LÁSKA 43

Podpůrná inhalace při epilepsii

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 16 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 16)

443

Štítek:

Popis produktu

Pozitivně ovlivňuje periferní a centrální nervový systém. Vhodný pro pravidelnou aplikaci psům s epilepsií a jinými záchvaty neurologického původu díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

Tato směs účinných látek je určena pro inhalaci z prostoru. Je velmi vhodná především pro regulaci nočních epileptických záchvatů. Další vhodné použití je u psů s epilepsií, u nichž není z nějakého důvodu možné aplikovat účinné látky vtíráním do kůže a srsti.
K rozptýlení do prostoru můžete používat k tomu určený pohodlný nebulizér.


Způsob použití

Připevněte lahvičku se směsí do určeného místa nebulizéru. Zapněte na střední nebo silný výkon (podle velikosti místnosti) a nastavte čas výkonu na 30 minut.

Používejte 1× až 2× denně podle potřeby a odezvy zvířete.

Můžete také aplikovat 4 kapky na kus látky a tu umístit přibližně 1 metr od zvířete.

Je možná i dobrovolná inhalace z lahvičky. Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze, ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto látkou dělat. Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si kápněte 2 kapky na prsty, lehce rozetřete a nechte zvíře, ať případně olizuje z prstů. Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání. Další možností je, že zvíře chce směs inhalovat – v takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky. Pokud zvíře nemá o látku aktuálně zájem, odejde.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: viz etiketa


16 recenzí LÁSKA 43 Podpůrná inhalace při epilepsii

 1. M

  Dáváme 4 kapičky na hračku. Každý den ji sama donese z boudy a má z toho radost. Pak ji zase uklidí zpět. Na pejskovi jde vidět že je jí lépe

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela K. (ověřený vlastník)

 2. S

  Voní nádherně i pro lidi. Spolehlivě zklidňuje malé rasy psů a relaxovat poblíž inhalace chodí i kočky.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa (ověřený vlastník)

 3. S

  Příliš krátká doba na hodnocení účinku, ale pejsek na kapky reaguje se zájmem, zjevně “mu voní”. Po nakapání na náhodně vybrané místo v bytě před spaním se pes přesune z pelíšku na pokapané místo a tam usne, vůně kapek ho přitahuje.

  Hodnocení 5 z 5

  Simona (ověřený vlastník)

 4. M

  MTAK DOUFAM ŽE SE NEPLTUYSLÍM SI ŽE JE TO DOBRY PŘÍPRAVEK OBJEDNAVAM POPRVE

  Hodnocení 5 z 5

  MARIE DUFKOVA

 5. K

  Pejsek jeví o přípravek zájem, ale zatím nedokážu zhodnotit, jestli jí to nějak pomohlo.

  Hodnocení 4 z 5

  Kateřina K. (ověřený vlastník)

 6. M

  bohužel nezabralo

  Hodnocení 3 z 5

  Monika (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další pomocníci pro pejsky s epilepsií

Přírodní pomoc při epileptickém záchvatu

Dary přírody

SLOŽENÍ:
100% terapeutické silice - Boswellia serrata, Boswellia carterii, Citrus paradisi – grep, Citrus aurantinum – neroli

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA