Uklidnění a konejšivá úleva

Psychika - Zvýhodněný set

Láska 51 + Láska 52

Hodnoceno 4.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

672

Osvědčená kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Uklidnění psychiky a konejšivá úleva. Krizová lahvička pro konejšivou úlevu a uklidňující zásyp pro pravidelné i úlevné používání.

Popis produktu

Osvědčená kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Uklidnění psychiky a konejšivá úleva.

Přírodní zásyp Láska 51 pro uklidnění a komfortizaci psychiky a krizová lahvička Láska 52 pro konejšivou úlevu.

 • PRVNÍ POMOC PRO AKUTNÍ PSYCHICKOU INTERVENCI
 • PODPORA TERAPIE CHRONICKÉHO STRACHU
 • PODPORA TERAPIE STRESOVÝCH PORUCH
 • PODPORA PŘI SEPARAČNÍ ÚZKOSTI
 • POMOC V RŮZNÝCH SITUACÍCH: KONEC ROKU / BOUŘKY / ZMĚNY PROSTŘEDÍ A STAVU
 • PŘI KOŽNÍCH POTÍŽÍCH A SVĚDĚNÍ PSYCHOSOMATICKÉHO PŮVODU

PŘÍRODNÍ SYNERGIE

OSVĚDČENÁ KOMBINACE VE ZVÝHODNĚNÉM SETU

1) Láska 51 přírodní uklidňující zásyp

Čistě přírodní zásyp s uklidňujícím účinkem. Látky ve složení působí jako relaxanty a stabilizátory emocí. Přípravek je vhodný pro všeobecné použití při psychickém diskomfortu zvířete, při nadměrném rozrušení, neklidu a strachu. Je vhodný jako podpora terapie různých typů psychických poruch.

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

2) Láska 52 Viola odorata pro konejšivou úlevu 

Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch.

Violka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.


LÉČBA CHRONICKÝCH PORUCH

Tento set je optimální kombinací pro úlevu a uklidnění v posttraumatických stavech a chronických psychických poruchách. Nejčastěji se jedná o poruchu stresovou nebo strachově úzkostnou. Podle typu poruchy zvolte doplňující klíčový přípravek zaměřený na konkrétní psychický problém. Takto velmi výrazně posílíte šanci na úspěch a dlouhodobé zlepšení stavu zvířete.


Pro psy se stresovou poruchou přidejte přípravek LÁSKA 54 PŘI TRAUMATU A STRESOVÉ ZÁTĚŽI

Pro psy s chronickým strachem a úzkostnými stavy přidejte přípravek LÁSKA 56 PŘI STRACHU A ÚZKOSTI

Při separační úzkosti u psů v horším stavu, s chronickou poruchou nebo se špatnou minulostí přidejte přípravek LÁSKA 64 PŘI ODLOUČENÍ A ZMĚNÁCH


Způsob použití

Uklidňující zásyp LÁSKA 51

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha.
Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Krizová lahvička LÁSKA 52

Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze. Ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. A pak se nechte vést zvířetem. Zní to divně? Zvyknete si. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto konejšivou látkou dělat.

Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si „odmázněte“ trošku na prst a nechte, ať si olizuje.

Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání.

Třetí možností je, že zvíře chce přírodní látku inhalovat. V takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky.

Aplikaci provádějte libovolně dlouho a tak často, jak vám „řekne“ váš parťák v terapii. Pokud zvíře látku nepotřebuje, tak od ní odejde.

Upozornění

LÁSKA 51: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

LÁSKA 52: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Poznámka: Občas se stane, že se k majiteli pejska dostane lahvička s obsahem, který je více hustý a méně tekutý (ze dna). Toto prosychání (nebo spíše tvrdnutí) je charakteristické pro substanci s vyšším obsahem účinných látek než je běžné. Tento úkaz není na úkor kvality přípravku a je spíše výhodou, protože při správné manipulaci vydrží tento přípravek mnohem déle nežli řidší. Stačí, když jednou za čas (podle potřeby) kápnete dovnitř lahvičky 1 kapku olivového oleje a důkladně protřepete. Obsah tím na čas naředíte do tekutější podoby. Dále lze s obsahem pracovat tak, že si párátkem vyrýpnete malinké množství a to si jemně rozetřete mezi prsty. Pokud zvíře pracuje jen inhalačně, pak toto není nutné a inhalace z lahvičky je možná i bez naředění.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Kočka spíš utíka, vůně obou produktu ji vysloveně vadí.

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. J

  Zasyp je super, nádherně voní po bylinkach a psovi srst voněla ještě několik dni. Určitě to zmírnilo stres při ohňostroji.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana D. (ověřený vlastník)

 3. j

  Bohužel můj pejsek byl ve velkém stresu i přes použití přípravku…

  Hodnocení 1 z 5

  jana trnková (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, neváhejte využít našeho poradenství zdarma. Vaše Dokonalá Láska.

   Kristýna Příplatová (store manager)

 4. A

  Výrobky nefungovaly úplně na 100% podle mých představ, ale vůbec poprvé nám krizová lahvička pomohla tolik, že náš pejsek na Silvestra dokázal ležet. Klepal se a občas začal nahlas dýchat, ale rozhodně je vidět výrazný rozdíl oproti jiným výrobkům. Rozhodně doporučuji.

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 5. K

  Zásyp způsobil, že i pes, který nemá moc rád drbání, se nechá podrbat. Violu používám při naprostém stavu nouze, když mě pes strachy už nevnímá.

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Váňová (ověřený vlastník)

 6. J

  Vyzkoušeno zatím 2x , pejsek je v pohodě

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 7. L

  Za nás určitě ano. Už máme vyzkoušené, když se objevily strachy a úzkosti a to bylo několik měsíců po tom, co jsme bessinku vzali z útulku. Kromě lásky54 jsme měli i láska52 a ten zásyp. Obojí funguje moc dobře, ale každý z nich trochu jinak a na jiné situace. Ale to si každý musí asi osahat sám. Nebo spíš pes očuchat 😁. Díky za to, že jste a že jste s náma. Linda

  Hodnocení 5 z 5

  Linda Beranová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


ČISTĚ PŘÍRODNÍ POMOC A ÚLEVA

Pro zmírnění projevů strachu a úzkosti u psů a větších savců

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Krizová lahvička Láska 52: Viola odorata absolue (violka vonná) / Zpracovaná část rostliny: list / Způsob extrakce: absolue
Uklidňující zásyp Láska 51: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Tangerinka

Blahodárně působí na pleť, zpomaluje stárnutí. Je bohatá na vitamíny C, chrání před nádorovým bujením. Její vůně pomáhá osvěžit mysl a soustředit se. Působí antistresově a proti špatné náladě.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Jak se psem zvládnout konec roku?

silvestr a uklidnění psa

Ať už je pes ve stresu nebo má strach, či dokonce prožívá paniku a úzkost – Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách. Abyste vašemu psovi...
Přečtěte si více

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Když pes nesnáší jízdu autem

Nejčastěji se jedná o psychosomatický problém. I u zdravého psa se mohou objevit nezvládnuté emoce a stres, které se pak často stanou ve spojení s autem zvyklostí a chronickým projevem.Ještě...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky