Album 1 Audioterapie pro psy / mp3

Uklidnění / odpočinek / separační úzkost

Základní terapie

Hodnoceno 3.67 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

230

Po krátkém nácviku podle návodu můžete frekvenční audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě anebo jako preventivní celkovou harmonizaci. Nejvíce je toto album audioterapie využíváno při separační úzkosti, při posttraumatické chronické poruše, pro podporu odpočinku při rekonvalescenci, pro podporu kvality spánku, pro přirozené zklidnění štěňat nebo při epilepsii. Jedná se o MP3 album (elektronické soubory).

Popis produktu

Toto je virtuální produkt, doručíme Vám ho pomocí emailu do 24 hodin od dokončení objednávky.

Frekvenční audioterapie je založena na úzké závislosti psa, jako druhu, na člověku, která se vyvíjela po desetitisíce let. Zvuk srdce spokojeného a zdravého člověka je hlavním terapeutickým prvkem. Funguje úžasně.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě nebo pro preventivní harmonizaci. Velmi často je toto album frekvenční audioterapie používáno jako pomůcka při řešení separační úzkosti u psů.

ALBUM 1 FREKVENČNÍ AUDIOTERAPIE JE NEJČASTĚJI POUŽÍVÁNO PŘI TĚCHTO STAVECH A SITUACÍCH
 • Separační úzkost / neschopnost být sám
 • Chorobná závislost
 • Stres, panika
 • Úzkosti
 • Chronický strach
 • Psychické akutní trauma
 • Posttraumatická stresově-úzkostná porucha
 • Strach z petard a ohňostrojů a konec roku
 • Akustikofobie
 • Cestování autem
 • Epilepsie
 • Adoptovaný pes

Používejte album 1 Audioterapie pro psy

PRO UKLIDNĚNÍ PŘI AKUTNÍM STAVU
PRO PODPORU VE SPECIFICKÝCH SITUACÍCH (SÁM DOMA / V AUTĚ)
PRAVIDELNÝM POUŽÍVÁNÍM PRO ZLEPŠENÍ CHRONICKÉHO STAVU 

Způsob použití

Proveďte se svým psem společný nácvik, který zabere maximálně týden. A pak můžete audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě, při akustikofobii nebo preventivně pro celkovou harmonizaci.

Hlasitost by měla být nastavena tak, aby pes skladbu slyšel i přes štěkání či vytí (výchozí stav). Psovi nevadí vyšší hladina zvuku, vadí mu nepříjemné zvuky. Zvuk lidského srdce v terapeutické frekvenci a další pomocné prvky nastaven na vyšší hladinu zvuku oproti melodii či zpěvu.
Po nácviku lze hlasitost reprodukované audioterapie postupně snížit na optimálně slyšitelnou mez.

Audioterapie působí na psa i když spí.


Obě alba Frekvenční audioterapie pro psy (i zvýhodněný komplet) jsou v nabídce i jako klasické CD nosiče.

CD Album 1

CD Album 2

CD Album 1+2


TLUKOT SRDCE UKLIDŇUJE

Určitě to znáte. Večer se ten váš sice uvelebí vedle postele, ale ráno se probouzíte s ním, jak vám spokojeně oddychuje na hrudi. Když spíme, naše srdce tluče v klidové frekvenci asi 80 srdečních úderů za minutu, a to uklidňuje nejen psy, ale i děti a většinou i nás, dospělé.

Souvisí to také s úzkou závislostí psa na člověku (ale i člověka na psu), přičemž tento vztah se vyvíjí a upevňuje po tisíce let. Frekvenční audioterapie Dokonalé Lásky je založena hlavně na prvku tlukotu lidského srdce. Klidový tep 80 úderů za minutu překrývá příjemné melodie skladeb v požadované frekvenci a tempu.

Více si o audioterapii můžete přečíst v článku zde.


UŽ OD BŘÍŠKA

Poslech frekvenční audioterapie v době gravidity fenečky učí štěňátka nebát se různých zvuků a jiných rušivých prvků, které uslyší. Stejně tak je vhodné frekvenční audioterapii využít ve větším společenstvích pejsků, jako je například útulek, hotel, hospitalizace na veterinární klinice a podobně.


 

Upozornění

Všechna práva výrobce a vlastníků autorských práv k dílu jsou vyhrazena. Bez souhlasu je výroba kopií, pronájem, veřejné provozování této nahrávky zakázáno.

© 2011 Dokonalá Láska


TERAPIE PRO DLOUHODOBÉ ZLEPŠENÍ STAVU

Pro léčbu akustikofobie a podporu adaptačních procesů i celkového psychického stavu budete potřebovat kombinaci přípravků a pomůcek. Proto jsou společně v tomto zvýhodněném setu.

Zvýhodněný terapeutický balíček akustikofobie a strachu ze zvuků


3 recenze Album 1 Audioterapie pro psy / mp3

 1. m

  Nefunguje

  Hodnocení 1 z 5

  markéta p. (ověřený vlastník)

 2. V

  Nečekala jsem tedy, že to bude mít až takový dopad na naší domácnost. Už dřív jsem pro uklidňování pouštěla relaxační hudbu nebo audioknihy a myslela jsem si, že to bude něco podobného jenom nějak vylepšené. Už nám to funguje automaticky, stačí když to pustím a napočítám do deseti a je to, co jsem vždycky chtěla a to je klid a pohoda. Vždycky jsem měla psy z útulku nebo když mi jednou zůstal pes jako nečekaný dárek při převozu do dočasky, která nakonec nedopadla a jednou, když se k nám přidala postarší ovčanda hubená až na žebra a s kusem utrženého lana na krku. To byla Mánička, která když k nám přišla, tak skončil veškerý klid, protože jenom co se tahle “nebožačka” dala do pořádku a oklepala se z nejhoršího, tak se z ní stal šílený ředitel vesmíru a hlavně mého života a domova! Já mám prý stát v kuchyni a mluvit na ní (cokoliv), zatímco ona leží v pelechu a pozoruje mě spokojeně, ale přísně. Anebo mám cvičit a sekýrovat ostatní psi, kteří nic takového opravdu nepotřebují. Když nedělám jednu z těchto činností, tak Máňa hystericky nadává, mě a zbylé seniory pase a přesouvá je z místa na místi, anebo rovnou štípe. Jenže jakmile ji chci domluvit nebo chci, aby byl klid, tak se urazí takovým způsobem, že je úplně down, čučí do zdi a třeba i tři dny nechce jíst. Zkoušela jsem tolik různých rad a postupů, ale byly to dva roky frustrace. A pak jsem KONEČNĚ NAŠLA VYPÍNAČ! Je to vaše cd audioterapie, které jsem dostala jako dárek od někoho z dočasek dédé. Napoprvé to zabralo až tak po půl hodině, ale od té doby kdykoliv pustím cd a ozvou se ten tlukot srdce, tak do chvilinky změkne, začnou jí padat víčka a pak se začne točit do klubíčka a těší se konečně na odpočinek. A ostatní důchodci jakobyčivavák Rudy, podenco Orgul, kříženec JRT Darja a kříženec Nelly mají konečně klid…

  Hodnocení 5 z 5

  Vendy

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


ČISTĚ PŘÍRODNÍ POMOC A ÚLEVA


Často se nás ptáte

Jak správně používat audioterapii?

Určitě je třeba vždy začít nejdříve s Audioterapií CD1, zhruba týdenním nácvikem, a to při vyšší hlasitosti, která zajistí plné vnímání tlukotu srdce na pozadí skladeb. Pro úspěch je vhodnější skladby pouštět z reproduktorů s kvalitním zvukem. Více ZDE.

Seznam skladeb

AUDIOTERAPIE PRO PSY
ALBUM 1

01 Halí belí 04:24
02 Pro šťastný den 03:42
03 Pejsku náš 02:54
04 Proti separační úzkosti 19:30
05 Pro sladký spánek 04:06
06 Pro dokonalou relaxaci 03:48
07 Pro radost ze života 02:36
08 Pro energii a optimismus 03:54
09 Pro návraty z neznáma 03:30
10 Pro tichou noc 03:00
Celkový čas: 51:20
11 Bonusová skladba

Jedná se o MP3 album (elektronické soubory)

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Bouřky a pes

Soukromý: Jak zklidnit psa na konci roku a v kritických situacích

Konec roku – čas bujarých oslav, vítání nového roku. Období hluku a petard. Pro mnoho zvířat tak začínají chvíle hrůzy, strachu a paniky. Pokud máte doma zvířátko, které období ohňostrojů...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky