LÁSKA 56

Při strachu a úzkosti

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.48 z 5 na základě 27 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 32)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Podpůrný olej při strachu a úzkosti je určen k jemnému vtírání do kůže a sekundárně působí i inhalačně. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech. Je vhodný jako podpora při poruše vyhodnocování vnějších podnětů, která způsobuje strachové reakce.
Přípravek je určen pro psy a větší savce.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci odlijte uvedené množství směsi do dlaně a jemně, avšak důkladně vetřete do kůže v oblasti krevního řečiště. Vhodná místa jsou v podpaždí, na vnitřních stranách stehen, na kořeni ocasu, mezi ušima.

Užívejte do vymizení obtíží nebo trvale pro zmírňování symptomů. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

Pokud to zvíře upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte směs z dlaně společně se zvířetem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Nezapomeňte, že i při používání tohoto přípravku zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke zvířecímu parťáku.

V případě pravidelného používání výrobku po dobu 3 měsíců aplikaci výrobku přerušte na dobu 1 týdne. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu.

Upozornění

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.
Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí a kojící samice. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění před použitím u koní provozujících závodně jezdecké disciplíny: Antidopingová omezení se bohužel týkají i některých bylin a dalších přírodních zdrojů. Jedná se především o byliny obsahující látky působící proti zánětu, bolesti nebo se jedná o relaxanty. Přípravek LÁSKA 56 obsahuje esenciální olej kozlíku (Valeriana jatamansi). Tato bylina obsahuje přírodní látky, které jsou pro své značné úlevné a tišící účinky považovány u závodních koní za doping. Přípravek tedy nepoužívejte minimálně týden před závodem.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 084-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. J

  zatím zkoušíme krátce, tak nemohu hodnotit

  Hodnocení 5 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 2. J

  Funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Vajcova (ověřený vlastník)

 3. M

  Totéž, pejsek se uklidnil, stačí Boswelie😊

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Monika Gavendová
  Hodnocení 5 z 5

  Monika Gavendová (ověřený vlastník)

 4. D

  Nejdříve mi přišlo, že jsem zase jen vyhodila peníze. Ale po pár dnech jsem opravdu pozorovala rozdíl. A včera se stal dokonce zázrak 🙂 Můj reaktivní pes, který řve na všechno hýbající se (kola, běžci, děti, koloběžky,…,) a někdy dokonce vyjíždí, včera zvládl dětský fotbalový zápas. Polovinu zápasu stál nebo ležel za plotem a v jednu chvíli se míč odrazil od zábradlí těsně u něj a běželi na nás tři kluci. To jsem myslela, že je konečná a Loki vylítne. Ale nic? Skoro si jich nevšiml, jen stál a čučel. Dokonce zvládl i nálet čtyř mikro dětí, které si ho přišly pohladit. Myslím, že kapky opravdu fungují a spolu s tréninkem je znát veliký rozdíl. Díky za to a posíláme pusu i za Lokiho!

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Daniela Synáčová
  Hodnocení 5 z 5

  Daniela Synáčová (ověřený vlastník)

 5. P

  Kapičky jsem koupila protoze nas pes ma panicky strach z bourek uz jsem mu to par krat aplikovala a muzu rict ze ted pri posledni bource byla klidnejsi tak verim a budu verit tomu ze nam kapicky pomohli.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 6. A

  Olej zakoupen pro osmiletou fenku, která se boji bouřek , rachejtlí atd. Fenka je klidnější při bouřkách. Je to o poznání mnohem lepší. A hlavně je klidnější i přes den, když jsou v okolí nějaké rány.Za nás spokojenost.

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. E

  Na cestu autem funguje skvěle, stačí 10 kapek, při bouřce zatím nezabírá.

  Hodnocení 2 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 8. J

  Tento produkt jsem koupila kvůli Lucince, která se cca v 1-1,5 roce ztratila původním majitelů (na silvestra) a skončila v jedné firmě na cca 2,5 roku jako hlídací pes. Majitelé se nikdy nenašli. Firma skončila a nikdo jí nechtěl. Byli jsme osloveni jedním pánem z této firmy, kterého známe několik let, ale bohužel si jí nemohl vzít (občas se s ním potkáváme a Lucinka ho vždy ráda vidí a on jí také). A tak se dotala k nám. Je jí cca 4-5 let a celý život se bála všeho a na vše štěkala. Tak jsme s ní začali pracovat a učili jsme jí poznávat všechno co je kolem nás. Za necelý rok co je u nás jsme udělali obrovský pokrok, ale pořád z některých zvuků byla neklidná a bohužel to přenášela na naší druhou fenku Sofí (4 roky). Mým holkám (Sofí a Lucka X NO) tento produkt moc pomohl. Dávám ho do difuséru, mažu jim ho na vnitřní strany stehen a i trošičku jim ho dávám olízat – chutná jim :-). Samozřejmě to střídám, ne vše najednou. Jsou po něm klidnější a Lucinka je víc uvoněná a lépe spolupracuje. Určitě s tím budeme pokračovat. Doporučuji všem, kteří chtějí mít klidného a šťastného pejska

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Jitka P.
  Hodnocení 5 z 5

  Jitka P. (ověřený vlastník)

 9. T

  Natíráme na krk každý den, asi tři měsíce. Je pozorováno zklidnění psa a mírná ospalost po aplikaci. Velký problém mívá hlavně na závěr roku kdy vybuchují petardy. Letos i díky kapkám asi tak o 50% menší stres, sice se také lekal, ale méně a zklidnění bylo rychlejší.

