Zelený čaj

zvýhodněná kolekce

přírodní parfém a sprchové máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

764

Popis produktu

Zvýhodněná kolekce obsahuje: Zelený čaj přírodní sprchové máslo 200 ml a parfém 5ml.

Představte si spirituální lehkost jemného zeleného čaje přirozeně protknutou osvěžující citronovou linií. Přinášíme vám jednoznačnou esenci východních zkušeností ve směsi zeleného čaje s citronem. Zelený čaj s citronem berou do sprchy ti, kteří hledají přírodní svěžest a intenzivní prožitek vůní.

Dopřejte si důmyslnější terapii společně s hlubokými prožitky!

Luxusní sprchové máslo a parfém ve zvýhodněné kolekci.


Způsob použití

Jak používat luxusní sprchové máslo?

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku jedním či dvěma prsty, nebo větší třemi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte. Vhodný přípravek pro posílení účinku a další péči je určen terapeutický olej.

Jak používat luxusní parfém?

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným rollonem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní buquete. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Upozornění

Složení:

Parfém: Parfémová kompozice, Jojobový olej.

Sprchové máslo: Aqua, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Sodium Chloride, Maris Sal (Jadranská krystalová sůl), Mandlový olej (Prunus dulcis); Přírodní vonná kompozice rostlinných silic. Alergeny v silicích dle EU: Hexylcinnamal, Linalool, D-Limonen, Geraniol, Linalool.

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.


1 recenze Zelený čaj – zvýhodněná kolekce

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

parfém: Parfémová kompozice, jojobový olej

sprchové máslo: Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), Prunus dulcis (mandlový olej); přírodní vonná kompozice rostlinných silic. Alergeny v silicích dle EU:) hexylcinnamal, linalool, d-limonene, geraniol, linalool.

Jojoba kalifornská

Používá se v kosmetice a farmacii, pečuje o mastnou i suchou pleť. Předchází tvorbě vrásek, působí protizánětlivě a desinfekčně. Pomáhá sluncem spákené pokožce i proti vypadávání vlasů.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA