LÁSKA 27

Kvasinky, plísně, demodex

Podpůrný zásyp pro psy a vyšší savce

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

548

Čistě přírodní zásyp proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek k zapracování do srsti a kůže.

Popis produktu

Přírodní zásyp proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek k zapracování do srsti a kůže.
Účinně napomáhá redukci kvasinkové infekce.
Účinně reguluje výskyt plísní.
Je vhodnou podporou při léčbě demodexu.
Pro maximální zásah při kvasinkové infekci a demodexu doporučujeme kombinovat s dalšími vhodnými přípravky.

Mazlivá terapie

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná.
A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického


Způsob použití

Aplikujte 3× denně zasypáním, vetřením a zapracováním do kůže a srsti, především v postižených oblastech, ale vždy do okolí ušních boltců (horní zevní i vnitřní boltec – vždy dbejte zvýšené pozornosti tak, aby nedošlo k nežádoucímu zanešení zvukovodu), na tlapky a meziprstí a do okolí řitního otvoru.

Provádějte do vymizení příznaků, minimálně 10 dnů. Pokud to zvíře umožní, lze aplikovat přímo na postižená místa. Na citlivá místa můžete použít též kosmetický štětec. Po měsíci od vymizení projevů zopakujte aplikování zásypu, a to 1× denně po dobu 10 dnů.


JAK POMOCI PŘI KVASINKOVÉ INFEKCI?

Postup se skládá z více různých účinných nástrojů, protože proti kvasinkám je nutné vyvinout maximální možnou razanci útoku, ale vždy při zachování bezpečí a komfortu zvířete. 

ZAKROČTE RÁZNĚ PROTI KVASINKÁM

Zásyp Láska 27 proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek.
Aplikujte 3x denně zasypáním a vetřením do kůže a srsti a to primárně v postižených oblastech, ale vždy okolí ušních boltců, horní zevní i vnitřní boltec, tlapky, meziprstí, okolí řitního otvoru. Provádějte do vymizení příznaků, minimálně však 10 dnů.
Po měsíci od vymizení projevů zopakujte aplikování zásypu a to 1x denně po dobu deseti dnů.

POSTAREJTE SE O UŠI A TLAPKY

Láska 04 – Přípravek pro intenzivní péči o uši a meziprstí na tlapkách.
Provádějte aplikaci 2x denně podle návodu. 

VOŇAVÁ POJISTKA NA CELÉ TĚLO

Sprej Láska 34 s octovým základem pro redukci kvasinek.
Aplikaci provádějte masivně 1x denně po celém povrchu těla. Provádějte po dobu 10 dnů. 

PODPORA ZEVNITŘ

Láska 10 Dokonalá voda. Elektrochemicky aktivovaná strukturovaná voda napomáhá normální funkci zvířecího organismu a udržení přirozené bakteriální rovnováhy. Dále přispívá k dodržování pitného režimu, zlepšení chuti k jídlu a celkové revitalizaci.
Po dobu 7 dnů, koncentrace 4 víčka na 1 litr vody.
S užíváním začněte hned v počátku léčby. 

Další doporučené úkony:

• Provedení testu se Základní poznávací sadou Láska 81 pro zjištění nejvhodnější systémové podpory zevnitř.

• Podávání bylinné směsi Láska B31 pro posílení imunity a odolnosti.


Tip pro péči:

Je nutné, abyste prováděli opečování nejen postiženého místa, ale vždy i tlapky a meziprstí. Proč? Protože při svědění se pes vždy drbe tlapkami a dále pak roznáší kvasinky po těle. Pokud neošetřujete i tlapky, tak do léčeného ucha pes vždy zanese novou dávku kvasinek. 

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití.
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.
Lze kombinovat s veterinárním léčivem.
Přípravek není určen pro zvířata s epilepsií, březí a kojící samice a mláďata věku do 6 měsíců. Použití pro zvířata s vážným onemocněním srdce, ledvin či jater konzultujte se svým veterinárním specialistou nebo v poradně Dokonalé Lásky.

Může dočasně obarvit srst zvířete.
Při aplikaci může dojít ke znečištění / zaprášení / umaštění okolí (zásyp žlutozeleně barví a je ulpívavě mastný). Neobsahuje alkohol. Neobsahuje žádné syntetické složky.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „LÁSKA 27 PODPŮRNÝ ZÁSYP KVASINKY, PLÍSNĚ, DEMODEX“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Při řešení kvasinkové infekci oceníte

Kvasinková infekce, to je problém, který znamená spoustu trápení a starostí pro psa i pro jeho člověka. Léčba se táhne a zlepšení bývá spíše jen nakrátko. Navíc farmaceutická léčba představuje pro psa nadměrnou zátěž, ať už se jedná o antibiotika nebo kortikoidy. Přírodní účinné látky mohou pomoci účinně a přitom šetrně vůči zvířecímu organismu. 

Složení

Balení v dóze / obsah: 90 g

zelený jíl
kurkuma
nimbový sušený extrakt
esenciální oleje:
vavřín vznešený
kajeput zelenokvětý (niaouli)
voňatka citronová (lemongrass)
kopaiva lékařská
tymián obecný
dobromysl obecná (oregano ct. karvakrol)
meduňka lékařská
cedr atlaský
pačule obecná (patchouli)

• Čistě přírodní složení
• Pohodové a pro zvířata nejpřirozenější používání
+ Česká značka, český produkt
(Protože je to naše Dokonalá Láska:)

Meduňka lékařská

Meduňkový čaj z listů snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se uznávají protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). Z listů se rovněž připravuje meduňkový likér. Nať se používá v lidovém lékařství jako hypnotikum a sedativum. Používá se také jako koření. V kuchyni se pro svou citrusovou vůni za čerstva přidává do míchaných nápojů a ovocných salátů.

Sbírá se list nebo celá nať – zásadně před květem. Je třeba sušit ji rychle, ne však na slunci, vhodné jsou nízké teploty. Tradičně se používá vnitřně výluh samostatně nebo ve směsi, hlavně s kozlíkem a chmelovými šišticemi.

Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

Tymián obecný

Tymián je skutečným darem přírody pro zdraví lidí i zvířat. Obsahuje důležité účinné látky a to v poměrně velkém množství. Mezi ně určitě patří silice, třísloviny, hořčiny, flavony, aromatické a triterpenické kyseliny. Právě proto je tymián velmi využíván ve farmaceutickém průmyslu. Ale nejlepší účinky a prospěch přináší tymián v podobě, jakou určila příroda.

patchouli (Pogostemon cablin)

Něžně zdůrazňuje zemité tóny a tím příjemně dolaďuje sladkost i hořkost ostatních složek. Přináší do směsi spirituální nádech a osobitou hloubku. Je to uklidňující a konejšivá látka.

Patchouli poskytuje skvělé účinky na kůži, tradičně je tento esenciální olej využíván ve východní medicíně ve směsích pro léčbu suché pokožky, dermatitid a jiných potíží. A jak uvádějí četné vědecké studie, patchouli disponuje značným antivirotickým a antibakteriálním účinkem.

Niaouli / kajeput zelenokvětý (Melaleuca quinquenervia )

Niaouli je skvělou náhradou za tea-tree. Tyto stromy jsou si docela blízce příbuzné, ale složení získávané silice je rozdílné. Pro použití u zvířat není vhodný olej tea-tree, protože je příliš agresivní a nelze jej označit za zcela bezpečný. Niaouli je mnohem jemnější a přitom se jedná o stejně výkonný dezinficient.

Je stejně výkonný jako tea-tree a přitom o tolik šetrnější a voňavější! Niaouli je tak šetrný dezinficient, že jej využíváme i tam, kde jsou jiné látky nevhodné kvůli agresivnímu účinku a rizika podráždění. Proto jej využíváme i při naší práci se zvířátky (to jsou ještě citlivější organismy než dětské). Tradičně je tento esenciální olej využíván při nachlazení či chřipce, kdy napomáhá vykašlávání, napomáhá uvolnění svalů, pomáhá při bolestech kloubů a v neposlední řadě je důležitým přírodním antibiotikem.

Více z Dokonalé Lásky