LÁSKA A03

Mandlový olej

Hodnoceno 4.80 z 5 na základě 25 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 26)

od 165

 • 30 ml
 • 50 ml
Vyčistit

Popis produktu

Velmi vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen. Tento zastudena lisovaný, nerafinovaný mandlový olej je vhodný i pro vnitřní užití.

Psy může být vybírán jako podpora trávicího systému a při překyselení, podpora činnosti imunitního systému, pro regeneraci jaterních buněk, při špatné funkci žlučníku, pro zlepšení kvality spánku a odpočinku.


Způsob použití

Rozetřete mezi prsty 1-3 kapky oleje a zapracujte do srsti okolo očí Zamezíte tím oxidaci slz. Pro ošetření bezsrstých plemen přiměřené množství oleje vetřete do kůže zvířete. Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky.

Upozornění

Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Skladujte v chladu a temnu, po otevření uchovávejte v chladničce. Před použitím olej protřepejte, případná usazenina není závadou. Barva oleje může být podmíněna konkrétní sklizní.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. D

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 2. A

  nic zvláštního, hnědá místa má stále i když bledší

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 3. D

  Skvělý produkt.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar Boudová (ověřený vlastník)

 4. T

  Olej je úžasný, bohužel na něj má moje Sharpeika špatnou reakci. Což ale není chyba produktu :)))

  Hodnocení 4 z 5

  Tereza (ověřený vlastník)

 5. B

  Zatim dobre, poznáme až později

  Hodnocení 4 z 5

  Barbora R. (ověřený vlastník)

 6. H

  Olej skutečně funguje,pejsek už nemá seschlé slzy pod očima

  Hodnocení 5 z 5

  Hana K. (ověřený vlastník)

 7. D

  Teprve začínáme užívat

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 8. S

  Neznám kvalitnější mandlový olej než z dokonalé lásky!

  Simča

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o oči

Čistě přírodní řešení pro péči o oči zvířat

Složení

100 % Prunus Amygdalus Dulcis Oil.

Obsahuje vitaminy A, E, minerály (draslík, vápník, křemík, hořčík, fosfor, síru, nikl, zinek, selen), glyceridy (kyselinu olejovou, linolovou, palmitovou a myristovou), sacharózu a asparagin.

Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis)

Mandloň obecná (Prunus dulcis) je strom z rozsáhlého rodu Prunus, kam patří také broskvoň, třešeň nebo švestka. Plodem mandloně je peckovice se zeleným chlupatým povrchem. Uvnitř se skrývá zploštělé semeno s dírkovaným povrchem. Z mandlí je lisován mandlový olej.

Velmi jemný olej pro péči o kůži. Vyživuje, regeneruje, zvláčňuje, vyhlazuje a chrání kůži. Zklidňuje podráždění, je vhodný pro citlivou kůži, velmi dobře snášen k použití kolem očí.

Hodí se pro lokální použití na vysušená či podrážděná místa nebo podle individuálních potřeb pokaždé, když zjišťujeme, že je kůže zvířete příliš suchá či napjatá.

Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný i pro péči a ošetření kůže bezsrstých plemen.

Poradna

Péče o psí oči a zrak

Zajímavé a užitečné

Jak pečovat o psí oči

Psí oko je velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky