LÁSKA 55 Při strachu a úzkosti

Podpůrná inhalace

Hodnoceno 4.50 z 5 na základě 12 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 14)

559

Popis produktu

Přípravek je určen k aplikaci inhalací. Napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech. Je vhodný jako podpora při poruše vyhodnocování vnějších podnětů, která způsobuje strachové reakce.

Používáním přípravku podpoříte správnou tvorbu uklidňující GABA (kyseliny gama-aminomáselné) a také schopnost adaptace v kritických situacích. Přípravek používejte po dobu 2 až 5 týdnů podle vysledovaného vývoje a prospěchu pro zvíře. U psů s chronickou poruchou používejte dlouhodobě podle potřeby a stavu psa.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.

Tento inhalační přípravek je vhodný podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání do kůže a srsti Láska 56 Při strachu a úzkosti.

Kdy je vhodné zvolit inhalační přípravek?
 • Když na psa není možné sahat
 • Při používání pro více psů
 • Pro přímé a rychlé působení na mozek a psychiku
 • Jako další podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání
 • Pro společné sdílení s člověkem

Způsob použití

Používejte do zlepšení a zmírnění projevů psychického diskomfortu. U psů s chronickou poruchou používejte dlouhodobě podle potřeby a stavu psa.

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 20 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk zvířete a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat  nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi porozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která zvíře nabízí.

Upozornění

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí a kojící samice. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. T

  Je to skvělé! Sehnala jsem super inhulizér, který se vypne po hodině a vypouští olejíček vždy po třech minutách na 15 vteřin. Po pár dnech jsme hned viděli progres. Přestala se bát každého “prdu”, bojí se teda teď toho inhulizéru, protože jemně vibruje. Ale neklepe se, jen u něj nechce být, tak jde na druhou stranu místnosti. Ale přestala se bát bezdůvodně a dokonce nám přijde, že po dvou letech se přestala klepat v autě.
  Zapínáme vždy když odcházíme z bytu, není to sice každý den, ale i tak to pomáhá. navíc jsem překvapena, jak olejíček neubývá. Takže fakt spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza (ověřený vlastník)

 2. E

  Nic to s naším psem neudělalo. Hrůzou z bouřky šílí dál a demoluje byt.

  Hodnocení 1 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 3. P

  Částečně pomohlo fenky zklidnit, v difuzéru vypouštěno 14 dní, na samotný Silvestr nedostačující, ale to ani léky od veterináře na zklidnění. Jako lehká berlička funguje.

  Hodnocení 3 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 4. S

  Jsme velmi spokojení, protože difuzér je tichý a není nutné do toho kapat moc kapek. Používáme zatím dvakrát přes den, jednou ráno a jednou večer, vždy na dvě hodiny. Je to čtrnáct dní a Agneška mi přijde mnohem mnohem klidnější a tak nějak vyrovnanější. A přitom není nějak ospalá nebo unavená jak jsem se předtím trochu bála. Pěkné je, že se to líbí i Abbynce, která nijak psychiku nepotřebuje srovnávat. A asi i já jsem tak nějak klidnější:)

  Saša Halferková

 5. K

  Krásný večer,
  jsem nejen doporučeným terapeutem Dornovy metody pro zvířata, ale hlavně spokojeným zákazníkem právě Vaší Dokonalé lásky. Musím říci, že difuzér, esenciální oleje pro harmonizaci a relaxaci a hlavně terapeutický rozmarýnový olej již neodmyslitelně patří k mé práci a životnímu poslání – Dornově metodě. Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat, za ochotu a snahu nejen nám terapeutům usnadnit práci se zvířátky, ale i jejich majitelům, protože zrovna naši chlupatí přátelé si zaslouží tu nejlepší péči.

  Kristýna Zachová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A ÚLEVA PŘI PSYCHICKÉM PROBLÉMU

Pro zmírnění projevů strachu a úzkosti u psů a větších savců

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
esenciální oleje:
majoránka zahradní
levandule úzkolistá
šalvěj muškátová
kozlík lékařský

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky