LÁSKA J44 REPARAČNÍ BAMBUCKÉ MÁSLO

s černou mrkví, rozmarýnem a tangerinkou

Pro pravidelnou péči i řešení kožních problémů

Hodnoceno 4.86 z 5 na základě 42 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 42)

298

Čistě přírodní přípravek pro pravidelnou péči a komfortizaci pokožky i pro řešení různých kožních problémů a stavů. Podporuje hojivé procesy, regeneraci kožní buňky a reparaci poškozené kůže.

Popis produktu

Reparační bambucké máslo je balzámový přípravek pro péči o pokožku a také pro pomoc při řešení různých kožních problémů a stavů, jako jsou strie, jizvy, popraskaná kůže a další. Podporuje hojivé procesy, regeneraci kožních buněk a reparaci poškozené kůže. Napomáhá obnově a funkci lipidů a kožní ochranné bariéry. Přípravek je velmi vhodný pro pravidelnou péči o suchou a citlivou pokožku.

Čistě přírodní složení přípravku umožňuje velmi dobrou absorpci a prostup do podkoží, kde prospěšně ovlivňuje kvalitu a funkce kožní buňky. Díky tomu také dochází k vydatné dotaci a dlouhodobému zvláčnění kůže a její komfortizaci.  

Balzámové reparační máslo má příjemnou strukturu, dobře se roztírá i vtírá do kůže. Nezanechává mastný dojem. Poskytuje jemnou osobitou vůni se sladce zemitým tónem.


Kdy je užitečné Reparační bambucké máslo?

• Jizvy
• Strie
• Celulitida
• Kožní defekty
• Popáleniny / Opary
• Záděry / Koutky
• Akné
• Suchá kůže / Citlivá kůže
• Podrážděná kůže
• Popraskané rty
• Zrohovatělá (zatvrdlá) kůže / Popraskaná kůže (ragády)
• Mozoly
• Bursitida

Jak umí pomoci?

• Podpora hojení
• Dotace kožní buňky
• Podpora obnovy a funkce lipidů a kožní bariéry
• Zvláčnění a komfortizace pokožky

Způsob použití

Používejte jemným vtíráním do pokožky v požadovaných oblastech.
A to buď pravidelně (1x až 2x denně) pro běžnou péči o kůži na celém těle.
Nebo jako podporu při řešení problému, kdy aplikujete i vícekrát za den. 

„Balzámová a zvláčňující úleva i pro suchou a citlivou pokožku!“

PRO PRAVIDELNOU PÉČI – PREVENCE A KOMFORTIZACE

Reparační bambucké máslo používejte pro pravidelnou běžnou péči o pokožku, což je vhodné pro dotaci a komfortizaci normální kůže, ale především pro péči o kůži suchou a citlivou. 

Pravidelné používání je velmi dobrou prevencí rohovatění (tvrdnutí) kůže, což se nejčastěji vyskytuje na patách a loktech. Používejte 1x až 2x denně. Optimální je aplikace po koupeli či sprchování.  

PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMU – HOJENÍ, OPTIMALIZACE KOŽNÍCH BUNĚK, REPARACE

Reparační bambucké máslo můžete používat jako účinnou čistě přírodní pomůcku při řešení různých kožních potíží nebo defektů. V takových případech je cílem podpořit hojení kůže, regeneraci kožní buňky a tím umožnit reparaci, což je přirozená samonáprava poškozené tkáně. 

Nejčastěji se jedná například o tyto projevy a stavy: záděry, podrážděná kůže u nosu při rýmě, zrohovatělá nebo již popraskaná kůže (ragády), jizvy, strie, akné, mozoly a jiné. Při řešení podobných kožních problémů bývá žádoucí častější aplikace ve větších dávkách. 


„Lidi s popraskanýma patama většinou ani nedoufají, že pomoc bude tak účinná a rychlá.“

Dobrá rada pro zrohovatělé a popraskané paty

Několikrát denně (minimálně 4x, spíše častěji) vtírejte Reparační bambucké máslo do postižených míst na patě. Poslední večerní aplikaci proveďte s větší dávkou přípravku a hned poté na ošetřenou nohu navlékněte ponožku. Ponechte ji na noze až do rána. 

Po zhojení udržujte kůži na patách vláčnou a předcházejte zrohovatění pravidelným používáním přípravku. Dobrá rada pro zdravou kůži

Když jde o zdraví a kvalitu pokožky, pak je nutné zmínit jedno z hlavních doporučení:

Dodržujte pitný režim a často a dostatečně zásobujte tělo čistou vodou.


Upozornění

Složení:

Bambucké máslo (karité) a rostlinné esenciální oleje: Daucus carota (semena černé mrkve), Rosmarinus officinalis (rozmarýna), Citrus nobilis (tangerinka)

Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.


Pro maminky a miminka

Všestranně nápomocný balíček při různých zánětech (oční, ušní, krční, zažívací, svalové), ulevuje od bolesti, podporuje hojení. Je s úspěchem používán při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Napomáhá lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Může být pomocí při migréně a také při závratích. Jako velmi účinný relaxant přináší uvolnění a uklidnění pro psychiku a nervovou soustavu. Je velmi vhodný při podráždění a nervozitě. Má významné protikřečové účinky. A samozřejmě pomoc při striích a jizvách. Ve zvýhodněném setu je heřmánkový tělový olej Láska J29, heřmánkový hydrosol Láska D03 a Reparační bambucké máslo.


42 recenzí Reparační bambucké máslo

 1. M

  Vyzkoušeno na podrážděnou pokožku, zklidňující účinek, příjemná vůně.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 2. R

  Krásně voní a promastí pokožku. Suché fleky po týdnu zmizeli.

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Š. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Hledáte jiný prospěch nebo prožitek čisté přírody?

Dary přírody

ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ: Bambucké máslo (karité) a rostlinné esenciální oleje: Daucus carota (semena černé mrkve), Rosmarinus officinalis (rozmarýna), Citrus nobilis (tangerinka)
Balení v dóze / Obsah: 60g

Bambucké máslo

Bambucké máslo vzniká rozvařením ořechů máslovníku, jejich pražením, drcením a proplachováním, dokud se nezíská tuk. Ten má bohaté využití nejen v kosmetice. Pomáhá vyživovat pleť, přirozeně obnovuje kolagen, působí protizánětlivě při ekzémech nebo lupénce. Zároveň je díky vysokému obsahu E účinným antioxidantem.

Zjistit více

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na antioxidanty a vitamín A, který posiluje zrak.

Zjistit více

Rozmarýn

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Zjistit více

Tangerinka

Blahodárně působí na pleť, zpomaluje stárnutí. Je bohatá na vitamíny C, chrání před nádorovým bujením. Její vůně pomáhá osvěžit mysl a soustředit se. Působí antistresově a proti špatné náladě.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

TERAPEUTICKÉ OLEJE ČISTÉ PŘÍRODY

Zkuste obohatit svůj život o nové dojmy a podněty. Každý z nás si nese svá břemena, každý z nás se potýká s nějakými strašáky své osobnosti a snaží se najít...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky