COGNITIVE+

STÁRNUTÍ / POZNÁVACÍ FUNKCE / NÁLADA

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 75 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 75)

487

Pro podporu mozkové činnosti a zmírnění projevů kognitivních dysfunkcí (jako je demence), nejčastěji z důvodu stárnutí. Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady.

Popis produktu

Čistě přírodní přípravek Cognitive+ je synergická směs jedenácti bylin pro podporu mozkové činnosti a zmírnění projevů kognitivních dysfunkcí (jako třeba demence), nejčastěji z důvodu stárnutí.

Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady. Přípravek je také vhodný pro péči o zvířata po prodělané mozkové příhodě.

U zvířat v mladším a středním věku používejte jako prevenci.

Čistě přírodní veterinární přípravek určený pro pro psy, koně a další větší savce.


Kognitivní (poznávací) funkce jsou jednou z hlavních oblastí psychiky, jejich centra jsou uložena v různých částech mozku. 

Prostřednictvím kognitivních funkcí zvíře vnímá svět kolem sebe, jedná, reaguje, zvládá různé úkoly. 

kognitivní funkce

Myšlenkové procesy umožňují zvířeti učení, zapamatování, přizpůsobování se neustále se měnícím podmínkám okolního prostředí. 

Kognitivní (poznávací) funkce rovněž zahrnují kromě paměti i koncentraci, pozornost, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací. 

Zhoršení a omezení těchto funkcí je způsobeno odumíráním mozkových buněk, zmenšováním mozku a snižováním jeho výkonu. S nástupem stáří často přichází demence.

Nerezignujte a posilujte se zvířetem činnost jeho mozku. 

Běžným výcvikem, mluvením, poznávacími procházkami, kontakty s jinými psy a lidmi a také pomocí různých hraček a her určených pro mozkový trénink.

COGNITIVE+ JE OPTIMÁLNÍ PŘÍRODNÍ PODPORA PRO MOZEK PŘI STÁRNUTÍ A VE STÁŘÍ

Cognitive+

Pro zlepšení poznávacích funkcí, posílení bystrosti a dobré nálady. Vypoužívejte 1 lahvičku 2x až 4x ročně. 

> POMOC A VZPRUHA V POKROČILEJŠÍM VĚKU
> OPTIMÁLNÍ PREVENCE OD STŘEDNÍHO VĚKU

velikost balení: 10ml


Způsob použití

Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži. Používejte 1× až 2× denně podle zájmu a odezvy zvířete, po dobu 3 týdnů. Dále pak najděte se zvířetem optimální dávku a četnost podání.
U velkých zvířat (nad 80 kg hmotnosti) aplikujte v dávce: 1 kapka na 5 kg hmotnosti zvířete.


U zvířat více starých a přestárlých

Používejte Cognitive+ společně s přípravkem Láska 14 Intenzivní boswelie pro souběžnou harmonizaci a adaptaci zvířete v daném stavu. Kombinace těchto dvou čistě přírodních přípravků je pro stará zvířata opravdovou vzpruhou a posilou, která respektuje možnosti a limity organismu. Proto jsou společně ve zvýhodněném setu.


U zvířat v produktivním věku a na počátku stárnutí

Pro zvýšení účinku a další synergii používejte společně s přípravkem Cognitive+ směs pro posílení obranyschopnosti, podporu organismu a tělesných funkcí SALVE+. Ten aplikujte 1x až 2x týdně. Pro tento účel můžete pořídit zvýhodněný balíček s oběma přípravky. 

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Není určeno pro kočkovité šelmy. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: 24 měsíců od data výroby


Maximální pohoda a vzpruha ve stáří

U zvířat více starých a přestárlých: používejte Cognitive+ společně s přípravkem Láska 14 Intenzivní boswelie pro souběžnou harmonizaci a adaptaci zvířete v daném stavu. Kombinace těchto dvou čistě přírodních přípravků je pro stará zvířata opravdovou vzpruhou a posilou, která respektuje možnosti a limity organismu. Proto jsou společně ve zvýhodněném setu.


Hodnocení zákazníků

 1. P

  Z našeho malého kardiaka je opět štěňátko.

  Hodnocení 5 z 5

  Petr Čížek (ověřený vlastník)

 2. A

  10letou Fenu Jezevcika dlouhosrsteho psychicky omládl o 7 roků (devcata z DL dobre vedi :-). Dokonce mám z dneska i videodukaz ale nejde sem pripojit video.. A.

  Hodnocení 5 z 5

  A.

 3. H

  Mám skoro 17 letou fenečku ( malý kříženeček),neslyší,špatně vidí a i s krmením byl v poslední době problém.Objednala jsem zvýhodněnou sadu a jsem příjemně překvapena.Po pár kapkách ožila,o krmení se hlásí a je více v pohodě.Mohu jen pro naše miláčky doporučit,budu objednávat znovu.

  Hodnocení 5 z 5

  Helena

 4. L

  Věřím

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 5. I

  Funguje.Na pejskovi je vidět jak pookřál.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 6. M

  Pejsci (13 let, 3 roky) užívají třetí den 2x denně dle váhy a u 13ti letého je vidět, že “ožil”. V poslední době se mi zdál pomalý, smutný, bez zájmu o běhání venku a o hru. A dnes běhal venku jak mladík, chtěl si hrát s mladým a dokonce vyštěkával na mladého ať jde běhat a ve srandě se rvát. Snad bude takto řádit dlouho 🙂 Za mě SUPER.

  Hodnocení 5 z 5

  Monika (ověřený vlastník)

 7. V

  Výrobek Cognitive plus kapu každý den pravidelně podle návodu.Ale protože je mému pejskovi skoro 17 let,nečekám zázraky.Přesto po dobrání objednám další.

  Hodnocení 4 z 5

  Vera Snizkova (ověřený vlastník)

 8. Š

  Dobrý den, muze tyto kapky i pes s poruchou ledvin?

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka

  • M

   Dobrý den, to je dost individuální. Doporučujeme probrat osobně v poradně Dokonalé Lásky. email: poradna@dokonalalaska.cz

   Michal Babka (store manager)

 9. K

  Moc jsem tomu nevěřila, ale moje 13 letá slepá a hluchá čubinka se během dvou dnů ohromně zlepšila, začala zase mít zájem, co se kolem děje. Velká spokojenost!

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Kafková (ověřený vlastník)

 10. O

  Vyzkoušíme, uvidíme, zhodnotíme

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Kotlíková

 11. M

  Verim ,ze mojej Borke 14rocnej pomozu

  Hodnocení 5 z 5

  Marta Sophia Tomecek Lecakova

 12. J

  Postupně se zdravotní stav naší postarší fenušky stabilizuje

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Votavová (ověřený vlastník)

 13. M

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Matheova

 14. H

  Už jsem myslela, že se s naší 14.letou fenkou budeme muset rozloučit, ale po kapičkách úplně ožila a vlilo ji to novou energii do žil. Uvidíme na jak dlouho, ale i tak je to malý zázrak.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Křečková (ověřený vlastník)

 15. P

  Upřímně, když jsem kapky objednávala, moc jsem v jejich účinek nevěřila. A ony opravdu fungují! Jeníčkovi bude v červnu 16let a měl typické příznaky stařecké demence: nezájem, apatie, nechuť k jídlu.. Kapky užíváme 14 dní a Jeníček se změnil! Venku vrtí ocasem, zajímají ho feny, opět nosí tenisák a jeho výraz v očích je opět plný života. Moc nám vyhovuje způsob podání: aplikace do kůže (tbl na polykání má i tak dost). Moc děkujeme!!

  Obrázek #1 z Petra P.
  Hodnocení 5 z 5

  Petra P. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, velice nás těší, že to Jendovi navrátilo chuť k životu a to je přesně to proč toto děláme. Děkujeme za Vaší důvěru a za zpětnou vazbu<3 Neváhetje se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá láska

   Kristýna Příplatová (store manager)

 16. J

  Zatím používám týden a už je vidět větší zájem o okolí.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 17. R

  Náš pejsek je již 15 letý a celý večer prochodí a kňučí. Přes den je celkem v pohodě. Dříve chodil a kňučel celou noc, nyní po podání kapek se doba zkrátila asi na 2 hodiny. I to vidím jako velký úspěch.

  Hodnocení 5 z 5

  Renata Čechová (ověřený vlastník)

 18. l

  Velká spokojenost už objednávám znovu

  Hodnocení 5 z 5

  lenka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A PÉČE O STÁRNOUCÍHO PSA

Dary přírody

Kokosový olej; esenciální oleje: cedr atlas, máta peprná, kozlík nepálský, heřmánek lékařský, kopaiva lékařská, smil italský (helichrysum), jalovec obecný, levandule úzkolistá, kadidlovník pravý (boswelie), rozmarýna lékařská, vetiver.

Cedr atlas

Zklidňuje a uzemňuje při velkém stresu, je vhodný při meditaci. Pomáhá při onemocněních horních cest dýchacích, ulevuje při kloubních bolestech.

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Kadidlovník (boswelie, kadidlo)

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně.

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Rozmarýna (Rosmarinus officinalis)

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Jalovec (Juniperus communis)

Detoxikuje, odstraňuje ledvinové kameny, stimuluje činnost pohlavních orgánů. Ulevuje od křečí, má relaxační účinky, zklidňuje záněty.

Máta peprná

Blahodárně působí na trávicí ústrojí, proti nadýmaní, při zánětech horních cest dýchacích. Ulevuje od svědění.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Hrdina z válečné zóny Max potřebuje tvoji pomoc

Představujeme vám Maxe, křížence belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině zažil, co si jen málokdo umí představit. Přežívání ve válečné zóně, hladovění, osamění. A pak...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky