ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK COGNITIVE+ A SALVE+

Podpora vnímání, dobré nálady a podpora organismu

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 12 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 12)

868

Popis produktu

Tento zvýhodněný balíček COGNITIVE+ a SALVE+ je určen pro podporu vnímání, dobré nálady a celkovou podporu obranyschopnosti organismu.

COGNITIVE+ je synergická směs 11 bylin pro podporu mozkové činnosti při poruše kognitivních funkcí (jako třeba demence), například z důvodu stárnutí. Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady. U psů v mladším a středním věku používejte jako prevenci. Určeno pro psy a větší savce.

SALVE+ je základní směs pro posílení obranyschopnosti, podporu organismu a tělesných funkcí a pomoc při regeneraci. Podporuje správnou funkci imunitního systému a obranyschopnost organismu. Pro psy a větší savce.


Způsob použití

Jak aplikovat přípravek COGNITIVE+: Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži. Používejte 1× až 2× denně podle zájmu a odezvy zvířete, po dobu 3 týdnů. Dále pak najděte se zvířetem optimální dávku a četnost podání.

Jak aplikovat přípravek SALVE+: Přibližná dávka: Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži. Pro prevenci používejte 1× až 2× týdně. Jako podporu při nemoci či rekonvalescenci používejte 1× až 2× denně.

Upozornění

SLOŽENÍ:

COGNITIVE+: Kokosový olej; esenciální oleje: máta peprná (Mentha piperita), cedr atlas (Cedrus atlantica), kozlík nepálský (Nardostachys jatamansi), heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla), kopaiva lékařská (Copaifera), smil italský (Helichrysum italicum), jalovec obecný (Juniperus communis), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis), vetiver (Vetiveria zizanioides).

SALVE+: Kokosový olej; esenciální oleje: dobromysl obecná (Origanum majorana), tymián obecný (Thymus vulgaris), bazalka pravá (Ocimum basilicum), cypřiš stálezelený (Cupressus sempervirens), majoránka zahradní (Origanum majorana), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), kopaiva lékařská (Copaifera), smil italský (Helichrysum italicum), máta peprná (Mentha piperita), kadidlovník pravý (Boswellia carterii).

Veterinární přípravky určené pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravky nenahrazují veterinární péči. Přípravky nejsou náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: Doba použitelnosti 1 rok od data výroby. Datum výroby na etiketě.


12 recenzí ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK COGNITIVE+ A SALVE+

 1. Z

  Zatím nevím

  Hodnocení 3 z 5

  Zdeňka (ověřený vlastník)

 2. M

  Zkoušíme a uvidíme…

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava (ověřený vlastník)

 3. L

  Opravdu funguje, naše fenka je mnohem víc v klidu a my díky tomu také.

  Hodnocení 5 z 5

  Liana (ověřený vlastník)

 4. O

  Naprosto úžasné, výrazné zlepšení stavu.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga N. (ověřený vlastník)

 5. S
  Hodnocení 4 z 5

  StevenRox

 6. Z

  Spokojenost, funguje to. Benjamín stáří 12 let je plný elánu.

  Obrázek #1 z Zuzana H.
  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana H. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
COGNITIVE+: Kokosový olej; esenciální oleje: máta peprná, cedr atlas, kozlík nepálský, heřmánek lékařský, kopaiva lékařská, smil italský, jalovec obecný, levandule úzkolistá, kadidlovník pravý, rozmarýna lékařská, vetiver.

SALVE+: Kokosový olej; esenciální oleje: dobromysl obecná, tymián obecný, bazalka pravá, cypřiš stálezelený, majoránka zahradní, levandule úzkolistá, kopaiva lékařská, smil italský, máta peprná, kadidlovník pravý.

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Tymián obecný

Funguje jako silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Posiluje organismus, obranyschopnost. Účinně bojuje s viry, plísněmi, napomáhá vykašlávání. Prospívá při léčbě chudokrevnosti, revmatismu, cukorovce. Stimuluje trávení, krevní oběh i činnost mozku.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Bazalka pravá

Napomáhá zdravému trávení, stimuluje krevní oběh, posiluje správnou funkci dýchání. Má mírný antibiotický účinek, tlumí křečové bolesti a bojuje s nespavostí a migrénami. Přispívá také k vyváženému duševnímu zdraví, snižuje stres a zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky