Zelený čaj s citronem

přírodní sprchové máslo

Hodnoceno 4.95 z 5 na základě 20 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 22)

293

Popis produktu

Velmi čisté luxusní sprchové a koupelové máslo s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi.
Objem: 200 ml

Představte si spirituální lehkost jemného zeleného čaje přirozeně protknutou osvěžující citronovou linií. Přinášíme vám jednoznačnou esenci východních zkušeností ve směsi zeleného čaje s citronem. Zelený čaj s citronem berou do sprchy ti, kteří hledají přírodní svěžest a intenzivní prožitek vůní.

Pro váš požitek.

Jedná se o energizující směs, která příjemně povzbudí. Velmi vhodné máslo pro začátek náročného dne. Také je velmi vhodné pro sportovce před výkonem i po něm.

Udělejte si dokonalý den! Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků.

Pro dosažení terapeutických účinků, ale i originálních kompozicí vůní, jsou použity výhradně 100% přírodní rostlinné silice v terapeutické kvalitě.


Způsob použití

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku dvěma prsty, nebo větší třemi až čtyřmi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte.


Lepší dohromady

Vydejte se do dalekých světů, nechte se unést svěží vůní zeleného čaje. Načerpejte energii a pusťte se do odvážných a netušených skutků. Buďte nevšední.


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Vypěstovaná závislost 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Kvasnicová (ověřený vlastník)

 2. K

  krásná vůně

  Hodnocení 5 z 5

  Kristýna (ověřený vlastník)

 3. A

  Tohle je moje závislost 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 4. D

  Krásně voní

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 5. J

  Toto sprchové máslo miluji. Kupuji opakovaně.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka

 6. B

  Jiné přípravky na očistu těla již pár let nepoužívám. Koupím víc druhů a podle nálady vyberu. Při mytí zažívám uvolnění a cítím jak pozitivní vliv má máslo na mou kůži i mysl.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 7. O

  Krásná vůně, velmi příjemné.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Svobodová (ověřený vlastník)

 8. A

  Zelený čaj je u mě už standard, bez něj se neobejdeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 9. L

  Svěží!! Ideální pro ranní letní sprchu!!!

  Hodnocení 4 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 10. J

  Krásně se roztírá a příjemně voní po citronu

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Z. (ověřený vlastník)

 11. A

  Moje topka ve sprchových mýdlech.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 12. R

  To je nádherná přirozená vůně a osvěžení. Vřele doporučuji.

  Radomila Nová (manažer obchodu)

 13. Š

  Naprostá spokojenost, krásné jemné vůně u všech druhů, vydrží velmi dlouhou dobu, nevysusuji, tato vůně je osvěžující a čistá. Už jsem vyzkoušela skoro všechny druhy a pro sprchování už nepoužívám nic jiného. Děkuji za krásný výrobek.

  Šárka (manažer obchodu)

 14. J

  nádherně voní

  Hodnocení 5 z 5

  Jiřina (ověřený vlastník)

 15. N

  Svěží vůně pro ranní probuzeni

  Hodnocení 5 z 5

  Natálie K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní zelený čaj s citronem

Složení

Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), Prunus dulcis (mandlový olej); přírodní vonná kompozice rostlinných silic. Alergeny v silicích dle EU:) hexylcinnamal, linalool, d-limonene, geraniol, linalool.

Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis)

Mandloň obecná (Prunus dulcis) je strom z rozsáhlého rodu Prunus, kam patří také broskvoň, třešeň nebo švestka. Plodem mandloně je peckovice se zeleným chlupatým povrchem. Uvnitř se skrývá zploštělé semeno s dírkovaným povrchem. Z mandlí je lisován mandlový olej.

Velmi jemný olej pro péči o kůži. Vyživuje, regeneruje, zvláčňuje, vyhlazuje a chrání kůži. Zklidňuje podráždění, je vhodný pro citlivou kůži, velmi dobře snášen k použití kolem očí.

Hodí se pro lokální použití na vysušená či podrážděná místa nebo podle individuálních potřeb pokaždé, když zjišťujeme, že je kůže zvířete příliš suchá či napjatá.

Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný i pro péči a ošetření kůže bezsrstých plemen.

Z magazínu

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla svých domovů. Jen někteří se na chvíli zastaví a zhluboka nadechnou. Ve vzduchu jde cítit sníh. Možná, že do dlaní chytí pár vloček. Dají si...
Přečtěte si více

Sprchová másla pro lidi (nebo spíše – pro nadšence)

Snažím se žít tak, abych neškodil a dělám druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také – komponuji z přírodních látek úžasná sprchová másla. Protože sprchování miluju. Dlouhé, horké, vášnivé anebo relax, to podle nálady a potřeby. A tyhle prožitky jsem chtěl dopřát i vám. Proto v přírodní manufaktuře...
Přečtěte si více