Kolekce

3 sprchová a koupelová másla

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

927

Sprchová másla Opojení + Jasmín + Zelený čaj

Z důvodu velkého zájmu o jasmínové produkty, může aktuálně dojít ke zpoždění doručení vaší objednávky v řádu několika dní. Čekáme na surovinu od našeho prověřeného dodavatele. Pro naše produkty používáme jen ty nejkvalitnější suroviny od prověřených výrobců. I za cenu drobného zpoždění si nedovolíme snížit kvalitu. V tuto chvíli děláme maximum proto, aby byl vámi oblíbený produkt u vás co nejdříve.

Popis produktu

Kolekce tří oblíbených přírodních sprchových a koupelových másel
Jasmín / objem: 200 ml
Opojení / objem: 200 ml
Zelený čaj s citrónem / objem: 200 ml

Dlouho jsme sbírali zkušenosti z balneo provozu, abychom dokázali spojit pozitivní účinky sprchové lázně s co nejkrásnějším a nejhodnotnějším prožitkem vůní. To vše bez pomoci syntetických ovoňovadel. A tak vám představujeme přírodní sprchové máslo s jadranskou solí a mandlovým olejem, vyznačující se působivou vůní, která rozehraje vaše smysly.

Luxusní sprchová a koupelová másla s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi vám přináší jedinečný prožitek a souhru vůní skutečného jasmínu, santalového dřeva a mandlového oleje. Nechte se hýčkat a užívejte si.

Udělejte si dokonalý den i noc! Nejspíše i pro vás se přírodní sprchová másla stanou velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.


Způsob použití

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku jedním či dvěma prsty, nebo větší třemi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Jasmínové sprchové máslo: Aqua, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Sodium Chloride, Maris Sal (Jadranská krystalová sůl), Mandlový olej (Prunus dulcis); 100% rostlinné silice a extrakty: Jasmín lékařský (Jasminum officinalis), Santalové dřevo (Santalum alba).

Opojení sprchové máslo: Aqua, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Sodium Chloride, Maris Sal (Jadranská krystalová sůl), Mandlový olej (Prunus dulcis); 100% rostlinné silice a extrakty: Opíhled indický (Mimusops elengi), Santalové dřevo (Santalum alba).

Zelený čajové sprchové máslo: Aqua, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Sodium Chloride, Maris Sal (Jadranská krystalová sůl), Mandlový olej (Prunus dulcis); Přírodní vonná kompozice rostlinných silic. Alergeny v silicích dle EU: Hexylcinnamal, Linalool, D-Limonen, Geraniol, Linalool.

Doba použitelnosti: viz etiketa


13 recenzí Kolekce 3 sprchová a koupelová másla

 1. A

  Úžasné vůně, opojné a zlepšující náladu. Nevysušují pokožku.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. D

  Jasmín se stal mojí laskou. Je úžasný

  Hodnocení 5 z 5

  Dana Š. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Jasmín sprchové máslo: Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice a extrakty: Jasminum officinalis (jasmín), Santalum alba (santalové dřevo).

Opojení sprchové máslo: Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice a extrakty: Mimusops elengi (opíhled), Santalum alba (santalové dřevo).

Zelený čaj sprchové máslo: Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), Prunus dulcis (mandlový olej); přírodní vonná kompozice rostlinných silic. Alergeny v silicích dle EU:) hexylcinnamal, linalool, d-limonene, geraniol, linalool.

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Opíhled skvělý

Kloktadlo z kúry opíhledu se používá při bolestech zubů a dásní, proti krvácivosti. Vůně květů snižuje bolest hlavy, uklidňuje.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA