Zvýhodněný balíček LÁSKA 52 + LÁSKA A02

Krizová lahvička Viola odorata + Třezalkový olej

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 15 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 15)

698

LÁSKA 52 1 ml + LÁSKA A02 50 ml

Popis produktu

LÁSKA 52: Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch.

Používání extraktu je určeno pouze pro majitele, který je schopen porozumět svému psovi a je schopen rozeznat jeho signály.

Tato látka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.

LÁSKA A02: Olejový macerát určený ke vtírání do srsti a kůže je určen pro psy s projevy posttraumatického stavu nebo při akutním traumatu. Je preferován zvířaty s depresí a při akutním úzkostném stavu. Je vhodný pro epileptiky jako sedativní látka. Ulevuje od bolesti neurologického původu.

Olej je fotosenzitivní, proto není vhodné ho aplikovat vetřením před přítomností zvířete na sluníčku nebo v době přímého slunečního záření.


Způsob použití

LÁSKA 52: Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze. Ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. A pak se nechte vést zvířetem. Zní to divně? Zvyknete si. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto konejšivou látkou dělat.

Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si „odmázněte“ trošku na prst a nechte, ať si olizuje.

Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání.

Třetí možností je, že zvíře chce LÁSKU 52 inhalovat. V takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky.

Aplikaci provádějte libovolně dlouho a tak často, jak Vám „řekne“ Váš parťák v terapii. Pokud zvíře látku nepotřebuje, tak od ní odejde.

LÁSKA A02: 1× denně nabízejte přípravek ke vtírání do kůže a srsti, případně z dlaní nebo misky k inhalaci a možnému dobrovolnému olizování. Maximální denní podaná dávka: 40 kapek na 5 kg hmotnosti zvířete. Nepodávejte déle jak 30 dní.

Upozornění

SLOŽENÍ:

LÁSKA 52: Vonná violka (Viola odorata) – absolue, zpracovaná část rostliny: list, způsob extrakce: absolue

LÁSKA A02: Světlík perforovaný (Hypericum perforatum), olivový olej.

LÁSKA 52: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Poznámka: Občas se stane, že se k majiteli pejska dostane lahvička s obsahem, který je více hustý a méně tekutý (ze dna). Toto prosychání (nebo spíše tvrdnutí) je charakteristické pro substanci s vyšším obsahem účinných látek než je běžné. Tento úkaz není na úkor kvality přípravku a je spíše výhodou, protože při správné manipulaci vydrží tento přípravek mnohem déle nežli řidší. Stačí, když jednou za čas (podle potřeby) kápnete dovnitř lahvičky 1 kapku olivového oleje a důkladně protřepete. Obsah tím na čas naředíte do tekutější podoby. Dále lze s obsahem pracovat tak, že si párátkem vyrýpnete malinké množství a to si jemně rozetřete mezi prsty. Pokud zvíře pracuje jen inhalačně, pak toto není nutné a inhalace z lahvičky je možná i bez naředění.

LÁSKA A02: Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace. Přípravek nepodávejte při onemocnění srdce, jater a ledvin. Nenechávejte olizovat v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Pokud pes užívá léky, obraťte se na poradnu Dokonalé Lásky.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


15 recenzí Zvýhodněný balíček LÁSKA 52 + LÁSKA A02

 1. L

  Všechny výrobky,, Dokonalá láska ,, jsou absolutně dokonalé a uzasne5. Nemám výhrad a jsme spokojeni i s tím, když si nevíme rady. Zvedneme tel. zavoláme a paní po telefonu je velmi příjemná, obětavá a milá. Zkušeně nám vždy poradí s objednávkou a vhodným výrobkem pro určitý problém našeho pejska. Nemám výhrad a vše vždy našemu pejskovi pomáhá a navíc je vše šetrné a bez nějakého použití chemie. Pouze vše přírodní. Zboží vždy dorazilo po odeslání platby včas a za krátkou časovou dobu od objednávky. 😊

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 2. K

  Moje fenka AUO se nehorázně boji petard, bouřek a střel. Proto jsem ji chtěla nějak pomoct, aby tyto stresové okolnosti zvládala lépe. Zatím jsme to vyzkoušeli jednou, ale byla klidná a uvolněná. Uvidíme o Silvestru, ale věřím, že tentokrát ho prožije lépe 🙂🙏

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Naniova (ověřený vlastník)

 3. I

  Pomáhají mojí fence při strachu při bouřce, petardách i jinak, když se cítí v psychické nepohodě.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta (ověřený vlastník)

 4. D

  zatím nemůžeme posoudit účinek, ale oleje pejskovi voní, nechá se namazat a olizuje je

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 5. S

  Nám pomohl a když jsme zjistili, že nám třezalkový olejíček do silvestra nevydrží bez otálení nám byl poslán další.

  Hodnocení 5 z 5

  Silvie (ověřený vlastník)

 6. D

  Zdá se že kapky pomáhají, náš pejsek je klidnější, i Silvestr proběhl celkem klidně 😁

  Hodnocení 5 z 5

  Darja (ověřený vlastník)

 7. J

  Výborná kombinace a to hlavně pro takové případy, jako je náš Kubíček. Prožil toho hodně. Teď si už dva týdny užívá tuhle terapii a dělá mu moc moc dobře. Děkujeme

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA 52: Viola odorata absolue / česky: violka vonná / anglicky: violet leaf

Zpracovaná část rostliny: list

Způsob extrakce: absolue

LÁSKA A02: Hypericum perforatum, olivový olej

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Třezalka tečkovaná

Pomáhá bojovat s úzkostmi, strachem, smutkem. Účinně zvyšuje koncentraci, má blahodárný vliv na pleť, snižuje zánět. Využívá se i při nespavosti, harmonizuje trávení.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Bouřky a pes

Soukromý: Jak zklidnit psa na konci roku a v kritických situacích

Konec roku – čas bujarých oslav, vítání nového roku. Období hluku a petard. Pro mnoho zvířat tak začínají chvíle hrůzy, strachu a paniky. Pokud máte doma zvířátko, které období ohňostrojů...
Přečtěte si více

Co dělat, když pes nesnáší jízdu autem

Nejčastěji se jedná o psychosomatický problém. I u zdravého psa se mohou objevit nezvládnuté emoce a stres, které se pak často stanou ve spojení s autem zvyklostí a chronickým projevem.Ještě...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky