LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.52 z 5 na základě 29 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 30)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži je určen k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti. Je určen pro psy s projevy posttraumatické chronické poruchy nebo při akutním traumatu.

Posttraumatická stresově-úzkostná porucha se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, strachovou agresivitou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Náhlé a docela rychle se přidávající projevy jsou charakteristické především u psů se špatnou minulostí, zachráněných z nevhodných podmínek a týraných, u nichž se za nějaký čas po osvojení a stabilizaci rozvine chronická porucha.

Přípravek reguluje funkce paměťových center a připravuje mozek na vytvoření nových spojení a další adaptaci.

Aplikujte dva až čtyři týdny podle zaznamenaného prospěchu pro psa. Nebo do vymizení obtíží. Případně používejte dlouhodobě pro zmírňování projevů chronické poruchy.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 53 Při traumatu a stresové zátěži.Ten je také alternativou pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci.

Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích.

Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku. 

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

Upozornění

SLOŽENÍ: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), vitamín E; esenciální oleje a extrakty: violka (Viola odorata absolue), pomeranč (Citrus sinensis), majoránka (Majorana hortensis), růže (Rosa damascena), patchouli (Pogostemon cablin), santal (Santalum album).

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 139-19/C


30 recenzí LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži podpůrný olej

 1. A

  Zatím používáme krátce, ale pejsci jsou spokojení.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 2. L

  Včera nám dorazil olejíček Láska 54 a pejsekovi se líbí, což se divím, protože aromatické preparáty nesnáší. Nechal si masírovat bříško. Ozzýček se strašně moc bojí ran i bouchnutí dveří od auta, bouřky o ohňostrojích ani nemluvím. Hrůza v očích, panika, třes celého těla. Chudáček.. Vyzkoušeli jsme již všechno možné i co doporučil veterinář, ale žádný úspěch.. Tak budeme doufat, že přípravky Dokonalé lásky pomůžou.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, budeme moc rádi, když nám průběžně budete dávat vědět, jak pejskův stav postupuje. Vaše Dokonalá láska.

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 3. P

  Jsem spokojená s účinky (zatím jen cca týden používám pravidelně večer), trošku si dám na dlaně a rozetřu o sebe (a dlaně), už jak to Róza (chodský pes) vidí, hned kouká, jestli jí dám i ochutnat (a já dám), pokud vtírám do kožíšku na krku a tlapkách (před jejím čumáčkem), tak je klidná a užívájí tu bylinkovou vůni. Když vidí lahvičku, hned je natěšená :-). Zdá se mi být méně nervózní/neklidná, když se něco kolem ní děje, také uvolněnější, což pozoruji při hře, kdy si neváhá ani při utírání mokrého kožíšku před dveřmi na chodbě lehnout na záda :-), zcela uvolněně. Je to můj soukromý názor, takže raději vyzkoušejte, jaké změny budou u vás.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra Strnadová (ověřený vlastník)

 4. N

  Nemohu hodnotit, protože nevím, jestli je to stářím, nebo reakcí na tenhle olejíček, že reagoval na letící balón nepřiměřeně, oproti tomu, když ho viděl třeba před rokem… Pro jistotu mu ho i kvůli předchozí aritmii srdce nedávám.

  Hodnocení 3 z 5

  Nikola P. (ověřený vlastník)

 5. L

  Zatím se mu vyhýbá, ale určitě to chce čas. Děkuji

  Hodnocení 3 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 6. S

  bohužel nebyl žádný efekt

  Hodnocení 2 z 5

  Simona (ověřený vlastník)

 7. M

  Krásně se pejsek 14let uklidni,a nádhernė voní

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 8. V

  Lásku 54 jsem aplikovala mojí fenečce. V březnu jí bude 14 a rok od roku hůř a hůř snáší silvestrovský hluk. Po několika malých aplikacich se zklidnila a chvílemi i usínala vedle mě. Výbuchy za barákem ji ale stejně pořídily vzbudit. To jí vždycky rozčílilo a štěkala. Společně jsme zanadávaly a zase začaly usínat. Uplný konec byl až v půl1.
  Hurá 🙂 přežíly jsme obě ! a to díky Lásce 54 . DĚKUJEME 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Vlasta Licková (ověřený vlastník)

 9. M

  Máme na ohňostroje na Nový rok, ještě nevyzkoušeno. Ale věřím v sílu přírody 🍀🐕

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Skotalová (ověřený vlastník)

 10. J

  Kaletka se po aplikaci Láska 54 začala lepšit. Stále má stresy, ale už nejsou tak silné jako byli. Láska 54 nám pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Šmejkalová (ověřený vlastník)

 11. M

  naprosto funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Milan Hlobil (ověřený vlastník)

 12. Š

  Zatím používáme krátce. Fenka je z útulku, kde byla 3 dny, předtím dvakrát změnila majitele…. Je lepší, ale je to běh na dlouhou trať.

  Hodnocení 3 z 5

  Šárka Hinková (ověřený vlastník)

 13. M

  Zdravím, nedá mi to a musím napsat naprostou CHVÁLU. Nevím jak, ale funguje to. Nechce se mi tomu věřit. Jestli je to jen placebo tak ať si klidně je, já to můžu doporučit všemi deseti. Máme spokojeného zdravého pejska, ale jak příjde na rány tak se bojí. Chtěli jsme pro ni klid. U nás to funguje “spokojený pes spokojený paniček”. Na Silvestr jsme si vzpomněli až 29.12. což je dost pozdě, ale i tak jsme doufali, že to stihne dojít. A STIHLO! Skvělé! Zbytek večera jsme strávili v poklidu, všichni! Moc děkujeme!!!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 14. A

  Na doporučení p. Michala přes Váš chat jsem objednala Lásku 54 při traumatu a stresové zátěži pro našeho půlročního pejska z útulku, který demoloval všechno, co mu přišlo do cesty, a to, co mu do cesty nepřišlo, to si našel sám. I když jsem byla trochu nevěřící, světe div se- ono to vážně funguje. Pejsek je mnohem a mnohem klidnější. Ještě to s ním trochu práce chce, ale teď už věřím, že to zvládneme. DĚKUJEME. Ještě musíme dopilovat samostatnost pejska při opuštění domácnosti….

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Jelínková (ověřený vlastník)

 15. R

  pomaha castecne vzhledem k extremnimu strachu meho psa z bourek a petard.

  Hodnocení 5 z 5

  Randy Johnsonova (ověřený vlastník)

 16. i

  měl by být popis užívání kolikrát by se měl potřít pes,zda stačí jednou do vyčichnutí nebo každý den, neboť si neznalí mohou myslet,že když potřou daným množstvým pejska, tak můžou chodit v klidu okolo jiných psů a nemá se nic stát,ale takhle to nefunguje,se psem se musí pracovat ještě pozitivní výchovou,stresovou zátěž mi čuba prožívá, když se blížíme k agresorům, kteří jsou přes plot,ale pejskové jsou různí a na každého Láska 54 působí jinak,trauma moje čuba neprožila,takže nemohu hodnotit,ale výrobek bych v žádném případě nezavrhla vím jak tento výrobek funguje, když se inhaluje v ordinaci u veta, dobře 🙂

  Hodnocení 4 z 5

  ivana (ověřený vlastník)

 17. M

  Zatím nevyzkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 18. Můj pejsek žil asi 10 let v uzavřeném kotci s minimálním kontaktem lidí při krmení. I když už rok a půl žije spokojeně s námi v rodině, chronický stres, jisté vnitřní napětí (trauma ze samoty) stále přetrvává. Má skvělé dny, normální a horší dny. Během horších dnů používám kapky Láska 54 a moc mu pomáhají. Děkuji. 🙂 Mili

  Hodnocení 5 z 5

  mili.kapounova (ověřený vlastník)

 19. E

  Byla jsem překvapená,že to opravdu zabralo,i když jsem to těsně před silvestrem koupila.A moc příjemné to voní a hlavně ji to hodně uklidnilo,zmizel ten silný třes,když něco bouchlo.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Š. (ověřený vlastník)

 20. E

  Kapky mi došly včera,hned jsem je svým psím holkám vetřela do kůže,jsem hodně překvapená,opravdu jsem nečekala že to tak pomůže.Předtím jen slyšely z dálky petardu a třásly se jak osiky,opravdu silný třes,ted mi připadají jak nadopované☻.vnímají ty rány,ale ten hrozný stres to utlumilo.Díky moc za velkou pomoc pro ty moje holky chlupate

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 21. R

  Po pár aplikacích jsou znát výsledky. Úžasné 👀👍🏻😘

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Štisová (ověřený vlastník)

 22. Z

  Máme za sebou první kolo většího řádění blbců na Praze 4 a musím uznat, že bez kapiček bysme byli asi v pr… jako loni. Díky Dokonalá Lásko, ustáváme to dobře. Teď ještě silvestr. Ale věřím, že to dáme bez skříně.

  Zuzana Hejtmánková

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A ÚLEVA PRO PSA S PSYCHICKÝM PROBLÉMEM

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamín E; esenciální oleje a extrakty: Viola odorata absolue – violka, Citrus sinensis – pomeranč, Majorana hortensis – majoránka, Rosa damascena - růže, Pogostemon cablin – patchouli, Santalum album – santal.

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Pomeranč

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Bouřky a pes

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Příběh o Maxovi, válce a cestě za lepším osudem

Max byl kříženec belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině přežil to, co si jen málokdo z nás umí představit.  Jen kousek od něj vybuchl...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky