Jasmín

Zvýhodněná kolekce

terapeutický olej a sprchové máslo

Hodnoceno 4.83 z 5 na základě 12 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 12)

788

Sprchové máslo Jasmín 200 ml + Terapeutický olej LÁSKA J22 Jasmín 100 ml

Z důvodu velkého zájmu o jasmínové produkty, může aktuálně dojít ke zpoždění doručení vaší objednávky v řádu několika dní. Čekáme na surovinu od našeho prověřeného dodavatele. Pro naše produkty používáme jen ty nejkvalitnější suroviny od prověřených výrobců. I za cenu drobného zpoždění si nedovolíme snížit kvalitu. V tuto chvíli děláme maximum proto, aby byl vámi oblíbený produkt u vás co nejdříve.

Popis produktu

Kolekce obsahuje: Sprchové máslo Jasmín 200 mlTerapeutický olej LÁSKA J22 Jasmín 100 ml.

Jasmín přináší prospěch především při práci s emocemi a naladěním psychiky. Jedná se o významný stabilizátor emocí, takže je vhodný ve chvílích psychického diskomfortu pro povznesení a lepší zvládnutí situace, ať se jedná o nazlobennost, podrážděnost nebo zklamání.

Jasmín je králem smyslných vůní pro slavnostní, pozitivní pocit i vášeň. Je vhodný především pro ženu, ale i pro silné muže. Je vhodný i pro děti od čtyř let.

Dopřejte si důmyslnější terapii společně s hlubokými prožitky!

Terapeutický olej a luxusní sprchové máslo ve zvýhodněné kolekci.


Způsob použití

Jak používat terapeutický olej?

Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

Jak používat luxusní sprchové máslo?

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku jedním či dvěma prsty, nebo větší třemi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi.

Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte. Vhodný přípravek pro posílení účinku a další péči je určen terapeutický olej.

Upozornění

SLOŽENÍ:

LÁSKA J22: mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis), slunečnicový olej (Helianthus annus), Vitamín E, jasmín velkokvětý (esenciální olej) (Jasminum grandiflorum), santal (esenciální olej) (Santalum album). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Sprchové máslo: aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, jadranská krystalová sůl (maris sal), mandlový olej (Prunus dulcis); 100% rostlinné silice a extrakty: jasmín (Jasminum officinalis), santalové dřevo (Santalum alba).

LÁSKA J22: Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Další jasmínové balíčky


12 recenzí Jasmín – zvýhodněná kolekce

 1. P

  Byl jsem zklamná, produkty vonní málo a navíc vůně nevydrží

  Hodnocení 3 z 5

  Pavla Čáňová (ověřený vlastník)

 2. K

  Naprostá spokojenost a jak krásně voní…

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Kľocová (ověřený vlastník)

 3. M

  Dnes vyzvednuta druhá objednávka. Krásné vůně. Tentokrát se přidal i kolektiv v práci a vyzkoušíme téměř všechny. Děkuji za dárky velice potěšily.

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta

 4. J

  Úžasná, nádherná vůně.
  “Musela” jsem koupit celou kolekci včetně parfému.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka J. (ověřený vlastník)

 5. O

  Úžasná vůně, prostě super

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Siková (ověřený vlastník)

 6. N

  Velmi jemné tělové máslo s vůni skutečně trvalou a výraznou! a olej k tomu – kupuji už podruhy. Dokonala kombinace.

  Hodnocení 5 z 5

  Natálie K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Jasmín

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA J22: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Helianthus annus - slunečnicový olej, Vitamín E, Jasminum grandiflorum - jasmín velkokvětý (esenciální olej), Santalum album - santal (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Sprchové máslo: aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice a extrakty: Jasminum officinalis (jasmín), Santalum alba (santalové dřevo).

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky