AKUTNÍ OŠETŘENÍ KŮŽE

Zvýhodněný set

Láska D03 + Láska B04 + Láska 10

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

605

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol – 50ml, LÁSKA 10 Dokonalá voda – 100ml, LÁSKA B04 Zelený jíl – 50g

Popis produktu

Složení tohoto zvýhodněného balíčku je určeno pro ošetření kůže, zvláště při těchto problémech:

 • drobná poškození a ranky
 • zanícení po osině
 • bodnutí hmyzem
 • hotspot
 • zapařenina
 • alergická reakce
 • oděrky
 • poškrábání

LÁSKA 10 Dokonalá voda je přípravek, který redukuje bakterie a mikroorganismy na postižených místech. Stejně tak jej lze použít k dezinfekci pitné vody pro lidi a zvířata.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol  neboli květová voda heřmánku lékařského. Jedná se o velmi výkonné antihistaminikum, takže pomůže při alergické reakci a dále pak při úzkostech, kožních a trávicích potížích. Pomáhá při zánětu a podporuje hojení.

LÁSKA B04 Zelený jíl absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech. Především ulevuje od svědění. V přiměřené dávce nanášejte na kůži sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem. Při vnitřním užití podporuje detoxifikaci a úlevu při žaludečních potížích.


Způsob použití

Jak aplikovat přípravek LÁSKA 10 Dokonalá voda: Postižené místo tímto přípravkem jemně očistěte pro redukci bakterií a mikroorganismů.

Jak aplikovat přípravek LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Aplikujte po očištění postiženého místa Dokonalou vodou. Pokud bude zvíře chtít, 1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování.

Jak aplikovat přípravek LÁSKA B04 Zelený jíl: Po vysušení jemně naneste. Pokud je místo citlivé, použijte kosmetický štětec.

Postup opakujte podle potřeby. Po odeznění akutních projevů již není nutné používat přípravky LÁSKA 10 a LÁSKA D03, dostačující je používání Zeleného jílu LÁSKA B04.

Upozornění

Veterinární přípravky. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: Doba použitelnosti 1 rok od data výroby. Datum výroby na etiketě.


5 hodin informací a rad!

Svědění, škrábání, šupinatění, línání, vypadávání srsti, ztráta lesku, kožní a ušní infekce, nádory, atopie, alergie… A jak pomoci. Je toho hodně, co se v záznamu přednášky dozvíte. Tématem je jeden z orgánů psího organismu. Je to ten největší, nejsložitější a také nejviditelnější orgán. Má mnoho funkcí a plní životně nezbytné procesy. I přesto, že si jej můžeme kdykoliv prohlédnout, víme o něm překvapivě málo. Pojďme spolu prozkoumat tajemství psí kůže a srsti.


Hodnocení zákazníků

 1. B

  Určitě doporučuji. Jako poslední naději před eutanazií jsem použila u šestiletého kocoura na hnisající packu, která byla na veterině očištěna až do živého masa. Kocour už přestával jíst, převazy na veterině bylo nutné dělat jen v narkóze, protože se jedná o venkovního kocoura a před tím byl neúspěšně různě léčen a hospitalizován s okem. Měl tedy už všeho dost a bránil se. Jednoho dne jsem se dozvěděla, že bude nutno na převazy v narkóze každé tři dny jezdit ještě nejméně měsíc. Časově i finančně mě to přišlo málo reálné. Stejně tak jsem měla pochybnosti o důsledcích tak časté narkózy ještě po tak dlouhou dobu. A když pak kocour odmítal jíst, spíš to vypadalo na to ukončit jeho utrpení. Hledala jsem jako poslední možnost léčbu bylinkami s tím, že to jediné jsem ještě nezkusila, než přistoupím k poslednímu řešení – uspání kocoura. A našla Dokonalou lásku. Poradila jsem se, rozvázala packu a začala kocoura léčit bez veterinářů sama s Dokonalou láskou. A kocoura jsem zachránila. Hlavně zelený jíl mi přijde jako zázrak. Děkuji firmě Dokonalá láska za záchranu jednoho kocoura.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Lesana Brázdová

 2. M

  Můj pejsek má citlivou kůži, trpí na hot spot (zapařeniny). S tím to přípravkem máme vše pod kontrolou a krásně se ranky hojí, krásně se zatáhnou, nemokvají, vytvoří se stroupek. Jednoduchá aplikace.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 3. H

  Byli jsme velmi mile překvapeni, náš borďák měl zapařeninu a hotspot a pomohlo to.

  Hodnocení 5 z 5

  Hanka Pavlíková

 4. S

  Používam na akné na brade u šteniatka sbt a pomáha veľmi. Za mesiac akné takmer zmizlo.

  Hodnocení 5 z 5

  Simona S. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další osvědčené kombinace přírodních přípravků pro péči o kůži a srst

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Láska D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.
LÁSKA 10 Dokonalá voda: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %.
LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Když psa trápí svědění a neustále se drbe

Na chronické svědění pes reaguje drbáním a posléze i vylizováním a vykusováním. Svědění trápí mnoho psů, ale skoro vždy je na vině stejný problém. NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ U...
Přečtěte si více

Pes a klíště nebo blechy – existuje přírodní řešení?

Černá můra všech pejskařů je zpět. Sezóna parazitů se rozjíždí. Proč se nikde nedočtete, co proti nim doopravdy funguje? Klíšťata jako odvěký nepřítel Pes a klíště, to je téma každého...
Přečtěte si více

Jak a kam na dovolenou se psem?

dovolená se psem

Lákavé vůně dálek slibují nové zážitky s vaším čtyřnohým chlupáčem. Na která rizika se připravit a co je dobré sbalit s sebou, abyste byli parťákovi plnohodnotnou oporou a dovolená se...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky