LÁSKA 40

Při epileptickém záchvatu

podpůrný přípravek

Hodnoceno 4.85 z 5 na základě 73 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 96)

od 329

Napomáhá zmírnění průběhu epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do normálního stavu z poslední fáze záchvatu.

 • 5 ml
 • 10 ml
Vyčistit

Popis produktu

Podpůrný přípravek při záchvatu

Směs k inhalaci z lahvičky nebo z dlaní. Napomáhá stabilizaci a regeneraci při a po epileptickém záchvatu u zvířat.

Láska 40 Podpora při záchvatu je unikátní inhalační směs, která napomáhá zmírnění průběhu epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do normálního stavu z poslední fáze záchvatu.

Přípravek se aplikuje inhalační cestou. To je pro mozek velice výhodné, jelikož dochází k rychlé odezvě. Hlavní účinné látky přijaté inhalační cestou velice rychle působí v mozku jako antikonvulzant, anestetikum a harmonizant.


Způsob použití

Použijte při počínajícím nebo probíhajícím záchvatu.

4 kapky na každých 7 kg živé hmotnosti zvířete. U zvířat s tělesnou hmotností pod 4 kg podávejte jednotnou minimální dávku 3 kapky.

Příslušný počet kapek nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte zvířeti těsně k čenichu a tlamičce.

Upozornění

Před použitím vždy protřepejte. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

Když potřebujete opravdu rychle pomoci

V případě, že na přípravek spěcháte a potřebujete jej co nejdříve, obraťte se na nejbližší prodejnu ve vašem okolí. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na telefonní číslo odborné poradny: +420 603 421 744. Kompletní přehled našich obchodních partnerů naleznete zde: partneři a prodejny.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.

Číslo schválení: 015-17/C


Zvýhodněná kombinace osvědčených přírodních přípravků

Láska 40 Podpora při záchvatu + Láska 42 Podpůrný olej při epilepsii + Láska B40 Bylinná směs. / To je trojice nejpoužívanějších čistě přírodních přípravků pro psa s epilepsií.


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Zatím nemáme vyzkoušeno

  Hodnocení 5 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 2. L

  Naprosto ÚŽASNÝ..Použila jsem už několikrát.Záchvat, jakoby se zastavil a křeče se vůbec nedostaví..Moc Vam děkuji za kouzelnou lahvičku.🐾🐾

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 3. A

  Po kapkach rychlejsi rekonvalescence.

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 4. J

  Zatím nevyzkoušeno

  Hodnocení 4 z 5

  Jan Funda (ověřený vlastník)

 5. N

  Zatím jsme (naštěstí) neměli možnost vyzkoušet.

  Hodnocení 5 z 5

  Natalija B. (ověřený vlastník)

 6. J

  Zatím jsme nepoužili, mám je zatím spíš “pro dobrý pocit”

  Hodnocení 4 z 5

  Jitka R. (ověřený vlastník)

 7. J

  Zatím naštěstí použito jen jednou, nemohu moc hodnotit, ale zdá se , že bude fungovat

  Hodnocení 4 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 8. T

  Nej, nej, nej přípravek. Součást našeho psího života❤️❤️❤️❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Táňa Pospíšilová (ověřený vlastník)

 9. M

  Kapeme preventivně za ouška a dáváme při záchvatu, přijde okamžitý konec záchvatu. Akát pes poté několik hodin lítá tam a zpátky. Ale záchvat kapičky ukončí okamžitě, což dřív byly záchvaty nekonečně dlouhé.

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Š. (ověřený vlastník)

 10. H

  Velká spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Lukášová (ověřený vlastník)

 11. M

  Ještě nemohu hodnotit viz výše

  Hodnocení 5 z 5

  Miluše Lavičková (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psa s epilepsií

Kompletní péče o psa s epilepsií, to znamená – pomoc při záchvatu, podpora regenerace po záchvatu, pravidelná péče pro zlepšení stavu a prevenci, psychická úleva…
Podrobné informace a doporučení, kdy a proč sáhnout po jakém přípravku, najdete zde v poradně.


Často se nás ptáte

Je přípravek Láska 40 Podpora při záchvatu vhodný i pro kočky?

Ano, přípravek Láska 40 Podpora při záchvatu můžete používat jako pomoc při přicházejícím nebo probíhajícím epileptickém záchvatu u kočky.

U všech zvířat, tedy i u kočky, postupujeme obdobným způsobem:
Příslušný počet kapek nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte zvířeti těsně k čenichu a tlamičce.

Složení

Mandlový olej, esenciální oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), vitamin E (tokoferol)

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Bazalka posvátná

Bazalka indická (Ocimum tenuiflorum), též bazalka posvátná (Ocimum sanctum), bazalka Tulsi či Tulasi, je aromatická vytrvalá rostlina z čeledi hluchavkovitých. Pochází z Indického subkontinentu, je ale široce pěstována v celé jihovýchodní Asii, a to především z medicínských, kulinářských a náboženských důvodů. Obsahuje aromatické silice a je využívána na bylinný čaj, v ajurvédské léčbě a významné místo má ve višnuistických tradicích hinduismu, v nichž je uctívána jako posvátná rostlina.

Patří mezi výrazné adaptogenní rostliny, kdy souborem svých účinků celkově posiluje organismus, pomáhá vyrovnat se s negativními vlivy stresu, nekvalitní stravy a znečištěného prostředí. Snižuje hladinu krevního cukru glukózy a stimuluje tvorbu inzulinu, je tedy vhodným doplňkem stravy při cukrovce. Má výrazný antioxidační efekt i ochranný vliv proti radioaktivnímu záření a účinkům radonu, stimuluje imunitní systém a vykazuje silný antimikrobiální i protirakovinný účinek. Dokáže povzbudit zejména při duševní činnosti, ale na rozdíl od kofeinu nenarušuje spánek.

Poradna

Epilepsie u psa

Z magazínu

Kadidlo v péči o psí zdraví

Známe to všichni: když nás něco dlouhodobě a neustále bolí, býváme rozladění, nepříjemní nebo podráždění. Mnozí z nás fyzicky pociťují změny počasí: někteří bývají při prudších změnách tlaku unavení, jiní cítí s příchodem deště staré rány po zlomeninách. A se stářím to také není jednoduché, kondička už není co bývala, hůř se chodí. Podobně jsou na...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky