LÁSKA 61

Při hormonální nerovnováze a falešné březosti

PRO FENY / Podpůrná inhalace

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

559

Popis produktu

Přípravek je určen pro samice (feny) při chronické nebo sezónní nerovnováze pohlavních hormonů v organismu a při poruše jejich tvorby. Typicky je používán při falešné březosti, změnách nálad, podrážděnosti, agresivní dominanci, stavech úzkosti, apatie, nadměrném stresu a jiných projevů chronické či akutní nerovnováhy pohlavních hormonů. Přípravek napomáhá regulaci pohlavních hormonů v organismu feny a optimalizaci jejich tvorby.

Přípravek je určen také pro používání při výskytu pokastrační inkontinence. Je vhodnou podporou pro hormonální přípravu před kastrací a pro optimalizaci hormonálního systému po zákroku.

Může být značným přínosem a zásadní úlevou i pro feny, které byly podrobeny kastraci před dlouhou dobou, často v době, prostředí a podmínkách zásadně ovlivňujících následný vývoj a stav psychiky a nervové soustavy.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.

Tento inhalační přípravek je vhodný podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání do kůže a srsti Láska 62.

KDY JE VHODNÉ ZVOLIT INHALAČNÍ PŘÍPRAVEK?
 • Když na psa není možné sahat
 • Při používání pro více psů
 • Pro přímé a rychlé působení na mozek a psychiku
 • Jako další podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání
 • Pro společné sdílení s člověkem

BĚŽNÉ PROJEVY CHRONICKÉ ČI SEZÓNNÍ NEROVNOVÁHY POHLAVNÍCH HORMONŮ
 • Podrážděnost, změny nálad
 • Agresivní dominance
 • Složitější hárání
 • Falešné březosti
 • Naskakování a nakrývání nohy nebo ruky
 • Kastrace – před zákrokem i po něm
 • Urinární inkontinence
 • Abnormální mateřské chování
 • Tendence k eliminaci nemocných nebo abnormálních psů
 • Strach z mužů
 • Nadměrná závislost na ženách

Způsob použití

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý, a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně.

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk zvířete a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi rozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která zvíře nabízí.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.
Obvyklá délka terapie a aplikování přípravku je 14 dnů až 4 týdny.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky a gravidní feny.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


PŘÍRODNÍ PODPORA VE SLOŽITÉM OBDOBÍ FENY

Kastrace je významný zásah do organismu zvířete a přináší celou řadu možných důsledků tělesných i psychických. Tento zvýhodněný set je osvědčenou kombinací čistě přírodních přípravků pro optimální podporu před kastrací a také po zákroku. Může být značným přínosem a zásadní úlevou i pro feny, které byly podrobeny kastraci před dlouhou dobou, často v době, prostředí a podmínkách zásadně ovlivňujících následný vývoj a stav psychiky a nervové soustavy.


Hodnocení zákazníků

 1. T

  Uklidní mi agresivní fenu během vteřiny

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza B. (ověřený vlastník)

 2. R

  Viz.výše😊

  Hodnocení 5 z 5

  Radka K. (ověřený vlastník)

 3. Ľ

  Máme fenku 2,5 roka starou, která trpí na falešnou březost. Byvá smutná, unavená a úplně bez nálady a prakticky několik měsíců nežere. Zkoušeli jsme kde co a pak jsem zkusila olejíček za krk (Láska 62) v kombinaci s čuchací lahvičkou (Láska 61) a krátkou chvilku po aplikaci jsme viděli výrazný rozdíl. Fenka byla plná energie a chuti do života a dokonce snědla celou dávku. Aplikovali jsme vždy, když se jí začaly nalévat cecíky, a pokaždé bylo pozorovat okamžitě změnu a zatažení cecíku. Za mě top přípravky při falešné brezosti 😊

  Hodnocení 5 z 5

  Ľubica (ověřený vlastník)

 4. S

  Máme fenku 3 roky starou, mívá opakovaně 2 měsíce po hárání příznaky falešné březosti (hárá jen jednou ročně). Byla smutná, nehrála si, málo jedla a neustále pokvíkávala. Kombinovali jsme olejíček za krk (Láska 62) a čuchací lahvičku (podůrná inhalace) a už 15 minut po prvním použití jsme viděli rozdíl. Snědla celou misku a s hračkou si začala pohazovat a trhat ji namísto olízování a kňučení. Aplikovali jsme ještě asi 2x čuchací přípravek (inhalaci) – ale už moc do nozder nenasála a od té doby je v pohodě. Byla to třetí falešná březost, ttvala jen 4 dny do podání olejíčku namísto obvyklých 14 dní až 3 týdnů. Děkujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa F. (ověřený vlastník)

 5. J

  Jsem velice spokojená, hned po pár dnech se fenečka zklidnila děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče při hormonální nerovnováze fen

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje:
heřmánek lékařský (Matricaria recutita)
geranium (Pelargonium graveolens)
fenykl (Foeniculum vulgare)
růžové dřevo (Aniba rosaeodora)
růže (Rosa damascena)
santal (Santalum album)

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Fenykl

Účinná bylina proti nadýmání umí taky pomoci při kašli a ke zlepšení trávení. Rovněž zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Málokdo ale ví, že posiluje funkci sleziny a ledvin a zevně uklidňuje podrážděné oči.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky