Opojení

přírodní parfém

Hodnoceno 4.93 z 5 na základě 14 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 14)

od 157

 • 1 ml
 • 5 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Na tuto vůni a prožitek se nezapomíná. Stanete se tím, kdo svému okolí věnuje něco navíc, kdo určuje náladu, kdo má nenápadná pouta opojení, který přitahuje k sobě to dobré. K této vůni si nemusíte hledat cestu, ona si ji bezpochyby najde sama.

Parfumerská kompozice Opojení disponuje velmi příjemnou jen lehce kořeněnou vůní, která nezastře opojně nasládlý ráz květin a pižma. Ta vůně je opojná a přitom přináší bystré povznesení mysli a probuzení smyslů. Pro ženu se stane vhodným společníkem pro úspěšný den nebo i slavnostnější chvíle. Pro slavnostní nebo spirituální chvíle je vhodná i pro muže.

Terapeutický význam parfému:
Probuzení smyslů a sebevědomí

 • Psychické tonikum
 • Pro probuzení smyslů
 • Zlepšení kognitivních funkcí
 • Antibakteriální
 • Gastroprotektivní
 • Astringentní

Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí.

Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným rollonem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní buquete. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Dnes přišel balíček s parfémy ,jsem úžasně překvapena tou nádhernou vůni .Děkuji že máte tak krásné vůně

  Milada Winkler (store manager)

 2. S

  Vůně je příjemná,taky pořád čichám:-) určitě vyzkouším i ostatní vůně.

  Simona (store manager)

 3. I

  Tato vůně si mě totálně podmanila hned na první čmuch. Vyzkoušela jsem již jasmín, který mi absolutně nesedl, a také růži, která voní také úchvatně, ale Opojení je za mě číslo jedna. Mohu vřele doporučit, očichávám se v jednom kuse 🙂

  Ivča I. (store manager)

 4. I

  Luxusní, velmi příjemná, nevtíravá, zajímavá. Nádherně se rozvoní. Škoda, že nemá rozprašovač, protože mi po ní nádherně voní oblečení.

  Ifka (store manager)

 5. I

  Tuto vůni jsem objednala poprvé a je opravdu nádherná. Podle nálady střídám s Bílým zázvorem, který již mám podruhé a voní také úžasně. Zkusila jsem již i Jasmín a Růži a postupně se chystám vyzkoušet i ostatní přírodní parfémy.

  Ivana Mašková (store manager)

 6. J

  Krásná vůně, zkoušela jsem 1 ml, ale je toho maličko :-). Lahvička tak malinká není, ale je tam tak čtvrtina. Asi je jedna lahvička na 1 ml i na 5 ml.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 7. M

  Zkusila jsem jen vzoreček, protože na vůně jsem citlivá a nesnesu ty, co mi nevyhovují. Ovšem tahle mě uchvátila. Na úplně první přivonění jsem sice tak unešená nebyla, ale s každou minutou, kdy jsem měla vůni na ruce, jsem z ní byla nadšená čím dál víc. Opravdu mi dodala pocit slavnostnějšího pocitu, uvolnění od stresu, cítila jsem se líp a pomohlo mi to v dalších dnech zvládnou náročná jednání bez ztráty koncentrace, nenechala jsem se rozhodit ani emočně a zvládla to s pocitem klidu a vyrovnanosti. Dodnes ji používám ve chvích, kdy se potřebuji uklidnit a povznést nad problémy, opravdu mi to pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Š. (ověřený vlastník)

 8. A

  Tato vůně je můj top🤗

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Žádniková (ověřený vlastník)

 9. R

  velmi příjemný

  Hodnocení 5 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 10. L

  Byl to dárek pro dceru, také spokojená a její kamarádka, když vyzkoušela,si už u vás také parfémy objednala.

  Hodnocení 5 z 5

  Libuše K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Opojení

Složení

Mimusops elengi (opíhled skvělý), Santal album

Opíhled skvělý

Zapotovité (Sapotaceae) je čeleď vyšších dvouděložných rostlin z řádu vřesovcotvaré (Ericales). Jsou to charakteristické stromy nížinných tropických deštných pralesů celého světa, význačné dužnatými plody, bílým mléčným latexem a střídavými spirálně uspořádanými listy, často nahloučenými na koncích větví. Mnohé druhy poskytují jedlé ovoce.

Některé druhy jsou pěstovány v tropech jako okrasné stromy, zejména Chrysophyllum oliviforme a Mimusops elengi.

Santal (Santalum album)

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici. Santal přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích. Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou. Kromě úžasné vůně, která tak skvěle vyvažuje růži a neroli a spojuje ostatní v harmonický celek, disponuje značnými antibakteriálními účinky.

Více z Dokonalé Lásky