LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.63 z 5 na základě 24 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 25)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži je určen k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti. Je určen pro psy s projevy posttraumatické chronické poruchy nebo při akutním traumatu.

Posttraumatická stresově-úzkostná porucha se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, strachovou agresivitou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Náhlé a docela rychle se přidávající projevy jsou charakteristické především u psů se špatnou minulostí, zachráněných z nevhodných podmínek a týraných, u nichž se za nějaký čas po osvojení a stabilizaci rozvine chronická porucha.

Přípravek reguluje funkce paměťových center a připravuje mozek na vytvoření nových spojení a další adaptaci.

Aplikujte dva až čtyři týdny podle zaznamenaného prospěchu pro psa. Nebo do vymizení obtíží. Případně používejte dlouhodobě pro zmírňování projevů chronické poruchy.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.


Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 53 Při traumatu a stresové zátěži.Ten je také alternativou pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci.

Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích.

Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku. 

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 139-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. L

  Zatím se mu vyhýbá, ale určitě to chce čas. Děkuji

  Hodnocení 3 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 2. M

  Krásně se pejsek 14let uklidni,a nádhernė voní

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 3. V

  Lásku 54 jsem aplikovala mojí fenečce. V březnu jí bude 14 a rok od roku hůř a hůř snáší silvestrovský hluk. Po několika malých aplikacich se zklidnila a chvílemi i usínala vedle mě. Výbuchy za barákem ji ale stejně pořídily vzbudit. To jí vždycky rozčílilo a štěkala. Společně jsme zanadávaly a zase začaly usínat. Uplný konec byl až v půl1.
  Hurá 🙂 přežíly jsme obě ! a to díky Lásce 54 . DĚKUJEME 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Vlasta Licková (ověřený vlastník)

 4. M

  Máme na ohňostroje na Nový rok, ještě nevyzkoušeno. Ale věřím v sílu přírody 🍀🐕

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Skotalová (ověřený vlastník)

 5. J

  Kaletka se po aplikaci Láska 54 začala lepšit. Stále má stresy, ale už nejsou tak silné jako byli. Láska 54 nám pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Šmejkalová (ověřený vlastník)

 6. M

  naprosto funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Milan Hlobil (ověřený vlastník)

 7. Š

  Zatím používáme krátce. Fenka je z útulku, kde byla 3 dny, předtím dvakrát změnila majitele…. Je lepší, ale je to běh na dlouhou trať.

  Hodnocení 3 z 5

  Šárka Hinková (ověřený vlastník)

 8. M

  Zdravím, nedá mi to a musím napsat naprostou CHVÁLU. Nevím jak, ale funguje to. Nechce se mi tomu věřit. Jestli je to jen placebo tak ať si klidně je, já to můžu doporučit všemi deseti. Máme spokojeného zdravého pejska, ale jak příjde na rány tak se bojí. Chtěli jsme pro ni klid. U nás to funguje “spokojený pes spokojený paniček”. Na Silvestr jsme si vzpomněli až 29.12. což je dost pozdě, ale i tak jsme doufali, že to stihne dojít. A STIHLO! Skvělé! Zbytek večera jsme strávili v poklidu, všichni! Moc děkujeme!!!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 9. A

  Na doporučení p. Michala přes Váš chat jsem objednala Lásku 54 při traumatu a stresové zátěži pro našeho půlročního pejska z útulku, který demoloval všechno, co mu přišlo do cesty, a to, co mu do cesty nepřišlo, to si našel sám. I když jsem byla trochu nevěřící, světe div se- ono to vážně funguje. Pejsek je mnohem a mnohem klidnější. Ještě to s ním trochu práce chce, ale teď už věřím, že to zvládneme. DĚKUJEME. Ještě musíme dopilovat samostatnost pejska při opuštění domácnosti….

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Jelínková (ověřený vlastník)

 10. R

  pomaha castecne vzhledem k extremnimu strachu meho psa z bourek a petard.

  Hodnocení 5 z 5

  Randy Johnsonova (ověřený vlastník)

 11. i

  měl by být popis užívání kolikrát by se měl potřít pes,zda stačí jednou do vyčichnutí nebo každý den, neboť si neznalí mohou myslet,že když potřou daným množstvým pejska, tak můžou chodit v klidu okolo jiných psů a nemá se nic stát,ale takhle to nefunguje,se psem se musí pracovat ještě pozitivní výchovou,stresovou zátěž mi čuba prožívá, když se blížíme k agresorům, kteří jsou přes plot,ale pejskové jsou různí a na každého Láska 54 působí jinak,trauma moje čuba neprožila,takže nemohu hodnotit,ale výrobek bych v žádném případě nezavrhla vím jak tento výrobek funguje, když se inhaluje v ordinaci u veta, dobře 🙂

  Hodnocení 4 z 5

  ivana (ověřený vlastník)

 12. M

  Zatím nevyzkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 13. Můj pejsek žil asi 10 let v uzavřeném kotci s minimálním kontaktem lidí při krmení. I když už rok a půl žije spokojeně s námi v rodině, chronický stres, jisté vnitřní napětí (trauma ze samoty) stále přetrvává. Má skvělé dny, normální a horší dny. Během horších dnů používám kapky Láska 54 a moc mu pomáhají. Děkuji. 🙂 Mili

  Hodnocení 5 z 5

  mili.kapounova (ověřený vlastník)

 14. E

  Byla jsem překvapená,že to opravdu zabralo,i když jsem to těsně před silvestrem koupila.A moc příjemné to voní a hlavně ji to hodně uklidnilo,zmizel ten silný třes,když něco bouchlo.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Š. (ověřený vlastník)

 15. E

  Kapky mi došly včera,hned jsem je svým psím holkám vetřela do kůže,jsem hodně překvapená,opravdu jsem nečekala že to tak pomůže.Předtím jen slyšely z dálky petardu a třásly se jak osiky,opravdu silný třes,ted mi připadají jak nadopované☻.vnímají ty rány,ale ten hrozný stres to utlumilo.Díky moc za velkou pomoc pro ty moje holky chlupate

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 16. R

  Po pár aplikacích jsou znát výsledky. Úžasné 👀👍🏻😘

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Štisová (ověřený vlastník)

 17. Z

  Máme za sebou první kolo většího řádění blbců na Praze 4 a musím uznat, že bez kapiček bysme byli asi v pr… jako loni. Díky Dokonalá Lásko, ustáváme to dobře. Teď ještě silvestr. Ale věřím, že to dáme bez skříně.

  Zuzana Hejtmánková

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A ÚLEVA PRO PSA S PSYCHICKÝM PROBLÉMEM

Složení

Slunečnicový olej, vitamín E
esenciální oleje a extrakty:
Viola odorata absolue – violka
Citrus sinensis – pomeranč
Majorana hortensis – majoránka
Rosa damascena - růže
Pogostemon cablin – patchouli
Santalum album – santal.

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Violka vonná – list (Viola odorata)

Listy rostliny (a v menší koncentraci i celá nať) obsahují mnoho saponinů usnadňujících odkašlávání, dále hojivý sliz, flavonové glykosidy, voskové látky, alkaloid violin, vonnou silici a také sloučeninu kyseliny salicylové – právě díky ní má tato bylinka i protirevmatický účinek a poskytuje úlevu od bolesti.

Extrakt z listu violky přináší nebývalý efekt u zvířat v psychickém diskomfortu. Poskytuje konejšivou úlevu a pomoc pro zvířata s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu.

Pomeranč

Pomeranč (z lat. pomorancium, z pomum, jablko, a arancia, oranžová) je plod pomerančovníku čínského (Citrus sinensis) z čeledi routovité (Rutaceae). Pomerančovníky jsou stromy, zřídka i keře. Pochází pravděpodobně ze subtropických hraničních oblastí Číny a Vietnamu, nikde neroste jako planá rostlina. V 15. století byl do Evropy dovezen portugalskými obchodníky a záhy po objevení Ameriky i tam. Nyní je rozšířen do všech subtropických oblastí, v tropech se mu pro přílišnou vlhkost nedaří. Jde o nejvíce pěstované citrusové plody na světě.

Plody jsou kvalitním zdrojem vitamínu C a konzumují se čerstvé, kompotují se nebo lisují na osvěžující šťávu. Téměř 90% produkce pomerančů je průmyslově zpracováno. Ze slupek se získává pektin a hlavně esenciální oleje, které slouží k aromatizaci potravin a v kosmetice, v menší míře se používají v lékařství k výrobě tinktur.

Květu se pro jeho vůní a chuť používá jako upravující složka řady čajových směsí. V lidovém lékařství se užívají okvětní plátky svařené se solí k uklidnění nervů, proti astmatu, vysokému tlaku, horečce a zvracení, svařené s cukrem proti nechutenství.

Z hlediska účinků psychoaktivních je pomeranč stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Majoránka zahradní

Původně rostla ve Středomoří jako součást řídké stálezelené keřovité vegetace (garrigue) na mělkých, suchých půdách. Pěstovali ji už i staří Egypťané, Řekové a Římané a v době křižáckých výprav do Svaté země v raném středověku se rozšířila do zbytku Evropy.

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Zvířata majoránku vybírají pro posílení odolnosti a obranyschopnosti. Také jako výkonný relaxant, pro uklidnění a rozvolnění.

Růže damascénská (Rosa damascena)

Damascénská růže je tradičně používána v nejdražších parfémech. Její označení „královna květin a vůní“ je přiléhavé. Společně s jasmínem a santalem patří historicky k nejpoužívanějším parfumerským složkám. Ale nás kromě nádherné vůně zajímá i antivirotický a antibakteriální účinek. A ten je značný. Věda se v minulosti zabývala především antioxidačními účinky růžového oleje, ale v posledních dvaceti letech výzkum v oblasti antomikrobiálního působení nabral na obrátkách. Dnes na toto téma nalezneme již přes 2400 důvěryhodných studií. Růže je také progesteronní zdroj.

Patchouli (pačule obecná)

Něžně zdůrazňuje zemité tóny a tím příjemně dolaďuje sladkost i hořkost ostatních složek. Přináší do směsi spirituální nádech a osobitou hloubku. Je to uklidňující a konejšivá látka.

Patchouli (Pogostemon cablin) poskytuje skvělé účinky na kůži, tradičně je tento esenciální olej využíván ve východní medicíně ve směsích pro léčbu suché pokožky, dermatitid a jiných potíží. A jak uvádějí četné vědecké studie, patchouli disponuje značným antivirotickým a antibakteriálním účinkem.

Santalové dřevo

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici.

Santal (Santalum album) přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích.

Kromě toho, že skvěle vyvažuje a doplňuje účinky a vůni jiných vzácných olejů (jasmín, růže, neroli a jiné), také působí jako celistvý harmonizant, spojuje ostatní v jedinečný celek.

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně.

Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA

Poradna

Jak zklidnit psa na konci roku a v kritických situacích

Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Příběh o Maxovi, válce a cestě za lepším osudem

Představujeme vám Maxe. Max je kříženec belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině přežil to, co si jen málokdo z nás umí představit.  Jen kousek od něj...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky