Oči a zrak

zvýhodněný set /

Láska 05 + Láska B35

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

od 643

Osvědčená kombinace čistě přírodních přípravků pro péči o oči a zrak psa. Zevně i vnitřní podporou. Pro prevenci i podporu při specifických stavech – zhoršování zraku, počínající šedý zákal, skvrny na rohovce, časté výtoky a záněty.

  • S
  • M
Vyčistit

Popis produktu

Jedná se o kombinaci dvou osvědčených čistě přírodních přípravků. Láska 05 Péče o oči a bylinné směsi Láska B35 Podpora pro oči a zrak.

Péče o oči a zrak – zevně i vnitřní podporou.

Přípravek Láska 05 je směs rostlinných hydrolátů (květových vod) pro jemnou péči o oči a oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

Když pes chce přípravek užívat vnitřně, například olizováním z dlaní, tak mu v tom nebraňte. Pes pudově ví, proč to dělá a může to být významná podpora. V dávce nemusíte psa nijak omezovat.

Láska B35 je bylinná směs k vnitřnímu užívání pro dlouhodobé šetrné působení.
Poskytuje jemný protizánětlivý účinek a podporuje hojivé a regenerační procesy.
Je vhodnou podporou při počínajících problémech se zrakem. 

Pravidelné používání bylinné směsi Láska B35 napomáhá normálnímu cévnímu provozu a zásobování očních buněk živinami. Účinné látky bylinných složek zpomalují stárnutí očních buněk a pomáhají tak předcházet onemocněním spojeným s věkem, jako je například makulární degenerace. Je to skvělá prevence šerosleposti a poškození očí při diabetické retinopatii.  

Takže tento zvýhodněný set ocení 

  • stárnoucí nebo starý pes
  • pes s cukrovkou
  • pes s počínajícím zhoršováním zraku
  • pes s dispozicemi k výtokům, zánětům
  • pes s počínajícím šedým zákalem
  • pes se skvrnami na rohovce

Ale je samozřejmě optimální péčí a podporou i pro prevenci u zdravých psů. 


Způsob použití

Láska 05 Péče o oči:

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku. Přípravek lze aplikovat i přímo na ošetřovaná místa. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Láska B35 Podpora pro oči a zrak:

Přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy. Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.


Upozornění

Láska 05: Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem.

Láska B35: Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Není určeno pro březí a kojící samice. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

Láska 05: Matricaria recutita hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol.
Láska B35: brusnice borůvka, pupečník asijský / gotukola, vlaštovičník větší, heřmánek lékařský, chrpa polní, světlík lékařský, jinan dvoulaločný / ginkgo

Světlík lékařský
je oční léčivka. Pomáhá při alergických reakcích, zánětech spojivek, víček, světloplachosti. Oči zároveň celkově posiluje, je výbornou prevencí, ale i doplňkovou léčbou všech očních chorob.

Chrpa
je přírodní lék na zklidnění unavených a podrážděných očí i při zánětu spojivek. Zvířata ji v přírodě vyhledávají při počínajícím i pokročilém šedém zákalu.

Brusnice borůvka
obsahuje významné množství látek, které zpomalují stárnutí očních buněk a pomáhají tak předcházet onemocněním spojeným s věkem, jako je například makulární degenerace. Je to skvělá prevence šerosleposti a poškození očí při diabetické retinopatii.

Pupečník (gotukola)
podporuje výživu oční sítnice. Zlepšuje zrak, tonizuje psychiku, zpomaluje stárnutí mozku a kognitivní dysfunkce.

Heřmánek lékařský
disponuje především protizánětlivým účinkem. Také zklidňuje podrážděné oči a podporuje hojení. Je užitečný jako antialergikum.

Jinan dvoulaločný (ginkgo)
podporuje periferní krevní oběh a vyživuje sítnici oka.

Vlaštovičník
pročišťuje krev a játra, posiluje látkovou výměnu, je používán i při onemocněních žlučníku a ledvin. Velmi prospěšný je při šedém zákalu a skvrnách na rohovce.

Heřmánek pravý

Pomáhá při rýme, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Chrpa polní

Má protizánětlivý i močopudný účinek, posiluje, povzbuzuje. Je výborná na léčbu očních nemocí. Podporuje trávení a rekonvalescenci.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky