LÁSKA 112

Podpůrný přírodní zásyp

pro kočky

Hodnoceno 4.86 z 5 na základě 22 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 22)

283

Popis produktu

Přírodní zásyp proti parazitům a plísním pro kočky, fretky, hlodavce a ježky.

Čistě přírodní dekontaminační a antifungální pudrový zásyp pro malé šelmy, hlodavce a ježky. Jeho druhotným účinkem je napomáhání snížení rizika napadení hmyzem a kožními parazity. Je vhodný jako podpora při protiplísňové léčbě. Snadná a rychlá aplikace přímo do srsti zvířete bez zvlhčení. Vhodné aplikovat při léčbě dermatologických obtíží spojených s infektem. Napomáhá zlepšení komfortu alergického zvířete (napomáhá zmírnění pocitu svědění). Kůži ani srst neznečišťuje, přebytek zásypu lze snadno odstranit pročesáním či vyfoukáním.

50 g


Způsob použití

Nanášejte zásyp v jemné vrstvě do srsti a jemně vmasírujte k pokožce. Aplikujte 1x až 2x týdně. Při celodenním pobytu venku lze aplikovat obden. V případě potřeby silnějšího účinku nechte zásyp ve větší dávce působit na pokožce delší dobu (až 20 minut) a přebytečné množství pak vyčešte. Lze aplikovat pomocí štětce. V případě použití proti plísni aplikujte na postižená místa.

Orientační dávkování (záleží na velikosti zvířete i na typu a hustotě osrstění): ježek – 1/4 čajové lžička (0,15 g), fretka – 1/2 lžičky (0,25 g), kočka – 1 zarovnaná lžička (0,5 g).

Upozornění

Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Nenahrazuje péči veterináře a jím doporučená léčiva. Chraňte před kontaktem sliznice a oči. Nepoužívejte u samic v průběhu těhotenství či kojení. Může dočasně obarvit srst zvířete. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby.


Hodnocení zákazníků

 1. S

  Mám alergickeho psa na kvasinky a další…svědění ustane krátce po aplikaci a bez koupání vydrží cca tři dny. Zarudle packy mezi prsty zmizí po druhé aplikaci (vyzkoušeno na psu kamaráda).

  Obrázek #1 z Simona Husáková
  Hodnocení 5 z 5

  Simona Husáková (ověřený vlastník)

 2. K

  Pravidelným používáním tohoto zásypu Láska 112 se konečně započal řešit problémy s podivnými na veterině neidentifikovatelnými roztoči v kožíšku mé kočky, kde nepomohly ani chemické přípravky s fipronilem ani speciální veterinární přípravek na předpis. Děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Květa (ověřený vlastník)

 3. P

  Zatím používáme krátce, ale klíště zatím kočky neměly, pokud to bude tak i dál, velká spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla S. (ověřený vlastník)

 4. A

  Hledala jsem přírodní prostředek a našla 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 5. Š

  Se zásypem jsem velmi spokojená. Hledala jsem řešení pro své tři kočky žijící venku i doma. Zkušenost s blechami již mám. Aplikuji dle potřeby – jak vidím podezřelé drbání 🙂 , kočky “zapráším” – vsypu do srsti na hřbetu a jemně vmasíruji až ke kůži, úleva pro kočky přichází téměř ihned, drbání ustává. Používám necelý půl rok a mohu jedině doporučit.

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka Kulhavá (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Zelený jíl, Azadirachta indica (nimba) - sušený extrakt, Aloe vera barbadensis – sušený extrakt, Lavandula angustifolia (levandule) - esenciální olej, Nepeta cataria (šanta) - esenciální olej.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Poradna

Přírodní péče o kočky

Zajímavé a užitečné

Dary čisté přírody pro péči o kočičí zdraví – tělesné i psychické

Většina zvířat má díky orgánové a pudové výbavě schopnost vyhledat, analyzovat a následně využít přírodní léčebné látky, které jim pomohou při aktuálním zdravotním problému anebo jako zdravotní prevence. Tuto schopnost...
Přečtěte si více

Umí se kočky samy léčit?

Je možné, že se zvířata mohou sama léčit? Ano, lze to takto říci. Zvířata, která jsou v čichovém zařízení vybavena takzvaným vomeronasálním orgánem, mají schopnost rozlišovat chemické látky přírodního původu...
Přečtěte si více