LÁSKA 54

Při traumatu a stresové zátěži

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.86 z 5 na základě 7 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

od 333

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Olejová směs určená k vetření do srsti a kůže je určena pro psy s projevy posttraumatického stavu, nebo při akutním traumatu. Stav se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, strachovou agresivitou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Směs je vhodná pro zvířata, která preferují kontakt a dotek s majitelem. Aplikaci je vhodné spojit s relaxačními doteky.


Způsob použití

Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 139-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. Z

  Máme za sebou první kolo většího řádění blbců na Praze 4 a musím uznat, že bez kapiček bysme byli asi v pr… jako loni. Díky Dokonalá Lásko, ustáváme to dobře. Teď ještě silvestr. Ale věřím, že to dáme bez skříně.

  Zuzana Hejtmánková (store manager)

 2. R

  Po pár aplikacích jsou znát výsledky. Úžasné 👀👍🏻😘

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Štisová (ověřený vlastník)

 3. E

  Kapky mi došly včera,hned jsem je svým psím holkám vetřela do kůže,jsem hodně překvapená,opravdu jsem nečekala že to tak pomůže.Předtím jen slyšely z dálky petardu a třásly se jak osiky,opravdu silný třes,ted mi připadají jak nadopované☻.vnímají ty rány,ale ten hrozný stres to utlumilo.Díky moc za velkou pomoc pro ty moje holky chlupate

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 4. E

  Byla jsem překvapená,že to opravdu zabralo,i když jsem to těsně před silvestrem koupila.A moc příjemné to voní a hlavně ji to hodně uklidnilo,zmizel ten silný třes,když něco bouchlo.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Š. (ověřený vlastník)

 5. Můj pejsek žil asi 10 let v uzavřeném kotci s minimálním kontaktem lidí při krmení. I když už rok a půl žije spokojeně s námi v rodině, chronický stres, jisté vnitřní napětí (trauma ze samoty) stále přetrvává. Má skvělé dny, normální a horší dny. Během horších dnů používám kapky Láska 54 a moc mu pomáhají. Děkuji. 🙂 Mili

  Hodnocení 5 z 5

  mili.kapounova (ověřený vlastník)

 6. M

  Zatím nevyzkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


kompletní péče při traumatu a stresové zátěži

Pro zmírnění projevů strachu a úzkosti u psů a větších savců

Složení

Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje Viola odorata absolue – violka, Citrus sinensis – pomeranč, Majorana hortensis – majoránka, Rosa damascena - růže, Pogostemon cablin – pačuli, Santalum album – santal.

Violka vonná

Oddenek a v menší koncentraci i celá nať obsahují mnoho saponinů usnadňujících odkašlávání, dále hojivý sliz, flavonové glykosidy, voskové látky, alkaloid violin, vonnou silici a dokonce i sloučeninu kyseliny salicylové, což je účinná látka acylpyrinu – právě díky ní má tato bylinka protirevmatický účinek.

Extrakt z listu violky přináší nebývalý efekt u psů v psychickém diskomfortu. Poskytuje konejšivou úlevu a pomoc pro zvířata s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu.

Pomeranč

Pomeranč (z lat. pomorancium, z pomum, jablko, a arancia, oranžová) je plod pomerančovníku čínského (Citrus sinensis) z čeledi routovité (Rutaceae). Pomerančovníky jsou stromy, zřídka i keře. Pochází pravděpodobně ze subtropických hraničních oblastí Číny a Vietnamu, nikde neroste jako planá rostlina. V 15. století byl do Evropy dovezen portugalskými obchodníky a záhy po objevení Ameriky i tam. Nyní je rozšířen do všech subtropických oblastí, v tropech se mu pro přílišnou vlhkost nedaří. Jde o nejvíce pěstované citrusové plody na světě.

Plody jsou kvalitním zdrojem vitamínu C a konzumují se čerstvé, kompotují se nebo lisují na osvěžující šťávu. Téměř 90% produkce pomerančů je průmyslově zpracováno. Ze slupek se získává pektin a hlavně esenciální oleje, které slouží k aromatizaci potravin a v kosmetice, v menší míře se používají v lékařství k výrobě tinktur.

Květu se pro jeho vůní a chuť používá jako upravující složka řady čajových směsí. V lidovém lékařství se užívají okvětní plátky svařené se solí k uklidnění nervů, proti astmatu, vysokému tlaku, horečce a zvracení, svařené s cukrem proti nechutenství.

Majoránka zahradní

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Čaj z majoránky může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Poradna

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Z magazínu

Pes a bouřka

U psů, kteří trpí strachem z bouřek, se může neklidné chování projevovat dlouho před samotným začátkem bouřky. Úzkostné reakce mohou vyvolat pokles tlaku před bouřkou, záblesky z dálky, hřmění nebo kapky deště dopadající na střechu domu. Jedinci, kteří mají strach z bouřek, se často bojí i ohňostrojů. Přílišné chlácholení či tresty nepomohou Při zvládání strachu je důležité psa...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky