Bílý zázvor Lily

přírodní parfém

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 6 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 6)

od 137

 • 1 ml
 • 5 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Terapeutický význam parfému:

Zbavení se stresu a meditační uvolnění

 • spirituální
 • meditační
 • uklidňuje
 • relaxant
 • proti stresu

Ještě donedávna nebyl západní kultuře bílý zázvor znám jako terapeutická látka. Přesto v tradičním léčitelství a východní medicíně je bílý zázvor oceňován pro své užitečné vlastnosti. Velmi příjemně uklidňuje harmonizačním způsobem. Nepřináší únavu, ale zklidnění a harmonizaci. To je ten nejlepší prostor pro osobní rozvoj, myšlenkovou vzpruhu a soustředění.

Vůně bílého zázvoru je krémově intenzivní, ale příjemně umírněná. Je docela tajemná, umožňuje vám neustálé bádání, jestli je vůně spíše květinová, medově sladká, nebo se záhadným nádechem svěží vody. S normálním zázvorem nemá až tak mnoho společného, rozhodně postrádá štiplavost. Zázvor je cítit jen v letmém nádechu v pozadí za exotickými bílými květy. Bývá označován jako spirituální vůně čisté země.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech.

Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Naprosto luxusní. To praktické balení s roll-onem je fakt vychytaný. Vůně je krásná plná a jakémkoliv pohybu ji jen tak letmo cítím. Super! Opravdu je cítit, že je přírodní. Skvělé a děkuji. Myslím, že postupně vyzkouším všechny 🙂

  Jarmila Hurtová (store manager)

 2. I

  Bílý zázvor jsem objednala podruhé, nádherná vůně, každý se mě ptá čím to voním. Už jsem vyzkoušela Jasmín, a Růži, ale Bílý zázvor jednoznačně vítězí.

  Ivana Mašková (store manager)

 3. K

  Opravdu nádherná vůně , koupila jsem 1 ml a je to malo, určité objednam vetší balení. Voní krásně po celý den. Úžasná !!!!

  Kristina (store manager)

 4. Š

  Zakoupila jsem si testovací malé balení a velmi toho lituji. Toto je naprosto luxusní a úžasná vůně. Další má objednávka je víc než jasná 🙂
  Děkuji za tuto krásnou vůni !!

  Šárka Kulhavá (store manager)

 5. K

  Na vůni parfému Lilly nedám dopustit, škoda že se neprodává ještě v 10 ml velikosti.
  Parfém Lilly voní všem v mém okolí a nikdy mne nezklamal, můžu jen doporučit. Moc děkuji za kámen bylo to trefné 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila (ověřený vlastník)

 6. I

  Super úžasné, nádherná DLOUHOTRVAJÍCÍ A VELMI PŘÍJEMNÁ vůně.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 7. A

  Vůně se mi líbí a je dost intenzivní,tak stačí malinko potřít.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Žádniková (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Bílý zázvor

Složení

Santalum album, Hedychium coronarium

Rostlina: Hedychium coronarium

Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván parní destilací horní části rostliny a květů.

Zajímavost: Pro zvláštní tvar okvětních lístků se této rostlině také v její domovině (v Nepálu a v Indii) říká motýlí zázvor.

Bílý zázvor

Hedychium coronarium je rostlina s obvykle bílými květy, které vydávají velmi silnou vůni. Náleží do čeledi zázvorovitých (Zingiberaceae).

Původně pochází z východní Asie, kde roste v horských oblastech Indie a Nepálu. Je však národní rostlinou Kuby, kde jí nazývají Mariposa (motýlek). Je také velmi oblíbena v Brazílii.

Je to látka meditativní, pro rozvoj osobnosti. Vede do hloubky a podporuje poznávání a vnímání.

Santal (Santalum album)

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici. Santal přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích. Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou. Kromě úžasné vůně, která tak skvěle vyvažuje růži a neroli a spojuje ostatní v harmonický celek, disponuje značnými antibakteriálními účinky.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Z magazínu

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky