LÁSKA B51 PODPORA PSYCHIKY A ADAPTACE

STRES / STRACH / ÚZKOST

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 3.78 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

od 323

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Podpůrná bylinná směs. Poskytuje podporu přirozených procesů a adaptačních schopností. Napomáhá rozvolnění nervových procesů, uklidnění a harmonizaci psychiky. Užívání je vhodné pro zvířata v psychické tísni nebo s psychickou poruchou. Vhodná podpora při větších změnách, ztrátě nebo při jiných mimořádných událostech. Optimální pro zachráněná a osvojená zvířata. 


Způsob použití

Základní způsob použití:

Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání vždy po čtyřech týdnech proveďte přestávku po dobu tří dnů.

Další způsoby použití:

Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete.

Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

POUŽÍVÁNÍ BYLINNÉ SMĚSI U KOČEK

Kočkám a jiným kočkovitým šelmám směs podávejte výhradně k dobrovolnému příjmu. Kočka po analýze očicháním sama zvolí, jakým způsobem a v jaké míře bude směs používat. Může sice zvolit vnitřní příjem (lízání, žvýkání), ale nejčastěji kočky provádí zevní aplikaci vtíráním do kožichu a srsti, kdy se válí v bylinách nebo se o ně třou částmi těla. Také dost často provozují inhalační aplikaci, při níž po různě dlouhou dobu sedí s přivřenýma očima nad bylinami.

Může se stát, že kočka nebude mít o směs zájem a nezvolí žádný ze způsobů příjmu do organismu. V takovém případě není možné bylinnou směs kočce jakkoliv nutit nebo ji podávat bez vědomí a svolení zvířete. Nabídku k dobrovolnému příjmu můžete zkusit opětovně.

Při používání bylinné směsi u koček je nezbytné vzít na vědomí a přijmout možnost, že kočka se směsí pracovat nebude. V takovém případě se můžete individuálně poradit, jak dále postupovat.

Upozornění

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.

Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Není určeno pro březí a kojící samice. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Hodnocení zákazníků

 1. S

  Perfektní – klidné kočky na ní výrazně nereagují, ale věčně vystresovaný kocour a kočka jsou z nich naprosto u vytržení, během vteřiny se změní z agresivních či vystrašených tvorů v nadšené mazlíky, válí se v nich, inhalují, olizují, lehnou si hned na záda, vystrkují bříško, vrní a otírají se. Velmi je to uklidnuje. Oba majíi rádi šantu kočičí. Na toto reagují ale ještě o něco vyrazněji.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa D. (ověřený vlastník)

 2. T

  Bez bylinek už ani ránu. Jakmile vysadím, tak po 2-3 dnech je pes zase celý napnutý, nesoustředěný a ohání se.

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza (ověřený vlastník)

 3. A

  Bohužel mám problém to do pejska dostat.

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 4. Z

  Bylinky krásně voní, pejsek je bez problémů sní se žrádlem. Zatím je to krátká doba, nemohu úplně posoudit účinek.

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 5. I

  nevidím žádný efekt, stále se extrémně bojíme petard, ohňostrojů a vlastně všech hlasitých zvuků

  Hodnocení 2 z 5

  Irena (ověřený vlastník)

 6. R

  Herda pes směs nechce ani v jídle konzerva ani jako výluh . Jedině v kuřecím mase kde asi převládne nad hořkou chutí vůně masa …. I mě přijde směs hodně hořká .
  Jinak po třech dnech užíváni je znát změna v chování, je víc klidnější . Jen ta chuť 🙁 Maso ač jim dopřávám víc než sobě nemohu každý den kupovat .

  Hodnocení 3 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 7. A

  Pes odmitá jíst

  Hodnocení 1 z 5

  Andrea (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
šišák bajkalský - kořen
kozlík lékařský - kořen
bazalka posvátná - list
smetánka lékařská - kořen
smetánka lékařská - list
heřmánek lékařský - květ
růže stolistá - květ

Šišák bajkalský

Středně velká bylina, která pomáhá léčit psychické problémy, detoxikuje, posiluje imunitu a zkvalitňuje spánek. Protizánětlivě působí i při zánětu průdušek, ledvin nebo uší, je vhodný na regeneraci jater, při alergiích nebo ke zmírnění ekzémů.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Bazalka pravá

Napomáhá zdravému trávení, stimuluje krevní oběh, posiluje správnou funkci dýchání. Má mírný antibiotický účinek, tlumí křečové bolesti a bojuje s nespavostí a migrénami. Přispívá také k vyváženému duševnímu zdraví, snižuje stres a zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Smetánka lékařská – list

Listy pampelišky jsou bohaté na vitamín C, pomáhají zlepšit funkci jater. Jsou skvělé na detoxikaci organismu a podporují potřebné bakterie ve střevech. Důležité je listy konzumovat syrové, aby se nevyrušil vitamín C.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky