LÁSKA 43

Podpůrná inhalace při epilepsii

Hodnoceno 4.83 z 5 na základě 12 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 12)

443

Štítek:

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy a větší savce určený k inhalaci. Pozitivně ovlivňuje periferní a centrální nervový systém. Vhodný pro pravidelnou aplikaci psům s epilepsií a jinými záchvaty neurologického původu díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.


Způsob použití

Nakapejte 2 až 6 kapek – podle velikosti místnosti a požadované hustoty nasycení – na výměnný aromafiltr difuzéru. Zapněte difuzér na vyšší intenzitu výkonu (je-li volitelné) na 30 minut.

Používejte 1× až 2× denně podle potřeby a odezvy zvířete.

Můžete také aplikovat 4 kapky na kus látky a tu umístit přibližně 1 metr od zvířete.

Je možná i dobrovolná inhalace z lahvičky. Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze, ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto látkou dělat. Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si kápněte 2 kapky na prsty, lehce rozetřete a nechte zvíře, ať případně olizuje z prstů. Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání. Další možností je, že zvíře chce směs inhalovat – v takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky. Pokud zvíře nemá o látku aktuálně zájem, odejde.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Dáváme 4 kapičky na hračku. Každý den ji sama donese z boudy a má z toho radost. Pak ji zase uklidí zpět. Na pejskovi jde vidět že je jí lépe

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela K. (ověřený vlastník)

 2. S

  Voní nádherně i pro lidi. Spolehlivě zklidňuje malé rasy psů a relaxovat poblíž inhalace chodí i kočky.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa (ověřený vlastník)

 3. S

  Příliš krátká doba na hodnocení účinku, ale pejsek na kapky reaguje se zájmem, zjevně “mu voní”. Po nakapání na náhodně vybrané místo v bytě před spaním se pes přesune z pelíšku na pokapané místo a tam usne, vůně kapek ho přitahuje.

  Hodnocení 5 z 5

  Simona (ověřený vlastník)

 4. M

  MTAK DOUFAM ŽE SE NEPLTUYSLÍM SI ŽE JE TO DOBRY PŘÍPRAVEK OBJEDNAVAM POPRVE

  Hodnocení 5 z 5

  MARIE DUFKOVA

 5. K

  Pejsek jeví o přípravek zájem, ale zatím nedokážu zhodnotit, jestli jí to nějak pomohlo.

  Hodnocení 4 z 5

  Kateřina K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Další pomocníci pro pejsky s epilepsií

Přírodní pomoc při epileptickém záchvatu

Složení

100% terapeutické silice - boswellia carterii, boswellia serrata, citrus aurantinum amara, citrus paradisi.

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Neroli – hořký pomerančový květ (Citrus aurantium amara)

Má výrazně antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Také má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Je to olej vhodný pro všechny typy pleti, ale především je používán pro obnovu a revitalizaci vysychající kůže. Neroli významně podporuje obnovu buněk.

Poradna

Epilepsie u psa

Více z Dokonalé Lásky