COGNITIVE+

STÁRNUTÍ / POZNÁVACÍ FUNKCE / NÁLADA

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 98 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 98)

487

Pro podporu mozkové činnosti a zmírnění projevů kognitivních dysfunkcí (jako je demence), nejčastěji z důvodu stárnutí. Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady.

Obsah: 10 ml

Popis produktu

Čistě přírodní přípravek Cognitive+ je synergická směs jedenácti bylin pro podporu mozkové činnosti a zmírnění projevů kognitivních dysfunkcí (jako třeba demence), nejčastěji z důvodu stárnutí.

Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady. Přípravek je také vhodný pro péči o zvířata po prodělané mozkové příhodě.

U zvířat v mladším a středním věku používejte jako prevenci.

Čistě přírodní veterinární přípravek určený pro pro psy, koně a další větší savce.


Kognitivní (poznávací) funkce jsou jednou z hlavních oblastí psychiky, jejich centra jsou uložena v různých částech mozku. 

Prostřednictvím kognitivních funkcí zvíře vnímá svět kolem sebe, jedná, reaguje, zvládá různé úkoly. 

kognitivní funkce

Myšlenkové procesy umožňují zvířeti učení, zapamatování, přizpůsobování se neustále se měnícím podmínkám okolního prostředí. 

Kognitivní (poznávací) funkce rovněž zahrnují kromě paměti i koncentraci, pozornost, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací. 

Zhoršení a omezení těchto funkcí je způsobeno odumíráním mozkových buněk, zmenšováním mozku a snižováním jeho výkonu. S nástupem stáří často přichází demence.

Nerezignujte a posilujte se zvířetem činnost jeho mozku. 

Běžným výcvikem, mluvením, poznávacími procházkami, kontakty s jinými psy a lidmi a také pomocí různých hraček a her určených pro mozkový trénink.

COGNITIVE+ JE OPTIMÁLNÍ PŘÍRODNÍ PODPORA PRO MOZEK PŘI STÁRNUTÍ A VE STÁŘÍ

Cognitive+

Pro zlepšení poznávacích funkcí, posílení bystrosti a dobré nálady. Vypoužívejte 1 lahvičku 2x až 4x ročně. 

> POMOC A VZPRUHA V POKROČILEJŠÍM VĚKU
> OPTIMÁLNÍ PREVENCE OD STŘEDNÍHO VĚKU

velikost balení: 10ml


Způsob použití

Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži. Používejte 1× až 2× denně podle zájmu a odezvy zvířete, po dobu 3 týdnů. Dále pak najděte se zvířetem optimální dávku a četnost podání.
U velkých zvířat (nad 80 kg hmotnosti) aplikujte v dávce: 1 kapka na 5 kg hmotnosti zvířete.


U zvířat více starých a přestárlých

Používejte Cognitive+ společně s přípravkem Láska 14 Intenzivní boswelie pro souběžnou harmonizaci a adaptaci zvířete v daném stavu. Kombinace těchto dvou čistě přírodních přípravků je pro stará zvířata opravdovou vzpruhou a posilou, která respektuje možnosti a limity organismu. Proto jsou společně ve zvýhodněném setu.


U zvířat v produktivním věku a na počátku stárnutí

Pro zvýšení účinku a další synergii používejte společně s přípravkem Cognitive+ směs pro posílení obranyschopnosti, podporu organismu a tělesných funkcí SALVE+. Ten aplikujte 1x až 2x týdně. Pro tento účel můžete pořídit zvýhodněný balíček s oběma přípravky. 

Upozornění

SLOŽENÍ:
Kokosový olej;

esenciální oleje: cedr atlas (Cedrus atlantica), máta peprná (Mentha piperita), kozlík nepálský (Capra falconeri), heřmánek lékařský (Matricaria recutita), kopaiva lékařská (Copaifera officinalis), smil italský (helichrysum), jalovec obecný (Juniperus Communis), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), kadidlovník pravý (boswelie), rozmarýna lékařská (Rozmarynus officinalis), vetiver (Chrysopogon zizanioides).

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Není určeno pro kočkovité šelmy. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: 24 měsíců od data výroby


Maximální pohoda a vzpruha ve stáří

U zvířat více starých a přestárlých: používejte Cognitive+ společně s přípravkem Láska 14 Intenzivní boswelie pro souběžnou harmonizaci a adaptaci zvířete v daném stavu. Kombinace těchto dvou čistě přírodních přípravků je pro stará zvířata opravdovou vzpruhou a posilou, která respektuje možnosti a limity organismu. Proto jsou společně ve zvýhodněném setu.


98 recenzí COGNITIVE+

 1. M

  Zázrak, nevěřila jsem, že by mohly bylinky takhle skvěle zabírat. Můj patnáctiletý pes, který je hluchý, skoro slepý, trpí stařeckou demencí už skoro pořád spal, neměl příliš zájem o okolí, špatně se pohyboval. Po užívání Cognitive+ je veselý, hravý, skáče, běhá, skoro by se dalo říct, že se zase začal smát 🙂 mockrát děkuji za tento přípravek, je úžasné, kolika psům už takto pomohl.

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 2. A

  Jsme naprosto spokojeni, máme velkého citlivého patnáctiletého pejska a někdy potřebuje zlepšit náladu a tyto kapičky jsou top. Vždycky nám ten kluk úplně ožije a zase se směje. Vřele doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Alenka Kuželíková (ověřený vlastník)

 3. Š

  Na mého psa neúčinkuje, alespoň zatím ne

  Hodnocení 2 z 5

  Šárka K. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, nutno dodat, že je to práce s bylinkama, kde je hlavní pravidelnost a tedy nástup bylinek je u každého tvora jiný. Cognitive+ by měl do týdne projevit mírné změny. Kdyby cokoliv nebylo jasné, tak jsme k dispozici poradit. Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 4. I

  Domnívám se, že uvedený přípravek má na mého 12leteho westika pozitivní vliv, aplikaci se nebrání a myslím si, že mu dělá dobře a jeho nálada se zlepšila. Vzhledem k tomu, že je to už starší pejsek samozřejmě “má svoje dny”.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 5. E

  Kombinaci Intenzivní Boswelie a Cognitive dávám u 13 leté fenky jeden týden. Účinek je fantastický. Fenka nebloudí v noci po bytě, nekňučí, nevyžaduje noční venčení.. Po prvé od dlouhé doby spíme celou noc. Moc děkuji, přípravky budu doporučovat dál.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Matlochová

 6. M

  Zatím zkoušíme krátce, ale jsem přesvědčena, že zafunguje, stejně jako ostatní produkty z Dokonalé lásky. Příjemně voní na kožíšku 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Martina (ověřený vlastník)

 7. Já jsem změnu na pejskovi nezpozorovala, tak nevím.

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A PÉČE O STÁRNOUCÍHO PSA

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Kokosový olej; esenciální oleje: cedr atlas, máta peprná, kozlík nepálský, heřmánek lékařský, kopaiva lékařská, smil italský (helichrysum), jalovec obecný, levandule úzkolistá, kadidlovník pravý (boswelie), rozmarýna lékařská, vetiver.

Cedr atlas

Zklidňuje a uzemňuje při velkém stresu, je vhodný při meditaci. Pomáhá při onemocněních horních cest dýchacích, ulevuje při kloubních bolestech.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

Rozmarýn

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Zjistit více

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Jalovec

Detoxikuje, odstraňuje ledvinové kameny, stimuluje činnost pohlavních orgánů. Ulevuje od křečí, má relaxační účinky, zklidňuje záněty.

Zjistit více

Máta peprná

Blahodárně působí na trávicí ústrojí, proti nadýmaní, při zánětech horních cest dýchacích. Ulevuje od svědění.

Zjistit více

Smil italský

Je silný bojovník s nachlazením, napomáhá rychlejšímu hojení ran, zklidňuje migrénu. Tiší bolesti, podporuje činnost jater.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky