovat okamžitě změnu a zatažení cecíku. Za mě top přípravky při falešné brezosti 😊

  Hodnocení 5 z 5

  Ľubica (ověřený vlastník)

 3. S

  Máme fenku 3 roky starou, mívá opakovaně 2 měsíce po hárání příznaky falešné březosti (hárá jen jednou ročně). Byla smutná, nehrála si, málo jedla a neustále pokvíkávala. Kombinovali jsme olejíček za krk (Láska 62) a čuchací lahvičku (podůrná inhalace) a už 15 minut po prvním použití jsme viděli rozdíl. Snědla celou misku a s hračkou si začala pohazovat a trhat ji namísto olízování a kňučení. Aplikovali jsme ještě asi 2x čuchací přípravek (inhalaci) – ale už moc do nozder nenasála a od té doby je v pohodě. Byla to třetí falešná březost, ttvala jen 4 dny do podání olejíčku namísto obvyklých 14 dní až 3 týdnů. Děkujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa F. (ověřený vlastník)

 4. J

  Jsem velice spokojená, hned po pár dnech se fenečka zklidnila děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče při hormonální nerovnováze fen

Složení

Esenciální oleje:
heřmánek lékařský (Matricaria recutita)
geranium (Pelargonium graveolens)
fenykl (Foeniculum vulgare)
růžové dřevo (Aniba rosaeodora)
růže (Rosa damascena)
santal (Santalum album)

ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
+ česká značka 🇨🇿 český výrobek
(Protože je to ta naše - Dokonalá Láska!)

Geranium (Pelargonium graveolens)

Esenciální olej se získává parovodní destilací celé až 1 metr vysoké byliny Pelargonium graveolens, nejkvalitnější pochází z ostrova Bourbon.

Geraniový eseniální olej má antidepresivní, uvolňující, osvěžující vlastnosti a uklidňuje při nervovém napětí. Odpuzuje obtížný hmyz. Pomáhá hojit rány, popáleniny nebo vředy, zabraňuje tvorbě jizev. Geranium je vhodné pro všechny typy kůže jako tonikum, čistí, osvěžuje a reguluje produkci kožního mazu, čímž příznivě působí jak na mastnou, tak na vysušenou kůži a srst.

Má jemně stahující vlastnosti, díky kterým pomáhá zpevňovat svaly, tkáně, kůži, cévy a dásně. Podporuje krevní oběh těsně pod povrchem kůže a ozdravuje a regeneruje buňky.

Heřmánek lékařský

Heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek pravý, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Růže damascénská (Rosa damascena)

Damascénská růže je tradičně používána v nejdražších parfémech. Její označení „královna květin a vůní“ je přiléhavé. Společně s jasmínem a santalem patří historicky k nejpoužívanějším parfumerským složkám. Ale nás kromě nádherné vůně zajímá i antivirotický a antibakteriální účinek. A ten je značný. Věda se v minulosti zabývala především antioxidačními účinky růžového oleje, ale v posledních dvaceti letech výzkum v oblasti antomikrobiálního působení nabral na obrátkách. Dnes na toto téma nalezneme již přes 2400 důvěryhodných studií. Růže je také progesteronní zdroj.

Fenykl

Má protikřečové účinky na střeva, proti nadýmání (plody jsou důležitou složkou větropudného čaje pro malé děti). Podporuje tvorbu mléka u matek. Má i močopudný vliv a ulehčuje odkašlávání. Byl doporučován i proti červům v uších.

Santalové dřevo

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici.

Santal (Santalum album) přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích.

Kromě toho, že skvěle vyvažuje a doplňuje účinky a vůni jiných vzácných olejů (jasmín, růže, neroli a jiné), také působí jako celistvý harmonizant, spojuje ostatní v jedinečný celek.

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně.

Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou.

Více z Dokonalé Lásky