LÁSKA B40 PŘI EPILEPSII A ZÁCHVATECH

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 3.63 z 5 na základě 8 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 8)

od 327

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání. Je vhodnou podporou pro psy s epilepsií a záchvatovými stavy. Napomáhá snížení četnosti výskytu záchvatů a prodloužení klidové periody. Poskytuje jemné dlouhodobé působení.


Způsob použití

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

Složení: Šišák bajkalský – kořen (Scutellaria baicalensis), kozlík lékařský – kořen (Valeriana officinalis), heřmánek lékařský – květ (Matricaria chamomilla), bazalka posvátná – list (Ocimum sanctum), oves setý – list (Avena sativa), mučenka pletní – list a nať (Verbascum thapsus)

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Nepomáhá, mám i kapky na inhalaci i na vtírání a co 10 dni má x záchvatů za sebou.

  Hodnocení 1 z 5

  Markéta

 2. M

  Dobrý den, dnes mi přišel první balíček s dárkem, za který moc děkuji. ❤ Pevně věřím, že zabere tak jak má a záchvaty se zlepší a třeba i eliminují. Je těžké koukat na jeho časté a dlouhé záchvaty 🙏🙏🙏

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, k Lásce 40 (první pomoc při záchvatech) doporučuji se zaměřit i na Lásku 42 (prevenci proti záchvatům) a případně i bylinnou směs Lásku B40 (která se přidává do stravy jako podporu). Záchvatům se musí předcházet. S velkou pravděpodobností berte epilepsii jako celoživotní hendikep. Neváhejte využít poradenství zdarma. Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (store manager)

 3. V

  nepomáhá

  Hodnocení 1 z 5

  Vera (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, u Lásky B40 je nutná pravidelnost podávání a je to o dlouhodobém užívání. Nástup bylin při pravidelném podávání nastupuje cirka po 2-4 týdnech. Zachvatům se musí i předcházet prevencí a to pomocí Lásky 42. Ideálně se obratte na podanu nebo zákaznickou linku a poradte se zda aplikujete správně, děkuji. Vaše Dokonalá láska.

   Kristýna Příplatová (store manager)

 4. B

  opravdu funguje. Proč je třeba udělat 5 dní přestávku?

  Hodnocení 5 z 5

  Bohuslava Soldánová (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, pro organismus je to důležité aby nebylo tělo rezistentní, tak pauzy jsou součástí léčby. Dodržujte prosím doporučené dávkování. lásku.

   Kristýna Příplatová (store manager)

 5. I

  Tato bylinná směs naší fenečce nejede. 🙁 To mě mrzí, protože věřím na sílu bylinek a hlavně, vím, že produkty opravdu pomáhají.

  Hodnocení 3 z 5

  Iva O. (ověřený vlastník)

 6. A

  Zatím měsíc bez záchvatu, spokojenost

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. A

  Všem doporučuji funguje perfektně

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Šišák bajkalský - kořen
kozlík lékařský - kořen
heřmánek lékařský - květ
bazalka posvátná - list
oves setý - list
mučenka pletní - list a nať

Bazalka posvátná

Posiluje organismus, pomáhá snížit škodlivý vliv stresu, špatné stravy a životního prostředí. Detoxikuje. Pomáhá při cukrovce, má protirakovinný účinek.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky