LÁSKA 120 Pro podporu adaptace, socializace a psychiky

Podpůrná inhalace Pro kočky a fretky

Hodnoceno 3.97 z 5 na základě 31 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 31)

od 385

 • 2 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek pro kočky a fretky pro podporu psychiky, adaptačních procesů a pro regulaci stresu. Je určen k aplikaci inhalací (vdechováním).

Přípravek je vhodný pro kočky a fretky s poruchou adaptace a socializace, bázlivostí, strachem, uzavřením, úzkostí, agresivitou, a to i strachovou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou.

Je vhodný také pro zvířata s chronickou posttraumatickou poruchou nebo při akutním traumatu.

Inhalační cesta je pro kočky zcela bezpečná a vhodná i pro kolektiv zvířat. Směs lze využít i pro přímou inhalaci z lahvičky při práci se zvířetem.

Doporučujeme zpočátku používat hadříkovou metodu. Účinnou látku kápnete na kousek látky nebo hadříku nebo o ně otřete víčko z ulpělou účinnou látku. Pak hadřík poskytněte kočičce, položte jej zhruba půl metru až metr od ní. Sama si pak určí, jak daleko od účinné látky pobývat nebo jestli si ji chce případně otírat o srst. Až skončí saturace účinnou látkou, kočka se sama od hadříku vzdálí.


Nezapomeňte, že drtivá většina psychických problémů koček má svůj původ v sociální oblasti. Mnoho lidí neumí nebo nechce pochopit skutečné potřeby kočky, nechce rozumět jejich vyjadřování a signálům nespokojenosti.

Špatný psychický stav kočky je nejčastější příčinou následných zdravotních problémů a poruch.


Způsob použití

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 15 min., 1× až 2× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo (platí pro 10 ml balení, lahvičku s 2 ml obsahu nelze k tomuto použít).

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Aplikace olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat  nebo se může začít o lahvičku otírat. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi porozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo dobrovolnému otírání, které zvíře provádí samo.


DALŠÍ DOPORUČENÍ:
KOČIČÍ ZAHRÁDKA PRO SAMOLÉČBU

Kočky mají funkční jeden orgán, který my, lidé, máme zakrnělý a nedokážeme jej využívat. Je to vomeronasální orgán, uložený u kořene čenichu, a zvířata s jeho pomocí pudově vyhodnocují přírodní látky a jejich aktuální prospěšnost pro organismus. Dokáží se tak samy léčit, když jim k tomu poskytneme možnost.

Tato „kočičí bylinná zahrádka“ je pomůcka k přirozenému výběru té nejvhodnější léčebné přírodní látky. Pomůže kočce vyjádřit své přirozené potřeby a najít tu nejvhodnější pomoc při řešení problému tělesného či psychického. 

Jestli máte zájem o další informace a návod k provedení testu samovýběru a dobrovolného příjmu, napište na email poradna@dokonalalaska.cz nebo při provádění objednávky napište v košíku do prostoru pro poznámku: Chci návod na Kočičí zahrádku.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje a extrakty: Valeriana jatamansi (kozlík nepálský), Lavandula angustifolia (levandule úzkolistá), Salvia sclarea (šalvěj muškátová), Viola odorata (violka vonná), Vetiveria zizainoides (vetiver), Canarium luzonicum (elemi).

Veterinární přípravek určený pro kočky a fretky k inhalaci. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Používání přípravku v případě onemocnění srdce, jater nebo ledvin konzultujte v poradně Dokonalé Lásky (tel.: +420 731 381 380, e-mail: poradna@dokonalalaska.cz.)

Doba použitelnosti: 2 rok od data výroby.


Svět vaší kočky - dvě hodiny informací a rad

Pojďme spolu prozkoumat složitý svět koček, pojďme probrat jejich zdraví, psychiku, vztahy i o složité momenty kočičího života. Máme na to dvě hodiny - nabité zajímavostmi i praktickými radami. Videoseminář Svět vaší kočky pro vás může být dost přínosný a inspirativní!


31 recenzí LÁSKA 120 Pro podporu adaptace, socializace a psychiky – Pro kočky a fretky

 1. L

  Celkové zklidnění kočičky,doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 2. M

  Kočička se po inhalaci kapek trošku zklidnila, je mazlivější

  Hodnocení 5 z 5

  Martina D. (ověřený vlastník)

 3. N

  Kočičák po přestěhováni reagovala na svůj odraz v prosklených dveřích. Sycela, prskala. Po cca 14dnech užívání působí klidněji.

  Hodnocení 4 z 5

  Naďa (ověřený vlastník)

 4. ve fázi testování, video můžeme poslat dodatečně 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Zapletalová (ověřený vlastník)

 5. K

  Do Silvestrovské půlnoci super. Pak nepomohla ani rozsvícená světla a televize. U nás je to vždycky jako na frontě.

  Hodnocení 5 z 5

  Kamila Ž. (ověřený vlastník)

 6. T

  Bohužel jsem si při nákupu nevšimla obsahu lahvičky a když balíček přišel, byla jsem docela v šoku… 2 ml? to je strašně málo :))) poměr cena a množství tedy velké zklamání… zatím jsem ještě nezkoušela na kočičce, ale s tak malým množství těch aplikací asi moc nebude 🙂 Cenu opravdu nechápu… pak napíši ještě recenzi jak na kapičky reaguje kočička…

  Hodnocení 2 z 5

  Tereza V. (ověřený vlastník)

 7. T

  Bohužel jsem si při nákupu nevšimla obsahu lahvičky a když balíček přišel, byla jsem docela v šoku… 2 ml? to je strašně málo :))) poměr cena a množství tedy velké zklamání… zatím jsem ještě nezkoušela na kočičce, ale s tak malým množství těch aplikací asi moc nebude 🙂 Cenu opravdu nechápu… pak napíši ještě recenzi jak na kapičky reaguje kočička…

  Hodnocení 2 z 5

  Tereza (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, látka je především inhalační, takže vydrží dlouho a nutno si připomenout, že pracujeme s bylinkami a odebíráme ty nejkvalitnější silice co ve světě jsou pro 100% účinnost našich produktů. Některé silice jsou velice drahé a od toho se liší následně cena. S inhalačními látkami se pracuje dlouhodobě. Pokud si zvíře zvolí jakoukoliv látku, tak je většinou pouze počáteční příjem masivní aby si vytvořili zásoby ze kterých následně čerpají. U koček nutno dodat, že mají složitější organismus a adaptace není jen o kapkách, ale o přístupu. hezky to musí spolupracovat. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit my rádi poradíme a pomůžeme. Vaše Láska.

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 8. Z

  Nejsem schopna posoudit, zda účinkuje nebo ne … nepoznám, zda na našeho kocoura působí.

  Hodnocení 3 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 9. M

  Absolutně nefunguje

  Hodnocení 1 z 5

  Milena M. (ověřený vlastník)

 10. V

  Kapičky jdou super. Kocicaci se nám po nich zklidnili

  Hodnocení 5 z 5

  Veronika P. (ověřený vlastník)

 11. R

  Kočičce olejicek sedí .

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Dvořáková (ověřený vlastník)

 12. J

  Bohužel, nemá žádnou pozitivní odezvu

  Hodnocení 1 z 5

  Jana Stefkova (ověřený vlastník)

 13. T

  Zatim to vypada, ze kapky funguji. Mame adoptovanou kocku, ktera neni nijak socializovana. Boji se rychlych pohybu a lidi obecne. Kdyz jsme zacali kapky pouzivat, zacina byt zvedava, prozkoumava dum a sama se k nam priblizuje a pozoruje nas. Uvidime, co bude dal..

  Obrázek #1 z Tereza Kratochvilova
  Hodnocení 4 z 5

  Tereza Kratochvilova (ověřený vlastník)

 14. J

  Krásně voní- jedna z kočiček vysloveně vyhledává

  Hodnocení 5 z 5

  Jana B. (ověřený vlastník)

 15. A

  Kočkám (sphynx) to smrdí, hadříková metoda neuspěla. Dávala jsem tedy do aroma difuzeru a též bez úspěchu
  Strach měly furt a agresivní byly taky furt.

  Hodnocení 2 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 16. Kočičky jsou mnohem klidnější a lépe se navzájem tolerují.

  Hodnocení 5 z 5

  Gabriela (ověřený vlastník)

 17. A

  vubec nic to nedela s nasi kockou, a celkem bych rekla ze se ji nelibi vune, protoze jakmile to otevreme a pouzijeme treba na hadrik jak se doporucuje na obalu, tak po nekolika vterinach jde pryc do jine mistnosti

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, zvířata mají tendence si vytvářet averze vůči věcem. Třeba u čištění zoubku nedoporučujeme používat kartáček, ale prst. V tomto případě bych doporučila nakapat třeba na místo, kde spí a at to inhaluje a neukazovat vůbec lahvičku. Pokud to nevyjde prosím neváhejte se obrátit na me kristyna@dokonalalaska.cz. Pokusím se Vám pomoct, jak to bude možné jen.
   Krásný den přeji

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 18. P

  Zatím “bojujeme”, malé kočičce kapičky voní, starší kočička před nimi utíká

  Hodnocení 4 z 5

  Pavla Bujoková (ověřený vlastník)

 19. A

  Přípravek příjemně voní, ale hlavně nám lidem. Jednomu z kocourů asi vadí, když si napřímo čichne, hned odchází. Nechávám pár kapek na látce poblíž nich, když spí. Praktikujeme takto asi tři týdny a musím říct, že rvačky se utlumily. Dříve byly na denním pořádku, teď se proženou třeba dvakrát do týdne a nezbyde po nich hrst vytrhaných chlupů.

  Hodnocení 4 z 5

  Anna R. (ověřený vlastník)

 20. K

  Kočka to nechce čichat, ale její chování se zlepšilo. Nevím, zda to je díky přípravku nebo ne – to nedovedu objektivně posoudit.

  Hodnocení 4 z 5

  Karolína Absolonová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o kočky

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje a extrakty: Valeriana jatamansi (kozlík nepálský), Lavandula angustifolia (levandule úzkolistá), Salvia sclarea (šalvěj muškátová), Viola odorata (violka vonná), Vetiveria zizainoides (vetiver), Canarium luzonicum (elemi).

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Kanárník luzonský/elemi

Blahodárně působí při hojení ran, stimuluje a posiluje krevní oběh. Pomáhá při kašli a zahlenění. Zároveň ulevuje při vyčerpání a nadměrnému stresu.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Psí tlapky a čenich

Přírodní balzám působí ochranně i protizánětlivě. Díky složení nijak neuškodí, když pes nebo kočka tlapky olizují i po namazání. Složení esenciálních olejů působí lehce desinfekčně, podporuje hojení a chrání pokožku...
Přečtěte si více

Dary čisté přírody pro péči o kočičí zdraví – tělesné i psychické

Většina zvířat má díky orgánové a pudové výbavě schopnost vyhledat, analyzovat a následně využít přírodní léčebné látky, které jim pomohou při aktuálním zdravotním problému anebo jako zdravotní prevence. Tuto schopnost...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky