LÁSKA 04 Péče o uši

Intenzivní režim

Záněty / infekce / bolestivé ucho

Hodnoceno 4.61 z 5 na základě 193 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 196)

od 398

 • 10 ml
 • 30 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek pro psy

Pro péči o uši s výskytem zánětu nebo při opakovaných zánětech.

Poskytuje protizánětlivý účinek, jemné antimikrobiální působení a podporu hojení. Používání přípravku podporuje odvod ušního mazu a pomáhá udržovat chronicky problémové ucho v mezích normy.

Olejová báze přípravku je pro psy příjemná a je optimální pro působení v prostředí psího ucha.


Kdy sáhnout po přípravku Láska 04?

Třepání hlavou
Drbání uší
Zánět
Opakované záněty
Infekce

+ související stres, podráždění a psychický diskomfort


Způsob použití

Do ušního kanálku kápněte 2 až 5 kapek a zevně promasírujte kořen ucha a okolí. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí. Vyplavený maz a nečistoty vytřete z boltce. Provádějte podle intenzity problému 1x až 4x denně. Také můžete 10 kapek nakapat na tampon a velmi opatrně jej vložit do ústí zvukovodu na dobu 20 minut. Pozor, tampon musí být tak velký, aby nepropadl do ušního kanálku.

Svědící ucho si pes často drbe zadní nohou. Toto s sebou přináší riziko přenosu infekce a bakterií na jiná místa těla. Proto je nutné v případě výskytu infekce (nejčastěji kvasinkové) přípravek aplikovat také do meziprstí na tlapkách.

Pokud neuvidíte do tří až pěti dnů od započetí aplikování přípravku zlepšení, nebo naopak dojde ke zhoršení, nadále neodkládejte návštěvu veteriny.

Péče o psí uši


Pro běžnou pravidelnou péči o psí uši s dispozicí k nadměrné produkci ušního mazu a zašpiňování je ideální přípravek Láska 03 Péče o uši v běžném režimu.


JAK POZNÁTE, ŽE MÁ PES PROBLÉM S UŠIMA?

Onemocnění uší poznáte například podle zápachu, třepání hlavy, zarudnutí, otoku zevního zvukovodu a otírání uší například o postel, či podlahu ve snaze se podrbat.

Při pokročilejším problému můžete pozorovat výtok, naklánění hlavy na stranu, poruchu koordinace a bolestivé reakce. Přítomnost bolesti může vyvolat agresivní a obranné projevy, kousání i nechutenství.

Vážnějsí stav uší vašeho psa nepodceňujte a konzultujte se svým veterinářem.

Upozornění

Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 103-18/C


Lepší společně

Špičkový, přírodní, šetrný a komplexní. To je balíček péče pro Vašeho čtyřnohého přítele.


Hodnocení zákazníků

 1. L

  Naprosto skvělé! Našeho psa strašně dlouho trápilo ucho. Neustále si ho škrábal (někdy až do krve) a tak jsem mu objednala tyto kapky a už po třech dnech používání svědění odeznělo a ucho se začalo hojit. Za nás a našeho pejska je to pecka! 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie Z. (ověřený vlastník)

 2. S

  Skvely produkt, stejne jako vsechny ostatni. Moc moji Amy pomahaji❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Silvie Packova (ověřený vlastník)

 3. j

  Klepe hlavou méně

  Hodnocení 4 z 5

  jana trnková (ověřený vlastník)

 4. H

  Pouzivam dlouho, naprosta spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Tylová (ověřený vlastník)

 5. A

  Jako prevence ušnich zánětům jsou kapky výborné

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea Dvořáková (ověřený vlastník)

 6. K

  použila jsem na již několikrát léčený zánět ucha, kterého se pejsek nemohl zbavit. Kapičky krásně voní, ucho není vysušené, krásně rozpouští maz. za cca týden se v jednom uchu zánět vyléčil zcela a druhé o týden později. mohu doporučit.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára B. (ověřený vlastník)

 7. E

  zabralo, hafan jiné kapky nedává

  Hodnocení 5 z 5

  Eva H. (ověřený vlastník)

 8. L

  Jsem spokojena a budu objednávat znova,děkuji 😊

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Veselková (ověřený vlastník)

 9. V

  Perfektní

  Hodnocení 5 z 5

  Václav Zoubek (ověřený vlastník)

 10. A

  za dobu co u svých dvou ridgebacků používám se snížila frekvence potřepávání uší, při aplikaci mi oba dva drží, bylinky jim zjevně dělají dobře 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea P. (ověřený vlastník)

 11. M

  Kapky hezky voní (silně ale neagresivně). Když se našemu medvědímu psovi vracel zánět uší, kapali jsme pouze jednou. Uši skoro okamžitě voněly jako kapky, do dne byly bez zápachu a do tří čtyř dnů bez strupů, růžové. Do té doby se zánět v obou uších vracel i přes využití jiných kapek. Je to malý zázrak: zatím má klid medvídě i my. Děkujeme za skvělý produkt 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 12. Z

  mému pejskovi přípravek rozhodně nepomohl, naopak mu po aplikaci tohoto přípravku ucho vždy zarudlo a opuchlo, případný zánět se mu vždy jen zhoršil. Byla nutná návštěva veterináře a kapky s antibiotiky.

  Hodnocení 1 z 5

  Zuzana

 13. J

  Spokojenost, když začínají zlobit ouška, použiji silnější olejíček, příznaky zmizí, jsem moc ráda za tyto výrobky a že nemusíme hned za psím doktorem, doporučuji 👍😁

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Domasová (ověřený vlastník)

 14. A

  nemůžu posoudit,ještě intenzivně léčíme ale čistí dokonale

  Hodnocení 5 z 5

  Adéla U. (ověřený vlastník)

 15. E

  Vůbec nepomohly stejnak jsem musela navštívit veterináře

  Hodnocení 1 z 5

  Eva

 16. J

  Pes měl zánět v uchu opakovaně,léčen u veterináře ale stále se to vrací, teď jsem vyzkoušel tyto kapky a zatím se to zlepšilo.Pes si už nechá sáhnout na ucho a nechá si ho vyčistit.

  Hodnocení 5 z 5

  Jiří SAMEC (ověřený vlastník)

 17. N

  Vyčistí a pěkně voní. Jednoduchá manipulace.

  Hodnocení 5 z 5

  Naděžda Nováková (ověřený vlastník)

 18. J

  Dobrý den, hodnotím kapky láska 04 péče o uši /zánět, výtoky, svědění/. Kapky jsem zakoupila neboť můj pejsek od prvního stříhání, kdy mu v salonu vytrhali chloupky z uší /u mého plemene je žádané holé ucho/ trpí častými záněty. Vyzkoušeli jsme mnohé, nic méně kapky dokonalá láska zatím vítězí. Škoda, že někteří lidé tyto kapky haní, ale pravdou je, že by bylo možná dobré, někde na vebových stránkách alespoň částečně popsat opravdu postup při ošetření nejen uší, ale i očí kapkami. Důležité je, že opravdu vše chce svůj čas a trpělivost a výsledek se opravdu dostaví. Možná ilustrační foto před, při a po použití kapek by mohlo napovědět. Kapky u mého psa začali pracovat třetí den. Začal se mu uvolňovat zánět a nečistoty ze zvukovodu a vázaly se na vnitřku plachty ouška, což jsme čistili dětskými vlhčenými ubrousky /bez obsahu alkoholu/ a jemným kartáčkem ,,drbali,, tvořící se stroupečky. Ze začátku vypadalo vše hrozně, po cca 10 dnech začínají mít ouška přirozenou barvu a zápach již není tak intenzivní. Za mě….děkuji a určitě, až přeléčíme, pořídím i kapky na prevenci 🥰👌.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Ž. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další přírodní pomoc a péče


Často se nás ptáte

Domácí léčba zánětů uší u psa?

Při podezření na onemocnění ucha vašeho psa vždy nejdříve navštivte veterinárního lékaře. Domácí léčbu zánětu psího ucha nedoporučujeme bez předchozího veterinárního vyšetření.

Jak poznám, že má pes nemocné uši?

Onemocnění uší poznáte například podle zápachu, třepání hlavy, zarudnutí, otoku zevního zvukovodu a otírání uší například o postel, či podlahu ve snaze se podrbat. Více najdete v článku ZDE.

Jak se vypořádat se záněty v uších?

U některých pejsků a plemen je problematika ušních zánětů bohužel častá. V naší praxi se nám ukazuje, že toto bývá mnohdy spojeno s celkovým stavem zažívání a psychiky zvířete. Z našich přípravků bych Vám mohla doporučit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu pro prevenci a údržbu.

Jaké jsou příznaky onemocnění ucha u psa?

Nejčastější příznaky onemocnění ucha u psa jsou:

 • třepání hlavou
 • zarudnutí
 • zápach
 • otok zevního zvukovodu
 • otírání uší o nábytek či podlahu.

Více o projevech onemocnění uší u psa si přečtěte ZDE.

Náš pes trpí opakovanými záněty uší. Několikrát léčeno antibiotiky a stále se vrací. Nyní opět, ale již nechceme řešit znovu antibiotiky.

U chronických a opakujících se zánětů zevního zvukovodu často dochází k rezistenci na veterinární léčiva. Vhodným doplňkem terapie je přípravek LÁSKA 04 Péče o uši v intenzivním režimu. Chronické záněty vyžadují zvýšenou péči majitele i veterinárního lékaře. Pro další konzultaci se na nás neváhejte obrátit, jelikož většina chronických obtíží vyžaduje individuální postupy a řešení.

Pes trpí opakovanými záněty uší. Co byste mi poradili?

Je vhodné zvolit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu. Nezapomeňte i na ošetření tlapek. Pro doplnění terapie je vhodné nabízet pejskovi i Chlorellu, která má za úkol obnovu střevních bakterii.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Olivový olej, mandlový olej, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), vitamin E, esenciální oleje: levandule úzkolistá, niaouli (kajeput zelenokvětý), bergamot (citroník bergamot), heřmánek římský, heřmánek lékařský, tymián obecný.

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Zjistit více

Niaouli (kajeput zelenokvětý)

Má desinfekční účinky, zklidňuje, pomáhá při chřipce, uvolnění svalů, ulevuje od bolesti kloubů.

Zjistit více

Bergamot

Kříženec pomeranče a citronu se využívá k léčbě akné a také v boji proti celulitidě. Má antiseptické účinky, snižuje záněty hlavně v oblasti ORL.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Tymián obecný

Funguje jako silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Posiluje organismus, obranyschopnost. Účinně bojuje s viry, plísněmi, napomáhá vykašlávání. Prospívá při léčbě chudokrevnosti, revmatismu, cukorovce. Stimuluje trávení, krevní oběh i činnost mozku.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Odmašťování ucha? Může uškodit!

Pečujte pravidelně o psí uši. Ale zbytečně neodmašťujte. Maz je důležitou součástí regulace a ochrany ucha i sluchu. Psí ucho proto není vhodné nadměrně a bezdůvodně čistit přípravky na bázi...
Přečtěte si více