Vysokohorská levandule

přírodní sprchové máslo

Hodnoceno 4.95 z 5 na základě 21 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 24)

347

Popis produktu

Velmi čisté luxusní sprchové a koupelové máslo s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi.
Objem: 200 ml

Nejen pro milovníky levandule! Všestranně užitečné přírodní sprchové máslo přináší spolu s úžasnou vůní skutečné vysokohorské levandule také její terapeutické účinky.

Pro požitek i terapeutický účinek.

Udělejte si dokonalý den! Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.

Účinek této směsi: přirozeně uklidňující, relaxační, snižuje krevní tlak, antiseptický, protizánětlivý, regenerační.

Levandule je nepostradatelná a všestranně prospěšná:

 • uklidňuje při nervovém napětí
 • proti nespavosti
 • při bolestech hlavy
 • antispasmatikum
 • při dýchacích potížích, bronchitidě
 • všestranně hojivé působení
 • revmatické a svalové bolesti
 • výrazný vliv na tvorbu nových kožních buněk
 • brání tvorbě jizev
 • povzbuzuje imunitní systém
 • zmírňuje klinický šok

Způsob použití

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku dvěma prsty, nebo větší třemi až čtyřmi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.


Lepší dohromady

Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a vychutnejte si pocit slunného dne uprostřed voňavých horských luk a strání. Uvolněte se, relaxujte. Nyní jste jen vy a vaše já.


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Doporučuji. Nádherná vůně. Příjemná konzistence.

  Hodnocení 5 z 5

  Radka Š. (ověřený vlastník)

 2. A

  Koupeno pro kamarádku, ta je velmi spokojená :).

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea V. (ověřený vlastník)

 3. B

  Jiné přípravky na očistu těla již pár let nepoužívám. Koupím víc druhů a podle nálady vyberu. Při mytí zažívám uvolnění a cítím jak pozitivní vliv má máslo na mou kůži i mysl.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 4. G

  Nejúžasnější sprchové máslo pod sluncem 💓💓

  Hodnocení 5 z 5

  Gabriela Pešková (ověřený vlastník)

 5. D

  Příjemná vůně

  Hodnocení 4 z 5

  Dana Sršňová (ověřený vlastník)

 6. A

  Levandule je moje top vůně, jediná nevýhoda – rychle mizí 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 7. A

  Myslela jsem, že neposunu své “chuťové” buňky a opět mohu napsat – další závislost. Moc děkuji 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 8. N

  Voní krásně a sprchování je požitkem.

  Hodnocení 5 z 5

  Naděžda Nováková (ověřený vlastník)

 9. L

  lábuž. relax. PARÁDA! nejlepší.

  Leňa Krajčo (manažer obchodu)

 10. Š

  Úžasný zážitek, krásně voňavé, večerní sprcha s tímto sprchovým máslem je naprosto skvělý balzám na duši.

  Šárka Kulhavá (manažer obchodu)

 11. M

  to je fakt skutečná levandule. perfektní. pro mě nejlepší máslo. ale mam moc ráda i sladký spánek.

  Monika Chejnová (manažer obchodu)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní levandule

Složení

Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice: Lavandula angustifolia (levandule). Alergeny dle EU:) geraniol, linalool.

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků.

Pro dosažení terapeutických účinků, ale i originálních kompozicí vůní, jsou použity výhradně 100% přírodní rostlinné silice v terapeutické kvalitě.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Z magazínu

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla svých domovů. Jen někteří se na chvíli zastaví a zhluboka nadechnou. Ve vzduchu jde cítit sníh. Možná, že do dlaní chytí pár vloček. Dají si...
Přečtěte si více

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky