Romantická lázeň

přírodní sprchové máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 17 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 17)

293

Popis produktu

Velmi čisté luxusní sprchové a koupelové máslo s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi.
Objem: 200 ml

Luxusní sprchové máslo pro milovníky tradiční lázně přináší sváteční prožitek. Je to něžný dotek a pohlazení. Jako prádlo sušené na slunci a provoněné květinovou loukou, s pudrovým a mandlovým tónem. Disponuje hebkou jemností a příjemně relaxačním účinkem.

Udělejte si dokonalý den!

Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.


Způsob použití

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku dvěma prsty, nebo větší třemi až čtyřmi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.


Hodnocení zákazníků

 1. S

  Lahoda pro tělo, s překrásnou, čistou, lázeňskou vůní.
  Miluji Vaše sprchová másla. Je to úplně jiný požitek s nimi.
  Myslela jsem, že budou rychle mizet a jsem překvapená, že tomu tak není 👌🏻😇

  Hodnocení 5 z 5

  Sabina Švédíková (ověřený vlastník)

 2. P

  Příjemné a voňavé.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína K. (ověřený vlastník)

 3. A

  Příjemná jemná vůně, již třetí do sady (jasmín a zelený čaj), ráda střídám podle nálady, používám na tělo i vlasy, velká spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea V. (ověřený vlastník)

 4. D

  Voní skvěle

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 5. R

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 6. B

  Jiné přípravky na očistu těla již pár let nepoužívám. Koupím víc druhů a podle nálady vyberu. Při mytí zažívám uvolnění a cítím jak pozitivní vliv má máslo na mou kůži i mysl.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 7. K

  Sprchové máslo nádherně voní a doslova připomíná lázně s luxusními koupelemi. Pokožku zanechává hezky hydratovanou a příjemná jemná vůně přetrvává v průběhu dne. Naprostá spokojenost a těším se až vyzkouším další másla.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára

 8. B

  Velice spokojená

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 9. I

  Sprchové máslo Romantická lázeň zkusíte jen jednou a už nepřestanete! Z jeho jemné, nádherné vůně je cítit, že je vyráběné s láskou.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Složení

Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); přírodní vonná kompozice rostlinných silic.

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků.

Dlouho jsme sbírali zkušenosti z balneo provozu, abychom dokázali spojit pozitivní účinky sprchové lázně s co nejkrásnějším a nejhodnotnějším prožitkem vůní. To vše bez pomoci syntetických ovoňovadel. A tak vám představujeme přírodní sprchové máslo s jadranskou solí a mandlovým olejem, vyznačující se působivou vůní, která rozehraje vaše smysly.

Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis)

Mandloň obecná (Prunus dulcis) je strom z rozsáhlého rodu Prunus, kam patří také broskvoň, třešeň nebo švestka. Plodem mandloně je peckovice se zeleným chlupatým povrchem. Uvnitř se skrývá zploštělé semeno s dírkovaným povrchem. Z mandlí je lisován mandlový olej.

Velmi jemný olej pro péči o kůži. Vyživuje, regeneruje, zvláčňuje, vyhlazuje a chrání kůži. Zklidňuje podráždění, je vhodný pro citlivou kůži, velmi dobře snášen k použití kolem očí.

Hodí se pro lokální použití na vysušená či podrážděná místa nebo podle individuálních potřeb pokaždé, když zjišťujeme, že je kůže zvířete příliš suchá či napjatá.

Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný i pro péči a ošetření kůže bezsrstých plemen.

Z magazínu

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla svých domovů. Jen někteří se na chvíli zastaví a zhluboka nadechnou. Ve vzduchu jde cítit sníh. Možná, že do dlaní chytí pár vloček. Dají si...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky