LÁSKA J32

Pomerančový jasmín

Hodnoceno 4.68 z 5 na základě 19 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 20)

386

Popis produktu

Delikátní a přirozená vůně pro člověka i psa.

Příjemně relaxační, lehce dezinfekční a antibakteriální účinek.

Složení této směsi je plně přizpůsobeno jak lidskému prožitku, tak velmi jemnému čichu psů. Tuto vůni člověk prožívá jako svěže sladkou, příjemně harmonizující. A stejně ji vnímá i většina psů. Je to vůně lásky, harmonizace a míru.

Jedná se o kompozici čtveřice čistě přírodních látek.

Hlavní tón ve směsi udává jasmín (Jasminum grandiflorum). Skutečný, ryze přírodní, neodolatelný. V aromapsychologii má tento jasmín velmi široké využití – při depresivních stavech, úzkostech, emoční labilitě, ale například i při sexuálních potížích. Jasmín je výkonný stabilizátor emocí.

Další složkou je santal (Santalum album), který důmyslně propojuje jasmín s třetí látkou, kterou je silice sicilského rudého pomeranče (Citrus sinensis).

Santal bývá v aromaterapii používán při psychických krizích, frustraci a při podrážděnosti. Jedná se o harmonizant s rovnoměrně výváženým účinkem stimulačním, adaptogenním a relaxačním.

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Kompozici unikátně dotváří a zaobaluje esenciální olej z resinu skutečné madagaskarské vanilky (Vanilla planifolia). Vanilka je velmi silný relaxant, uklidňuje při úzkosti, nervozitě, podráždění, je vhodná i při nespavosti a nechutenství.


Způsob použití

Stačí 3 kapky do difuzéru nebo 4 do aromalampy.

Lze použít i na kapesníček nebo kus látky.

Upozornění

Neužívejte vnitřně, uchovejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. N

  Je to ta nejužaslejší vůně!!! par kapek – a chrochtám blahem ))))

  Hodnocení 5 z 5

  Natálie K. (ověřený vlastník)

 2. J

  Svěží a přes to stabilní vůně, navozuje pocit pohody a klidu ale neuspává. Používám na pulzní body na těle místo parfému a v situacích, kdy je třeba navodit pohodu a uvolnění.

  Jitka Sára Ježková (manažer obchodu)

 3. M

  Čekkala jsem více pomeranče:-)

  Hodnocení 4 z 5

  Michaela V. (ověřený vlastník)

 4. N

  Příjemná vůně, nevtíravá, ale intenzivní, navozuje dobrou náladu a pocit relaxace.

  Hodnocení 5 z 5

  Naděžda Nováková (ověřený vlastník)

 5. J

  Krásná vůně, vydrží několik hodin. Určitě ještě objednám.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 6. K

  Moc příjemná vůně, která krásně provoní celý byt.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára Z. (ověřený vlastník)

 7. D

  Není to úplně to pravé

  Hodnocení 2 z 5

  Dana Sršňová (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, pracujeme čistě s přírodnima silicema, tak nás mrzí jestli Vám to nesedlo. Za mě skvělá vůně a Jasmín je navíc harmonizant emocí:)
   Hezky den

   Kristýna Příplatová (manažer obchodu)

 8. P

  Moc příjemná vůně! S výběrem mi ochotně a velice dobře poradili a jsem spokojená já i můj psí čumák. 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Petra P. (ověřený vlastník)

 9. V

  Používám aromadifuzer poměrně dlouho, ale na takhle příjemnou harmonizující vůni jsem ještě nenarazila. Ostatní jsou jen oleje, dokonalá láska je harmonie.

  Hodnocení 5 z 5

  Veronika (ověřený vlastník)

 10. N

  It’s great that you are getting thoughts from this post as well as from
  our argument made here.

  Hodnocení 3 z 5

  Nydia

 11. K

  Krásná příjemná vůně

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina (ověřený vlastník)

 12. K

  3x úžasné

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila (ověřený vlastník)

 13. v

  Dokonalost 🤍. Vůně je naprosto překrásná

  Hodnocení 5 z 5

  veronikahajna33 (ověřený vlastník)

 14. P

  Nádherná vůně, a jak se psalo v komentářích, až návyková. Moc příjemné.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Složení

Jasminum grandiflorum, Santalum album, Citrus sinensis, Vanilla planifolia

Jasmín

Jasmín (latinsky Jasminum grandiflorum) je rod rostlin patřící do čeledě olivovníkovité (Oleaceae).

Tento olej je již tisíce let používán pro dosažení emocionální rovnováhy. Jasmínový olej bývá úspěšně nasazován v boji proti depresi a úzkosti a vítězí cestou euforie a štěstí.

Santal (Santalum album)

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici. Santal přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích. Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou. Kromě úžasné vůně, která tak skvěle vyvažuje růži a neroli a spojuje ostatní v harmonický celek, disponuje značnými antibakteriálními účinky.

Pomeranč

Pomeranč (z lat. pomorancium, z pomum, jablko, a arancia, oranžová) je plod pomerančovníku čínského (Citrus sinensis) z čeledi routovité (Rutaceae). Pomerančovníky jsou stromy, zřídka i keře. Pochází pravděpodobně ze subtropických hraničních oblastí Číny a Vietnamu, nikde neroste jako planá rostlina. V 15. století byl do Evropy dovezen portugalskými obchodníky a záhy po objevení Ameriky i tam. Nyní je rozšířen do všech subtropických oblastí, v tropech se mu pro přílišnou vlhkost nedaří. Jde o nejvíce pěstované citrusové plody na světě.

Plody jsou kvalitním zdrojem vitamínu C a konzumují se čerstvé, kompotují se nebo lisují na osvěžující šťávu. Téměř 90% produkce pomerančů je průmyslově zpracováno. Ze slupek se získává pektin a hlavně esenciální oleje, které slouží k aromatizaci potravin a v kosmetice, v menší míře se používají v lékařství k výrobě tinktur.

Květu se pro jeho vůní a chuť používá jako upravující složka řady čajových směsí. V lidovém lékařství se užívají okvětní plátky svařené se solí k uklidnění nervů, proti astmatu, vysokému tlaku, horečce a zvracení, svařené s cukrem proti nechutenství.

Více z Dokonalé Lásky