LÁSKA 54

Při traumatu a stresové zátěži

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.76 z 5 na základě 17 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 18)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Olejová směs určená k vetření do srsti a kůže je určena pro psy s projevy posttraumatického stavu, nebo při akutním traumatu. Stav se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, strachovou agresivitou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Směs je vhodná pro zvířata, která preferují kontakt a dotek s majitelem. Aplikaci je vhodné spojit s relaxačními doteky.


Způsob použití

Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 139-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. Z

  Máme za sebou první kolo většího řádění blbců na Praze 4 a musím uznat, že bez kapiček bysme byli asi v pr… jako loni. Díky Dokonalá Lásko, ustáváme to dobře. Teď ještě silvestr. Ale věřím, že to dáme bez skříně.

  Zuzana Hejtmánková (manažer obchodu)

 2. R

  Po pár aplikacích jsou znát výsledky. Úžasné 👀👍🏻😘

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Štisová (ověřený vlastník)

 3. E

  Kapky mi došly včera,hned jsem je svým psím holkám vetřela do kůže,jsem hodně překvapená,opravdu jsem nečekala že to tak pomůže.Předtím jen slyšely z dálky petardu a třásly se jak osiky,opravdu silný třes,ted mi připadají jak nadopované☻.vnímají ty rány,ale ten hrozný stres to utlumilo.Díky moc za velkou pomoc pro ty moje holky chlupate

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 4. E

  Byla jsem překvapená,že to opravdu zabralo,i když jsem to těsně před silvestrem koupila.A moc příjemné to voní a hlavně ji to hodně uklidnilo,zmizel ten silný třes,když něco bouchlo.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Š. (ověřený vlastník)

 5. Můj pejsek žil asi 10 let v uzavřeném kotci s minimálním kontaktem lidí při krmení. I když už rok a půl žije spokojeně s námi v rodině, chronický stres, jisté vnitřní napětí (trauma ze samoty) stále přetrvává. Má skvělé dny, normální a horší dny. Během horších dnů používám kapky Láska 54 a moc mu pomáhají. Děkuji. 🙂 Mili

  Hodnocení 5 z 5

  mili.kapounova (ověřený vlastník)

 6. M

  Zatím nevyzkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 7. i

  měl by být popis užívání kolikrát by se měl potřít pes,zda stačí jednou do vyčichnutí nebo každý den, neboť si neznalí mohou myslet,že když potřou daným množstvým pejska, tak můžou chodit v klidu okolo jiných psů a nemá se nic stát,ale takhle to nefunguje,se psem se musí pracovat ještě pozitivní výchovou,stresovou zátěž mi čuba prožívá, když se blížíme k agresorům, kteří jsou přes plot,ale pejskové jsou různí a na každého Láska 54 působí jinak,trauma moje čuba neprožila,takže nemohu hodnotit,ale výrobek bych v žádném případě nezavrhla vím jak tento výrobek funguje, když se inhaluje v ordinaci u veta, dobře 🙂

  Hodnocení 4 z 5

  ivana (ověřený vlastník)

 8. R

  pomaha castecne vzhledem k extremnimu strachu meho psa z bourek a petard.

  Hodnocení 5 z 5

  Randy Johnsonova (ověřený vlastník)

 9. A

  Na doporučení p. Michala přes Váš chat jsem objednala Lásku 54 při traumatu a stresové zátěži pro našeho půlročního pejska z útulku, který demoloval všechno, co mu přišlo do cesty, a to, co mu do cesty nepřišlo, to si našel sám. I když jsem byla trochu nevěřící, světe div se- ono to vážně funguje. Pejsek je mnohem a mnohem klidnější. Ještě to s ním trochu práce chce, ale teď už věřím, že to zvládneme. DĚKUJEME. Ještě musíme dopilovat samostatnost pejska při opuštění domácnosti….

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Jelínková (ověřený vlastník)

 10. M

  Zdravím, nedá mi to a musím napsat naprostou CHVÁLU. Nevím jak, ale funguje to. Nechce se mi tomu věřit. Jestli je to jen placebo tak ať si klidně je, já to můžu doporučit všemi deseti. Máme spokojeného zdravého pejska, ale jak příjde na rány tak se bojí. Chtěli jsme pro ni klid. U nás to funguje “spokojený pes spokojený paniček”. Na Silvestr jsme si vzpomněli až 29.12. což je dost pozdě, ale i tak jsme doufali, že to stihne dojít. A STIHLO! Skvělé! Zbytek večera jsme strávili v poklidu, všichni! Moc děkujeme!!!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 11. M

  naprosto funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Milan Hlobil (ověřený vlastník)

 12. J

  Kaletka se po aplikaci Láska 54 začala lepšit. Stále má stresy, ale už nejsou tak silné jako byli. Láska 54 nám pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Šmejkalová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


kompletní péče při traumatu a stresové zátěži

Pro zmírnění projevů strachu a úzkosti u psů a větších savců

Složení

Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje Viola odorata absolue – violka, Citrus sinensis – pomeranč, Majorana hortensis – majoránka, Rosa damascena - růže, Pogostemon cablin – pačuli, Santalum album – santal.

Violka vonná

Oddenek a v menší koncentraci i celá nať obsahují mnoho saponinů usnadňujících odkašlávání, dále hojivý sliz, flavonové glykosidy, voskové látky, alkaloid violin, vonnou silici a dokonce i sloučeninu kyseliny salicylové, což je účinná látka acylpyrinu – právě díky ní má tato bylinka protirevmatický účinek.

Extrakt z listu violky přináší nebývalý efekt u zvířat v psychickém diskomfortu. Poskytuje konejšivou úlevu a pomoc pro zvířata s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu.

Pomeranč

Pomeranč (z lat. pomorancium, z pomum, jablko, a arancia, oranžová) je plod pomerančovníku čínského (Citrus sinensis) z čeledi routovité (Rutaceae). Pomerančovníky jsou stromy, zřídka i keře. Pochází pravděpodobně ze subtropických hraničních oblastí Číny a Vietnamu, nikde neroste jako planá rostlina. V 15. století byl do Evropy dovezen portugalskými obchodníky a záhy po objevení Ameriky i tam. Nyní je rozšířen do všech subtropických oblastí, v tropech se mu pro přílišnou vlhkost nedaří. Jde o nejvíce pěstované citrusové plody na světě.

Plody jsou kvalitním zdrojem vitamínu C a konzumují se čerstvé, kompotují se nebo lisují na osvěžující šťávu. Téměř 90% produkce pomerančů je průmyslově zpracováno. Ze slupek se získává pektin a hlavně esenciální oleje, které slouží k aromatizaci potravin a v kosmetice, v menší míře se používají v lékařství k výrobě tinktur.

Květu se pro jeho vůní a chuť používá jako upravující složka řady čajových směsí. V lidovém lékařství se užívají okvětní plátky svařené se solí k uklidnění nervů, proti astmatu, vysokému tlaku, horečce a zvracení, svařené s cukrem proti nechutenství.

Majoránka zahradní

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Čaj z majoránky může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Poradna

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Z magazínu

Pes a bouřka

U psů, kteří trpí strachem z bouřek, se může neklidné chování projevovat dlouho před samotným začátkem bouřky. Úzkostné reakce mohou vyvolat pokles tlaku před bouřkou, záblesky z dálky, hřmění nebo kapky deště dopadající na střechu domu. Jedinci, kteří mají strach z bouřek, se často bojí i ohňostrojů. Přílišné chlácholení či tresty nepomohou Při zvládání strachu je důležité psa...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky