Práce s emocemi a uklidnění

Psychika - Zvýhodněný set

Láska 50 + Láska 51

Hodnoceno 3.67 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

689

Osvědčená kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Práce s emocemi a uklidnění psychiky. Láska 50 Pro rychlé zklidnění a uklidňující zásyp Láska 51.

Popis produktu

Osvědčená kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Práce s emocemi a uklidnění psychiky. Přírodní zásyp Láska 51 pro uklidnění a komfortizaci psychiky a Láska 50 pro stabilizaci emocí.

 • NEZVLÁDANÉ EMOCE
 • STRES, NEJISTOTA, OBAVY 
 • NÁVŠTĚVA VETERINY, SALONU APOD.
 • NOVÁ PROSTŘEDÍ A SITUACE
 • CESTOVÁNÍ, DOVOLENÁ
 • KONEC ROKU, BOUŘKY
 • SPOLEČENSKÉ A SPORTOVNÍ AKCE
 • PŘI KOŽNÍCH POTÍŽÍCH A SVĚDĚNÍ PSYCHOSOMATICKÉHO PŮVODU

PES A KONEC ROKU


PŘÍRODNÍ SYNERGIE

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KOMBINACE VE ZVÝHODNĚNÉM SETU

1) Láska 51 přírodní uklidňující zásyp

Čistě přírodní zásyp s uklidňujícím účinkem. Látky ve složení působí jako relaxanty a stabilizátory emocí. Přípravek je vhodný pro všeobecné použití při psychickém diskomfortu zvířete, při nadměrném rozrušení, neklidu a strachu. Je vhodný jako podpora terapie různých typů psychických poruch.

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

2) Láska 50 Pro rychlé zklidnění pro práci s emocemi

Čistě přírodní směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Přípravek lze využít u všech savců.

Běžné stresové situace zvládne zdravé zvíře bez újmy a stačí k tomu opora majitele. Jsou ale situace, kdy i zdravé zvíře potřebuje pomoc, zejména tehdy, kdy by pro něj situace mohla být nad míru zatěžující. Takovou pomocí je právě přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění. U zdravého zvířete ve stresu zabere skvěle.

Při použití u zvířat se závažnějším psychickým postižením bude jen drobným přínosem, protože ve vážnějších psychických stavech je zapotřebí intenzivnější krizová intervence. V takovém případě doporučujeme výběr zvýhodněného setu Posílená terapie nebo setu Uklidnění a konejšivá úleva.


Způsob použití

LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění

V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete se svolením zvířete také vetřít do kůže a srsti na boční straně krku. Můžete použít opakovaně až 8x denně.

Uklidňující zásyp LÁSKA 51

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha.
Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Pro rychlé zklidnění Láska 50: slunečnicový olej, vitamin E; esenciální oleje: Matricaria recutita (heřmánek lékařský), Majorana hortensis (majoránka zahradní), Citrus aurantinum (neroli), Lavandulia angustifolia (levandule úzkolistá).
Uklidňující zásyp Láska 51: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.

LÁSKA 50: Veterinární přípravek určený pro psy, kočky, koně, hlodavce a další zvířata v zájmovém chovu. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

LÁSKA 51: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


9 recenzí Práce s emocemi a uklidnění / Psychika / Zvýhodněný set Láska 50 + Láska 51

 1. J

  Bohuzel na naseho pejska vubec nezabira.

  Hodnocení 1 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 2. A

  skoro vůbec to na pejska neúčinkovalo , stres jít ven , jít do auta . Moc jsem si o tom slibovala , ale nic.

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, je možné, že pejskovi vybrané látky nesedly nebo řešíte jiný problém. Pak je taky možnost, že jste využili krátce nebo špatně. Máme veškeré poradenství zdarma a vždy i po použití je s námi domluva a vždy se domluvíme na vhodné alternativě. Jde nám především o zdraví a spokojenost zvířat. Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 3. L

  Bez účinku 🙁 bohužel

  Hodnocení 1 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, neváhejte se spojit se zákaznickou linkou a vždy vybereme a domluvíme se na vhodném řešení. Vaše Dokonalá Láska.

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 4. Z

  Vyzkoušeno už 3x a opravdu funguje. Pejsek zklidněný a v pohodě 😃

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka D. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Čistě přírodní pomoc a péče

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Pro rychlé zklidnění Láska 50: slunečnicový olej, vitamin E; esenciální oleje: Matricaria recutita (heřmánek lékařský) , Majorana hortensis (majoránka zahradní), Citrus aurantinum (neroli), Lavandulia angustifolia (levandule úzkolistá).
Uklidňující zásyp Láska 51: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Jak se psem zvládnout konec roku?

silvestr a uklidnění psa

Ať už je pes ve stresu nebo má strach, či dokonce prožívá paniku a úzkost – Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách. Abyste vašemu psovi...
Přečtěte si více

Bouřky a pes

Co dělat, když pes nesnáší jízdu autem

Nejčastěji se jedná o psychosomatický problém. I u zdravého psa se mohou objevit nezvládnuté emoce a stres, které se pak často stanou ve spojení s autem zvyklostí a chronickým projevem.Ještě...
Přečtěte si více

Soukromý: Jak na dovolenou se psem?

dovolená se psem

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky