LÁSKA B35 PODPORA PRO OČI A ZRAK

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

od 405

Moudrá síla přírody pro pomoc očím a zraku v podobě směsi léčivých bylin s unikátním prospěchem pro zvířecí organismus.

  • 100 g
  • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání pro dlouhodobé působení.
Poskytuje jemný protizánětlivý účinek a podporuje hojivé a regenerační procesy.
Je vhodnou podporou při počínajících problémech se zrakem.
Napomáhá normálnímu cévnímu provozu a zásobování očních buněk živinami.

Moudrá síla přírody pro pomoc očím a zraku

Světlík lékařský je oční léčivka. Pomáhá při alergických reakcích, zánětech spojivek, víček, světloplachosti. Oči zároveň celkově posiluje, je výbornou prevencí, ale i doplňkovou léčbou všech očních chorob.

Chrpa je přírodní lék na zklidnění unavených a podrážděných očí i při zánětu spojivek. Zvířata ji v přírodě vyhledávají při počínajícím i pokročilém šedém zákalu. 

Brusnice borůvka obsahuje významné množství látek, které zpomalují stárnutí očních buněk a pomáhají tak předcházet onemocněním spojeným s věkem, jako je například makulární degenerace. Je to skvělá prevence šerosleposti a poškození očí při diabetické retinopatii.

Pupečník (gotukola) podporuje výživu oční sítnice. Zlepšuje zrak, tonizuje psychiku, zpomaluje stárnutí mozku a kognitivní dysfunkce.

Heřmánek lékařský disponuje především protizánětlivým účinkem. Také zklidňuje podrážděné oči a podporuje hojení. Je užitečný jako antialergikum. 

Jinan dvoulaločný (ginkgo) podporuje periferní krevní oběh a vyživuje sítnici oka.

Vlaštovičník pročišťuje krev a játra, posiluje látkovou výměnu, je používán i při onemocněních žlučníku a ledvin. Velmi prospěšný je při šedém zákalu a skvrnách na rohovce. 


Způsob použití

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Brusnice borůvka – list (Vaccinium myrtillus), pupečník asijský/gotukola – list (Centella asiatica), vlaštovičník větší – list a nať (Tussilago farfara), heřmánek lékařský – květ (Matricaria chamomilla), chrpa polní – květ (Achillea millefolium), světlík lékařský – nať (Hypericum perforatum), jinan dvoulaločný/ginkgo – list (Ginkgo biloba).

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.


Péče o oči a zrak - zevně i zevnitř

Osvědčená kombinace čistě přírodních přípravků pro péči o oči a zrak. Zevně i vnitřní podporou. Pro prevenci i podporu při specifických stavech – zhoršování zraku, počínající šedý zákal, skvrny na rohovce, časté výtoky a záněty. Jedná se o zvýhodněný set dvou čistě přírodních přípravků. Láska 05 Péče o oči a bylinné směsi Láska B35 Podpora pro oči a zrak.


2 recenze LÁSKA B35 PODPORA PRO OČI A ZRAK

  1. J

    Výrobky zatím zkoušíme

    Hodnocení 5 z 5

    Jana C. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Související přírodní přípravky

Dary přírody

SLOŽENÍ:
brusnice borůvka - list
pupečník asijský/gotukola - list
vlaštovičník větší - list a nať
heřmánek lékařský - květ
chrpa polní - květ
světlík lékařský - nať
jinan dvoulaločný/ginkgo - list

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA