Album 1 Audioterapie pro psy / CD

Uklidnění / odpočinek / separační úzkost

Základní terapie

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 8 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 10)

349

Po krátkém nácviku podle návodu můžete frekvenční audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě anebo jako preventivní celkovou harmonizaci. Nejvíce je CD1 audioterapie využíváno při separační úzkosti, při posttraumatické chronické poruše, pro podporu odpočinku při rekonvalescenci, pro podporu kvality spánku, pro přirozené zklidnění štěňat nebo při epilepsii. Jedná se o klasický CD nosič.

Popis produktu

Frekvenční audioterapie je založena na úzké závislosti psa, jako druhu, na člověku, která se vyvíjela po desetitisíce let. Zvuk srdce spokojeného a zdravého člověka je hlavním terapeutickým prvkem. Funguje úžasně.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě nebo pro preventivní harmonizaci. Velmi často je toto album frekvenční audioterapie používáno jako pomůcka při řešení separační úzkosti u psů.

ALBUM 1 FREKVENČNÍ AUDIOTERAPIE JE NEJČASTĚJI POUŽÍVÁNO PŘI TĚCHTO STAVECH A SITUACÍCH
 • Separační úzkost / neschopnost být sám
 • Chorobná závislost
 • Stres, panika
 • Úzkosti
 • Chronický strach
 • Psychické akutní trauma
 • Posttraumatická stresově-úzkostná porucha
 • Strach z petard a ohňostrojů a konec roku
 • Akustikofobie
 • Cestování autem
 • Epilepsie
 • Adoptovaný pes

Používejte album 1 Audioterapie pro psy

pro uklidnění při akutním stavu
pro podporu ve specifických situacích (sám doma / v autě)
pravidelným používáním pro zlepšení chronického stavu 

Způsob použití

Proveďte se svým psem společný nácvik, který zabere maximálně týden. A pak můžete audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě, při akustikofobii nebo preventivně pro celkovou harmonizaci.

Hlasitost by měla být nastavena tak, aby pes skladbu slyšel i přes štěkání či vytí (výchozí stav). Psovi nevadí vyšší hladina zvuku, vadí mu nepříjemné zvuky. Zvuk lidského srdce v terapeutické frekvenci a další pomocné prvky nastaven na vyšší hladinu zvuku oproti melodii či zpěvu.
Po nácviku lze hlasitost reprodukované audioterapie postupně snížit na optimálně slyšitelnou mez.

Audioterapie působí na psa i když spí.


TLUKOT SRDCE UKLIDŇUJE

Určitě to znáte. Večer se ten váš sice uvelebí vedle postele, ale ráno se probouzíte s ním, jak vám spokojeně oddychuje na hrudi. Když spíme, naše srdce tluče v klidové frekvenci asi 80 srdečních úderů za minutu, a to uklidňuje nejen psy, ale i děti a většinou i nás, dospělé.

Souvisí to také s úzkou závislostí psa na člověku (ale i člověka na psu), přičemž tento vztah se vyvíjí a upevňuje po tisíce let. Frekvenční audioterapie Dokonalé Lásky je založena hlavně na prvku tlukotu lidského srdce. Klidový tep 80 úderů za minutu překrývá příjemné melodie skladeb v požadované frekvenci a tempu.

Více si o audioterapii můžete přečíst v článku zde.


UŽ OD BŘÍŠKA

Poslech frekvenční audioterapie v době gravidity fenečky učí štěňátka nebát se různých zvuků a jiných rušivých prvků, které uslyší. Stejně tak je vhodné frekvenční audioterapii využít ve větším společenstvích pejsků, jako je například útulek, hotel, hospitalizace na veterinární klinice a podobně.


Obě alba Frekvenční audioterapie pro psy (i zvýhodněný komplet) jsou v nabídce i v MP3 verzi (elektronické soubory ke stažení do počítače, tabletu, tv či telefonu ).

Album 1 MP3 verze

Album 2 MP3 verze

Album 1+2 MP3 verze

Upozornění

Všechna práva výrobce a vlastníků autorských práv k dílu jsou vyhrazena. Bez souhlasu je výroba kopií, pronájem, veřejné provozování této nahrávky zakázáno.

© 2011 Dokonalá láska


TERAPIE PRO DLOUHODOBÉ ZLEPŠENÍ STAVU

Pro léčbu akustikofobie a podporu adaptačních procesů i celkového psychického stavu budete potřebovat kombinaci přípravků a pomůcek. Proto jsou společně v tomto zvýhodněném setu.

Zvýhodněný terapeutický balíček akustikofobie a strachu ze zvuků


10 recenzí Album 1 Audioterapie pro psy / CD

 1. A

  Výběr příjemných skladeb. Po pár spuštěních pejsci pochopili, že je to signál k době nerušeného odpočinku. Do několika minut jsou v limbu, snech a pak hlubokém chrupčení. A denní režim dostal klidovou vsuvku. Výborná pomůcka ke každodennímu prospěchu. Děkujeme!

  Hodnocení 5 z 5

  Alena

 2. V

  Nečekala jsem, že to bude mít až takový dopad na naší domácnost. Už dřív jsem pro uklidňování pouštěla relaxační hudbu nebo audioknihy a myslela jsem si, že to bude něco podobného jenom nějak vylepšené. Už nám to funguje automaticky, stačí když to pustím a napočítám do deseti a je to, co jsem vždycky chtěla a to je klid a pohoda. Vždycky jsem měla psy z útulku nebo když mi jednou zůstal pes jako nečekaný dárek při převozu do dočasky, která nakonec nedopadla a jednou, když se k nám přidala postarší ovčanda hubená až na žebra a s kusem utrženého lana na krku. To byla Mánička, která když k nám přišla, tak skončil veškerý klid, protože jenom co se tahle “nebožačka” dala do pořádku a oklepala se z nejhoršího, tak se z ní stal šílený ředitel vesmíru a hlavně mého života a domova! Já mám prý stát v kuchyni a mluvit na ní (cokoliv), zatímco ona leží v pelechu a pozoruje mě spokojeně, ale přísně. Anebo mám cvičit a sekýrovat ostatní psi, kteří nic takového opravdu nepotřebují. Když nedělám jednu z těchto činností, tak Máňa hystericky nadává, mě a zbylé seniory pase a přesouvá je z místa na místi, anebo rovnou štípe. Jenže jakmile ji chci domluvit nebo chci, aby byl klid, tak se urazí takovým způsobem, že je úplně down, čučí do zdi a třeba i tři dny nechce jíst. Zkoušela jsem tolik různých rad a postupů, ale byly to dva roky frustrace. A pak jsem KONEČNĚ NAŠLA VYPÍNAČ! Je to vaše cd audioterapie, které jsem dostala jako dárek od někoho z dočasek dédé. Napoprvé to zabralo až tak po půl hodině, ale od té doby kdykoliv pustím cd a ozvou se ten tlukot srdce, tak do chvilinky změkne, začnou jí padat víčka a pak se začne točit do klubíčka a těší se konečně na odpočinek. A ostatní důchodci čivavák Rudy, podenco Orgul, kříženec JRT Darja a kříženec Nelly mají konečně klid!

  Hodnocení 5 z 5

  Vendy

 3. D

  Púšťame, keď odídeme z domu a zvláda odlúčenie výborne. Spinká si na posteli a keď sa vrátime, normálne víta a je šťastná, ale nie zúfalá.

  Hodnocení 5 z 5

  Dorota (ověřený vlastník)

 4. Zatím na tom pracujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava Palová (ověřený vlastník)

 5. I

  Mám 5 feneček ,když pustím Cd tak se zklidní poslouchají a 3 dokonce usnou,posloucháme společně .Děkujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana Caňkářová (ověřený vlastník)

 6. R

  Nemáte nějaké kapičky proti halí belí? 🙂 Po týdnu cvičení se psem jsem se dostala do stavu, kdy to ani nehraje a mě pořád v hlavě opakuje Halí belí. No dobrá, vydržím to, ale jenom kvůli mému pejskovi, který je z útulku a předtím si toho dost užil a teď je na mě nálepka a drží se mě a na krok se nehne. My se máme tak moc rádi. 🙂

  Renata Málková

 7. D

  Zkušenost s letošním Silvestrem: Tak já musím říci, že letos jsme to zvládli dost dobře a to i přesto, že bouchajících debílků bylo zase o něco více. Udělali jsme to podobně, jak tady někdo už psal. Zatáhli jsme závěsy, namazali jsme se olejíčkem proti strachu a pustili jsme naplno č. 7 z cd č. 1 pořád dokola. Nakonec docela pohoda.

  David Rot

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Čistě přírodní pomoc a úleva


Často se nás ptáte

Jak správně používat audioterapii?

Určitě je třeba vždy začít nejdříve s Audioterapií CD1, zhruba týdenním nácvikem, a to při vyšší hlasitosti, která zajistí plné vnímání tlukotu srdce na pozadí skladeb. Pro úspěch je vhodnější skladby pouštět z reproduktorů s kvalitním zvukem. Více ZDE.

Seznam skladeb

AUDIOTERAPIE PRO PSY
ALBUM 1

01 Halí belí 04:24
02 Pro šťastný den 03:42
03 Pejsku náš 02:54
04 Proti separační úzkosti 19:30
05 Pro sladký spánek 04:06
06 Pro dokonalou relaxaci 03:48
07 Pro radost ze života 02:36
08 Pro energii a optimismus 03:54
09 Pro návraty z neznáma 03:30
10 Pro tichou noc 03:00
Celkový čas: 51:20
11 Bonusová skladba

Jedná se o klasický CD nosič.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Bouřky a pes

Soukromý: Jak zklidnit psa na konci roku a v kritických situacích

Konec roku – čas bujarých oslav, vítání nového roku. Období hluku a petard. Pro mnoho zvířat tak začínají chvíle hrůzy, strachu a paniky. Pokud máte doma zvířátko, které období ohňostrojů...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky