DETOXIKACE - REGENERACE - IMUNITA

Zvýhodněný set

Sezónní kúra - JARO / PODZIM

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

od 664

Účinná a přitom maximálně šetrná sezónní kúra. Detoxikace, dekontaminace a podpora imunity s pomocí čistě přírodních prostředků a surovin. Zvýhodněný set obsahuje optimální kombinaci přípravků. A tentokrát i s velmi užitečným dárkem navíc.

 • S
 • M
 • L
Vyčistit

Popis produktu

Sezónní kúra – detoxikace, dekontaminace a podpora imunity s pomocí čistě přírodních prostředků a surovin.

 • Podpoření přirozených procesů detoxikace organismu a přirozeného vylučování
 • Optimalizace procesů metabolizace – látkové přeměny
 • Posila pro správnou činnost enzymů
 • Podpora přirozených funkcí systému nespecifické imunity
 • Optimální dotace organismu minerály a vitamíny z přirozených přírodních zdrojů
 • Celkové posílení odolnosti a obranyschopnosti vůči bakteriózám, virózám a sezónním vlivům

Základní funkcí metabolických procesů je tvorba energie a stavebního materiálu pro organismus. Na konci metabolických dějů jsou odpadní látky, které je nutno z organismu vyloučit.

Toxikinetika – to je úžasná samočisticí schopnost zvířecího i lidského organismu. Tyto přirozené fyziologické procesy ale občas nezvládají krotit a regulovat nahromaděné toxiny a pak se projevuje jejich negativní působení a ovlivňování organismu tělesného i psychického.


JARO a PODZIM – jsou optimální období pro podporu přirozené detoxikace a dekontaminace!

Očista organismu by měla být maximálně šetrná a přirozená, protože se nevyplácí vyhánět čerta ďáblem. Detoxikace nesmí být agresivní a zatěžující.

PROTO POUžIJEME šETRNOU SíLU ČISTé PříRODY.

Tento zvýhodněný set je prověřenou kombinací čistě přírodních přípravků pro optimální nastavení očistných a posilujících procesů v organismu.

Co a proč v setu najdete?

Láska B20 ŠÍPEK

Enzymy zodpovědné za procesy metabolizace potřebují ke své činnosti vazbu na vitamín.

Šípek je geniální zdroj vitamínu C v plném spektru a v té nejpřirozenější podobě. Ve 100 gramech suroviny poskytuje neuvěřitelných 750 miligramů vitamínu C. To je 12x více než v pomeranči, 60x více než v jablku a 6x více než obsahuje paprika.

Vitamín C je vedle přímého vlivu na činnost systémů organismu důležitý také pro kvalitní ujímání a metabolizaci ostatních přijímaných látek, výživových i léčebných.

Láska B01 CHLORELLA

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa s nejvyšším obsahem chlorofylu. Je bohatým zdrojem vitamínů a minerálů a také bílkovin a stopových prvků. Dále mimo jiné obsahuje aminokyseliny a chlorellin, což je přírodní antibiotikum.

Chlorella je prověřeným prostředkem pro podporu očisty. Schopnost detoxikovat organismus je prokázána nejen vědecky, ale i četnou praxí. Buněčné stěny chlorelly na sebe nevratně váží toxické látky, které potom z organizmu odcházejí přirozenou cestou. Pevná vláknina chlorelly mechanicky, jako kartáčky, odstraňuje nánosy odpadu, přichyceného v trávicím traktu.

Chlorella vytváří nevhodné prostředí pro nepřátelské organismy a přátelské prostředí pro organismy tělu prospěšné. Významně napomáhá aktivovat obranné mechanismy. Také podporuje trávení a přispívá k normální funkci střevního traktu.

Láska B31 PRO PODPORU IMUNITY A OBRANYSCHOPNOSTI

Bylinná směs k vnitřnímu užívání napomáhá správné činnosti imunitního systému a posílení celkové odolnosti. Směs je vhodná pro zvířata se sníženou odolností, po nemoci, v rekonvalescenci, stárnutí.

Je to vhodná podpora při opakovaných zánětech. A je velmi vhodná pro sezónní podporu imunity a jako součást detoxikační kúry.

A K TOMU DáREK:

Láska B04 Zelený jíl

Nasucho ke vtírání do srsti a kůže nebo rozředěný na kašičku k vnitřnímu užití.

Čistý přírodní jíl absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech. Především ulevuje od svědění.

Při vnitřním užití podporuje detoxifikaci a úlevu při žaludečních potížích.


JAK PROVÉST SEZÓNNÍ OZDRAVNOU KÚRU

Po dobu provádění ozdravné kúry je vhodné podávat potravu alespoň 2x denně. Takže denní příděl potravy rozdělte na ranní či dopolední krmení a na odpolední či večerní krmení.

 • Při prvním krmení podávejte Láska B20 Šípek a směs bylin Láska B31.
 • Při dalším krmení podávejte Láska B01 Chlorellu.

Ozdravnou kúru provádějte po dobu 16 dnů. 


Způsob použití

> LÁSKA B02 Šípek

Dobrovolný příjem: nabízejte k dobrovolnému příjmu pojídáním. Podávejte přiměřené množství (maximálně 1 polévková lžíce na 10 kg). Při fanatickém příjmu lze podávání opakovat i několikrát denně. Řezaný šípek lze ještě nadrtit případně rozemlít na prášek.

Druhým způsobem je předepsané podávání šípku. Přidávejte surovinu do potravy v dávce 1 gram na 10 kg hmotnosti zvířete. (Například: 5 kg = 0,5 gramu / 15 kg = 1,5 gramu / 30 kg = 3 gramy atd.)

Pomůcka: zarovnaná čajová lžička = přibližně 3 gramy sekaného šípku.

> LÁSKA B31 Bylinná směs pro posílení imunity a obranyschopnosti

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.

Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou. Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

> LÁSKA B01 Chlorela

Dobrovolný příjem: 1x denně nabízejte k užití dle svobodné vůle zvířete. Čajovou lžičku sypké suroviny pokapejte troškou vody a nabídněte v misce. Pokud vše vylíže a vyžaduje další, můžete postup opakovat. Zvíře ke konzumaci nenuťte.

Druhým způsobem je předepsané podávání chlorelly. Přidávejte surovinu do potravy v dávce 1 gram na 10 kg hmotnosti zvířete. (Například: 5 kg = 0,5 gramu / 15 kg = 1,5 gramu / 30 kg = 3 gramy atd.)

Pomůcka: zarovnaná čajová lžička = přibližně 3 gramy chlorelly.

> LÁSKA B04 Zelený jíl

Můžete používat kdykoliv, tak často, jak je zapotřebí. Nasucho ke vtírání do srsti a kůže nebo rozředěný na kašičku k vnitřnímu užití.

V přiměřeně odhadnuté dávce nanášejte na požadovaná místa na těle sypáním a jemně zapracovávejte vtíráním do srsti a kůže. Zvíře optimálně samo ukazuje a nabízí místa k aplikaci.

Upozornění

SLOŽENÍ: LÁSKA B20: Šípek – plod, sušený, sekaný (Rosa canina). / LÁSKA B31: třapatka nachová (echinacea), kurkuma dlouhá, lékořice lysá, eleuterokok trnitý (sibiřský ženšen), smetánka lékařská (pampeliška) – list i kořen, kopřiva dvoudomá, rozchodnice růžová (rhodiola), řemdihák plstnatý (vilkakora). / LÁSKA B01: Sušená chlorella (Chlorella pyrenoidosa).


LÁSKA B20: Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

LÁSKA B31: Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Není určeno pro březí a kojící samice.

LÁSKA B01: Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „DETOXIKACE, REGENERACE, IMUNITA / Zvýhodněný set“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA B20: Šípek - plod, sušený, sekaný (Rosa canina).
LÁSKA B31: třapatka nachová (echinacea), kurkuma dlouhá, lékořice lysá, eleuterokok trnitý (sibiřský ženšen), smetánka lékařská (pampeliška) - list i kořen, kopřiva dvoudomá, rozchodnice růžová (rhodiola), řemdihák plstnatý (vilkakora).
LÁSKA B01: Sušená chlorella (Chlorella pyrenoidosa).
LÁSKA B04: Zelený jíl je jemnozrná hornina vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Růže šípková

šípek

Patří mezi nejbohatší zdroje vitamínů C. Pomáhá při nachlazení, podporuje imunitu, Má protizánětlivé vlastnosti a doporučuje se i při osteoartróze.

Zjistit více

Chlorella

Posiluje imunitu, zlepšuje trávení, pomáhá správné funkci jater a detoxikaci. Podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

Třapatka nachová

Má extra silné antibakteriální a antivirové účinky, čistí krev, pomáhá při nachlazení, léčí lymfatický systém, chronické záněty. Podporuje při léčbě rakoviny a nádorů. posiluje imunitu.

Zjistit více

Smetánka lékařská – kořen

Má blahodárný vliv na žaludek, játra, žlučník, detoxikaci organismu a celkovou imunitu. Taky pomáhá při ledvinových problémech a kaméncích. Využívá se zejména kořen, ve kterém najdete nejvíce prospěšných látek.

Zjistit více

Smetánka lékařská – list

Listy pampelišky jsou bohaté na vitamín C, pomáhají zlepšit funkci jater. Jsou skvělé na detoxikaci organismu a podporují potřebné bakterie ve střevech. Důležité je listy konzumovat syrové, aby se nevyrušil vitamín C.

Zjistit více

Kopřiva dvoudomá – list

Léčivá rostlina, která pomáhá zevnitř i zvenku. Detoxikuje, působí močopudně, pomáhá při nedostatku železa, ulevuje psychice při vyčerpání. Posiluje imunitu, léčí kožní problémy, prospívá i při léčbe revma nebo při problémech s prostatou.

Zjistit více

Lékořice lysá – kořen

Tzv. pendrek harmonizuje trávení, zklidňuje pdrážděné sliznice (při kašli), posiluje imunitu. Pomáhá dobít baterky při únavě organismu, uvolňuje svalové napětí.

Zjistit více

Eleuterokok trnitý

eleutherococcus

Posiluje imunitu i psychickou odolnost. Zlepšuje kondici, prokrvení, snižuje cukr v krvi, stimuluje centrální nervovou soustavu a povzbuzuje mozkovou činnost. Pomáhá dokonce proti některým druhům rakoviny.

Zjistit více

Kurkumovník dlouhý

Účinnou látkou z kurkumového kořene je kurkumin. Ten má protizánětlivé účinky, napomáhá hojivým procesům, posiluje imunitu. Dodává tělu energii, posiluje kardiovaskulární systém, užívá se taky jako podpůrná léčba v boji s rakovinou. Kurkuma je prospěšná zdraví i v mnoha dalších ohledech.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Šípek pro psy pomáhá nejen na zdravé zuby. Sbíráte?

Šípky sbíraly už naše prababičky – v přírodním léčitelství šlo odnepaměti o jeden z hlavních zdrojů vitamínů. Není se čemu divit. Šípek obsahuje hlavně vitamín C, dále pak β-karoten, vitamín B,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky