TERAPEUTICKÉ OLEJE ČISTÉ PŘÍRODY

25. listopadu 2019 /

Zkuste obohatit svůj život o nové dojmy a podněty. Každý z nás si nese svá břemena, každý z nás se potýká s nějakými strašáky své osobnosti a snaží se najít své lepší, šťastnější a zdravější Já. Čisté přírodní terapeutické oleje Dokonalé Lásky jsou jako otevřená náruč přírody. Nabízí nám moudrou sílu a péči pro přirozenější práci s emocemi, psychikou i tělesným zdravím.

HODNOTY ČISTÉ PŘÍRODY

Každý z těchto terapeutických olejů je něčím výjimečný a jiný. A určitě si mezi nimi najdete ten svůj osobní – pro každodenní potěšení a rozvoj osobnosti. A pokud potřebujete pomoci s něčím jiným, podívejte na účinky ostatních olejů. Připravili jsme pro Vás srozumitelný přehled účinků.

Jedná se o kompozice účinných přírodních látek a nosných rostlinných olejů v nejvyšší kvalitě bez nějakých kompromisů. 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků. Suroviny nejsou geneticky upravovány. Bez palmového oleje.

 

JAK TERAPEUTICKÉ OLEJE NEJLÉPE POUŽÍVAT

Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

Pro dosažení specifických účinků, je vhodné aplikovat oleje do kůže v oblastech problému. Takže například v případě bolesti kloubu, budeme olej vtírat v této oblasti.

POSILNĚTE ÚČINEK!

Synergie je znásobení účinku spojením. Vytvořte si vlastní synergické směsi. Míchejte terapeutické oleje dohromady pro zdůraznění účinku. I velké rozdíly docílíte zdánlivě malými úpravami, jaký olej a kolik přidáte k jinému. Nezbývá, než začít objevovat! Pro základní orientaci jsme připravili několik doporučených kombinací. A pokud chcete poradit, kdykoliv jsme zde pro Vás.

OSOBNOST MUŽE:

3 díly DOKONALÝ MUŽ

1 díl ROZMARÝN A TYMIÁN


RELAXACE MUŽE

1 díl DOKONALÝ MUŽ

1 díl HEŘMÁNEK


SEX A MUŽ:

1 díl ROZMARÝN A TYMIÁN

1 díl OPOJENÍ

1 díl DOKONALÝ MUŽ


OSOBNOST ŽENY:

2 díly JASMÍN

1 díl OPOJENÍ


RELAXACE ŽENY:

1 díl LEVANDULE

1 díl JASMÍN


SEX A ŽENA:

2 díly OPOJENÍ

1 díl JASMÍN


ROMANTICKÁ RELAXACE:

2 díly LEVANDULE

1 díl HEŘMÁNEK

1 díl JASMÍN


RÝMA, NACHLAZENÍ, POSÍLENÍ IMUNITY:

2 díly ROZMARÝN A TYMIÁN

1 díl LEVANDULE


VIRÓZY:

1 díl HEŘMÁNEK

1 díl ROZMARÝN A TYMIÁN


ZÁNĚTY:

2 díly HEŘMÁNEK

1 díl LEVANDULE

Líbil se vám tento článek?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x