LÁSKA 25 Alergie, svědění, podpora hojení

Jemný přírodní zásyp pro psy a větší savce

Hodnoceno 4.56 z 5 na základě 209 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 209)

od 373

 • 90 g
 • 180 g
Vyčistit

Popis produktu

Jemný čistě přírodní zásyp je určený k zapracování do srsti a kůže.

Zmírňuje projevy alergií různého původu. Ulevuje při kožním diskomfortu a zmírňuje svědění.

Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata.

Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

Zásyp disponuje nádhernou bylinnou vůní a po aplikaci je ještě několik dní jemně cítit ze srsti a kůže, což je příjemné pro zvíře i pro vás. 

Pohodová aplikace umožňuje použití i v terénu. Zásyp je možné použít také jako suchý šampon. Nahrazuje tak koupání a sprchování, které pro zvíře nemusí být zrovna komfortní a přirozené.


 • PŘÍPRAVEK PRVNÍ VOLBY
 • VHODNÝ PŘI SVĚDĚNÍ A KOŽNÍM DISKOMFORTU
 • ZMÍRŇUJE PROJEVY ALERGIE A SUCHÝCH EKZÉMŮ
 • PODPORUJE HOJIVÉ PROCESY
 • PRO KOMFORTIZACI KŮŽE I PSYCHIKY
 • LZE POUŽÍT I JAKO SUCHÝ ŠAMPON
 • APLIKACE ZÁSYPU JE PRO ZVÍŘATA NAPROSTO PŘIROZENÁ A POHODOVÁ „MAZLIVÁ TERAPIE“

Aplikace vhodná při: alergie u psa, alergie u koně, svědění kůže, podpora hojení, atopická dermatitida, projevy alergií různého typu


Způsob použití

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Zvíře vám optimálně nabídne samo místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když zvíře zásyp olizuje z dlaně, nijak to nevadí, můžete mu to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.


Upozornění

SLOŽENÍ:
Zelený jíl , kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), konopný olej,

esenciální oleje: růžové dřevo (Aniba rosaeodora), levandule úzkolistá (Lavendula angustifolia), mrkev obecná (Daucus carota, semena), geranium (pelargonie vonná), heřmánek lékařský (Matricaria recutita).

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby


OSVĚDČENÁ KOMBINACE - PRVNÍ VOLBA PRO PÉČI O PSA S ALERGIÍ

Zvýhodněný set nejčastěji používaných čistě přírodních přípravků pro pravidelnou péči o psa a alergií nebo atopickou dermatitidou.


209 recenzí LÁSKA 25 JEMNÝ PŘÍRODNÍ ZÁSYP ALERGIE, SVĚDĚNÍ, PODPORA HOJENÍ

 1. L

  Spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Výmětalikova (ověřený vlastník)

 2. Z

  Tento zásyp dělá přesně co slibuje pes se poněm neškrábe a noc je klidná.

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeněk K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


alergie, ekzémy, svědění, hojení - Další přírodní přípravky

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), konopný olej, esenciální oleje: růžové dřevo, levandule úzkolistá, mrkev obecná (semena), geranium (pelargonie vonná), heřmánek lékařský.

Unikátní složení zásypu přináší prospěch pro srst a kůži. Základem zásypu je totiž směs zeleného jílu a suchého extraktu embliky lékařské (na východní polokouli nazývané amla). Tyto přírodní dary vyživují a chrání kůži a jsou pravým požehnáním proti svědění a pro podporu dohojování.

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na antioxidanty a vitamín A, který posiluje zrak.

Zjistit více

Růžové dřevo

Normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži.

Zjistit více

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Heřmánek římský – rmenec

Působí proti stresu, nespavosti, zmírňuje žaludeční obtíže. Stejně jako heřmánek pravý má protizánětlivé účinky, zejména při nachlazení, napomáhá hojení ran.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Když psa trápí svědění a neustále se drbe

Na chronické svědění pes reaguje drbáním a posléze i vylizováním a vykusováním. Svědění trápí mnoho psů, ale skoro vždy je na vině stejný problém. NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ U...
Přečtěte si více

Proč jsou probiotika a prebiotika pro psy tak důležitá?

Zdravá strava je základem pevného zdraví nejen u lidí, ale i u psů a koček. Zdraví začíná ve střevech. A ta je potřeba správně nakrmit.  Prebiotika neboli krmení pro probiotika...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky