Dokonalý muž

Vetivert

Přírodní parfém

Hodnoceno 4.50 z 5 na základě 6 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 6)

od 137

 • 1 ml
 • 5 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Nejoblíbenější vůně pro muže (a nejen pro ně) je získávána z rostliny zvané vetiver. Úspěch této vůně vychází z tradice a obliby vetiveru na celé východní polokouli po dlouhá tisíciletí. Po celou tu dobu je vetiver oceňován pro své stimulující a přitom uklidňující účinky. Jedná se o decentní parfém pro muže, kteří se nebojí projevit citlivější část své osobnosti. Tvoří perfektní kombinaci do páru s jinými přírodními parfémy, jako například s Jasmínem a Modrým lotosem.

Vůni parfému lze nejlépe označit jako jemně sladkou, hlubokou, dřevitou, zemitou a kouřově balzámovou. Ale vaše osobnost v této vůni jistě najde i jiná přirovnání a význam. Prostoru pro fantazii a objevování poskytuje parfém Dokonalý muž – Vetivert opravdu dostatek.

Terapeutický význam parfému:
Nalezení rovnováhy a uklidnění

 • relaxant
 • uklidňuje
 • povzbuzuje skutečnou osobnost
 • snižuje stres
 • vhodný i při hyperaktivitě
 • velmi vhodný při agresivitě vyplývající ze společenské frustrace

Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Absolutně luxusní vůně, která by neměla nikomu chybět. Naprosto úchvatná vůně připomínající santalové dřevo. Dokonalá v kombinaci s dalšími vůněmi. Krásně plná, záhadně kouřová, perfektně doplní Vaši osobnost.

  Ifka (store manager)

 2. Síla parfému mě naprosto uchvátila!

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela M. (ověřený vlastník)

 3. M

  Super, dokonalá vůně, jen cena je totálně přepálená když budete chtít větší množství. Pač tuto malinkaté je takový potěr na den 😀

  Hodnocení 3 z 5

  Michal B. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kombinace pro Dokonalé muže

Složení

Santalum album, Chrysopogon zizanioides

Rostlina: Chrysopogon zizanioides. Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván z kořenové části rostliny.

Zajímavost: Vetiverový olej a tedy i parfém Dokonalý muž - Vetivert je používán v horku pro ochlazení a v zimě pro prohřátí.

Vetiver

Vousatka (Bothriochloa) je rod trav, tedy z čeledi lipnicovitých (Poaceae). Jedná se o vytrvalé byliny. Jsou trsnaté nebo výběžkaté, či s oddenky nebo poléhavé. Stébla dorůstají výšek zpravidla 15-200 cm. Čepele listů jsou zpravidla ploché, na vnější straně listu se při bázi čepele nachází jazýček. Květy jsou v kláscích, které tvoří klasy, zpravidla několik klasů, které jsou prstovitě rozprostřené, vzácně se klas znovu větví a vzniká tak lata.

Santal (Santalum album)

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici. Santal přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích. Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou. Kromě úžasné vůně, která tak skvěle vyvažuje růži a neroli a spojuje ostatní v harmonický celek, disponuje značnými antibakteriálními účinky.

Více z Dokonalé Lásky