LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.59 z 5 na základě 41 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 46)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek je určen pro psy a vyšší savce. Používá se jemným vtíráním do kůže a srsti a sekundárně působí i inhalačně. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech. Je vhodný jako podpora při poruše vyhodnocování vnějších podnětů, která způsobuje strachové reakce.

Používáním přípravku podpoříte správnou tvorbu uklidňující GABA (kyseliny gama-aminomáselné) a také schopnost adaptace v kritických situacích. Přípravek používejte po dobu 2 až 5 týdnů podle vysledovaného vývoje a prospěchu pro zvíře.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek Láska 56 postupně přestanete používat.Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 55 Při strachu a úzkosti. Ten je také alternativou pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


Pes a konec roku

Optimální podporou pro psa a zaopatřením na konec roku je tento zvýhodněný set krizové lahvičky Láska 52 a uklidňujícího zásypu Láska 51.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1× až 2× denně nebo v kritické situaci.

Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích.

Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku. 

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

Upozornění

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí a kojící samice. Přípravek není vhodný při epilepsii.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 084-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Zatím užíváme jen 2 týdny, ale i tak je náš malej strašpytlik o dost klidnější 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Helena Valentová (ověřený vlastník)

 2. M

  Po dvoch týždňoch, neuveriteľna zmena 🙏🙏👌👌👌 super je to

  Hodnocení 5 z 5

  Martina Gjablová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní pomoc a úleva při psychickém problému

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamin E; esenciální oleje: majoránka zahradní, levandule úzkolistá, šalvěj muškátová, kozlík lékařský

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Soukromý: Hrdina z válečné zóny Max potřebuje tvoji pomoc

Představujeme vám Maxe, křížence belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině zažil, co si jen málokdo umí představit. Přežívání ve válečné zóně, hladovění, osamění. A pak...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky