REPARAČNÍ BAMBUCKÉ MÁSLO

s černou mrkví, rozmarýnem a tangerinkou

Pro pravidelnou péči i řešení kožních problémů

Hodnoceno 4.85 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

298

Čistě přírodní přípravek pro pravidelnou péči a komfortizaci pokožky i pro řešení různých kožních problémů a stavů. Podporuje hojivé procesy, regeneraci kožní buňky a reparaci poškozené kůže.

Popis produktu

Reparační bambucké máslo je balzámový přípravek pro péči o pokožku a také pro pomoc při řešení různých kožních problémů a stavů, jako jsou strie, jizvy, popraskaná kůže a další. Podporuje hojivé procesy, regeneraci kožních buněk a reparaci poškozené kůže. Napomáhá obnově a funkci lipidů a kožní ochranné bariéry. 

Je velmi vhodný pro pravidelnou péči o suchou a citlivou pokožku.

Čistě přírodní složení přípravku umožňuje velmi dobrou absorpci a prostup do podkoží, kde prospěšně ovlivňuje kvalitu a funkce kožní buňky. Díky tomu také dochází k vydatné dotaci a dlouhodobému zvláčnění kůže a její komfortizaci.  

Balzámové máslo má příjemnou strukturu, dobře se roztírá i vtírá do kůže. Nezanechává mastný dojem. 
Poskytuje jemnou osobitou vůni se sladce zemitým tónem.


Způsob použití

Používejte jemným vtíráním do pokožky v požadovaných oblastech.
A to buď pravidelně (1x až 2x denně) pro běžnou péči o kůži na celém těle.
Nebo jako podporu při řešení problému, kdy aplikujete i vícekrát za den. 

„Balzámová a zvláčňující úleva i pro suchou a citlivou pokožku!“

PRO PRAVIDELNOU PÉČI – PREVENCE A KOMFORTIZACE

Reparační bambucké máslo používejte pro pravidelnou běžnou péči o pokožku, což je vhodné pro dotaci a komfortizaci normální kůže, ale především pro péči o kůži suchou a citlivou. 

Pravidelné používání je velmi dobrou prevencí rohovatění (tvrdnutí) kůže, což se nejčastěji vyskytuje na patách a loktech. Používejte 1x až 2x denně. Optimální je aplikace po koupeli či sprchování.  

PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMU – HOJENÍ, OPTIMALIZACE KOŽNÍCH BUNĚK, REPARACE

Reparační bambucké máslo můžete používat jako účinnou čistě přírodní pomůcku při řešení různých kožních potíží nebo defektů. V takových případech je cílem podpořit hojení kůže, regeneraci kožní buňky a tím umožnit reparaci, což je přirozená samonáprava poškozené tkáně. 

Nejčastěji se jedná například o tyto projevy a stavy: záděry, podrážděná kůže u nosu při rýmě, zrohovatělá nebo již popraskaná kůže (ragády), jizvy, strie, akné, mozoly a jiné. Při řešení podobných kožních problémů bývá žádoucí častější aplikace ve větších dávkách. 


„Lidi s popraskanýma patama většinou ani nedoufají, že pomoc bude tak účinná a rychlá.“

Dobrá rada pro zrohovatělé a popraskané paty

Několikrát denně (minimálně 4x, spíše častěji) vtírejte Reparační bambucké máslo do postižených míst na patě. Poslední večerní aplikaci proveďte s větší dávkou přípravku a hned poté na ošetřenou nohu navlékněte ponožku. Ponechte ji na noze až do rána. 

Po zhojení udržujte kůži na patách vláčnou a předcházejte zrohovatění pravidelným používáním přípravku. Dobrá rada pro zdravou kůži

Když jde o zdraví a kvalitu pokožky, pak je nutné zmínit jedno z hlavních doporučení:

Dodržujte pitný režim a často a dostatečně zásobujte tělo čistou vodou.

Pro maminky a miminka

Všestranně nápomocný balíček při různých zánětech (oční, ušní, krční, zažívací, svalové), ulevuje od bolesti, podporuje hojení. Je s úspěchem používán při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Napomáhá lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Může být pomocí při migréně a také při závratích. Jako velmi účinný relaxant přináší uvolnění a uklidnění pro psychiku a nervovou soustavu. Je velmi vhodný při podráždění a nervozitě. Má významné protikřečové účinky. A samozřejmě pomoc při striích a jizvách. Ve zvýhodněném setu je heřmánkový tělový olej Láska J29, heřmánkový hydrosol Láska D03 a Reparační bambucké máslo.


Hodnocení zákazníků

 1. K

  Krásně se vstřebává, po chvilkovém používání jsem poznala změnu na pokožce, není tak vysušená 🙏

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Naniova (ověřený vlastník)

 2. M

  Spokojenost veliká

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Lupoměchová (ověřený vlastník)

 3. Š

  Pokožka krásně vyhlazená, po striích ani památky! 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka L.

 4. O

  Balzámek příjemný, dobře se vtírá do pokožky. Na další hodnocení je prozatím brzy, pooperační jizvy jsou čerstvě zhojené.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Svobodová (ověřený vlastník)

 5. A

  Zatím máme poprvé.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Hledáte jiný prospěch nebo prožitek čisté přírody?

Složení

Balení v dóze / Obsah: 60g

ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Bambucké máslo (karité)
a rostlinné esenciální oleje:
Daucus carota (semena černé mrkve)
Rosmarinus officinalis (rozmarýna)
Citrus nobilis (tangerinka)

VLASTNOSTI A POUŽITÍ

• Jizvy
• Strie
• Celulitida
• Kožní defekty
• Popáleniny / Opary
• Záděry / Koutky
• Akné
• Suchá kůže / Citlivá kůže
• Podrážděná kůže
• Popraskané rty
• Zrohovatělá (zatvrdlá) kůže / Popraskaná kůže (ragády)
• Mozoly
• Bursitida

• Podpora hojení
• Dotace kožní buňky
• Podpora obnovy a funkce lipidů a kožní bariéry
• Zvláčnění a komfortizace pokožky

+ Jemná osobitá vůně - krémová, sladce zemitá.

+ Česká značka, český produkt
(Protože je to naše Dokonalá Láska:)

Bambucké máslo

Bambucké máslo je hvězdou čistě přírodní kosmetiky a péče o kůži.

Pochází z plodů stromu jménem Máslovník africký, který plodí až po zhruba dvaceti letech růstu a pak je poskytuje dalších 200 let. Na větvích rostou žluté bobule přibližně o velikosti švestky. V ní jsou uložena jedno nebo dvě hnědočervená semena, která jsou žádanou surovinou pro výrobu bambuckého másla.

Obsahuje přírodní antioxidační látky – vitamíny A, E, F a nenasycené mastné kyseliny, které skvěle hydratují pokožku. Pokožku zklidňuje a zjemňuje.

Ověřené vědecké studie potvrzují efekt bambuckého másla při prevenci transepidermální ztráty vody (výparu z nejsvrchnější vrstvy pokožky), což je nejčastější příčina suché pokožky a jiných nepříjemných projevů.

Klinická studie British Journal of Dermatology prokázala, že bambucké máslo napomáhá přirozené tvorbě kolagenu. Kolagen a elastin jsou proteiny, které dodávají pokožce houževnatost, pevnost a pružnost.

Mrkev (Daucus carota)

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná v kultivované varietě jako kořenová zelenina. Pro získávání esenciálního oleje s významným prospěchem pro zdraví zvířat je však používána černá divoká mrkev, respektive její semena.

Olej ze semen černé mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku. 

Rozmarýna (Rosmarinus officinalis)

Rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis) je stálezelená léčivá rostlina z čeledi hluchavkovitých, keřovitého vzrůstu. V lidovém léčitelstvý je známý jako rosis marini – mořská rosa a byl symbolem lásky a smrti. Používal se i jako ochrana proti černé magii – položen pod lůžko měl chránit spícího před vším zlým.

Obsahuje 1 až 2 % silice (verbenon, borneol, cineol, kafr, limonen aj.), flavonoidy (luteolin, apigenin, diosmetin aj.), diterpenové hořčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial aj.), kyselinu ursulovou, oleanovou, kávovou, chlorgenovou a rozmarýnovou, třísloviny (až 8 %) a další látky.

Rozmarýnový olej je mozkový a nervový stimulant a je úžasný při čištění mysli a také při posilování mentálních schopností. Jeho vynikající mozkové stimulační vlastnosti také pomáhají zlepšovat paměť, stejně jako pomáhají při léčbě bolestí hlavy, neuralgie, migrény, duševní únavy, nervového vyčerpání.

Esenciální olej rozmarýny je významný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály a také stimuluje obnovu kožních buněk. Díky těmto vlastnostem působí rozmarýn jako omlazovač kůže a ochrana před projevy stárnutí, jako jsou například zvrásnění a ztráta pružnosti. 

Tangerinka

Tangerinka (Citrus nobilis) je kříženec klementinky (Citrus clementina) a tangela (tangelo je křížencem stromu Citrus paradisi a Citrus reticulata). Obsahuje antioxidanty a flavonoidy, které zlepšují účinnost vitaminu C a mohou napomáhat ochraně buňky před nádorovým bujením. Tangerinka stimuluje metabolické funkce.

V praxi se osvědčuje v péči o problematickou pokožku. Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a vyvažuje produkci kožního mazu.

Více z Dokonalé Lásky