ZÁKLADNÍ PÉČE O PSA S ALERGIÍ NEBO ATOPICKÝM EKZÉMEM

ZVÝHODNĚNÝ SET

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 11 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 11)

od 626

 • M
 • L
Vyčistit

Popis produktu

Zvýhodněný set nejčastěji používaných čistě přírodních přípravků pro pravidelnou péči o psa a alergií nebo atopickou dermatitidou. Set obsahuje jemný přírodní zásyp Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení a bylinnou směs Láska B36 Při atopii a alergii.


SKVĚLÝ ZÁSYP LÁSKA 25

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

 • PŘÍPRAVEK PRVNÍ VOLBY
 • VHODNÝ PŘI SVĚDĚNÍ A KOŽNÍM DISKOMFORTU
 • ZMÍRŇUJE PROJEVY ALERGIE A SUCHÝCH EKZÉMŮ
 • PODPORUJE HOJIVÉ PROCESY
 • PRO KOMFORTIZACI KŮŽE I PSYCHIKY
 • LZE POUŽÍT I JAKO SUCHÝ ŠAMPON
 • APLIKACE ZÁSYPU JE PRO ZVÍŘATA NAPROSTO PŘIROZENÁ A POHODOVÁ „MAZLIVÁ TERAPIE“

Přípravek vhodný při alergiích a při kožním diskomfortu. Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata.


LÉČIVÉ BYLINY PŘI ALERGII A ATOPII

Pravidelné užívání bylinné směsi Láska B36 Při alergii a atopii vede ke zmírnění reakcí i projevů a je stabilní systémovou podporou.

Účinné rostlinné látky pomáhají zmírňovat projevy alergie, jako jsou otoky, svědění, kožní problémy, ztráta srsti, záněty očí a uší. Užívání směsi také napomáhá regeneraci jater, stimuluje žlučník a podporuje pročišťování krve. Příznivě působí na dýchání a obnovuje sliznice dýchacích cest a napomáhá správné činnosti imunitního systému. 

Používáte jednoduše! Bylinnou směs ve stanovené dávce přidáváte přímo do potravy.
Dávku předtím můžete provlhčit.


ÚLEVNÝ ÚČINEK A PÉČE SE ZÁSYPEM LÁSKA 25 SPOLEČNĚ S ŠETRNOU VNITŘNÍ PODPOROU – JASNÝ DŮVOD, PROČ JE TATO KOMBINACE NEJOBLÍBENĚJŠÍ

Způsob použití

POUŽÍVÁNÍ ZÁSYPU LÁSKA 25

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

PODÁVÁNÍ BYLINNÉ SMĚSI LÁSKA B36

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy. Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou. Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.


ALERGIE U PSŮ DOPODROBNA

„U 20 až 30 % dermatologických pacientů je diagnostikována alergie.“
MVDr. Kateřina Malíková

MVDr. Kateřina Malíková a Michal Babka z Dokonalé Lásky se v rozhovoru detailně zaměřují na téma alergie a atopie u psů.

– Příčiny alergie.
– Proč je běžnější u některých plemen.
– Potravinová alergie a nejčastější alergeny.
– Možnosti a praxe veterinární medicíny.
– Co můžeme čekat na veterině.
– Dá se alergie vyléčit?
– Co dělat a jak žít se psem atopikem.

Podívejte se na video.


 

Upozornění

Láska 25: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Láska B36: Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. L

  U nás jediné, co zabírá na svědění. Bohužel ekzém to asi nezaléčí, takže se bez injekcí neobejdeme, ale proti škrábání nám to opravdu pomáhá. A navíc se přestal bát, co mu to chci zase mazat na tlamu, drží, sem tam si lízne a asi mu to i voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka K.

 2. I

  Mám bílého bulíka. Už to je diagnóza. Je alergik na roztoče 5 z 5. O potravinové alergii ani nemluvím. Loňské léto byla celou dobu a Apoquel a clorexydin koupele pacek. Měla je rudé, nateklé, hrozně citlivé a pořád si je olizovala. Už jsem začínala magořit z toho věčného napomínání at´ si je neliže. Pak se vše uklidnilo, až do letošního července. Packy opět začaly nabírat barvu rajčat. A jś si vzpomněla, že jsem omylem koupila zásyp na alergie, místo antiparazitního. No a tak jsem to zkusila. Velice pečlivě ji vklepávám pudr do meziprstí, kolem drápků i na klouby. Prostě všude, kde je to červene. Po týdnu je meziprstí růžové, bolaky u drápků zasychají. Překvapilo mě to a pevně doufám, že letošní léto zvládneme bez Apoquelu. Děkuji že jste .

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta

 3. I

  Vyborna vec. Mam skoro 12 letou civinku Bekinku, po nekolika vaznych operacich. Uz druhy rok musela brat apoquel, protoze ji porad svedilo brisko a nezjistilo se proc. Zasyp jsem chtela zkusit aspon, jestli by ji nepomohl a je rovnez skvely. Dokonce mi pripada, ze se ji trosinku zmensily srusty v jizvach na brisku. Mam doma nerozdelane plato apoquelu a nejspis ho vratim zpatky na veterinu.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta Pehalová

 4. Z

  Moje NO se lízala tak usilovně, že měla na stehně lysinu. Zaléčili jsme, ale kdykoliv jsme jí sundali límec, začala se stejně intenzivně lízat na jiném místě. Lásku 25 používáme 3 týdny. Límec jsme mohli natrvalo odložit cca po deseti dnech.

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka Firstová

 5. I

  Skvělý výrobek,konečně první léto moje fenka neměla rozdrápaný krk od svědění.Má alergii na nějaké trávy,vyzkoušela jsem vše možné,až váš přípravek jí pomohl.Krásně voní,snadná aplikace,už sama nastavuje krček ,abych jí posypala.Děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana

 6. M

  Mám bílého bulíka, kterého vždy na podzim trápilo svědění a zarudlá kůže na tlapkách. Tlapky si neustále olizoval a kousal někdy až do krve :o( Vyzkoušeli jsme mnoho přípravků a žádný z nich nám nepomohl. Zásyp je na jeho tlapky jako balzám. Zprvu mu chvíli trvalo než si na zásyp zvykl (na ten proces toho, že mu budu na tlapky něco sypat :o) ) po pár dnech se ukázalo, že to nebude takový problém. Ta rozdrbaná a rozkousaná červená místa se mu krásně hojí a zarudnutí pomalu mizí. Asi ustoupilo i svědění, protože se přestal drbat. Je to skvělý produkt a děkuji za něj!

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela

 7. M

  Máme bílého bulíka, kterého každý rok na podzim trápilo svědění a zarudnutí kůže na tlapkách.
  Neustále si tlapky olizoval a okusoval, snažili jsme se to řešit různými mastičkami a nic nepomohlo :o(
  Pak jsem narazila na váš zásyp a ten je pro jeho tlapky úplný zázrak. Zprvu Greenovi trvalo než si na zásyp zvykl.. nebyl úplně komfortní s tím, že mu něco sypu na tlapky…bulík, no : o).. ale pak se z toho stal rituál a tlapky se mu začaly pomalu zlepšovat. Jsem vděčná za takový produkt, Green je ve větší pohodě a my jsme už dlouho nemuseli říkat: Přestaň si olizovat tlapky! DĚKUJI VÁM❤

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela Hošková

 8. P

  Před použitím se naše raslí stařenka (bude nám 15) poměrně často drbala, po asi 4 denní aplikaci výrazné, opavdu výrazné zlepšení 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Pavel Hnát

 9. D

  Velmi účinné, ani né po 14 dnech se přestala naše Peggy olizovat a kousat. Má alergie snad na vše , toto je úžasná věc , doporučuji 🙏🏽

  Hodnocení 5 z 5

  Dája

 10. Š

  Naprosto zazracny pripravek, nase Boo mela s kuzi problemy uz kdyz jsme ji adoptovali z utulku. Veterinarem doporuceny olej z lososa do jidla kozisek zjemnil, ale pokozka byla nadale vysusena a Boo se stale drbala, skrabala a prilezitostne okusovala. Zeleny jil (taktez od Dokonale Lasky) ji pomohl hojit, ale prece jen je navrzeny na drobne ranky a vysusoval. Tento zasyp zmirnil jeji potize po jedine (!!!) aplikaci. Protoze je pravdepodobne krizena s lednim medvedem, s koupanim vyckavame, ale sampon pro alergicka stvoreni od DL mame a velmi se tesim, az ho pouzijeme. Dekujeme!

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka

 11. M

  Můj kavalír měl problémy s alergií, lízal packy, snažil se kousat po těle, kupovali jsme stále prášky na alergii (na 10 dní za 400,- Kč), výsledek byl minimální. Po tom, co mu vtírám nepatrně tento prostředek, je absolutně po problémech. Žádné cukání v noci ze spánku, lízání a kousání pacek …. atd. Vynikající ….

  Hodnocení 5 z 5

  Madula

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Další čistě přírodní přípravky pro psy s alergií nebo atopickou dermatitidou

Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu.

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Složení

Zásyp LÁSKA 25:
Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), konopný olej
esenciální oleje:
růžové dřevo
levandule úzkolistá
mrkev obecná (semena)
geranium
heřmánek římský

Bylinná směs LÁSKA B36
třapatka nachová / echinacea
lopuch větší
smetánka lékařská - kořen
smetánka lékařská - list
kopřiva dvoudomá
lékořice lysá
eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen
kozinec blanitý

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

jedinečné dary přírody pro léčbu i úlevu při alergiích

Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

Mrkev (Daucus carota)

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná v kultivované varietě jako kořenová zelenina. Pro získávání esenciálního oleje s významným prospěchem pro zdraví zvířat je však používána černá divoká mrkev, respektive její semena.

Olej ze semen černé mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku. 

Růžové dřevo

Aniba rosaeodora, také známá jako pau-rosa, je strom z čeledi Lauraceae. Ačkoli se někdy nesprávně označuje jako palisandr, je toto jméno zcela zavádějící. Roste v částech tropického deštného pralesa Jižní Ameriky. 

Olej z růžového dřeva normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou pleť. Výtažek z růžového dřeva vyhlazuje jizvy a vrásky u stárnoucí pleti. Lze jej použít tam, kde je kůže po nemoci a ztrátě hmotnosti ochablá.

Geranium (Pelargonium graveolens)

Esenciální olej se získává parovodní destilací celé až 1 metr vysoké byliny Pelargonium graveolens, nejkvalitnější pochází z ostrova Bourbon.

Geraniový eseniální olej má antidepresivní, uvolňující, osvěžující vlastnosti a uklidňuje při nervovém napětí. Odpuzuje obtížný hmyz. Pomáhá hojit rány, popáleniny nebo vředy, zabraňuje tvorbě jizev. Geranium je vhodné pro všechny typy kůže jako tonikum, čistí, osvěžuje a reguluje produkci kožního mazu, čímž příznivě působí jak na mastnou, tak na vysušenou kůži a srst.

Má jemně stahující vlastnosti, díky kterým pomáhá zpevňovat svaly, tkáně, kůži, cévy a dásně. Podporuje krevní oběh těsně pod povrchem kůže a ozdravuje a regeneruje buňky.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Heřmánek římský – rmenec

Hvězdnicovitá rostlina s léčivými účinky. Hlavní obsahovou látkou květních úborů je světle modrá silice, svým složením podobná silici pravého heřmánku. Ta spolu s hořčinami dodává bylině charakteristické chuťové vlastnosti.

Rmenec sličný (Chamaemelum nobile, syn. Anthemis nobilis), známý též jako rmen sličný, rmen římský, nebo pod nesprávným názvem heřmánek římský, je hvězdnicovitá rostlina s léčivými účinky. Hlavní obsahovou látkou květních úborů je světle modrá silice, svým složením podobná silici pravého heřmánku. Ta spolu s hořčinami dodává bylině charakteristické chuťové vlastnosti.

Původně byly užívány květy rmence sličného k léčení různých nemocí včetně žloutenky a nemocí jater, ale také proti migréně, jak se dočítáme ve středověkém herbáři R. Banckese. Ve stejné době doporučuje francouzský spis o vedení domácnosti, známý pod názvem “Le menagier de Paris” (Hospodář z Paříže), připravovat z květů rmenu sličného vařených spolu s pomerančovou kůrou vodu k omývání rukou při hostinách. Čaj z něj je starobylým tonikem příjemně chutnajícím a podporujícím trávení. Dále se přidává do likérů. Celé natě se v Anglii používá k přípravě bylinného piva. V kosmetice se používá při výrobě šamponů.

Má všestranné použití na všechny druhy zánětů (oční, ušní, krční, zažívací), je analgetický a hojivý, používá se na ekzémy a dermatitidy, vhodný při nespavosti, migréně, závratích, uvolňuje nervozitu a podráždění.

Poradna

Alergie u psa

Více z Dokonalé Lásky