LÁSKA 42

Při epilepsii

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.82 z 5 na základě 22 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 22)

od 303

 • 30 ml
 • 50 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Pozitivně ovlivňují periferní a centrální nervový systém. Vhodný pro pravidelnou aplikaci psům s epilepsii a jinými záchvaty neurologického původu. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.


Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do oblasti boční strany krku a krční páteře. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem. Maximální denní dávka 1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží. Lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml je 40 kapek.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící feny. Pouze pro zvířata. V případě dotazu kontaktujte poradnu Dokonalé lásky na tel. čísle tel.: +420 603 421 744.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 051-20/C


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Nejlepší kapičky..od té doby žádný záchvat 😊 Objednávám znova!

  Hodnocení 5 z 5

  Jana S.

 2. J

  Mažeme kapičky, zatím se záchvat neopakoval.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Drábková (ověřený vlastník)

 3. M

  po měsíci zatím žádný záchvat

  Hodnocení 5 z 5

  Magdalena Adoltová (ověřený vlastník)

 4. M

  Dáváme pejskovi pravidelně,sama se na to těší. Jde vidět, že se jí ulevilo. Od té doby jsme neviděli ani jeden záchvat.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela K. (ověřený vlastník)

 5. t

  Olej je výborný , zachránil mi pejska

  Hodnocení 5 z 5

  turecky.lada (ověřený vlastník)

 6. J

  Velká spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Šimková (ověřený vlastník)

 7. J

  zatím ještě výsledek úplně neznáme

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava (ověřený vlastník)

 8. M

  Výborné,všem doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Milena Havlinkova (ověřený vlastník)

 9. L

  Zatím jsme nevyzkoušeli

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 10. p

  docela fajn

  Hodnocení 5 z 5

  petr trnka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní pomoc při epilepsii

Přírodní pomoc při epileptickém záchvatu

Složení

Slunečnicový olej, esenciální oleje: Boswellia serrata, Boswellia carterii, Citrus paradisi – grep, Citrus aurantinum – neroli, vitamín E.

Kadidlo (Boswellia carterii a Boswellia serrata)

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník.

Kadidlo je vonná pryskyřice, která se připravuje z tzv. klejopryskyřice. Získává se z kmene kadidlovníků (Boswellia), kterých je několik druhů; Boswelia sacra, Boswelia carterii, Boswelia serrata a další. Lidstvo používá kadidlo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky a úlevu od zánětu a bolesti.

Kadidlo má na zvířecí i lidský organismus harmonizační účinky, včetně pozdvihování nálady a zvyšovaní pozornosti. Podle studie z roku 2008 mají aktivní látky v kadidlové pryskyřici prokazatelnou schopnost snižovat úzkost a působit antidepresivně. Kadidlo navozuje duchovní propojení, funguje v synergii s myrhou patří mezi nejúčinnější oleje na očistu na duchovní i fyzické úrovni.

Prospívá při bolestech kloubů, zmírňuje projevy chronických onemocnění a potíží pohybového aparátu, pomáhá při nervových potížích. 

Hlavní pojmy:

 • Ulevuje od zánětu a bolesti
 • Zmírňuje projevy chronického problému pohybového aparátu
 • harmonizuje psychiku i nervstvo
 • komfortizuje dýchání

 

Grapefruit

Grapefruit obsahuje vysoké množství vitamínu C, B1 a K, samotný plod je napěchován blahodárně působícími přírodními flavonoidy. Grep zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje krevní oběh, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a jeho častá konzumace snižuje riziko rakoviny plic a žaludku.

Neroli – květ hořkého pomeranče

Olej neroli je získáván z květů hořkého pomeranče (Citrus aurantium amara). Tento citrus je původem z Indie, v dnešní době jsou největší pěstitelé Italové, Španělé, Francouzi a Egypťané.

Má antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci. Povzbuzuje trávení a zlepšuje chronické nechutenství v důsledku stresové poruchy. Také má antibakteriální, protizánětlivé a tonizující účinky. Neroli významně podporuje obnovu buněk, je proto často používán pro obnovu a revitalizaci vysychající kůže.

Neroli je psychoaktivní látka s vyrovnaným účinkem relaxačním i stimulačním. Takové účinné látky se označují jako stabilizátory emocí. Neroli pozitivně působí na emoce a náladu a přináší tak rozvolnění napětí psychiky i nervstva. Umožňuje tak lepší adaptaci zvířete v aktuální situaci a stavu.

Poradna

Epilepsie u psa

Více z Dokonalé Lásky