LÁSKA 61

Při hormonální nerovnováze a falešné březosti pro samice

Podpůrná inhalace

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

559

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy.

Inhalační směs je určena pro samice (feny) při projevech falešné březosti, uzavření, stavech deprese a apatie z důvodu hormonální nerovnováhy. Směs esenciálních olejů s proestrogenním účinkem působí na regulaci pohlavních hormonů fen. Vhodné jako podpora při pokastrační inkontinenci. Lze užít pro hormonální přípravu před kastrací a pro optimalizaci hormonálního systému po chirurgickém odstranění vaječníků. Nepoužívejte při podezření na zánětlivé onemocnění pohlavního aparátu.

Doporučujeme zpočátku používat „hadříkovou“ metodu. Účinnou látku kápnete na kousek látky nebo hadříku nebo o ně otřete víčko z ulpělou účinnou látku. Pak hadřík poskytněte pejskovi, položte jej zhruba půl metru až metr od něj. Sám si pak určí, jak daleko od účinné látky pobývat nebo jestli si ji chce případně otírat o srst. Až skončí saturace účinnou látkou, pes se sám od hadříku vzdálí.


Způsob použití

Studenoproudý difuzér s filtrem – 1 x – 2 x denně nakapejte na filtr 2-5 kapek (dle velikosti prostoru) a zapněte na dobu 1 hodiny. V nepřítomnosti lze využít časovacích hodin do zásuvky. Nebulizační difuzér – dle individuálního nastavení, maximální denní dávka 0,3 ml. Inhalace z lahvičky: otevřete lahvičku a položte před zvíře, které si samovolně nabere nozdrami potřebné množství přípravku. Maximální doba inhalace by neměla přesáhnout 10 minut denně. Inhalace z látky – na šátek, nebo látku naneste 2 kapky a umístěte na krk zvířete.

Optimální je vyřešit u zvířete příčinu jeho problémů (v součinnosti s behaviorálními postupy) a posléze přestat s používáním přípravku. V případě dlouhodobého (aplikujete-li přípravek déle než 1 měsíc) nebo trvalého používání provádějte jednou měsíčně týdenní přestávku. Tedy aplikaci přípravku neprovádějte po dobu 1 týdne v každém měsíci. Dlouhodobé používání je charakteristické v případech, kdy přípravek pomáhá „pouze“ zmírňovat symptomy a optimalizuje projevy a stav psa.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky a gravidní feny.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Jsem velice spokojená, hned po pár dnech se fenečka zklidnila děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 2. S

  Máme fenku 3 roky starou, mívá opakovaně 2 měsíce po hárání příznaky falešné březosti (hárá jen jednou ročně). Byla smutná, nehrála si, málo jedla a neustále pokvíkávala. Kombinovali jsme olejíček za krk (Láska 62) a čuchací lahvičku (podůrná inhalace) a už 15 minut po prvním použití jsme viděli rozdíl. Snědla celou misku a s hračkou si začala pohazovat a trhat ji namísto olízování a kňučení. Aplikovali jsme ještě asi 2x čuchací přípravek (inhalaci) – ale už moc do nozder nenasála a od té doby je v pohodě. Byla to třetí falešná březost, ttvala jen 4 dny do podání olejíčku namísto obvyklých 14 dní až 3 týdnů. Děkujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa F. (ověřený vlastník)

 3. Ľ

  Máme fenku 2,5 roka starou, která trpí na falešnou březost. Byvá smutná, unavená a úplně bez nálady a prakticky několik měsíců nežere. Zkoušeli jsme kde co a pak jsem zkusila olejíček za krk (Láska 62) v kombinaci s čuchací lahvičkou (Láska 61) a krátkou chvilku po aplikaci jsme viděli výrazný rozdíl. Fenka byla plná energie a chuti do života a dokonce snědla celou dávku. Aplikovali jsme vždy, když se jí začaly nalévat cecíky, a pokaždé bylo pozorovat okamžitě změnu a zatažení cecíku. Za mě top přípravky při falešné brezosti 😊

  Hodnocení 5 z 5

  Ľubica (ověřený vlastník)

 4. R

  Viz.výše😊

  Hodnocení 5 z 5

  Radka K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče při hormonální nerovnováze fen

Složení

100% esenciální oleje: Matricaria recutita – heřmánek, Pelargonium graveolens – geranium, Foeniculum vulgare – fenykl, Aniba rosaeodora – růžové dřevo, Rosa damascena – růže, Santalum album – santal.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Fenykl

Má protikřečové účinky na střeva, proti nadýmání (plody jsou důležitou složkou větropudného čaje pro malé děti). Podporuje tvorbu mléka u matek. Má i močopudný vliv a ulehčuje odkašlávání. Byl doporučován i proti červům v uších.

Více z Dokonalé Lásky