Růže

čistě přírodní parfém

Hodnoceno 4.90 z 5 na základě 21 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 21)

od 187

Čistě přírodní parfém Růže. Je vyráběn prastarou metodou s dodržením tradičních postupů, které garantují maximální kvalitu a jedinečné vlastnosti parfému. Vydrží vám opravdu dlouho, tohle totiž není nějaká parfémová voda, jedná se o skutečný parfém 100% koncentrace.
Parfém z pravé růže má vliv na fyzické, duševní a duchovní úrovně bytí. Je známým a prokázaným faktem, že růže zpomaluje stárnutí.

 • 1 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Královna květin přináší nenapodobitelnou vůni a povznesení osobnosti. Tento přírodní parfém získávaný z pravé damascénské růže otto nese božskou podstatu skutečné květiny. Ano, je to parfémová klasika, avšak růžový attar je také aktuální hvězdou aromaterapeutických parfémů.

Vůně pravé růže je nenapodobitelná a velmi charakteristická. Sytě květinová, podmanivá, milostná, svůdná, jemně nakyslá a chladivá. Obsahuje přes tři stovky různých složek a velké množství dalších látek zastoupených jen v nepatrném množství.

Celé toto spektrum působí na mnoha úrovních. Parfém z pravé růže má vliv na fyzické, duševní a duchovní úrovně bytí. Je známým a prokázaným faktem, že růže zpomaluje stárnutí.

Terapeutický význam parfému:
Uklidnění nervového napětí a relaxace
 • antidepresivum
 • antiseptický
 • protizánětlivý
 • adstringentní
 • antibakteriální
 • antivirový
 • uklidňuje nervové napětí
 • je omlazovadlem pro naše buňky
 • zklidňuje a hojí kožní záněty, včetně popálenin
 • pomáhá řešit řadu ženských poruch, včetně menstruačních křečí, příznaků PMS a náladovosti během menopauzy
 • pravidelná aplikace vyrovnává produkci ženských hormonů.

Zajímavost

Červená růže je krví Afrodité. Řecká bohyně lásky pak svého syna pojmenovala Eros, což je přesmyčka botanického jména Rose.


NEBOJTE SE KOMBINOVAT!

Čistě přírodní parfémy Dokonalé Lásky jsou jako stvořené pro kreativní představy a chuť zkusit něco nového. Nebojte se s nimi experimentovat a kombinovat je mezi sebou. Může vám to přinést zajímavé prožitky a také zcela osobitou individuální vůni.

Spojení vůní můžete provést přímo na pokožce, nejprve nanesete první parfém a poté na stejné místo aplikujete druhý.

A při dalším pokusu si pak všimněte, že když znovu spojujete stejné vůně jako minule, výsledek bývá i překvapivě jiný! V mísení vonných látek totiž velmi záleží i na tom, v jakém jsou poměru.

K prozkoumání jsou zde ostatní přírodní parfémy.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte.

Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému.

Účinné látky parfému jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Způsob použití u psa

Ano, tento parfém můžete používat i se svým pejskem, pokud to tak pes chce. Prohloubíte Váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace. A navíc organismus psa jemně zásobíte prospěšnými látkami.

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete – a pak už se věnujte Vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte a mazlete.


NA JAK DLOUHO MI LAHVIČKA S PARFÉMEM VYSTAČÍ?

Záleží na tom, kolik parfému a jak často budete aplikovat.
Fanatičtí milovníci tohoto parfému svoji lahvičku vypotřebují jistě dříve 🙂 Ale lze konstatovat, že při používání přiměřené dávky dvakrát za den, vydrží lahvička s obsahem 5 ml minimálně pět měsíců.

Upozornění

Čistě přírodní parfém Růže nabízíme i ve variantě balení s obsahem 1 ml parfému pro ty, kteří vůni damascénské růže neznají nebo prostě chtějí zatím vyzkoušet, jestli je to ta pravá vůně. Jedná se o stejnou lahvičku jako v případě plnohodnotného parfému, ale je v ní jen 1 ml obsahu, takže lahvička na oko působí skoro prázdná.

Doba použitelnosti: V podstatě neomezená. Parfém na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Krásná vůně pro podpoření ženskosti. Autentická, žádná umělotina 😉

  Hodnocení 5 z 5

  Martina H. (ověřený vlastník)

 2. A

  Miluju ho, už mám čtvrtý 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 3. A

  Oblíbený parfém.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 4. I

  Krásně dlouho voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 5. A

  Top vůně. Hodně výrazná, čistá a vydrží dlouho.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 6. B

  Růže. Krásné růže. Co dodat?

  Hodnocení 5 z 5

  Bohumila Kovárníková Svitáková (ověřený vlastník)

 7. A

  Vůně mi připomíná růžový olejíček který si vozidla má maminka z Bulharska.

  Hodnocení 4 z 5

  Alena Žádniková (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní Růže

Složení

Toto není žádný obyčejný parfém. Tohle je attar. Slovo attar pochází z arabštiny a znamená vůně. Jedná se o vysoce koncentrované přírodní vonné oleje, jejichž používání se datuje do doby před více než pěti tisíci lety a výroba se od té doby nezměnila. Esenciální oleje se destilují do základu, kterým je santalové dřevo, a nechají se vyzrávat. Doba zrání je zhruba deset let.

Attary jsou tedy vysoce koncentrované parfémy, bez alkoholu a syntetických chemikálií. Mají extrémně dlouhou životnost a nepotřebují žádné konzervační látky. Naopak, postupem času poskytují stále intenzivnější vůni i účinek. Proto se starožitné atary prodávají za leckdy neuvěřitelné ceny.

Růže damascénská (Rosa damascena)

Damascénská růže je tradičně používána v nejdražších parfémech. Její označení „královna květin a vůní“ je přiléhavé. Společně s jasmínem a santalem patří historicky k nejpoužívanějším parfumerským složkám. Ale nás kromě nádherné vůně zajímá i antivirotický a antibakteriální účinek. A ten je značný. Věda se v minulosti zabývala především antioxidačními účinky růžového oleje, ale v posledních dvaceti letech výzkum v oblasti antomikrobiálního působení nabral na obrátkách. Dnes na toto téma nalezneme již přes 2400 důvěryhodných studií. Růže je také progesteronní zdroj.

Santalové dřevo

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici.

Santal (Santalum album) přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích.

Kromě toho, že skvěle vyvažuje a doplňuje účinky a vůni jiných vzácných olejů (jasmín, růže, neroli a jiné), také působí jako celistvý harmonizant, spojuje ostatní v jedinečný celek.

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně.

Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou.

Z magazínu

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky