PŘI SEPARAČNÍ ÚZKOSTI

zvýhodněný set

Láska 64 + Láska 51 + Láska B51

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

od 936

Pro psy s projevy strachu a úzkosti ze samoty či odloučení od majitele nebo smečky. Optimální terapie separační úzkosti. Vhodná podpora při špatné adaptaci na změny.

  • S
  • M
  • L
Vyčistit

Popis produktu

Tento zvýhodněný set přípravků je určen pro psy s projevy stresu, strachu nebo úzkosti ze samoty či odloučení od majitele nebo smečky. Tento soubor symptomů je označován jako separační úzkost.

Kombinace přírodních přípravků v tomto setu je také velmi vhodnou podporou při zhoršené adaptaci na změny, jako je přestěhování, stavba v okolí. Anebo například náhlý odchod člena smečky nebo rodiny majitele.


PŘÍRODNÍ SYNERGIE

OSVĚDČENÁ KOMBINACE PŘI SEPARAČNÍ ÚZKOSTI VE ZVÝHODNĚNÉM SETU

1) Láska 64 Při odloučení a změnách

Aplikujte dva až čtyři týdny podle zaznamenaného prospěchu pro psa. Nebo do vymizení obtíží. Případně používejte dlouhodobě pro zmírňování projevů chronické poruchy.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.


2) Láska 51 Uklidňující zásyp

Čistě přírodní zásyp s uklidňujícím účinkem. Látky ve složení působí jako relaxanty a stabilizátory emocí. Přípravek je vhodný pro všeobecné použití při psychickém diskomfortu zvířete, při nadměrném rozrušení, neklidu a strachu. Je vhodný jako podpora terapie různých typů psychických poruch.

Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

Zásyp disponuje nádhernou bylinnou vůní a po aplikaci je ještě několik dní jemně cítit ze srsti a kůže, což je příjemné pro psa – a jistě i pro vás.


3) Bylinná směs Láska B51 Podpora psychiky a adaptace

Bylinná směs pro vnitřní užívání poskytuje šetrné působení a dlouhodobý účinek. Podporuje přirozené procesy a adaptační schopnosti. Napomáhá rozvolnění nervových procesů, uklidnění a harmonizaci psychiky. Užívání je vhodné pro zvířata v psychické tísni nebo s psychickou poruchou. Vhodná podpora při větších změnách, ztrátě nebo při jiných mimořádných událostech. Optimální pro zachráněná a osvojená zvířata.


Způsob použití

LÁSKA 64 Při odloučení a změnách

Přípravek je určen k jemnému vtírání do srsti a kůže. Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a jemně vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud nemá poruchu funkce slinivky nebo trávení tuků.

LÁSKA 51 Uklidňující zásyp

Zásyp používejte pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volte podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Zvíře vám optimálně nabídne místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když zvířata zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha.
Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Bylinná směs LÁSKA B51 Podpora psychiky a adaptace

Základní způsob použití: Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání vždy po čtyřech týdnech proveďte přestávku po dobu tří dnů.

Další způsoby použití:

Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete.

Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.Upozornění

SLOŽENÍ:

Láska 64 Při odloučení a změnách: slunečnicový olej, vitamín E; esenciální oleje: neroli (Citrus aurantinum), mimosa (Acacia decurrens), majoránka (Majorana hortensis), kadidlovník (Boswellia serrata), jasmín (Jasminum grandiflorum), santal (Santalum album) , vetiver (Vetiveria zizainoides), cedr (Cedrus atlantica).

Uklidňující zásyp Láska 51: zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.
Unikátní složení zásypu přináší prospěch pro srst a kůži. Základem zásypu je totiž směs zeleného jílu a suchého extraktu embliky lékařské (na východní polokouli nazývané amla). Tyto přírodní dary vyživují a chrání kůži a jsou pravým požehnáním proti svědění a pro podporu dohojování.

Bylinná směs Láska B51: šišák bajkalský (Scutellaria Baicalensis), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), bazalka posvátná (Ocimum tenuiflorum), smetánka lékařská (Taraxacum officinale), heřmánek lékařský (Matricaria recutita), růže stolistá (Rosa x centifolia).

LÁSKA 64: Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Přípravek není vhodný pro epileptiky.

LÁSKA 51: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

LÁSKA B51: Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Není určeno pro březí a kojící samice. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

  1. L

    Dobrý den chtěla bych pro pejsky na uklidnění pořád štěkaji tak bych chtěla cenu na uklidnění pro pejsky děkuji

    Hodnocení 5 z 5

    Lucia Balážová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další podpora při separační úzkosti

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:

Láska 64 Při odloučení a změnách: slunečnicový olej, vitamín E; esenciální oleje: Citrus aurantinum – neroli, Acacia decurrens – mimosa, Majorana hortensis – majoránka, Boswellia serrata – kadidlovník, Jasminum grandiflorum – jasmín, Santalum album – santal, Vetiveria zizainoides – vetiver, Cedrus atlantica – cedr.

Uklidňující zásyp Láska 51: zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.
Unikátní složení zásypu přináší prospěch pro srst a kůži. Základem zásypu je totiž směs zeleného jílu a suchého extraktu embliky lékařské (na východní polokouli nazývané amla). Tyto přírodní dary vyživují a chrání kůži a jsou pravým požehnáním proti svědění a pro podporu dohojování.

Bylinná směs Láska B51: šišák bajkalský, kozlík lékařský, bazalka posvátná, smetánka lékařská, heřmánek lékařský, růže stolistá.

Cedr atlas

Zklidňuje a uzemňuje při velkém stresu, je vhodný při meditaci. Pomáhá při onemocněních horních cest dýchacích, ulevuje při kloubních bolestech.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Jak řešit separační úzkost u psa

Strach zůstat sám – to je separační úzkost. Vzniká z mnoha příčin – negativní zážitky z minulosti, špatné zacházení, nízké sebevědomí, změny v rodině (rozchod, návrat do práce/školy po Vánocích...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Zase sám doma po prázdninách!

Zdá se, že váš pes to po prázdninách tak nějak nezvládá? Že je pro něj docela velký problém zůstat o samotě? Trápí se doma, štěká, naříká, vyje, a když se...
Přečtěte si více