  Hodnocení 5 z 5

  Tomáš Lasek (ověřený vlastník)

 10. K

  Máme prvně a zkoušíme, takže objektivně zhodnotit zatím nelze.

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila (ověřený vlastník)

 11. A

  nepřijde mi že je nějaký efekt

  Hodnocení 2 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 12. L

  Máme fenku z útulku, původně týraná (rozseklá hlavička, bála se všeho – hlavně mužů, dětí, prudších pohybů, zvýšeného hlasu, ale hlavně SAMOTY. Za tři roky, co ji máme jsme zkoušeli ledacos (domlouvali školku na dobu naší nepřítomnosti, obojky s feromony, vymezení určitého prostoru (jídelna, obývák), nacvičování odchodů a příchodů, nic nepomáhalo. Fenečka za dobu naší nepřítomnosti devastovala postupně všechno (kozačkami začínala, pokračovala bundama na ramínkách, ve finále rozcupovala všechny žaluzie v oknech (byly vytažené, aby viděla ven, stejně je všechny rozcupovala) poté vykousala díru do dveří!!! Zkusili jsme olejíček proti separační úzkosti a CD1audioterapie. Po poctivém mazání každý večer 10-15 minut jsme po měsíci viděli výsledky, jeli jsme do obchodu na hodinku, a žaluzie byly celé, okna nebyla oslintaná a fenka nebyla hysterická….. Mazali jsme dál preventivně obden, a teď pokračujeme olejíčkem proti strachu a úzkosti, který mimojiné pravděpodobně pomáhá i manželovi na bolesti hlavy (sedí vedle mě, když masíruji fenku a tím pádem cítí specifickou vůni olejíčku, což mu pravděpodobně uvolňuje tu bolest z hlavy 🙂 ) Naše Amy zdá se být vyrovnanější (ťuk ťuk ťuk) a náš byt útulnější 😀

  Lenka Hovorková (manažer obchodu)

 13. O

  Za celý náš domov můžu potvdit, že vaše přípravky pomáhají. Moc si vážíme toho, co děláte a fandíme vám. Olinka Koukolová a Marty a Bany a Lišáček.

  Olga Koukolová (manažer obchodu)

 14. K

  Je to sice hodně mastné, ale pomáhá to. Náš strašpytel co se klepal při každé příležitosti se chová po oleji už delší dobu normálně a vypadá moc dobře.

  Karel Bradáč (manažer obchodu)

 15. L

  DĚKUJI MOC ZA MĚ I ZA KENÍČKA

  Lucie Freuhlingová (manažer obchodu)

 16. H

  Olejíček dost dobré. Mazali jsme 14 dnů předem a musím říct, fakt dost dobré. Ze začátku trochu nezvyk ohledně věčné mastnoty ale vyplatilo se to. A bez prášků a chemie to je na tom to nejlepší. Díky.

  Hana Polívková (manažer obchodu)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Jak dokonale pomoci psovi ve stresu

Pomoc ve vypjatých a stresových situacích

Složení

Slunečnicový olej, esenciální olej - majoránka zahradní, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - kozlík lékařský, vitamin E, esenciální olej - šalvěj muškátová

Majoránka zahradní

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Čaj z majoránky může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Šalvěj muškátová

Šalvěj muškátová (Salvia sclarea) je dvouletá nebo krátce vytrvalá, silně aromatická bylina. Je jedním z asi třinácti druhů rodu šalvěj vyskytující se v české přírodě a je považována za neofyt, jenž zřídka zplaňuje do volné přírody. Je teplomilnou rostlinou a bývá občas v okrasných zahradách vysazována pro své květy, charakteristickou vůni i nenáročnost na pěstování. V minulých stoletích byla na území Česka hojně pěstována, uniklá do volné přírodě byla zjištěná již v roce 1809.

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku.
Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Kozlík lékařský

Kozlík lékařský a kozlík nepálský (Valeriana officinalis, Valeriana jatamansi) jsou léčivé rostliny z čeledi zimolezovitých. Jsou to vysoké vytrvalé byliny se zpeřenými listy a hustými květenstvími drobných bílých nebo narůžovělých květů. Celá rostlina charakteristicky páchne. Kozlík lékařský se vyskytuje v nižších polohách po celé České republice. Kozlík lékařský je využíván jako léčivá rostlina a je i pěstován. Na psychiku a nervovou soustavu působí relaxačně, uklidňuje a pomáhá při poruše vyhodnocování vnějších podnětů i při strachu.

Poradna

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Z magazínu

Pes a bouřka

U psů, kteří trpí strachem z bouřek, se může neklidné chování projevovat dlouho před samotným začátkem bouřky. Úzkostné reakce mohou vyvolat pokles tlaku před bouřkou, záblesky z dálky, hřmění nebo kapky deště dopadající na střechu domu. Jedinci, kteří mají strach z bouřek, se často bojí i ohňostrojů. Přílišné chlácholení či tresty nepomohou Při zvládání strachu je důležité psa...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí se nebezpečí, připravuje na únik – či obranu. Problém ale nastává ve chvíli, kdy žádné bezprostřední ohrožení neexistuje, a přesto naši mysl (a tím i tělo) zaplaví...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky