Bílý zázvor Lily

čistě přírodní parfém

Hodnoceno 4.55 z 5 na základě 51 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 55)

od 187

 • 1 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Terapeutický význam parfému:

Zbavení se stresu a meditační uvolnění

 • spirituální
 • meditační
 • uklidňuje
 • relaxant
 • proti stresu

Ještě donedávna nebyl západní kultuře bílý zázvor znám jako terapeutická látka. Přesto v tradičním léčitelství a východní medicíně je bílý zázvor oceňován pro své užitečné vlastnosti. Velmi příjemně uklidňuje harmonizačním způsobem. Nepřináší únavu, ale zklidnění a harmonizaci. To je ten nejlepší prostor pro osobní rozvoj, myšlenkovou vzpruhu a soustředění.

Vůně bílého zázvoru je krémově intenzivní, ale příjemně umírněná. Je docela tajemná, umožňuje vám neustálé bádání, jestli je vůně spíše květinová, medově sladká, nebo se záhadným nádechem svěží vody. S normálním zázvorem nemá až tak mnoho společného, rozhodně postrádá štiplavost. Zázvor je cítit jen v letmém nádechu v pozadí za exotickými bílými květy. Bývá označován jako spirituální vůně čisté země.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech.

Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Santalum album, Hedychium coronarium

Rostlina: Hedychium coronarium

Doba použitelnosti: V podstatě neomezená. Parfém na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.


55 recenzí Bílý zázvor Lily – parfém

 1. P

  Tuto vůni miluji, stačí trošička na krk a cítím se velmi uvolněně. Kamarádky se ptají, čím jsem navoněná nebo rovnou, ….ty máš krásnou vůni! Koupila jsem ji už opakovaně. Rozhodně vyzkoušejte.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra S. (ověřený vlastník)

 2. E

  Dneska jsem dostala jako dárek s objednávkou a jsem uplně ohromená děkuju

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Lucie

 3. J

  tuto vůni používám již delší dobu, opravdu skvělá

  Hodnocení 5 z 5

  Jana B. (ověřený vlastník)

 4. A

  příjemný

  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Bílý zázvor

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Santalum album, Hedychium coronarium

Rostlina: Hedychium coronarium

Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván parní destilací horní části rostliny a květů.

Zajímavost: Pro zvláštní tvar okvětních lístků se této rostlině také v její domovině (v Nepálu a v Indii) říká motýlí zázvor.

Bílý zázvor (Lilly)

Uklidňuje, napomáhá vnitřnímu rozvoji, snižuje závratě a migrény. Posiluje paměť a bystrou mysl.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky