LÁSKA 81 ZÁKLADNÍ POZNÁVACÍ SADA

zoofarmakognozie /

Zjistěte co vaše zvíře potřebuje

Hodnoceno 4.84 z 5 na základě 61 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 61)

397

Se základní poznávací sadou zoofarmakognozie můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení.

Popis produktu

Se základní poznávací sadou zoofarmakognozie můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení.

Vy pak nemusíte pořizovat doplňky a přípravky jen podle lidského (a tedy dost nejasného) úsudku. Budete vědět, po čem sáhnout, protože si to vaše zvíře tak vybralo.

Věřme svým zvířatům a nechme se inspirovat!

Nechte své zvíře, aby vám ukázalo, jakou vnitřní podporu aktuálně opravdu potřebuje. Proč byste dávali nějakou podpůrnou látku každodenně, a ještě k tomu do potravy, když ji vaše zvíře třeba nepotřebuje?

Nechte si poradit. Zvířata mají funkční vomeronasální orgán, který my lidé máme zakrnělý a neumíme využívat. Ale zvířata ano – a skvěle. Díky tomuto orgánu a pudové výbavě lehce zanalyzují každou přírodní látku a její aktuální prospěšnost pro organismus.

Proveďte test se Základní poznávací sadou a zjistíte, jaká podpora bude nejvhodnější.

Navíc se svým zvířecím přítelem zažijete něco zvláštního a přitom tak přirozeného…


Co dělat po provedení testu?

Je to jednoduché – pořiďte větší balení suroviny, kterou zvíře vybralo, a tu pak pravidelně nabízejte k dobrovolnému příjmu. Ověření preferencí zvířete provedením testu doporučujeme opakovat 4x během roku.


Sada obsahuje 5 poznávacích balíčků:

LÁSKA B01 Chlorella jako prebiotický zdroj s vysokým obsahem vlákniny.

LÁSKA B02 Spirulina která je také označována za super potravinu s vysokým obsahem bílkovin
Obě dvě tmavě zelené suroviny obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky a chlorofyl.

LÁSKA B03 Zelený ječmen je výkonný antioxidant a zdroj aminokyselin a kyseliny listové.

LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný je bohatým zdrojem vitamínu C, který je vhodný pro posílení imunitního systému a napomáhá distribuci dalších látek v organizmu. Také podporuje činnost enzymů produkujících kolagen.

LÁSKA B04 Zelený jíl je jemně mletá hornina, která obsahuje kaolin. Zvířata jej vyhledávají pro vetření do kůže při svědění, zarudnutí a různých alergických projevech. Zelený jíl také napomáhá hojení drobných poranění a zastavuje malá krvácení. Olizování nebo vnitřní příjem jílu rozmíchaného s vodou naznačuje, že zvíře chce snížit kyselost žaludku nebo si odpomoci od toxinů.

Co a proč zvíře vybírá?

Důvod výběru jednotlivých látek jsme pro Vás detailně popsali přímo na balíček testovací sady. A samozřejmě jsme Vám plně k dispozici pro konzultaci výsledku i přímo v naší poradně: poradna@dokonalalaska.cz, tel.: +420 603 421 744.


Cílový druh zvířat:

psi, kočky, hlodavci, koně, plazi, drobné i velké šelmy, ježci


Tip:

Natočte průběh testu a výběr látek na video a pošlete k posouzení. Ale výsledky bývají natolik srozumitelné a přesvědčivé, že to nebude nejspíše zapotřebí..
kontakt: poradna@dokonalalaska.cz


Co je zoofarmakognozie?

Zoofarmakognozie je úžasná metoda samovýběru účinných látek. Zvířata se umí sama diagnostikovat i léčit a je nyní na nás, abychom jim to umožnili. Když jim toto umožníme, dokáží nám během chvilky o sobě říci více, než jsme schopni se o nich naučit za celý život. Zoofarmakognozie je skvělou cestou k napravování vztahů mezi člověkem a ostatními tvory.

Jak to vlastně funguje? Popišme si to co nejvíce jednoduše – když se zvíře v přírodě setká s neznámou věcí (plodem, listem, kořenem a podobně), provede její analýzu a vyhodnotí ji z hlediska užitečnosti nebo nebezpečnosti pro svůj organizmus. Využívá k tomu olfaktorní systém, respektive vomeronasální orgán.

Zvíře v přírodě tedy testuje a analyzuje chemické látky a podle vyhodnocení je případně účelně užívá. Aplikovaná zoofarmakognozie je způsob, jak tento princip umožníme i zvířatům, které nežijí v přírodě, tedy nejčastěji psům, kočkám, menším savcům, koním a dalším.


Způsob použití

Spirulinu, chlorellu a zelený ječmen vysypte do tří vhodných mističek a pokropte trochou vody. Zamícháním se vytvoří hustá kašička. Do další mističky nasypejte šípek. Všechny čtyři mističky předložte ve stejný okamžik zvířeti a mírně ho pobídněte k jejich prozkoumání. Zvíře bude vše očichávat, analyzovat, ochutnávat a zkoumat. Vyhodnocování může být velice rychlé, ale také opatrné a rozvážné. Každý živý tvor je jiný. Tu látku, kterou si vybere, mu dopřávejte dle jeho zájmu, který se může postupem času měnit, u fanatiků zmírnit, nebo dokonce zájem může zcela ustat. Zelený jíl použijte při testu nabídnutím z ruky k vnitřnímu či vnějšímu použití. Zvíře optimálně nabídne místo k aplikaci. Dále používejte dle potřeby a návodu na sáčku.


Pojďte se s námi učit a dozvídat zajímavé a užitečné informace

Upozornění

SLOŽENÍ:
LÁSKA B01 Chlorella, LÁSKA B02 Spirulina, LÁSKA B03 Zelený ječmen (Hordeum vulgare), LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný (Rosa canina), LÁSKA B04 Zelený jíl.

Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Nenahrazuje veterinární péči. Nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


O ČEM SI ČLOVĚK MŮŽE NECHAT JEN ZDÁT

Zvířata se umí sama léčit! A dokážou si k tomu vybrat tu nejvhodnější přírodní pomoc. Většina zvířat má totiž funkční orgán (vomeronasální orgán), který my, lidé, máme zakrnělý a nic nám neříká. Ale zvířatům prozradí vše důležité - jestli ta či ona přírodní látka bude právě teď vhodná, jakým způsobem ji dostat do těla a v jakém množství. Ve videosemináři se zabýváme právě touto úžasnou schopností zvířat a učíme se od nich, kdy a proč si vybírají a používají nejrůznější rostliny, byliny a dřeviny. Učíme se od zvířat, jak jim poskytnout to, co je pro ně tak přirozené a užitečné.


61 recenzí LÁSKA 81 ZÁKLADNÍ POZNÁVACÍ SADA

  1. Zajímavé. Pejsek si vybral, dojedl to ze sáčku, dokoupila jsem vetší balení v tom to přestal chtít 😀

    Hodnocení 5 z 5

    Jitka Vojtková (ověřený vlastník)

  2. A

    Pejsek si ihned vybral, po doplnění chybějících látek byl kožní problém viditelně menší.

    Hodnocení 5 z 5

    Anastazie S. (ověřený vlastník)

  3. E

    Pejsek ochutnava podle potřeby 👍 doporucuji

    Hodnocení 5 z 5

    Eva (ověřený vlastník)

  4. L

    Skvely nápad … nás pejsek se vybral chlorelu. Přidávám od te doby denně do jídla a už nežere trávu 🤗

    Hodnocení 5 z 5

    Lucie Bělohlávková (ověřený vlastník)

  5. R

    Nevěřila jsem že to funguje , ale funguje . Nejvíce vyžaduje zelený jíl .

    Hodnocení 5 z 5

    Radka Cellerová (ověřený vlastník)

  6. H

    Zatím nejsme schopni hodnotit, bíglík zatím není ve stavu, kdy se přikláněl k nějakému přípravku, vyzkoušíme za čas znovu. Chválím podrobný návod a i videonávod na stránkách

    Hodnocení 5 z 5

    Hana P. (ověřený vlastník)

  7. A

    Šípek plivala 😁 jinak vyluxovala vše. Chlorella vyhrála a pojídání kočičinců (na zahradě) asi skončilo. Ovšem v mršině nebo nějakém smradu se vyválí, jako nic. Musí páníkům vonět, no ne 🤣

    Hodnocení 5 z 5

    Andrea N. (ověřený vlastník)

  8. a

    Je to přesně jak jste to popsali.Mám dvě fenky a obě si vybraly stejně.

    Hodnocení 5 z 5

    ammerova (ověřený vlastník)

  9. M

    Moc jsem tomu nevěřila. Ale skutečně pejsek si vybral co mu chutná a co ne. Vydrží na více testů.

    Hodnocení 5 z 5

    Marcela V. (ověřený vlastník)

  10. L

    Naše Sisi (pejsek) si vybrala vše zelené, Chlorellu,Spirulínu i Ječmen, doslova vylízala misky. Teď tedy jí dávám každý den něco jiného, a uvidím jak dlouho jí bude chutnat. Kočičky si očichaly a odešly 🙂

    Hodnocení 5 z 5

    Lucie

  11. J

    Stále ještě pojídá exkrementy, tak bych se ohledně toho ráda s Vámi poradila

    Hodnocení 5 z 5

    Jana Votavová (ověřený vlastník)

  12. J

    Naše fena kokršpaněla ve velkém pojídala hovínka všech typů od všeho živého. Bylo to fakt ve velkém. Takže si každý asi umí představit, co to obnáší… Na doporučení jsme zkusili tenhle test Láska 81. Vybrala si spirulínu, ale jakože fanaticky, jako když najde poklad a neumí se nabažit. Takže jsme potom dávali spirulínu podle toho, kolik chtěla. Spotřebovali jsme čtyři velké balení, ale pak najednou už nechtěla. A to bylo v době, kdy už s pojídáním výkalů přestala. Už je to přes čtyři měsíce a máme klid. Nyní zkoušíme bosvelii Lásku 14 na zlepšení problémů se zádama a kyčlema a také už vidíme první výsledky.

    Hodnocení 5 z 5

    Jana Sůrová

  13. L

    Fenka je vybíravá a bála jsem se, že jí ze sady nic vonět nebude. Ale chlorella a spirulína zachutnala, určitě stojí za to. V budoucnu na e-shopu určitě opět zakoupím zboží.

    Hodnocení 5 z 5

    Loan Thanh B. (ověřený vlastník)

  14. P

    Na vaše doporučení jsem otestovala mojí fenku, která si vybrala šípek, spirulinu a zelený jíl, který přijímala vnitřně a to jsem myslela, že mi sní celý pytlík😀

    Hodnocení 5 z 5

    Petra (ověřený vlastník)

  15. P

    Na vaše doporučení jsem otestoval mojí fenku, která si vybrala šípek, spirulinu a zelený jíl, který přijímala vnitřně a to jsem myslela, že mi sní celý pytlík😀

    Hodnocení 5 z 5

    Petra (ověřený vlastník)

  16. J

    nejnejnej, vím co moje kočky chtějí

    Hodnocení 5 z 5

    Jitka K. (ověřený vlastník)

  17. R

    Kočička nereagovala nijak na žádný z produktů, očichala a odešla. Nicméně zelený jíl jsem jí začala sypat na kůži, kde se jí tvoří strupy, které škrábe do krve. Rány se jí začínají hojit.

    Hodnocení 4 z 5

    Renata (ověřený vlastník)

  18. R

    Jediné,co naši fenku zaujalo,byla chlorella. Ale jen 2x. Pak už ji ignorovala.

    Hodnocení 3 z 5

    Renata Pospíšilová (ověřený vlastník)

  19. R

    Na vaše doporučení jsme otestovaly, Jessie si nakonec vybrala spirulinu a ječmen😉nakonec žádné překvapení,venku se často,,pase,,na šťavnaté trávě 😃

    Hodnocení 5 z 5

    Renáta Žingorová (ověřený vlastník)

  20. O

    Výborné

    Hodnocení 5 z 5

    Olga Kotlikovà

  21. l

    Test překvapil, fenečka si vybrala spirulinu a poté chloreleru. Ostatní odmítala. Nečekala jsem, ze si vůbec něco vybere. Pytlíčky vystačí na 3 testy.

    Hodnocení 4 z 5

    lucie.sandleiterova (ověřený vlastník)

  22. M

    Velice jednoduchý postup použití, obsah pytlíků vydrží klidně až na 3 testy.

    Hodnocení 5 z 5

    Martina Bulanderová (ověřený vlastník)

  23. R

    Objednávám poprvé tak uvidíme 🤔😊

    Hodnocení 4 z 5

    Renata Laušová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


S tímto tématem souvisí:


Často se nás ptáte

Co dělat dál po provedení testu se Základní poznávací sadou Láska 81?

Pořiďte větší balení suroviny, kterou zvíře vybralo při provádění testu se Základní poznávací sadou Láska 81. Tu pak pravidelně nabízejte k dobrovolnému příjmu, podobným způsobem jako při předložení při provádění testu.

Až bude organismus dostatečně saturován potřebnými látkami, tak zvíře přestane mít o nabízenou surovinu zájem.

Prověření aktuálních potřeb organismu zvířete provedením testu se Základní poznávací sadou Láska 81 doporučujeme opakovat 2x až 4x v průběhu roku.

Dělali jsme test s Poznávací sadou Láska 81, ale pes si nic nevybral.

Když si pes nic nevybere z přírodních surovin v Poznávací sadě Láska 81, tak to může znamenat, že aktuálně tuto podporu nepotřebuje. Aktuální stav můžete prověřit po nějaké době, například za měsíc, opětovným provedením testu. 

Ale je také možné, že proces analýzy a výběru látek, který je pudový, byl nějak narušen vnějšími vlivy. 

V praxi se občas setkáváme s těmito faktory, které ovlivňují průběh analýzy a výběru:

• Pes se nedokáže soustředit, protože se zajímá o jiné dění nebo je něčím vyrušován (podezřelé nebo lákavé lidí nebo zvířat za dveřmi, provoz na chodbě, hárající fena v okolí a podobně).

• Pes má pocit, že jeho majitel si přeje, aby si něco vybral a soustředí se více na tuto sociální motivaci, takže nejedná pudově a je ovlivněný. Něčeho si lízne a když vidí nadšenou reakci, tak v tom pokračuje

• Když je zvykem, že majitel psovi přísně zakazuje brát si cokoliv k jídlu bez jeho souhlasu, tak se pes při analýze nemusí cítit svobodně a staví se k předloženým miskám rezervovaně a s nejistotou. 

• Misky s testovanými surovinami nejsou psovi předloženy v jeden moment, ale postupně jedna za druhou. Nedojde tak k podnícení automatizovaného pudového jednání a zapojení vomeronasálního orgánu do provádění analýzy.  

Zkuste provést test výběru látek znovu a pokuste se zůstat nestranní, neovlivňujte psa svým přáním nebo názorem. Jen v klidu a nenápadně pozorujte. Nepobízejte ho, do ničeho nenuťte, ale zároveň mu dejte najevo, že není zakázané si brát a že si s tím může dělat, co chce. Když se během analyzování obsahu v miskách na vás tázavě dívá, raději mu potvrďte, že si může vzít, co chce, ale nijak konkrétně jej nenavádějte, ani neukazujte na konkrétní misky. 

Obsah balíčku

SLOŽENÍ:
LÁSKA B01 Chlorella, LÁSKA B02 Spirulina, LÁSKA B03 Zelený ječmen, LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný, LÁSKA B04 Zelený jíl.

Růže šípková

šípek

Patří mezi nejbohatší zdroje vitamínů C. Pomáhá při nachlazení, podporuje imunitu, Má protizánětlivé vlastnosti a doporučuje se i při osteoartróze.

Zjistit více

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Spirulina

Antioxidant, vyrovnává hladinu cukru v krvi, posiluje obranyschopnost, je bohatá na vitamíny A, B, E a K.

Zjistit více

Ječmen setý

Má vysoký obsah vitamínu B, který zpomaluje šedivění. Chrání před záněty, pečuje o správnou funkci trávicího i kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

Chlorella

Posiluje imunitu, zlepšuje trávení, pomáhá správné funkci jater a detoxikaci. Podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Šípek pro psy pomáhá nejen na zdravé zuby. Sbíráte?

Šípky sbíraly už naše prababičky – v přírodním léčitelství šlo odnepaměti o jeden z hlavních zdrojů vitamínů. Není se čemu divit. Šípek obsahuje hlavně vitamín C, dále pak β-karoten, vitamín B,...
Přečtěte si více

Proč jsou probiotika a prebiotika pro psy tak důležitá?

Zdravá strava je základem pevného zdraví nejen u lidí, ale i u psů a koček. Zdraví začíná ve střevech. A ta je potřeba správně nakrmit.  Prebiotika neboli krmení pro probiotika...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu.  Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky