LÁSKA J32 Pomerančový jasmín

Směs k inhalační a prostorové aromaterapii

Hodnoceno 4.77 z 5 na základě 35 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 36)

386

K použití do difuzéru nebo pro inhalaci z kapesníčku. Složení směsi je plně přizpůsobeno jak lidskému prožitku, tak velmi jemnému čichu psů. Svěže sladké psychické tonikum, příjemně harmonizuje, uklidňuje emoce. Je to vůně vstřícnosti, lásky, harmonizace a míru.
Obsah: 10 ml

Popis produktu

Delikátní a přitom tak přirozená vůně pro člověka i pro psa.

Složení této směsi je plně přizpůsobeno jak lidskému prožitku, tak velmi jemnému čichu psů. Tuto vůni člověk prožívá jako svěže sladké psychické tonikum, příjemně harmonizující, uklidňující emoce. A podobně působí i většina psů. Je to vůně vstřícnosti, lásky, harmonizace a míru.

 • stabilizátor emocí
 • zmírnění stresu
 • relaxace
 • harmonizace
 • podpora dýchání
 • rozvolnění nervových tenzí

Jedná se o kompozici čtveřice čistě přírodních látek.

Hlavní tón ve směsi udává jasmín (Jasminum grandiflorum). Skutečný, ryze přírodní, neodolatelný. V aromapsychologii má tento jasmín velmi široké využití – při depresivních stavech, úzkostech, emoční labilitě, ale například i při sexuálních potížích. Jasmín je výkonný stabilizátor emocí.

Další složkou je santal (Santalum album). V aromaterapii je používán při psychických krizích, frustraci a při podrážděnosti. Jedná se o harmonizant s rovnoměrně výváženým účinkem stimulačním, adaptogenním a relaxačním. Je to také fixátor vůně, který důmyslně propojuje jasmín s další přírodní látkou, kterou je silice sicilského rudého pomeranče (Citrus sinensis).

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Kompozici unikátně dotváří a zaobaluje esenciální olej z resinu skutečné madagaskarské vanilky (Vanilla planifolia). Vanilka je výkonný relaxant, uklidňuje při úzkosti, nervozitě, podráždění, je vhodná i při nespavosti a nechutenství.


Způsob použití

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru).

Inhalace z kapesníčku

1 až 3 kapky můžete nakapat do bavlněného kapesníčku. Ten pak můžete podle potřeby průběžně používat pro krátkou inhalaci (1 až 5 minut) lehkými nádechy ze vzdálenosti přibližně 5 cm. Nebo můžete kapesníček umístit nedaleko sebe a poslouží tak pro příjemné doladění prostoru.

Přímá práce s lahvičkou

Kdykoliv máte potřebu psychické podpory a tonizace nebo prostě chuť na příjemnou vzpruhu, otevřete lahvičku a ze vzdálenosti přibližně 5 cm od nosu jemně vdechujte. Nejprve nasávejte několik vteřin levou nosní dírkou a poté pravou nosní dírkou. Poté inhalujte oběma nosními dírkami, přičemž lahvička je umístěna zhruba uprostřed.

Inhalaci provádějte minimálně 2 minuty a maximálně 15 minut.

Jestliže máte v průběhu inhalace chuť inhalovat jen jednou z nosních dírek nebo je po chvilkách střídat, poslechněte intuici.


Použití u psa

Používejte do zlepšení a zmírnění projevů psychického diskomfortu nebo pro zlepšení nálady. U psů s chronickou poruchou používejte dlouhodobě podle potřeby a stavu psa.

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 20 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1× až 4× denně.

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu psa

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (1 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte psovi, položte na zem přibližně půl metru od něj. Pes si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, pes se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk psa a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to pes aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním pes může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat  nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi porozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která pes nabízí.Pojďte se s námi učit a dozvídat zajímavé a užitečné informace

Upozornění

SLOŽENÍ:
Jasminum grandiflorum, Santalum album, Citrus sinensis, Vanilla planifolia


36 recenzí LÁSKA J32 Pomerančový jasmín

 1. M

  Miluju tu vůni.

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Juchelková (ověřený vlastník)

 2. Š

  Krásná vůně, příjemná na relaxaci pro mne i kočky.

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka Kulhavá (ověřený vlastník)

 3. B

  Uklidní pejsky i mého muže 😁

  Hodnocení 5 z 5

  Bohdana Spalovská (ověřený vlastník)

 4. S

  Voní hezky

  Hodnocení 5 z 5

  Stanislava (ověřený vlastník)

 5. S

  Mňááám…. k tomu není více, co dodat. 🥰
  Snad jen to, že je super, že nijak nedráždí našeho malého pejska, protože ono to opravdu není s vůněmi v domácnosti jen tak, když máte zvířátko. Nikdy jsem si nemyslela, že to tolik vnímají. Pak vám dojde, jaký vlastně mají dobrý čich a citlivý nosáček a už si sakra dáváte pozor, co si kapete do aroma difuzéru 🤭😊🐾🐾

  Hodnocení 5 z 5

  Sabina Švédíková (ověřený vlastník)

 6. P

  Nádherná vůně, a jak se psalo v komentářích, až návyková. Moc příjemné.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

 7. v

  Dokonalost 🤍. Vůně je naprosto překrásná

  Hodnocení 5 z 5

  veronikahajna33 (ověřený vlastník)

 8. K

  3x úžasné

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila (ověřený vlastník)

 9. K

  Krásná příjemná vůně

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina (ověřený vlastník)

 10. N

  It’s great that you are getting thoughts from this post as well as from
  our argument made here.

  Hodnocení 3 z 5

  Nydia

 11. V

  Používám aromadifuzer poměrně dlouho, ale na takhle příjemnou harmonizující vůni jsem ještě nenarazila. Ostatní jsou jen oleje, dokonalá láska je harmonie.

  Hodnocení 5 z 5

  Veronika (ověřený vlastník)

 12. P

  Moc příjemná vůně! S výběrem mi ochotně a velice dobře poradili a jsem spokojená já i můj psí čumák. 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Petra P. (ověřený vlastník)

 13. D

  Není to úplně to pravé

  Hodnocení 2 z 5

  Dana Sršňová (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, pracujeme čistě s přírodnima silicema, tak nás mrzí jestli Vám to nesedlo. Za mě skvělá vůně a Jasmín je navíc harmonizant emocí:)
   Hezky den

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 14. K

  Moc příjemná vůně, která krásně provoní celý byt.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára Z. (ověřený vlastník)

 15. J

  Krásná vůně, vydrží několik hodin. Určitě ještě objednám.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 16. N

  Příjemná vůně, nevtíravá, ale intenzivní, navozuje dobrou náladu a pocit relaxace.

  Hodnocení 5 z 5

  Naděžda Nováková (ověřený vlastník)

 17. M

  Čekkala jsem více pomeranče:-)

  Hodnocení 4 z 5

  Michaela V. (ověřený vlastník)

 18. J

  Svěží a přes to stabilní vůně, navozuje pocit pohody a klidu ale neuspává. Používám na pulzní body na těle místo parfému a v situacích, kdy je třeba navodit pohodu a uvolnění.

  Jitka Sára Ježková

 19. N

  Je to ta nejužaslejší vůně!!! par kapek – a chrochtám blahem ))))

  Hodnocení 5 z 5

  Natálie K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Jasminum grandiflorum, Santalum album, Citrus sinensis, Vanilla planifolia

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Pomeranč

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Zjistit více

Vanilka

Má antimykotické vlastnosti, zklidňuje kůži. Pomáhá proti únavě, uklidňuje nervy, používá se i jako afrodisiakum. Povzbuzuje smysly, bojuje s depresemi.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

Soukromý: Hrdina z válečné zóny Max potřebuje tvoji pomoc

Představujeme vám Maxe, křížence belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině zažil, co si jen málokdo umí představit. Přežívání ve válečné zóně, hladovění, osamění. A pak...
Přečtěte si více

TERAPEUTICKÉ OLEJE ČISTÉ PŘÍRODY

Zkuste obohatit svůj život o nové dojmy a podněty. Každý z nás si nese svá břemena, každý z nás se potýká s nějakými strašáky své osobnosti a snaží se najít...
Přečtěte si více

Výzva pro milovníky jasmínu!

“Kdo mě zná, tak ví, že docela dost času trávím na cestách po celém světě, abych pro vás nacházel to užitečné, zajímávé a nové. Takto jsem jednoho dne před 14...
Přečtěte si více

Navštivte krásná místa jasmínového světa!

Král květin, úžasný jasmín velkokvětý, roste přirozeně především na asijském kontinentu. Domovinou jasmínu jsou úžasná místa! Jestli sem někdy zamíříte, dívejte se dobře kolem sebe. Tady všude ho můžete najít...
Přečtěte si více