LÁSKA A03

Mandlový olej

Hodnoceno 4.78 z 5 na základě 23 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 24)

od 165

 • 30 ml
 • 50 ml
Vyčistit

Popis produktu

Velmi vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen. Tento zastudena lisovaný, nerafinovaný mandlový olej je vhodný i pro vnitřní užití.

Psy může být vybírán jako podpora trávicího systému a při překyselení, podpora činnosti imunitního systému, pro regeneraci jaterních buněk, při špatné funkci žlučníku, pro zlepšení kvality spánku a odpočinku.


Způsob použití

Rozetřete mezi prsty 1-3 kapky oleje a zapracujte do srsti okolo očí Zamezíte tím oxidaci slz. Pro ošetření bezsrstých plemen přiměřené množství oleje vetřete do kůže zvířete. Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky.

Upozornění

Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Skladujte v chladu a temnu, po otevření uchovávejte v chladničce. Před použitím olej protřepejte, případná usazenina není závadou. Barva oleje může být podmíněna konkrétní sklizní.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. D

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 2. A

  nic zvláštního, hnědá místa má stále i když bledší

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 3. D

  Skvělý produkt.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar Boudová (ověřený vlastník)

 4. T

  Olej je úžasný, bohužel na něj má moje Sharpeika špatnou reakci. Což ale není chyba produktu :)))

  Hodnocení 4 z 5

  Tereza (ověřený vlastník)

 5. B

  Zatim dobre, poznáme až později

  Hodnocení 4 z 5

  Barbora R. (ověřený vlastník)

 6. H

  Olej skutečně funguje,pejsek už nemá seschlé slzy pod očima

  Hodnocení 5 z 5

  Hana K. (ověřený vlastník)

 7. D

  Teprve začínáme užívat

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 8. S

  Neznám kvalitnější mandlový olej než z dokonalé lásky!

  Simča (manažer obchodu)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o oči

Čistě přírodní řešení pro péči o oči zvířat

Složení

100 % Prunus Amygdalus Dulcis Oil.

Obsahuje vitaminy A, E, minerály (draslík, vápník, křemík, hořčík, fosfor, síru, nikl, zinek, selen), glyceridy (kyselinu olejovou, linolovou, palmitovou a myristovou), sacharózu a asparagin.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Poradna

Péče o psí oči

Z magazínu

Jak pečovat o psí oči

Psí oko je velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem trochu jinak než my lidé. Výborně rozlišují odstíny šedi ve škále bílá – šedá – černá. Stejně jako lidé, tak i psi mohou trpět různými vadami...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky