Romantická lázeň

přírodní sprchové máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

273

Popis produktu

Luxusní sprchové máslo pro milovníky tradiční lázně přináší sváteční prožitek. Je to něžný dotek a pohlazení. Jako prádlo sušené na slunci a provoněné květinovou loukou, s pudrovým a mandlovým tónem. Disponuje hebkou jemností a příjemně relaxačním účinkem.

Udělejte si dokonalý den!

Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.


Způsob použití

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku dvěma prsty, nebo větší třemi až čtyřmi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Sprchové máslo Romantická lázeň zkusíte jen jednou a už nepřestanete! Z jeho jemné, nádherné vůně je cítit, že je vyráběné s láskou.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana K. (ověřený vlastník)

 2. B

  Velice spokojená

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 3. K

  Sprchové máslo nádherně voní a doslova připomíná lázně s luxusními koupelemi. Pokožku zanechává hezky hydratovanou a příjemná jemná vůně přetrvává v průběhu dne. Naprostá spokojenost a těším se až vyzkouším další másla.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára

 4. B

  Jiné přípravky na očistu těla již pár let nepoužívám. Koupím víc druhů a podle nálady vyberu. Při mytí zažívám uvolnění a cítím jak pozitivní vliv má máslo na mou kůži i mysl.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 5. R

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 6. D

  Voní skvěle

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Složení

Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); přírodní vonná kompozice rostlinných silic.

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků.

Dlouho jsme sbírali zkušenosti z balneo provozu, abychom dokázali spojit pozitivní účinky sprchové lázně s co nejkrásnějším a nejhodnotnějším prožitkem vůní. To vše bez pomoci syntetických ovoňovadel. A tak vám představujeme přírodní sprchové máslo s jadranskou solí a mandlovým olejem, vyznačující se působivou vůní, která rozehraje vaše smysly.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Z magazínu

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla svých domovů. Jen někteří se na chvíli zastaví a zhluboka nadechnou. Ve vzduchu jde cítit sníh. Možná, že do dlaní chytí pár vloček. Dají si...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky