Láska B105 Kočičí zahrádka pro samoléčbu

Soubor bylin pro výběr a dobrovolný příjem

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

397

Tato „kočičí bylinná zahrádka“ pomůže kočce vyjádřit své přirozené potřeby a najít tu nejvhodnější pomoc při řešení problému tělesného či psychického.

Popis produktu

Kočky mají funkční vomeronasální orgán, s jehož pomocí pudově vyhodnocují přírodní látky a jejich aktuální prospěšnost pro organismus. Dokáží se tak samy léčit, když jim k tomu poskytneme možnost. Tato „kočičí bylinná zahrádka“ pomůže kočce vyjádřit své přirozené potřeby a najít tu nejvhodnější pomoc při řešení problému tělesného či psychického.


Způsob použití

Na každou bylinu použijte samostatnou misku nebo nějaký tác (aby se v něm případně mohla kočka i vytírat). Všechny misky předložte zvířeti NAJEDNOU, v jeden moment.

Kočka po analýze očicháním sama zvolí, jaké byliny (i jakým způsobem a v jaké míře) bude používat. Může zvolit i vnitřní příjem (lízání, žvýkání), ale nejčastěji kočky dávají přednost zevní aplikaci vtíráním do kožichu a srsti, kdy se válí v bylinách nebo se o ně otírají částmi těla.

Také dost často provozují inhalační aplikaci, při níž po různě dlouhou dobu sedí s přivřenýma očima nad bylinami.

Může se stát, že kočka nebude mít aktuálně o byliny zájem a nezvolí žádný ze způsobů příjmu do organismu. V takovém případě není možné byliny kočce jakkoliv nutit nebo je podávat bez vědomí a svolení zvířete.

Nabídku k dobrovolnému příjmu můžete zkusit opětovně.

Po provedení výběru

Vybrané byliny pořiďte ve větším množství a předkládejte kočce k dobrovolnému příjmu. Jak často? Tak, jak kočka jeví zájem. Když vidíte značné uspokojení a prospěch, předkládejte byliny každodenně. Tak dlouho, dokud kočka projevuje o byliny zájem.

Až nebude dotaci účinnými látkami potřebovat, tak to lehce poznáte – kočka nejeví o byliny zájem.

Upozornění

Spotřebujte do 18 měsíců od data výroby. Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu, chraňte před mrazem. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Láska B105 Kočičí zahrádka pro samoléčbu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

Soubor sušených bylin pro pudovou analýzu a dobrovolný příjem:

levandule úzkolistá
kozlík lékařský
heřmánek lékařský
máta peprná
šišák bajkalský
měsíček lékařský
chaluha bublinatá
prha arnika.

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Máta peprná

Blahodárně působí na trávicí ústrojí, proti nadýmaní, při zánětech horních cest dýchacích. Ulevuje od svědění.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Dary čisté přírody pro péči o kočičí zdraví – tělesné i psychické

Většina zvířat má díky orgánové a pudové výbavě schopnost vyhledat, analyzovat a následně využít přírodní léčebné látky, které jim pomohou při aktuálním zdravotním problému anebo jako zdravotní prevence. Tuto schopnost...
Přečtěte si více

Umí se kočky samy léčit?

Je možné, že se zvířata mohou sama léčit? Ano, lze to takto říci. Zvířata, která jsou v čichovém zařízení vybavena takzvaným vomeronasálním orgánem, mají schopnost rozlišovat chemické látky přírodního původu...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky