LÁSKA 10

Dokonalá voda

Biocidní roztok e-dison

Hodnoceno 4.82 z 5 na základě 38 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 38)

od 199

 • 50 ml
 • 100 ml
 • 200 ml
 • 500 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek pro dezinfekci pitné vody pro lidi a zvířata.Typ biocidního přípravku 5 – Pitná voda.

Redukce bakterií

PSINCOVÝ (INFEKČNÍ) KAŠEL

Není to zázrak! Je to dar moderní vědy s láskou k přírodě. V mnohém umí nahradit antibiotika a nešetrné dezinficienty. Navíc likviduje nejen bakterie, ale i viry.

Biocidní roztok LÁSKA 10 Dokonalá Voda redukuje gram negativní i gram pozitivní bakterie. Přidávejte jej do misky s pitnou vodou podle uvedeného dávkování a koncentrace. Při infekčním kašli používejte od prvního zakašlání. Zvláště, jsou-li v domácnosti další zvířata.


Způsob použití

Kapalný prostředek pro desinfekci pitné vody. Používejte ředění 8 ml (1 víčko) prostředku na 1 l pitné vody pro běžnou péči. V intenzivním režimu lze použít až 32 ml (4 víčka) prostředku na 1 l pitné vody. Doba podávání v obou případech ředění by neměla přesáhnout dobu 7–10 dní v kuse. Roztok redukuje mikroflóru, doporučujeme následné podávání probiotik. Nepoužívejte misku z kovu.

Upozornění

Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící feny, pro zvířata s onemocněním srdce, ledvin a jater. Pokud zvíře již užívá antibiotický přípravek, konzultujte správné použití biocidního roztoku se svým veterinárním lékařem nebo v poradně Dokonalé Lásky na tel.: +420 603 421 744 , poradna@dokonalalaska.cz.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu při teplotě od +5 °C do +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Trvanlivost prostředku je 6 měsíců od data výroby při doporučených podmínkách skladování.

Nakládání s odpady: Malé množství rozřeďte vodou na podlimitní koncentraci. Větší množství předejte k likvidaci oprávněné organizaci. Prázdný obal likvidujte v rámci tříděného odpadu. Pokyny pro první pomoc: Objeví-li se zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. Vdechování: Zajistěte přísun čerstvého vzduchu. Kontakt s očima: Vyjměte kontaktní čočky, oči vypláchněte pitnou vodou. Požití: Vypijte 2–5 dl chladné vody.

Doba použitelnosti: 6 měsíců od data výroby. Po otevření spotřebujte do 40 dnů.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Ráno jsme použili poprvé, tak uvidíme za pár dní.

  Hodnocení 3 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 2. M

  Dokonalou vodu používáme 14 dnů a zdá se že výsledek použivání je na našem pejskovi znát. Zoubky má z větší části čisté. Více zjistíme po delší době užívání, se zbožím jsme spokojení, rozhodně doporučujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Š. (ověřený vlastník)

 3. M

  Velká spokojenost a hlavně vím, že pejskovi voda s tímto přípravkem chutná a dokonce dává přednost před obyčejnou vodou na pití. Naše paní doktorka pejska pochválila, že má zoubky v pořádku. I z dechu není tolik cítit zápach. Vřele doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Šimůnková (ověřený vlastník)

 4. M

  Použili jsme jak pro psa na psincový kašel, tak i pro papouška, který měl trávicí potíže. V obou případech došlo k rychlému uzdravení. Doporučuji!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta Menčíková

 5. D

  Zatím užíváme krátce, ale dech je příjemnější a zoubky bělejší. Myslím,že po delším užívání budou úplně bílé a dech svěží. Děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 6. M

  Bezvadné kapky.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela Pazderova (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí zuby

Pro podpůrnou péči o zuby a dásně, působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní.

Jednoduchá péče o psí zuby

Složení

Aktivní chlor generovaný z chloridu sodného (soli) elektrolýzou 300mg/l

Složení: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %, aktivní chlor 0,03 %

Elektrochemicky aktivovaná voda

Aktívní chlor

Fenolový koeficient chlornanu sodného se pohybuje od 42 do 300 v závislosti na konkrétním mikroorganismu. Koncentrace vodíkových iontů v roztoku má na hodnotu fenolového koeficientu malý nebo žádný vliv.

Slabý roztok 1% chlornanu v teplé vodě se používá k sanitaci hladkých povrchů před výrobou piva nebo vína. Povrchy je potřeba opláchnout, aby se nápoje nedostaly nežádoucí pachutě; tyto chlorované vedlejší produkty sanitace jsou navíc škodlivé.

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Z magazínu

Pro zdravé zuby a dásně

Zápach z úst a související zánět dásní zkracuje pejskům život Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí zápach který přetrvává, může být příznakem zdravotních problémů. Pokud váš pes či kočka páchne (a není to zrovna z toho důvodu,...
Přečtěte si více

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že psi žijí s člověkem pěkných pár tisíc let a jejich životní styl i anatomie se dost liší od jejich divokých předchůdců. A skladba psí potravy...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky