Proti bolesti

balzám

čisté přírody

Hodnoceno 4.56 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

od 193

 • 5 ml
 • 15 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Balzám ulevuje při problémech:

 • Bolesti hlavy
 • Migrény
 • Krční páteř
 • Horní cesty dýchací
 • Ucpané dutiny
 • Klouby
 • Svaly
 • Povzbuzení

Způsob použití

Až 6x denně vetřete malé množství do spánků, v případě větších bolestí vetřete i do nadočnicového oblouku. Pokud je bolest přítomna v zadní části hlavy, vetřete balzám i do zátylku.

Lze použít i jednorázově jako první pomoc s přiměřeně zvýšenou dávkou k vetření. Lze použít i na jiné typy bolesti, jako jsou například bolesti kloubů, plotýnek, naraženiny. Balzám lze použít i jako pomoc pro uvolnění dutin horních cest dýchacích.

Upozornění

Balzám se nesmí dostat do očí. Není určeno pro epileptiky. Není určeno pro těhotné. Není určeno pro astmatiky.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.


Hodnocení zákazníků

 1. K

  Velmi děkuji za tento balzámek. Netrpím bolestmi hlavy, ale používám jej velmi úspěšně na bolesti karpálního tunelu. Velmi dobré. A nemusím si vyčítat, když ho používám častěji narozdíl od jiných léků.

  Kamila Vodrantová (store manager)

 2. I

  Píši za sestru.Balzám jsem jí poslala do Kanady.Říkala,že když ho použila ihned při nástupu bolesti,byla překvapená,jak jí pomohl.Vyzkoušela hodně přípravků,ale tenhle si prý objedná určitě znovu! <3

  Ivana Kučerová (store manager)

 3. V

  Minulý týden jsem měla možnost poprvé vyzkoušet účinky balzámu proti bolestem hlavy. Po celodenní a nečekané bolesti, kdy jsem jen horko těžko vydržela si nevzít analgetikum, jsem si po příjezdu z práce namazala spánky a do půl hodiny jsem pociťovala výraznou úlevu. Po hodině po aplikaci jsem mohla zcela normálně bez bolesti fungovat. Balzám jsem dala do kabelky a tam zůstane! Zcela doporučuji!!! Děkuji!!!

  Vilma Fárová (store manager)

 4. Š

  Balzám proti bolesti jsme mohla vyzkoušet – přepadla mě jakási viroza spojená s bolestí hlavy a mohu tedy říct, že balzámek zabral naprosto zázračně.Po bolesti hlavy ani památky !!

  Šárka Kulhavá (store manager)

 5. A

  Balzámek jsem měla možnost vyzkoušet, trpím na urputné migrény a po namazání bolest polevila a vůně bylinek krásně uklidńuje. Určitě doporučuji.

  Alena Šmejdířová (store manager)

 6. A

  Ještě nebyl použit.Doporučila mi ho kamarádka a jí vyhovuje.

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. I

  Úžasné.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 8. L

  Tentokrát velmi spokojená panička. I děti si chválí při rýmě.

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie N. (ověřený vlastník)

 9. P

  použávám jen chvíli, pomáhá

  Hodnocení 4 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 10. M

  pomáhá na mírné bolesti hlavy, při aplikaci na spánky

  Hodnocení 5 z 5

  Monika P. (ověřený vlastník)

 11. Z

  Použiváme krátkou dobu zatím není výsledek vidět

  Hodnocení 3 z 5

  Zdenka Dorazilová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Včelí vosk, slunečnicový olej, grepový olej, vitamín E, vitamín D; rostlinné silice: Mentha piperita (máta peprná), Mentha spicata (máta kadeřavá), Rosmarinus officinalis (rozmarýn), Melissa officinalis (meduňka), Aniba rosaeodora (růžové dřevo), Gaultheria procumbens (libavka), Eucalyptus radiata (eukalyptus r.).

Grapefruit

Grapefruit obsahuje vysoké množství vitamínu C, B1 a K, samotný plod je napěchován blahodárně působícími přírodními flavonoidy. Grep zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje krevní oběh, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a jeho častá konzumace snižuje riziko rakoviny plic a žaludku.

Máta kadeřavá (Mentha spicata)

Poskytuje dezinfekční a stahující účinek, posiluje trávení a zažívání.

Tento druh máty je jemnější a celkově příjemnější než její příbuzná máta peprná. Máta kadeřavá posiluje imunitu, působí protizánětlivě, usnadňuje odkašlávání, pomáhá při dýchacích a trávicích potížích, uvolňuje svalové napětí, pomáhá zajizvení, mírní bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemně uklidňuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickými účinky. Máta kadeřavá je pro své účinky tradičně využívána ve farmacii, ale my ji máme nejraději takovou, jak ji poskytla příroda.

Rozmarýn

Rozmarýn (Rosmarinus) je rod rostlin z čeledi hluchavkovitých. Jsou to stálezelené aromatické polokeře nebo keře s úzce kopinatými nebo čárkovitými listy, rozšířené ve středomořské oblasti a severozápadní Africe. Rod zahrnuje pouze několik málo druhů a jejich přirozených kříženců.

Více z Dokonalé Lásky