Proti bolesti

balzám čisté přírody

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 43 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 48)

od 223

 • 5 ml
 • 10 ml
Vyčistit

Popis produktu

Balzám ulevuje při problémech:

 • Bolesti hlavy
 • Migrény
 • Krční páteř
 • Horní cesty dýchací
 • Ucpané dutiny
 • Klouby
 • Svaly

Způsob použití

Až 6x denně vetřete malé množství do spánků, v případě větších bolestí vetřete i do nadočnicového oblouku. Pokud je bolest přítomna v zadní části hlavy, vetřete balzám i do zátylku.

Lze použít i jednorázově jako první pomoc s přiměřeně zvýšenou dávkou k vetření.

Lze použít i na jiné typy bolesti, jako jsou například bolesti kloubů, plotýnek, naraženiny.

Balzám lze použít i jako pomoc pro uvolnění dutin horních cest dýchacích.

Upozornění

Balzám není určen pro aplikaci na sliznice a do očí. Není určeno pro epileptiky. Není určeno pro těhotné.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.


Hodnocení zákazníků

 1. S

  Malinký, ale užitečný pomocníček. Nosím stále při sobě, člověk nikdy neví, kdy se bude hodit. ✅️
  Příště beru rovnou to větší balení.

  Hodnocení 5 z 5

  Sabina Švédíková (ověřený vlastník)

 2. M

  Perfektní

  Hodnocení 5 z 5

  Miriam T. (ověřený vlastník)

 3. N

  Příjemná vůně. Jinak zatím testuji.:)

  Hodnocení 4 z 5

  Nikola M. (ověřený vlastník)

 4. M

  Zatím nemohu pořádně zhodnotit. Vyzkoušeno 1x

  Hodnocení 4 z 5

  Michaela S. (ověřený vlastník)

 5. S

  produkt vonia pekna a má príjemnú konzistenciu, bohužiaľ na mňa neúčinkuje 🙁

  Hodnocení 3 z 5

  Stanislava (ověřený vlastník)

 6. J

  Opravdu pomáhá 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


POMOC A ÚLEVA Z ČISTÉ PŘÍRODY

Složení

Včelí vosk, slunečnicový olej, vitamín E, vitamín D;
esenciální oleje:
Mentha piperita (máta peprná), Mentha spicata (máta kadeřavá), Rosmarinus officinalis (rozmarýna lékařská), Melissa officinalis (meduňka lékařská), Aniba rosaeodora (růžové dřevo), Gaultheria procumbens (libavka poléhavá), Eucalyptus radiata (eukalyptus radiata)

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Máta kadeřavá (Mentha spicata)

Tento druh máty je jemnější než její příbuzná máta peprná.

Poskytuje dezinfekční a stahující účinek, posiluje trávení a zažívání. Posiluje imunitu, působí protizánětlivě, usnadňuje odkašlávání, pomáhá při dýchacích a trávicích potížích, uvolňuje svalové napětí, pomáhá zajizvení, mírní bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemně uklidňuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickými účinky.

Máta kadeřavá je pro své účinky tradičně využívána ve farmacii, ale my ji máme nejraději takovou, jak ji poskytla příroda.

Rozmarýna (Rosmarinus officinalis)

Rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis) je stálezelená léčivá rostlina z čeledi hluchavkovitých, keřovitého vzrůstu. V lidovém léčitelstvý je známý jako rosis marini – mořská rosa a byl symbolem lásky a smrti. Používal se i jako ochrana proti černé magii – položen pod lůžko měl chránit spícího před vším zlým.

Obsahuje 1 až 2 % silice (verbenon, borneol, cineol, kafr, limonen aj.), flavonoidy (luteolin, apigenin, diosmetin aj.), diterpenové hořčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial aj.), kyselinu ursulovou, oleanovou, kávovou, chlorgenovou a rozmarýnovou, třísloviny (až 8 %) a další látky.

Rozmarýnový olej je mozkový a nervový stimulant a je úžasný při čištění mysli a také při posilování mentálních schopností. Jeho vynikající mozkové stimulační vlastnosti také pomáhají zlepšovat paměť, stejně jako pomáhají při léčbě bolestí hlavy, neuralgie, migrény, duševní únavy, nervového vyčerpání.

Esenciální olej rozmarýny je významný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály a také stimuluje obnovu kožních buněk. Díky těmto vlastnostem působí rozmarýn jako omlazovač kůže a ochrana před projevy stárnutí, jako jsou například zvrásnění a ztráta pružnosti. 

Růžové dřevo

Aniba rosaeodora, také známá jako pau-rosa, je strom z čeledi Lauraceae. Ačkoli se někdy nesprávně označuje jako palisandr, je toto jméno zcela zavádějící. Roste v částech tropického deštného pralesa Jižní Ameriky. 

Olej z růžového dřeva normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou pleť. Výtažek z růžového dřeva vyhlazuje jizvy a vrásky u stárnoucí pleti. Lze jej použít tam, kde je kůže po nemoci a ztrátě hmotnosti ochablá.

Libavka poléhavá (Gaultheria procumbens)

Stálezelená libavka Gaultheria procumbens je tradiční zdroj příchutě, jeho listy mohou být použity k výrobě čaje a její bobule jsou pojídány bez další úpravy. Plody většiny ostatních druhů rodu libavka jsou mdlé chuti a její spotřeba jako potraviny není rozšířena.

Libavková silice má protizánětlivé, protirevmatické vlastnosti. Pomáhá při svalových bolestech, vhodná k masáži. Esenciální olej prohřívá a je analgetický, je vhodný na bolesti kloubů a svalů, pomáhá při celulitidě, uvolňuje ztuhlé svaly a klouby, stimuluje periferní oběh.

Z libavky je možné vařit čaj, který je vhodný při bolestech hlavy, chřipce či onemocnění močových cest. Indiáni ji často používali jako léčebný prostředek. Rostlina je původem ze severní Ameriky.

V přírodě a při zoofarmakognozii (analýza a dobrovolný příjem přírodních látek) zvířata vyhledávají libavku při bolesti.

Z magazínu

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky