REPARAČNÍ BAMBUCKÉ MÁSLO

s černou mrkví, rozmarýnem a tangerinkou

Pro pravidelnou péči i řešení kožních problémů

Hodnoceno 4.79 z 5 na základě 24 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 24)

298

Čistě přírodní přípravek pro pravidelnou péči a komfortizaci pokožky i pro řešení různých kožních problémů a stavů. Podporuje hojivé procesy, regeneraci kožní buňky a reparaci poškozené kůže.

Popis produktu

Reparační bambucké máslo je balzámový přípravek pro péči o pokožku a také pro pomoc při řešení různých kožních problémů a stavů, jako jsou strie, jizvy, popraskaná kůže a další. Podporuje hojivé procesy, regeneraci kožních buněk a reparaci poškozené kůže. Napomáhá obnově a funkci lipidů a kožní ochranné bariéry. Přípravek je velmi vhodný pro pravidelnou péči o suchou a citlivou pokožku.

Čistě přírodní složení přípravku umožňuje velmi dobrou absorpci a prostup do podkoží, kde prospěšně ovlivňuje kvalitu a funkce kožní buňky. Díky tomu také dochází k vydatné dotaci a dlouhodobému zvláčnění kůže a její komfortizaci.  

Balzámové reparační máslo má příjemnou strukturu, dobře se roztírá i vtírá do kůže. Nezanechává mastný dojem. Poskytuje jemnou osobitou vůni se sladce zemitým tónem.


Kdy je užitečné Reparační bambucké máslo?

• Jizvy
• Strie
• Celulitida
• Kožní defekty
• Popáleniny / Opary
• Záděry / Koutky
• Akné
• Suchá kůže / Citlivá kůže
• Podrážděná kůže
• Popraskané rty
• Zrohovatělá (zatvrdlá) kůže / Popraskaná kůže (ragády)
• Mozoly
• Bursitida

Jak umí pomoci?

• Podpora hojení
• Dotace kožní buňky
• Podpora obnovy a funkce lipidů a kožní bariéry
• Zvláčnění a komfortizace pokožky

Způsob použití

Používejte jemným vtíráním do pokožky v požadovaných oblastech.
A to buď pravidelně (1x až 2x denně) pro běžnou péči o kůži na celém těle.
Nebo jako podporu při řešení problému, kdy aplikujete i vícekrát za den. 

„Balzámová a zvláčňující úleva i pro suchou a citlivou pokožku!“

PRO PRAVIDELNOU PÉČI – PREVENCE A KOMFORTIZACE

Reparační bambucké máslo používejte pro pravidelnou běžnou péči o pokožku, což je vhodné pro dotaci a komfortizaci normální kůže, ale především pro péči o kůži suchou a citlivou. 

Pravidelné používání je velmi dobrou prevencí rohovatění (tvrdnutí) kůže, což se nejčastěji vyskytuje na patách a loktech. Používejte 1x až 2x denně. Optimální je aplikace po koupeli či sprchování.  

PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMU – HOJENÍ, OPTIMALIZACE KOŽNÍCH BUNĚK, REPARACE

Reparační bambucké máslo můžete používat jako účinnou čistě přírodní pomůcku při řešení různých kožních potíží nebo defektů. V takových případech je cílem podpořit hojení kůže, regeneraci kožní buňky a tím umožnit reparaci, což je přirozená samonáprava poškozené tkáně. 

Nejčastěji se jedná například o tyto projevy a stavy: záděry, podrážděná kůže u nosu při rýmě, zrohovatělá nebo již popraskaná kůže (ragády), jizvy, strie, akné, mozoly a jiné. Při řešení podobných kožních problémů bývá žádoucí častější aplikace ve větších dávkách. 


„Lidi s popraskanýma patama většinou ani nedoufají, že pomoc bude tak účinná a rychlá.“

Dobrá rada pro zrohovatělé a popraskané paty

Několikrát denně (minimálně 4x, spíše častěji) vtírejte Reparační bambucké máslo do postižených míst na patě. Poslední večerní aplikaci proveďte s větší dávkou přípravku a hned poté na ošetřenou nohu navlékněte ponožku. Ponechte ji na noze až do rána. 

