Kouzlo růže

Zvýhodněná kolekce

Dárkový balíček

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

1,060

Sprchové máslo Růže 200 ml + Parfém Růže 5 ml + Hydrosol Růže 50 ml

Popis produktu

Balíček obsahuje: Sprchové máslo Růže 200 ml, Parfém Růže 5 ml a Hydrosol Růže 50 ml.

Buďte romantičtí, buďte okouzlující. Proměňte sebe i své bydlení v oázu romantiky a jemné krásy.

Vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru a harmonii, kterou umí vytvořit účinné látky skutečného oleje z damascénské růže.


Způsob použití

Návod k použití sprchového másla: Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku jedním či dvěma prsty, nebo větší třemi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.

Návod k použití parfému: Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Upozornění

LÁSKA D02: Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: viz etiekta


Hodnocení zákazníků

 1. P

  Úžasná ochutnávka růže. Na parfém jsem už dostala několik komplimentů a sprchový krém.. jednoduše top. Pejska bohužel nemám, takže sprej používám na provinění interiéru a taky se osvědčilo:)

  Hodnocení 5 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení a ráda bych dodala, že veškeré hydrosoly mají využití i pro lidi. Konkrétně hydrosol růže je výborný pro ženy jako odličovací voda a při hormonálním výkyvu má pozitivní a uklidňující účinky. Kdykoliv je možnost i vrácení pokud produkt nesedne.
   Vaše Dokonalá láska

   Kristýna Příplatová (store manager)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Sprchové a koupelové máslo Růže.
Parfém Růže.
Hydrosol (květová voda) Růže.

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla...
Přečtěte si více