LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.55 z 5 na základě 31 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 36)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek je určen pro psy a vyšší savce. Používá se jemným vtírání do kůže a srsti a sekundárně působí i inhalačně. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech. Je vhodný jako podpora při poruše vyhodnocování vnějších podnětů, která způsobuje strachové reakce.

Používáním přípravku podpoříte správnou tvorbu uklidňující GABA (kyseliny gama-aminomáselné) a také schopnost adaptace v kritických situacích. Přípravek používejte po dobu 2 až 5 týdnů podle vysledovaného vývoje a prospěchu pro zvíře.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek Láska 56 postupně přestanete používat.


Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 55 Při strachu a úzkosti. Ten je také alternativou pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1× až 2× denně nebo v kritické situaci.

Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích.

Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku. 

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

Upozornění

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí a kojící samice. Přípravek není vhodný při epilepsii.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 084-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. J

  zatím zkoušíme krátce, tak nemohu hodnotit

  Hodnocení 5 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 2. J

  Funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Vajcova (ověřený vlastník)

 3. M

  Totéž, pejsek se uklidnil, stačí Boswelie😊

  Obrázek #1 z Monika Gavendová
  Hodnocení 5 z 5

  Monika Gavendová (ověřený vlastník)

 4. D

  Nejdříve mi přišlo, že jsem zase jen vyhodila peníze. Ale po pár dnech jsem opravdu pozorovala rozdíl. A včera se stal dokonce zázrak 🙂 Můj reaktivní pes, který řve na všechno hýbající se (kola, běžci, děti, koloběžky,…,) a někdy dokonce vyjíždí, včera zvládl dětský fotbalový zápas. Polovinu zápasu stál nebo ležel za plotem a v jednu chvíli se míč odrazil od zábradlí těsně u něj a běželi na nás tři kluci. To jsem myslela, že je konečná a Loki vylítne. Ale nic? Skoro si jich nevšiml, jen stál a čučel. Dokonce zvládl i nálet čtyř mikro dětí, které si ho přišly pohladit. Myslím, že kapky opravdu fungují a spolu s tréninkem je znát veliký rozdíl. Díky za to a posíláme pusu i za Lokiho!

  Obrázek #1 z Daniela Synáčová
  Hodnocení 5 z 5

  Daniela Synáčová (ověřený vlastník)

 5. P

  Kapičky jsem koupila protoze nas pes ma panicky strach z bourek uz jsem mu to par krat aplikovala a muzu rict ze ted pri posledni bource byla klidnejsi tak verim a budu verit tomu ze nam kapicky pomohli.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 6. A

  Olej zakoupen pro osmiletou fenku, která se boji bouřek , rachejtlí atd. Fenka je klidnější při bouřkách. Je to o poznání mnohem lepší. A hlavně je klidnější i přes den, když jsou v okolí nějaké rány.Za nás spokojenost.

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. E

  Na cestu autem funguje skvěle, stačí 10 kapek, při bouřce zatím nezabírá.

  Hodnocení 2 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 8. J

  Tento produkt jsem koupila kvůli Lucince, která se cca v 1-1,5 roce ztratila původním majitelů (na silvestra) a skončila v jedné firmě na cca 2,5 roku jako hlídací pes. Majitelé se nikdy nenašli. Firma skončila a nikdo jí nechtěl. Byli jsme osloveni jedním pánem z této firmy, kterého známe několik let, ale bohužel si jí nemohl vzít (občas se s ním potkáváme a Lucinka ho vždy ráda vidí a on jí také). A tak se dotala k nám. Je jí cca 4-5 let a celý život se bála všeho a na vše štěkala. Tak jsme s ní začali pracovat a učili jsme jí poznávat všechno co je kolem nás. Za necelý rok co je u nás jsme udělali obrovský pokrok, ale pořád z některých zvuků byla neklidná a bohužel to přenášela na naší druhou fenku Sofí (4 roky). Mým holkám (Sofí a Lucka X NO) tento produkt moc pomohl. Dávám ho do difuséru, mažu jim ho na vnitřní strany stehen a i trošičku jim ho dávám olízat – chutná jim :-). Samozřejmě to střídám, ne vše najednou. Jsou po něm klidnější a Lucinka je víc uvoněná a lépe spolupracuje. Určitě s tím budeme pokračovat. Doporučuji všem, kteří chtějí mít klidného a šťastného pejska

  Obrázek #1 z Jitka P.
  Hodnocení 5 z 5

  Jitka P. (ověřený vlastník)

 9. T

  Natíráme na krk každý den, asi tři měsíce. Je pozorováno zklidnění psa a mírná ospalost po aplikaci. Velký problém mívá hlavně na závěr roku kdy vybuchují petardy. Letos i díky kapkám asi tak o 50% menší stres, sice se také lekal, ale méně a zklidnění bylo rychlejší.

  Hodnocení 5 z 5

  Tomáš Lasek (ověřený vlastník)

 10. K

  Máme prvně a zkoušíme, takže objektivně zhodnotit zatím nelze.

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila (ověřený vlastník)

 11. A

  nepřijde mi že je nějaký efekt

  Hodnocení 2 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 12. L

  Máme fenku z útulku, původně týraná (rozseklá hlavička, bála se všeho – hlavně mužů, dětí, prudších pohybů, zvýšeného hlasu, ale hlavně SAMOTY. Za tři roky, co ji máme jsme zkoušeli ledacos (domlouvali školku na dobu naší nepřítomnosti, obojky s feromony, vymezení určitého prostoru (jídelna, obývák), nacvičování odchodů a příchodů, nic nepomáhalo. Fenečka za dobu naší nepřítomnosti devastovala postupně všechno (kozačkami začínala, pokračovala bundama na ramínkách, ve finále rozcupovala všechny žaluzie v oknech (byly vytažené, aby viděla ven, stejně je všechny rozcupovala) poté vykousala díru do dveří!!! Zkusili jsme olejíček proti separační úzkosti a CD1audioterapie. Po poctivém mazání každý večer 10-15 minut jsme po měsíci viděli výsledky, jeli jsme do obchodu na hodinku, a žaluzie byly celé, okna nebyla oslintaná a fenka nebyla hysterická….. Mazali jsme dál preventivně obden, a teď pokračujeme olejíčkem proti strachu a úzkosti, který mimojiné pravděpodobně pomáhá i manželovi na bolesti hlavy (sedí vedle mě, když masíruji fenku a tím pádem cítí specifickou vůni olejíčku, což mu pravděpodobně uvolňuje tu bolest z hlavy 🙂 ) Naše Amy zdá se být vyrovnanější (ťuk ťuk ťuk) a náš byt útulnější 😀

  Lenka Hovorková

 13. O

  Za celý náš domov můžu potvdit, že vaše přípravky pomáhají. Moc si vážíme toho, co děláte a fandíme vám. Olinka Koukolová a Marty a Bany a Lišáček.

  Olga Koukolová

 14. K

  Je to sice hodně mastné, ale pomáhá to. Náš strašpytel co se klepal při každé příležitosti se chová po oleji už delší dobu normálně a vypadá moc dobře.

  Karel Bradáč

 15. L

  DĚKUJI MOC ZA MĚ I ZA KENÍČKA

  Lucie Freuhlingová

 16. H

  Olejíček dost dobré. Mazali jsme 14 dnů předem a musím říct, fakt dost dobré. Ze začátku trochu nezvyk ohledně věčné mastnoty ale vyplatilo se to. A bez prášků a chemie to je na tom to nejlepší. Díky.

  Hana Polívková

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní pomoc a úleva při psychickém problému

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Složení

Slunečnicový olej, vitamin E
esenciální oleje:
majoránka zahradní
levandule úzkolistá
šalvěj muškátová
kozlík lékařský

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Majoránka zahradní

Původně rostla ve Středomoří jako součást řídké stálezelené keřovité vegetace (garrigue) na mělkých, suchých půdách. Pěstovali ji už i staří Egypťané, Řekové a Římané a v době křižáckých výprav do Svaté země v raném středověku se rozšířila do zbytku Evropy.

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Zvířata majoránku vybírají pro posílení odolnosti a obranyschopnosti. Také jako výkonný relaxant, pro uklidnění a rozvolnění.

Kozlík lékařský

Kozlík lékařský a kozlík nepálský (Valeriana officinalis, Valeriana jatamansi) jsou léčivé rostliny z čeledi zimolezovitých. Jsou to vysoké vytrvalé byliny se zpeřenými listy a hustými květenstvími drobných bílých nebo narůžovělých květů. Celá rostlina charakteristicky páchne. Kozlík lékařský se vyskytuje v nižších polohách po celé České republice. Kozlík lékařský je využíván jako léčivá rostlina a je i pěstován. Na psychiku a nervovou soustavu působí relaxačně, uklidňuje a pomáhá při poruše vyhodnocování vnějších podnětů i při strachu.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Šalvěj muškátová

Šalvěj muškátová (Salvia sclarea) je dvouletá nebo krátce vytrvalá, silně aromatická bylina. Je jedním z asi třinácti druhů rodu šalvěj vyskytující se v české přírodě a je považována za neofyt, jenž zřídka zplaňuje do volné přírody. Je teplomilnou rostlinou a bývá občas v okrasných zahradách vysazována pro své květy, charakteristickou vůni i nenáročnost na pěstování. V minulých stoletích byla na území Česka hojně pěstována, uniklá do volné přírodě byla zjištěná již v roce 1809.

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku.
Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Poradna

Jak zklidnit psa na konci roku a v kritických situacích

Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky