LÁSKA 27 Kvasinky, plísně, demodex

Podpůrný zásyp pro psy a vyšší savce

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

548

Čistě přírodní zásyp proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek k zapracování do srsti a kůže.

Popis produktu

Přírodní zásyp proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek k zapracování do srsti a kůže.
Účinně napomáhá redukci kvasinkové infekce.
Účinně reguluje výskyt plísní.
Je vhodnou podporou při léčbě demodexu.
Pro maximální zásah při kvasinkové infekci a demodexu doporučujeme kombinovat s dalšími vhodnými přípravky.

Mazlivá terapie

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná.
A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického


Způsob použití

Aplikujte 3× denně zasypáním, vetřením a zapracováním do kůže a srsti, především v postižených oblastech, ale vždy do okolí ušních boltců (horní zevní i vnitřní boltec – vždy dbejte zvýšené pozornosti tak, aby nedošlo k nežádoucímu zanešení zvukovodu), na tlapky a meziprstí a do okolí řitního otvoru.

Provádějte do vymizení příznaků, minimálně 10 dnů. Pokud to zvíře umožní, lze aplikovat přímo na postižená místa. Na citlivá místa můžete použít též kosmetický štětec. Po měsíci od vymizení projevů zopakujte aplikování zásypu, a to 1× denně po dobu 10 dnů.


JAK POMOCI PŘI KVASINKOVÉ INFEKCI?

Postup se skládá z více různých účinných nástrojů, protože proti kvasinkám je nutné vyvinout maximální možnou razanci útoku, ale vždy při zachování bezpečí a komfortu zvířete. 

ZAKROČTE RÁZNĚ PROTI KVASINKÁM

Zásyp Láska 27 proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek.
Aplikujte 3x denně zasypáním a vetřením do kůže a srsti a to primárně v postižených oblastech, ale vždy okolí ušních boltců, horní zevní i vnitřní boltec, tlapky, meziprstí, okolí řitního otvoru. Provádějte do vymizení příznaků, minimálně však 10 dnů.
Po měsíci od vymizení projevů zopakujte aplikování zásypu a to 1x denně po dobu deseti dnů.

POSTAREJTE SE O UŠI A TLAPKY

Láska 04 – Přípravek pro intenzivní péči o uši a meziprstí na tlapkách.
Provádějte aplikaci 2x denně podle návodu. 

VOŇAVÁ POJISTKA NA CELÉ TĚLO

Sprej Láska 34 s octovým základem pro redukci kvasinek.
Aplikaci provádějte masivně 1x denně po celém povrchu těla. Provádějte po dobu 10 dnů. 

PODPORA ZEVNITŘ

Láska 10 Dokonalá voda. Elektrochemicky aktivovaná strukturovaná voda napomáhá normální funkci zvířecího organismu a udržení přirozené bakteriální rovnováhy. Dále přispívá k dodržování pitného režimu, zlepšení chuti k jídlu a celkové revitalizaci.
Po dobu 7 dnů, koncentrace 4 víčka na 1 litr vody.
S užíváním začněte hned v počátku léčby. 

Další doporučené úkony:

• Provedení testu se Základní poznávací sadou Láska 81 pro zjištění nejvhodnější systémové podpory zevnitř.

• Podávání bylinné směsi Láska B31 pro posílení imunity a odolnosti.


Tip pro péči:

Je nutné, abyste prováděli opečování nejen postiženého místa, ale vždy i tlapky a meziprstí. Proč? Protože při svědění se pes vždy drbe tlapkami a dále pak roznáší kvasinky po těle. Pokud neošetřujete i tlapky, tak do léčeného ucha pes vždy zanese novou dávku kvasinek. 

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití.
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.
Lze kombinovat s veterinárním léčivem.
Přípravek není určen pro zvířata s epilepsií, březí a kojící samice a mláďata věku do 6 měsíců. Použití pro zvířata s vážným onemocněním srdce, ledvin či jater konzultujte se svým veterinárním specialistou nebo v poradně Dokonalé Lásky.

Může dočasně obarvit srst zvířete.
Při aplikaci může dojít ke znečištění / zaprášení / umaštění okolí (zásyp žlutozeleně barví a je ulpívavě mastný). Neobsahuje alkohol. Neobsahuje žádné syntetické složky.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby


Hodnocení zákazníků

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Při řešení kvasinkové infekci oceníte

Kvasinková infekce, to je problém, který znamená spoustu trápení a starostí pro psa i pro jeho člověka. Léčba se táhne a zlepšení bývá spíše jen nakrátko. Navíc farmaceutická léčba představuje pro psa nadměrnou zátěž, ať už se jedná o antibiotika nebo kortikoidy. Přírodní účinné látky mohou pomoci účinně a přitom šetrně vůči zvířecímu organismu. 

Dary přírody

Balení v dóze / obsah: 90 g
zelený jíl, kurkuma, amla (emblika lékařská), nimbový sušený extrakt
esenciální oleje: vavřín vznešený, kajeput zelenokvětý (niaouli), voňatka citronová (lemongrass), kopaiva lékařská, tymián obecný, dobromysl obecná (oregano ct. karvakrol), meduňka lékařská, cedr atlaský, pačule obecná (patchouli)

Unikátní složení zásypu přináší prospěch pro srst a kůži. Základem zásypu je totiž směs zeleného jílu a suchého extraktu embliky lékařské (na východní polokouli nazývané amla). Tyto přírodní dary vyživují a chrání kůži a jsou pravým požehnáním proti svědění a pro podporu dohojování.

Meduňka lékařská

Příznivě působí na lidskou psychiku, podporuje normální funkci dýchacího systému, pozitivně ovlivňuje trávení. Je skvělý antioidant, posiluje kognitivní mozkové schopnosti.

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Tymián obecný

Funguje jako silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Posiluje organismus, obranyschopnost. Účinně bojuje s viry, plísněmi, napomáhá vykašlávání. Prospívá při léčbě chudokrevnosti, revmatismu, cukorovce. Stimuluje trávení, krevní oběh i činnost mozku.

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje.

Niaouli (kajeput zelenokvětý)

Má desinfekční účinky, zklidňuje, pomáhá při chřipce, uvolnění svalů, ulevuje od bolesti kloubů.

Cedr atlas

Zklidňuje a uzemňuje při velkém stresu, je vhodný při meditaci. Pomáhá při onemocněních horních cest dýchacích, ulevuje při kloubních bolestech.

Lemongrass (Voňatka citronová)

Působí protivirově, protizánětlivě a mírně sedativně. Ulevuje při křečích, vyčerpání a stresu. Blahodárně působí při horečkách, podporuje laktaci, detoxikaci a močovou soustavu. Zklidňuje podrážděnou kůži, odhání hmyz.

Vavřín vznešený

Působí blahodárně na trávení, pomáhá proti křečím, celkově snižuje bolesti i zánět. Podporuje přirozené prokrvování končetin. Je repelentní, odpuzuje hmyz. Účinně pomáhá proti plísním a kvasinkám.

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky