LÁSKA 25

Alergie, svědění, podpora hojení

Jemný přírodní zásyp pro psy a větší savce

Hodnoceno 4.88 z 5 na základě 24 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 24)

323

Popis produktu

Jemný přírodní zásyp k zapracování do srsti a kůže je vhodný při alergiích a při kožním diskomfortu. Aplikace zásypem umožňuje použití i v terénu a nahrazuje koupání a sprchování, které není vždy příjemným zážitkem.
Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata.

Aplikace vhodná při: alergie u psa, alergie u koně, svědění kůže, podpora hojení

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

Zásyp disponuje nádhernou bylinnou vůní a po aplikaci je ještě několik dní jemně cítit ze srsti a kůže, což je příjemné pro zvíře i pro vás. 


Způsob použití

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Po pozitivních zkušenostech s jinými přípravky od dokonalé lásky jsme vyzkoušeli i tento pudr. Máme doma alergika, každý jaro a podzim je pro nás náročný. V zimě jsou problém i oblečky. Díky pudru je drbání lepší a samotnou aplikaci si oba užíváme. Děkujeme!

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Michaela G.
  Hodnocení 5 z 5

  Michaela G. (ověřený vlastník)

 2. H

  moc spokojeni a pejsek také

  Hodnocení 5 z 5

  Helena (ověřený vlastník)

 3. N

  Používáme, když si naše fenečka olizuje tlapky nebo se drbe víc, než je zdrávo. Prášek příjemně voní, dobře se nanáší a přináší úlevu, což máme ověřeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Naděžda Nováková (ověřený vlastník)

 4. M

  Moj psík trpí alergiami, bohužiaľ ešte sme nezistili na čo presne. Je to taká sezónna alergia na nejaké trávy zrejme a pil. Prejavuje sa to začervenaním pokožky a veľkým svrbením. Začali sme teda používať tento zásyp na červené miesta a škrabanie sa zmiernilo a začervenanie zmizlo behom pár desiatok minút. Bála som sa, či mu nebude vadiť tiež, že je to rastlinného původu, keďže alergie má predsa len na niečo zvonku, nejaké trávy a tak ale paradoxne mu to veľmi pomáha. Treba vyskúšať ale za nás super rýchla pomoc.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela J. (ověřený vlastník)

 5. I

  Mám bílého bulíka. Už to je diagnóza. Je alergik na roztoče 5 z 5. O potravinové alergii ani nemluvím. Loňské léto byla celou dobu a Apoquel a clorexydin koupele pacek. Měla je rudé, nateklé, hrozně citlivé a pořád si je olizovala. Už jsem začínala magořit z toho věčného napomínání at´ si je neliže. Pak se vše uklidnilo, až do letošního července. Packy opět začaly nabírat barvu rajčat. A jś si vzpomněla, že jsem omylem koupila zásyp na alergie, místo antiparazitního. No a tak jsem to zkusila. Velice pečlivě ji vklepávám pudr do meziprstí, kolem drápků i na klouby. Prostě všude, kde je to červene. Po týdnu je meziprstí růžové, bolaky u drápků zasychají. Překvapilo mě to a pevně doufám, že letošní léto zvládneme bez Apoquelu. Děkuji že jste .

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta (ověřený vlastník)

 6. G

  Opravdu pomahá! Neřeší problem zevnitř, to je jasné, ale hodně pomahá na tlumení alergických projevů. Takhle nám pomahala jenom kortikosteroidná mast, která zaroven škodila jatram. Tenhle připravek pejsek snaší dobre. Děkujme vam!

  Hodnocení 5 z 5

  Galina (ověřený vlastník)

 7. J

  Zatím nevyzkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava Palová (ověřený vlastník)

 8. B

  Super.

  Hodnocení 5 z 5

  Božena (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), konopný olej, esenciální oleje: růžové dřevo, levandule úzkolistá, mrkev obecná (semena), geranium (pelargonie vonná), heřmánek římský.

Unikátní složení zásypu přináší prospěch pro srst a kůži. Základem zásypu je totiž směs zeleného jílu a suchého extraktu embliky lékařské (na východní polokouli nazývané amla). Tyto přírodní dary vyživují a chrání kůži a jsou pravým požehnáním proti svědění a pro podporu dohojování.

Heřmánek římský

Hvězdnicovitá rostlina s léčivými účinky. Hlavní obsahovou látkou květních úborů je světle modrá silice, svým složením podobná silici pravého heřmánku. Ta spolu s hořčinami dodává bylině charakteristické chuťové vlastnosti.

Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Mrkev

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná jako kořenová zelenina. Blízkým příbuzným mrkve je pastinák.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Více z Dokonalé Lásky