Po zhojení udržujte kůži na patách vláčnou a předcházejte zrohovatění pravidelným používáním přípravku. Dobrá rada pro zdravou kůži

Když jde o zdraví a kvalitu pokožky, pak je nutné zmínit jedno z hlavních doporučení:

Dodržujte pitný režim a často a dostatečně zásobujte tělo čistou vodou.Pro maminky a miminka

Všestranně nápomocný balíček při různých zánětech (oční, ušní, krční, zažívací, svalové), ulevuje od bolesti, podporuje hojení. Je s úspěchem používán při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Napomáhá lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Může být pomocí při migréně a také při závratích. Jako velmi účinný relaxant přináší uvolnění a uklidnění pro psychiku a nervovou soustavu. Je velmi vhodný při podráždění a nervozitě. Má významné protikřečové účinky. A samozřejmě pomoc při striích a jizvách. Ve zvýhodněném setu je heřmánkový tělový olej Láska J29, heřmánkový hydrosol Láska D03 a Reparační bambucké máslo.


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Nic lepšího neexistuje. Vůně jasmínu ovoni nejen mé tělo, ale i celou koupelnu. Nevysušuje kůži a zanechává jí krásně voňavou.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana T. (ověřený vlastník)

 2. Z

  kůže je vyživená hladká není suchá je jemnější používám na otlaky na kolenech a myslím že je to mnohem lepší snad i zmizí mám je opravdu strašné, ale váš krém mi dává naději že se toho zbavím tak uvidím .

  Hodnocení 4 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 3. B

  Velké překvapení. Báječně se mi vyhojil po natírání strup z odřeniny a modřina po naraženině. Mohu jen doporučit.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Čermáková Houdková (ověřený vlastník)

 4. J

  Prostě paráda!

  Hodnocení 5 z 5

  Jana B. (ověřený vlastník)

 5. K

  Krásně se vstřebává, po chvilkovém používání jsem poznala změnu na pokožce, není tak vysušená 🙏

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Naniova (ověřený vlastník)

 6. M

  Spokojenost veliká

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Lupoměchová (ověřený vlastník)

 7. P

  Mám ráda bambucké máslo. Přiznám se ale, že bych ho raději měla čisté, bez přídavné vůně, která mi moc není příjemná. Jsem zvyklá na to, že krémy nemají vonět, v tom není problém, jen tato vůně mi nějak opravdu nesedí. Možná jsem jen špatně objednala a podívám se, zda máte i “čistou” variantu bambuckého másla.

  Hodnocení 3 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

 8. Š

  Pokožka krásně vyhlazená, po striích ani památky! 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka L.

 9. O

  Balzámek příjemný, dobře se vtírá do pokožky. Na další hodnocení je prozatím brzy, pooperační jizvy jsou čerstvě zhojené.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Svobodová (ověřený vlastník)

 10. A

  Zatím máme poprvé.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Hledáte jiný prospěch nebo prožitek čisté přírody?

Dary přírody

Balení v dóze / Obsah: 60g
ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ: Bambucké máslo (karité) a rostlinné esenciální oleje: Daucus carota (semena černé mrkve), Rosmarinus officinalis (rozmarýna), Citrus nobilis (tangerinka)

Bambucké máslo

Bambucké máslo vzniká rozvařením ořechů máslovníku, jejich pražením, drcením a proplachováním, dokud se nezíská tuk. Ten má bohaté využití nejen v kosmetice. Pomáhá vyživovat pleť, přirozeně obnovuje kolagen, působí protizánětlivě při ekzémech nebo lupénce. Zároveň je díky vysokému obsahu E účinným antioxidantem.

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na vitamín A, který posiluje zrak.

Rozmarýna (Rosmarinus officinalis)

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Tangerinka

Blahodárně působí na pleť, zpomaluje stárnutí. Je bohatá na vitamíny C, chrání před nádorovým bujením. Její vůně pomáhá osvěžit mysl a soustředit se. Působí antistresově a proti špatné náladě.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová...
Přečtěte si více

TERAPEUTICKÉ OLEJE ČISTÉ PŘÍRODY

Zkuste obohatit svůj život o nové dojmy a podněty. Každý z nás si nese svá břemena, každý z nás se potýká s nějakými strašáky své osobnosti a snaží se najít...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky