COGNITIVE+

STÁRNUTÍ, POZNÁVACÍ FUNKCE,

DOBRÁ NÁLADA

Hodnoceno 4.87 z 5 na základě 38 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 38)

487

Popis produktu

Synergická směs 11 bylin pro podporu mozkové činnosti při poruše kognitivních funkcí, například z důvodu stárnutí. Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady. U psů v mladším a středním věku používejte jako prevenci. Určeno pro psy a větší savce.


Kognitivní (poznávací) funkce jsou jednou z hlavních oblastí psychiky, jejich centra jsou uložena v různých částech mozku. 

Prostřednictvím kognitivních funkcí pes vnímá svět kolem sebe, jedná, reaguje, zvládá různé úkoly. 

kognitivní funkce

Myšlenkové procesy umožňují psovi učení, zapamatování, přizpůsobování se neustále se měnícím podmínkám okolního prostředí. 

Kognitivní (poznávací) funkce rovněž zahrnují kromě paměti i koncentraci, pozornost, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací. 

Zhoršení a omezení těchto funkcí je způsobeno odumíráním mozkových buněk, zmenšováním mozku a snižováním jeho výkonu.

Nerezignujte a posilujte se psem činnost jeho mozku. 

Běžným výcvikem, mluvením, poznávacími procházkami, kontakty s jinými psy a lidmi a také pomocí různých hraček a her určených pro mozkový trénink.

VHODNÁ PŘÍRODNÍ PODPORA PRO MOZEK PŘI STÁRNUTÍ A VE STÁŘÍ JE  COGNITIVE+

Cognitive+

Pro zlepšení poznávacích funkcí, posílení bystrosti a dobré nálady. Vypoužívejte 1 lahvičku 2x až 4x ročně. 

> POMOC A VZPRUHA V POKROČILEJŠÍM VĚKU
> OPTIMÁLNÍ PREVENCE OD STŘEDNÍHO VĚKU


Způsob použití

Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži. Používejte 1× až 2× denně podle zájmu a odezvy zvířete, po dobu 3 týdnů. Dále pak najděte se zvířetem optimální dávku a četnost podání.

Pro zvýšení účinku a další synergii používejte společně s tímto přípravkem 1x až 2x týdně základní směs pro posílení obranyschopnosti, podporu organismu a tělesných funkcí SALVE+. Pro tento účel můžete pořídit zvýhodněný balíček s oběma přípravky. 

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy. Skladujte v suchu a chladu,
chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 24 měsíců od data výroby


Hodnocení zákazníků

 1. D

  Používám u dvou svých feneček. Jedné už bude v červnu 20let a cognitive ji nahodil o jeden startovací motor navíc 🙂 I když neslyší a hůř vidí, tak po krátkém užívání na ní bylo vidět jak ji to vzpružilo, mnohem líp reaguje a je jí celkově lépe. U té mladší jsme řešily problémy s jejím chováním už delší dobu. Jakékoli rozrušení dokázala vyhodnotit až napadením jiného psa a bylo jí vcelku jedno kterého. Neuměla se vyrovnat s větší skupinkou psů, hluku, čehokoli kdy ztrácela svoje jistoty. Neuměla si tzv.pořádně odpočinout ani doma, pořád byla ve střehu. Nyní používáme individuální směs+Cognitiv a celkově se hodila do neuvěřitelné pohody. Je mnohem klidnější, víc vnímá, přestala napadat psy a teď pro ni není problém být ve smečce psů aniž bych musela být já v neustálem pozoru. Za nás můžu jen doporučit. Denisa

  Hodnocení 5 z 5

  Denisa (manažer obchodu)

 2. M

  Používám Cognitive+ u šestnáctiletého Frýdka. Už v průběhu používání je znatelný efekt, jeho nálada se razantně zlepší, má zase zájem o dění kolem a zase mu vyhovuje, když si na něm chce poležet temperamentní jezevčička. Prostě si opět užívá život. A tehle účinek trvá i nějakou dobu po dobrání lahvičky, minimálně měsíc. Doporučuju každému stárnoucímu pejskovi pro zlepšení nálady a posílení chuti do života.

  Hodnocení 5 z 5

  Michal

 3. Z

  Je to moc dobrý přípravek! Aplikace je jednoduchá a příjemná a účinek je evidentní. Dáváme to naší 10 leté labradorce společně s přípravkem Salve pro posílení organismu.

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana Mládková

 4. J

  Celkově hodnotím jako dobré a to hlavně kvůli tomu, že to moc vyhovuje pejskovi a má z toho radost a hraje si. Jenom ta cena, ta je dost vysoká za takovou malou lahvičku. No ale asi to jinak nejde.

  Hodnocení 4 z 5

  Jiřina

 5. V

  S těmahle zázračnýma bylinkama jste to trefili! Naše špagetková královna Dajuška pozdravuje a posílá velké díky!! 💞

  Hodnocení 5 z 5

  Vlaďka

 6. K

  Začali jsme používat u 13letého Dráčka, který již hůře chodí a obecně byl apatičtější. Při první dávce mi přišlo, že ho naspeedovala energií tak na 14 dní! Začal být aktivnější, více kontaktní (někdy až moc), lépe reagoval a zajímaly ho i hry mladších členek smečky. Navíc látka příjemně voní, takže za nás velká spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Káča

 7. M

  Ráda bych poděkovala za tento produkt! Je až neuvěřitelné, co s naším 16ti letým pudlíkem udělal. Než jsme začali cognitive+ používat, náš Angelo jen polehával, nechtěl chodit ven, často byl dezorientovaný, štěkal do zdi, neradoval se z našeho příchodu domů, stále spal. Zapomínal k čemu je miska s masem… Měl typické projevy stařecké demence. Po aplikaci cognitive + se obrátil Angelův stav o 180⁰. Dožaduje se chození ven, vrtí vesele ocáskem, chodí si sám pro pohlazení, vzpomněl si, kde jsou pamlsky. Je častěji přes den vzhůru a zajímá se o dění kolem. Nejúžasnější příchod domů – ví o nás a vítá. Dosud jsme ho po příchodu domů hledali a našli spícího, nebo bez zájmu o nás. Strašně moc děkuji celému týmu Dokonalé lásky, že nám vrátila našeho Angela do života!❤ DĚKUJI, ZE JSTE, JSTE DOKONALÍ! S láskou Martina a pudloši🐩❤😘

  Hodnocení 5 z 5

  Martina Lidická

 8. A

  Zatím nemůžu hodnotit, ještě jsme nepoužili, ale příště už reference dáme 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 9. H

  Je to skvělé, moje stará holčička běhá a řádí, o všechno má zájem. Mám od vás i bosweliji, uzdravila se jí nožička bez operace. Moooc děkuji,,🌞🥰

  Hodnocení 5 z 5

  Helena Šubová (ověřený vlastník)

 10. A

  Kapky opravdu fungují, náš 18 -ti letý kříženec se po kapkách cítí opravdu skvěle. Velice ho nakoply, všem doporučuji. Hlavně u pejsků s demencí jako máme doma. Začal více žrát a nemotá se tolik dokolečka jako tomu bylo před tím. Moc děkuji za tyto kapky které nám pomohly a doufám že si našeho mazlíčka ještě užijeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Adriana K. (ověřený vlastník)

 11. J

  Mám skoro třináctiletého psa, se kterým stále (k jeho i mé radosti) cvičíme a skládáme zkoušky. Přece jen už je na něm ale znát, že zpomalil, občas se zadívá “do blba”… Tak jsem si řekla, že zkusím Cognitive+. Dávkovala jsem přesně podle návodu, abych mohla posoudit výsledek. Ten mě tedy překvapil – jakoby omládl o několik let! Všimli si toho i ostatní na cvičáku. Přípravek je dražší, ale tohle za to stojí. Děkuji!

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka (ověřený vlastník)

 12. N

  Kapky jsem zakoupila pro svého 15-ti letého jack russell teriéra. Zdá se po týdnu a půl užívání, že je aktivnější.

  Hodnocení 4 z 5

  Naděžda K. (ověřený vlastník)

 13. J

  Opravdu to funguje!

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka (ověřený vlastník)

 14. R

  To ukáže čas… zatím je brzy na posouzení účinnosti

  Hodnocení 5 z 5

  Radmila (ověřený vlastník)

 15. E

  Zatím nevím

  Hodnocení 4 z 5

  Eva

 16. M

  12 let fena, podávám spíš preventivně 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta N. (ověřený vlastník)

 17. K

  Máme skoro 18ti letého pejska a už snad po týdnu jsem viděla zlepšení. Myslela jsem si, že moc nevidí a neslyší a teď mě teda přesvědčuje o opaku. Máme doma úplne jiného pejska, zvládá zase základní návyky, má větší chuť k jídlu a pravidelnější spánek.

  Hodnocení 5 z 5

  Katka Malinka (ověřený vlastník)

 18. I

  Fenečkou oblíbený preparát

  Hodnocení 5 z 5

  Iva (ověřený vlastník)

 19. K

  Moc nám pomohli zvládnout psi stareckou demenci. I když jsme se s pejskem museli nakonec kvůli jiným problémům rozloučit. Tak moc děkujeme že jste a že jste nám pomohli mu zprijemnit posledni chvíle života. Nedáme na vás dopustit a budeme vás doporučovat kde se dá u nás jste Malej zázrak

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Petranova (ověřený vlastník)

 20. l

  Velká spokojenost už objednávám znovu

  Hodnocení 5 z 5

  lenka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Složení

Kokosový olej; esenciální oleje: máta peprná, cedr atlas, kozlík nepálský, heřmánek lékařský, kopaiva lékařská, smil italský, jalovec obecný, levandule úzkolistá, kadidlovník pravý, rozmarýna lékařská, vetiver.
Kokosový olej

Kokosový olej je rostlinný olej získávaný z kopry, jader zralých kokosových ořechů sklízených z kokosové palmy (Cocos nucifera). V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej je velmi termostabilní, proto je vhodný na vaření a smažení.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Jalovec

Jalovec (Juniperus) je rod stálezelených jehličnatých keřů či stromů z čeledi cypřišovitých (Cupressaceae), zahrnující asi 55-60 druhů, což z něho činí nejpočetnější rod čeledi.

Vetiver

Vousatka (Bothriochloa) je rod trav, tedy z čeledi lipnicovitých (Poaceae). Jedná se o vytrvalé byliny. Jsou trsnaté nebo výběžkaté, či s oddenky nebo poléhavé. Stébla dorůstají výšek zpravidla 15-200 cm. Čepele listů jsou zpravidla ploché, na vnější straně listu se při bázi čepele nachází jazýček. Květy jsou v kláscích, které tvoří klasy, zpravidla několik klasů, které jsou prstovitě rozprostřené, vzácně se klas znovu větví a vzniká tak lata.

Kozlík lékařský

Kozlík lékařský a kozlík nepálský (Valeriana officinalis, Valeriana jatamansi) jsou léčivé rostliny z čeledi zimolezovitých. Jsou to vysoké vytrvalé byliny se zpeřenými listy a hustými květenstvími drobných bílých nebo narůžovělých květů. Celá rostlina charakteristicky páchne. Kozlík lékařský se vyskytuje v nižších polohách po celé České republice. Kozlík lékařský je využíván jako léčivá rostlina a je i pěstován. Na psychiku a nervovou soustavu působí relaxačně, uklidňuje a pomáhá při poruše vyhodnocování vnějších podnětů i při strachu.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Více z Dokonalé Lásky