LÁSKA 56

Při strachu a úzkosti

Podpůrný olej

Hodnoceno 3.50 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

od 333

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Veterinární přípravek.

Pouze pro zvířata.

Přípravek je určen pro psy

Olejová směs. Je určena ke vtírání do kůže a k inhalaci. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti psa. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci odlijte uvedené množství směsi do dlaně a jemně, avšak důkladně vetřete do kůže v oblasti krevního řečiště. Vhodná místa jsou v podpaždí, na vnitřních stranách stehen, na břiše, na kořeni ocasu, mezi ušima.

Užívejte do vymizení obtíží nebo trvale. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

Pokud to pes upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte společně s Vaším psem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Nezapomeňte, že i při používání tohoto přípravku zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke psovi.

V případě pravidelného používání výrobku po dobu 3 měsíců aplikaci výrobku přerušte na dobu 1 týdne. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 084-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Olejíček dost dobré. Mazali jsme 14 dnů předem a musím říct, fakt dost dobré. Ze začátku trochu nezvyk ohledně věčné mastnoty ale vyplatilo se to. A bez prášků a chemie to je na tom to nejlepší. Díky.

  Hana Polívková (store manager)

 2. L

  DĚKUJI MOC ZA MĚ I ZA KENÍČKA

  Lucie Freuhlingová (store manager)

 3. K

  Je to sice hodně mastné, ale pomáhá to. Náš strašpytel co se klepal při každé příležitosti se chová po oleji už delší dobu normálně a vypadá moc dobře.

  Karel Bradáč (store manager)

 4. O

  Za celý náš domov můžu potvdit, že vaše přípravky pomáhají. Moc si vážíme toho, co děláte a fandíme vám. Olinka Koukolová a Marty a Bany a Lišáček.

  Olga Koukolová (store manager)

 5. L

  Máme fenku z útulku, původně týraná (rozseklá hlavička, bála se všeho – hlavně mužů, dětí, prudších pohybů, zvýšeného hlasu, ale hlavně SAMOTY. Za tři roky, co ji máme jsme zkoušeli ledacos (domlouvali školku na dobu naší nepřítomnosti, obojky s feromony, vymezení určitého prostoru (jídelna, obývák), nacvičování odchodů a příchodů, nic nepomáhalo. Fenečka za dobu naší nepřítomnosti devastovala postupně všechno (kozačkami začínala, pokračovala bundama na ramínkách, ve finále rozcupovala všechny žaluzie v oknech (byly vytažené, aby viděla ven, stejně je všechny rozcupovala) poté vykousala díru do dveří!!! Zkusili jsme olejíček proti separační úzkosti a CD1audioterapie. Po poctivém mazání každý večer 10-15 minut jsme po měsíci viděli výsledky, jeli jsme do obchodu na hodinku, a žaluzie byly celé, okna nebyla oslintaná a fenka nebyla hysterická….. Mazali jsme dál preventivně obden, a teď pokračujeme olejíčkem proti strachu a úzkosti, který mimojiné pravděpodobně pomáhá i manželovi na bolesti hlavy (sedí vedle mě, když masíruji fenku a tím pádem cítí specifickou vůni olejíčku, což mu pravděpodobně uvolňuje tu bolest z hlavy 🙂 ) Naše Amy zdá se být vyrovnanější (ťuk ťuk ťuk) a náš byt útulnější 😀

  Lenka Hovorková (store manager)

 6. A

  nepřijde mi že je nějaký efekt

  Hodnocení 2 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. K

  Máme prvně a zkoušíme, takže objektivně zhodnotit zatím nelze.

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Jak dokonale pomoci psovi ve stresu

Pomoc ve vypjatých a stresových situacích

Složení

Slunečnicový olej, esenciální olej - majoránka zahradní, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - kozlík lékařský, vitamin E (tokoferol), esenciální olej - šalvěj muškátová

Majoránka zahradní

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Čaj z majoránky může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení. Neměla by být užívána během těhotenství.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Šalvěj muškátová

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) je léčivá rostlina z čeledi hluchavkovitých.

Šalvěj se používá též v léčitelství pro své protizánětlivé, antivirotické a antibakteriální účinky, zabraňuje průjmům. Omezuje pocení, zejména je-li nervového původu, jako např. při nočním pocení v klimaktériu nebo v pubertě. Pomáhá při žaludečních, střevních a žlučníkových potížích a nadýmání. Droga je někdy mylně používaná při alternativní léčbě různých druhů rakovin. Ve vyšších dávkách (nebo v kombinaci s alkoholem) působí toxicky. Není známo mnoho případů otravy, ale je vhodné zvážit použití jako léčiva, potraviny nebo esenciálních olejů, které při vysokých dávkách vyvolávají riziko poškození jater. Při přípravě čaje ovšem pouze relativně malé množství účinných látek přechází do vody a tři až šest šálků šalvějového čaje denně je považováno za netoxickou dávku.

Kozlík lékařský

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) je léčivá rostlina z čeledi zimolezovitých. Je to vysoká vytrvalá bylina se zpeřenými listy a hustými květenstvími drobných bílých nebo narůžovělých květů. Celá rostlina charakteristicky páchne. Vyskytuje se v nižších polohách po celé České republice. Kozlík lékařský je využíván jako léčivá rostlina a je i pěstován. Kozlík lékařský má také podobné účinky na kočky jako šanta kočičí – tato rostlina je silně přitahuje svou vůní a je běžné vidět kočky, které se kolem kozlíku lékařského pohybují nebo na ní leží.

Z magazínu

Pes a bouřka

U psů, kteří trpí strachem z bouřek, se může neklidné chování projevovat dlouho před samotným začátkem bouřky. Úzkostné reakce mohou vyvolat pokles tlaku před bouřkou, záblesky z dálky, hřmění nebo kapky deště dopadající na střechu domu. Jedinci, kteří mají strach z bouřek, se často bojí i ohňostrojů. Přílišné chlácholení či tresty nepomohou Při zvládání strachu je důležité psa...
Přečtěte si více

Soukromý: Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích – STARY

Vánoce se blíží a po zažehnání předvánočního stresu pro mnohé z nás přichází období klidu, harmonie a rodinné pohody. Po tomto krásném odpočinku však nastává čas bujarých oslav a vítání nového roku. Období hluku a petard. Pro mnoho zvířat tak začínají chvíle hrůzy, strachu a paniky. Pokud máte doma zvířátko, které období ohňostrojů příliš neoceňuje,...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí se nebezpečí, připravuje na únik – či obranu. Problém ale nastává ve chvíli, kdy žádné bezprostřední ohrožení neexistuje, a přesto naši mysl (a tím i tělo) zaplaví...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky