Zelený čaj s citronem

přírodní sprchové máslo

Hodnoceno 4.94 z 5 na základě 18 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 20)

273

Popis produktu

Představte si spirituální lehkost jemného zeleného čaje přirozeně protknutou osvěžující citronovou linií. Přinášíme vám jednoznačnou esenci východních zkušeností ve směsi zeleného čaje s citronem. Zelený čaj s citronem berou do sprchy ti, kteří hledají přírodní svěžest a intenzivní prožitek vůní.

Přírodní sprchové máslo s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi.

Pro váš požitek.

Jedná se o energizující směs, která příjemně povzbudí. Velmi vhodné máslo pro začátek náročného dne. Také je velmi vhodné pro sportovce před výkonem i po něm.

Udělejte si dokonalý den! Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků.

Pro dosažení terapeutických účinků, ale i originálních kompozicí vůní, jsou použity výhradně 100% přírodní rostlinné silice v terapeutické kvalitě.


Způsob použití

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku dvěma prsty, nebo větší třemi až čtyřmi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.


Lepší dohromady

Vydejte se do dalekých světů, nechte se unést svěží vůní zeleného čaje. Načerpejte energii a pusťte se do odvážných a netušených skutků. Buďte nevšední.


Hodnocení zákazníků

 1. N

  Svěží vůně pro ranní probuzeni

  Hodnocení 5 z 5

  Natálie K. (ověřený vlastník)

 2. J

  nádherně voní

  Hodnocení 5 z 5

  Jiřina (ověřený vlastník)

 3. Š

  Naprostá spokojenost, krásné jemné vůně u všech druhů, vydrží velmi dlouhou dobu, nevysusuji, tato vůně je osvěžující a čistá. Už jsem vyzkoušela skoro všechny druhy a pro sprchování už nepoužívám nic jiného. Děkuji za krásný výrobek.

  Šárka (manažer obchodu)

 4. R

  To je nádherná přirozená vůně a osvěžení. Vřele doporučuji.

  Radomila Nová (manažer obchodu)

 5. A

  Moje topka ve sprchových mýdlech.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 6. J

  Krásně se roztírá a příjemně voní po citronu

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Z. (ověřený vlastník)

 7. L

  Svěží!! Ideální pro ranní letní sprchu!!!

  Hodnocení 4 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 8. A

  Zelený čaj je u mě už standard, bez něj se neobejdeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 9. O

  Krásná vůně, velmi příjemné.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Svobodová (ověřený vlastník)

 10. B

  Jiné přípravky na očistu těla již pár let nepoužívám. Koupím víc druhů a podle nálady vyberu. Při mytí zažívám uvolnění a cítím jak pozitivní vliv má máslo na mou kůži i mysl.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 11. J

  Toto sprchové máslo miluji. Kupuji opakovaně.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka

 12. D

  Krásně voní

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 13. A

  Tohle je moje závislost 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní zelený čaj s citronem

Složení

Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), Prunus dulcis (mandlový olej); přírodní vonná kompozice rostlinných silic. Alergeny v silicích dle EU:) hexylcinnamal, linalool, d-limonene, geraniol, linalool.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Z magazínu

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla svých domovů. Jen někteří se na chvíli zastaví a zhluboka nadechnou. Ve vzduchu jde cítit sníh. Možná, že do dlaní chytí pár vloček. Dají si...
Přečtěte si více

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky