LÁSKA 40

Při epileptickém záchvatu

podpůrný přípravek

Hodnoceno 4.66 z 5 na základě 105 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 128)

od 329

Napomáhá zmírnění průběhu epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do normálního stavu z poslední fáze záchvatu.

 • 5 ml
 • 10 ml
Vyčistit

Popis produktu

Podpůrný přípravek při záchvatu

Směs k inhalaci z lahvičky nebo z dlaní. Napomáhá stabilizaci a regeneraci při a po epileptickém záchvatu u zvířat.

Láska 40 Podpora při záchvatu je unikátní inhalační směs, která napomáhá zmírnění průběhu epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do normálního stavu z poslední fáze záchvatu.

Přípravek se aplikuje inhalační cestou. To je pro mozek velice výhodné, jelikož dochází k rychlé odezvě. Hlavní účinné látky přijaté inhalační cestou velice rychle působí v mozku jako antikonvulzant, anestetikum a harmonizant.


Způsob použití

Použijte při počínajícím nebo probíhajícím záchvatu.

4 kapky na každých 7 kg živé hmotnosti zvířete. U zvířat s tělesnou hmotností pod 4 kg podávejte jednotnou minimální dávku 3 kapky.

Příslušný počet kapek nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte zvířeti těsně k čenichu a tlamičce.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Mandlový olej, esenciální oleje – kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), vitamin E (tokoferol)

Před použitím vždy protřepejte. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí samice. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

Když potřebujete opravdu rychle pomoci

V případě, že na přípravek spěcháte a potřebujete jej co nejdříve, obraťte se na nejbližší prodejnu ve vašem okolí. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na telefonní číslo odborné poradny: +420 603 421 744. Kompletní přehled našich obchodních partnerů naleznete zde: partneři a prodejny.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.

Číslo schválení: 015-17/C


Zvýhodněná kombinace osvědčených přírodních přípravků

Láska 40 Podpora při záchvatu + Láska 42 Podpůrný olej při epilepsii + Láska B40 Bylinná směs. / To je trojice nejpoužívanějších čistě přírodních přípravků pro psa s epilepsií.


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Láska 40 mírní epileptické záchvaty a zkracuje je. Bohužel jsme užívali krátce, musela jsem svoji 16 ti letou kočičku nechat uspat. Protože předtím jsem objednala další oleje a hydrosoly, daruji je pro kočky do útulku.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. H

  Ano funguje to u mé 16 leté kočky. Jen cena za 5ml je vcelku hodně vysoká ..:(

  Hodnocení 5 z 5

  Hanka (ověřený vlastník)

 3. J

  pejskovi pomáha

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava (ověřený vlastník)

 4. J

  Naprostá spokojenost. Mé fence velice pomáhá při epileptickém záchvatu. Zkracuje celkovou dobu záchvatu.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana C. (ověřený vlastník)

 5. I

  Účinkuje ok

  Hodnocení 5 z 5

  Irena Holá (ověřený vlastník)

 6. A

  opravdu uklidňuje při záchvatu, jsem spokojená

  Hodnocení 5 z 5

  Alena C. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o psa s epilepsií

Kompletní péče o zvíře s epilepsií: pomoc při záchvatu, podpora regenerace po záchvatu, pravidelná péče pro zlepšení stavu a prevenci, psychická úleva…
Podrobné informace a doporučení, kdy a proč sáhnout po jakém přípravku, najdete zde v poradně.


Často se nás ptáte

Je přípravek Láska 40 Podpora při záchvatu vhodný i pro kočky?

Ano, přípravek Láska 40 Podpora při záchvatu můžete používat jako pomoc při přicházejícím nebo probíhajícím epileptickém záchvatu u kočky.

U všech zvířat, tedy i u kočky, postupujeme obdobným způsobem:
Příslušný počet kapek nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte zvířeti těsně k čenichu a tlamičce.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Mandlový olej, esenciální oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), vitamin E (tokoferol)

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Bazalka posvátná

Posiluje organismus, pomáhá snížit škodlivý vliv stresu, špatné stravy a životního prostředí. Detoxikuje. Pomáhá při cukrovce, má protirakovinný účinek.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky