LÁSKA D01

Jasmín

hydrosol

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

od 327

  • 50 ml
  • 100 ml
  • 200 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Hydrosol jasmínu je zvířaty vybírán z těchto důvodů:

stres, obavy, kožní problémy, deprese.

Hlavní přínos:

stabilizátor emocí a relaxant.

V případě zájmu, máme k dispozici na objednávku i 100 ml a 200 ml balení. Prosím kontaktujte nás na tel.: +420 607 123 301, nebo emailu objednavky@dokonalalaska.cz


Způsob použití

1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

Upozornění

Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 177-19/C


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

  1. J

    Mám kocourka z útulku a je to plašan. Na kapky reaguje pozitivně a hlavně účinek je okamžitý. Takže používáme každý druhý den. Je znát, že se postupně zlepšuje a uvolňuje.

    Hodnocení 5 z 5

    Jana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Jasmín

Složení

Jasminum grandiflorum hydrosol.

Jasmín

Jasmín (latinsky Jasminum) je rod rostlin patřící do čeledě olivovníkovité (Oleaceae). Jako jasmín, nebo nepravý jasmín byl dříve také nazýván pustoryl (Philadelpus).

Z magazínu

Čistá příroda pro kočičí národ

I pro kočky existují čistě přírodní veterinární přípravky. Není jich tolik jako pro psy a má to svůj důvod. Kočky jsou mimořádně citlivá stvoření a ne všechny látky dokáží bezpečně metabolizovat. Do koček (až na některé plemenné výjimky) nic nevtíráme, nemažeme je, nekoupeme – pokud si o to samy kočky neřeknou. Veterinární výrobce, který je poctivý a je u něj bezpečí na prvním místě,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky