AKUTNÍ OŠETŘENÍ KŮŽE

Zvýhodněný set

Láska D03 + Láska B04 + Láska 10

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

605

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol – 50ml, LÁSKA 10 Dokonalá voda – 100ml, LÁSKA B04 Zelený jíl – 50g

Popis produktu

Složení tohoto zvýhodněného balíčku je určeno pro ošetření kůže, zvláště při těchto problémech:

 • drobná poškození a ranky
 • zanícení po osině
 • bodnutí hmyzem
 • hotspot
 • zapařenina
 • alergická reakce
 • oděrky
 • poškrábání

LÁSKA 10 Dokonalá voda je přípravek, který redukuje bakterie a mikroorganismy na postižených místech. Stejně tak jej lze použít k dezinfekci pitné vody pro lidi a zvířata.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol  neboli květová voda heřmánku lékařského. Jedná se o velmi výkonné antihistaminikum, takže pomůže při alergické reakci a dále pak při úzkostech, kožních a trávicích potížích. Pomáhá při zánětu a podporuje hojení.

LÁSKA B04 Zelený jíl absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech. Především ulevuje od svědění. V přiměřené dávce nanášejte na kůži sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem. Při vnitřním užití podporuje detoxifikaci a úlevu při žaludečních potížích.


Způsob použití

Jak aplikovat přípravek LÁSKA 10 Dokonalá voda: Postižené místo tímto přípravkem jemně očistěte pro redukci bakterií a mikroorganismů.

Jak aplikovat přípravek LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Aplikujte po očištění postiženého místa Dokonalou vodou. Pokud bude zvíře chtít, 1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování.

Jak aplikovat přípravek LÁSKA B04 Zelený jíl: Po vysušení jemně naneste. Pokud je místo citlivé, použijte kosmetický štětec.

Postup opakujte podle potřeby. Po odeznění akutních projevů již není nutné používat přípravky LÁSKA 10 a LÁSKA D03, dostačující je používání Zeleného jílu LÁSKA B04.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Láska D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.
LÁSKA 10 Dokonalá voda: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %.
LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Veterinární přípravky. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: Doba použitelnosti 1 rok od data výroby. Datum výroby na etiketě.


5 hodin informací a rad!

Svědění, škrábání, šupinatění, línání, vypadávání srsti, ztráta lesku, kožní a ušní infekce, nádory, atopie, alergie… A jak pomoci. Je toho hodně, co se v záznamu přednášky dozvíte. Tématem je jeden z orgánů psího organismu. Je to ten největší, nejsložitější a také nejviditelnější orgán. Má mnoho funkcí a plní životně nezbytné procesy. I přesto, že si jej můžeme kdykoliv prohlédnout, víme o něm překvapivě málo. Pojďme spolu prozkoumat tajemství psí kůže a srsti.


13 recenzí AKUTNÍ OŠETŘENÍ KŮŽE

 1. B

  Určitě doporučuji. Jako poslední naději před eutanazií jsem použila u šestiletého kocoura na hnisající packu, která byla na veterině očištěna až do živého masa. Kocour už přestával jíst, převazy na veterině bylo nutné dělat jen v narkóze, protože se jedná o venkovního kocoura a před tím byl neúspěšně různě léčen a hospitalizován s okem. Měl tedy už všeho dost a bránil se. Jednoho dne jsem se dozvěděla, že bude nutno na převazy v narkóze každé tři dny jezdit ještě nejméně měsíc. Časově i finančně mě to přišlo málo reálné. Stejně tak jsem měla pochybnosti o důsledcích tak časté narkózy ještě po tak dlouhou dobu. A když pak kocour odmítal jíst, spíš to vypadalo na to ukončit jeho utrpení. Hledala jsem jako poslední možnost léčbu bylinkami s tím, že to jediné jsem ještě nezkusila, než přistoupím k poslednímu řešení – uspání kocoura. A našla Dokonalou lásku. Poradila jsem se, rozvázala packu a začala kocoura léčit bez veterinářů sama s Dokonalou láskou. A kocoura jsem zachránila. Hlavně zelený jíl mi přijde jako zázrak. Děkuji firmě Dokonalá láska za záchranu jednoho kocoura.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Lesana Brázdová

 2. M

  Můj pejsek má citlivou kůži, trpí na hot spot (zapařeniny). S tím to přípravkem máme vše pod kontrolou a krásně se ranky hojí, krásně se zatáhnou, nemokvají, vytvoří se stroupek. Jednoduchá aplikace.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 3. H

  Byli jsme velmi mile překvapeni, náš borďák měl zapařeninu a hotspot a pomohlo to.

  Hodnocení 5 z 5

  Hanka Pavlíková

 4. S

  Používam na akné na brade u šteniatka sbt a pomáha veľmi. Za mesiac akné takmer zmizlo.

  Hodnocení 5 z 5

  Simona S. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další osvědčené kombinace přírodních přípravků pro péči o kůži a srst

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Láska D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.
LÁSKA 10 Dokonalá voda: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %.
LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Když psa trápí svědění a neustále se drbe

Na chronické svědění pes reaguje drbáním a posléze i vylizováním a vykusováním. Svědění trápí mnoho psů, ale skoro vždy je na vině stejný problém. NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ U...
Přečtěte si více

Pes a klíště nebo blechy – existuje přírodní řešení?

Černá můra všech pejskařů je zpět. Sezóna parazitů se rozjíždí. Proč se nikde nedočtete, co proti nim doopravdy funguje? Klíšťata jako odvěký nepřítel Pes a klíště, to je téma každého...
Přečtěte si více

Soukromý: Jak na dovolenou se psem?

dovolená se psem

Více z Dokonalé Lásky