LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.45 z 5 na základě 51 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 56)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek je určen pro psy a vyšší savce. Používá se jemným vtíráním do kůže a srsti a sekundárně působí i inhalačně. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech. Je vhodný jako podpora při poruše vyhodnocování vnějších podnětů, která způsobuje strachové reakce.

Používáním přípravku podpoříte správnou tvorbu uklidňující GABA (kyseliny gama-aminomáselné) a také schopnost adaptace v kritických situacích. Přípravek používejte po dobu 2 až 5 týdnů podle vysledovaného vývoje a prospěchu pro zvíře.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek Láska 56 postupně přestanete používat.Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 55 Při strachu a úzkosti. Ten je také alternativou pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1× až 2× denně nebo v kritické situaci.

Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích.

Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku. 

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

Upozornění

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí a kojící samice. Přípravek není vhodný při epilepsii.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 084-19/C


56 recenzí LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti podpůrný olej

 1. M

  Pejsek kamarádů se krásně sklidil, bylo na mé doporučení

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Hůlová (ověřený vlastník)

 2. I

  U pejska se projevilo částečné zklidnění a to až po 14 dnech.

  Obrázek #1 z Ivo
  Hodnocení 3 z 5

  Ivo (ověřený vlastník)

 3. K

  Používala jsem při akutním strachu z opuštění – když odcházíme a pes vážně nemůže jít s námi. Super, pomohlo moc. Pes si i na návštěvě sám od sebe lehnul a spal…dřív nemyslitelné.

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Váňová (ověřený vlastník)

 4. L

  Bohužel na našeho pejska z množiny nezabíralo ani po více než 2 týdnech.Bylo by dobré aby lidé věděli i toto.Nekdo očekává zázraky a utratí spousty peněz a zázrak se nekona.Ja to chtěl vyzkoušet ale moc jsem tomu nedával,a vzhledem k tomu že se psy pracují asi 10 let tak jsem si říkal že ze zvědavosti vyzkouším.Verim aspoň tomu že dle recenzí většiny na pejsky kapky nějak působí ale na pejska který se téměř boji i svého stínu samozřejmě vůbec nezabraly.

  Hodnocení 3 z 5

  Luboš

  • K

   Dobrý den, rádi Vám poradíme a spojíme s Vašimi zkušenostmi síly a nejsem si úplně jistá zda toto byla vhodná volba produktu, ale určitě to nebylo špatně jen práce s psychikou je občas na delší cestu a zkusit i kombinovat byliny. Né vždy se podaří trefit na první dobrou a proto máme veškeré poradenství zdarma a naším záměrem je hlavně zvířatům ulevit a pomoci. Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 5. T

  Nedokážu přesně ohodnotit, protože ho využívám minimálně a když se pejsek nedívá. Primárně ale mažu na pelíšek, který nejdřív důkladně očichá, odejde, vrátí se, pak olíže a nakonec v něm i usne. Případně mi i olíže ruce. Takže jí nevadí. Ale používám v kombinaci s inhalací, kde vidíme velký progres.

  Hodnocení 4 z 5

  Tereza (ověřený vlastník)

 6. H

  Zatím užíváme jen 2 týdny, ale i tak je náš malej strašpytlik o dost klidnější 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Helena Valentová (ověřený vlastník)

 7. M

  Po dvoch týždňoch, neuveriteľna zmena 🙏🙏👌👌👌 super je to

  Hodnocení 5 z 5

  Martina Gjablová

 8. A

  Zkusili jsme používat dlouhodobě, výsledek zaolejovaný pes . Zlepšení nepatrné .

  Hodnocení 2 z 5

  Alois (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní pomoc a úleva při psychickém problému

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamin E; esenciální oleje: majoránka zahradní, levandule úzkolistá, šalvěj muškátová, kozlík lékařský

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Bouřky a pes

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Soukromý: Hrdina z válečné zóny Max potřebuje tvoji pomoc

Představujeme vám Maxe, křížence belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině zažil, co si jen málokdo umí představit. Přežívání ve válečné zóně, hladovění, osamění. A pak...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky