Dokonalý muž

Vetivert

Přírodní parfém

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 12 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

od 187

 • 1 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Nejoblíbenější vůně pro muže (a nejen pro ně) je získávána z rostliny zvané vetiver. Úspěch této vůně vychází z tradice a obliby vetiveru na celé východní polokouli po dlouhá tisíciletí. Po celou tu dobu je vetiver oceňován pro své stimulující a přitom uklidňující účinky. Jedná se o decentní parfém pro muže, kteří se nebojí projevit citlivější část své osobnosti. Tvoří perfektní kombinaci do páru s jinými přírodními parfémy, jako například s Jasmínem a Modrým lotosem.

Vůni parfému lze nejlépe označit jako jemně sladkou, hlubokou, dřevitou, zemitou a kouřově balzámovou. Ale vaše osobnost v této vůni jistě najde i jiná přirovnání a význam. Prostoru pro fantazii a objevování poskytuje parfém Dokonalý muž – Vetivert opravdu dostatek.

Terapeutický význam parfému:
Nalezení rovnováhy a uklidnění

 • relaxant
 • uklidňuje
 • povzbuzuje skutečnou osobnost
 • snižuje stres
 • vhodný i při hyperaktivitě
 • velmi vhodný při agresivitě vyplývající ze společenské frustrace

Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.


Hodnocení zákazníků

 1. B

  Manzel si tuto vuni velice oblibil.

  Hodnocení 5 z 5

  Barbora S. (ověřený vlastník)

 2. L

  Koupila jsem jako dárek

  Hodnocení 4 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 3. A

  Originální a dlouho vydrží

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 4. M

  Chtěl jsem poděkovat za příjemnou pozornost ohledně vašeho osobního dárku křišťálu, který moc potěšil. Kromě všeho jsem dostal i parfém, který mě dostal… Ta vůně je opravdu opojná a dostává mě do absolutní pohody a klidu… Podle všeho to opravdu není žádná navoněná voda, toaletka, ale kvalitní produkt… Byl jsem na tréninku v horách a tam se člověk pěkně spotí… Ráno v 9:00 jsem ho nanášel na krk a po tréninku ze kterého jsem se vracel hodinu před půlnocí ta vůně šla stále cítit… A čím více se člověk potí je parfém aktivnější, hodně příjemné… Děkuji a proto jdu do 5 ml.. Souhlasím s Michalem B, který zde v recenzi uvádí něco o přemrštěné ceně, ale za dobré věci se platí a určitě to není záležitost na jeden den… Lehké nanesení, třeba pod ušní lalučky a ta opojný vůně ti nedovolí během dne ani na okamžik zapochybovat…

  Hodnocení 5 z 5

  Martin Pavlinek (ověřený vlastník)

 5. M

  Super, dokonalá vůně, jen cena je totálně přepálená když budete chtít větší množství. Pač tuto malinkaté je takový potěr na den 😀

  Hodnocení 3 z 5

  Michal B. (ověřený vlastník)

 6. Síla parfému mě naprosto uchvátila!

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela M. (ověřený vlastník)

 7. I

  Absolutně luxusní vůně, která by neměla nikomu chybět. Naprosto úchvatná vůně připomínající santalové dřevo. Dokonalá v kombinaci s dalšími vůněmi. Krásně plná, záhadně kouřová, perfektně doplní Vaši osobnost.

  Ifka (manažer obchodu)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kombinace pro Dokonalé muže

Složení

Santalum album, Chrysopogon zizanioides

Rostlina: Chrysopogon zizanioides. Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván z kořenové části rostliny.

Zajímavost: Vetiverový olej a tedy i parfém Dokonalý muž - Vetivert je používán v horku pro ochlazení a v zimě pro prohřátí.

Vetiver

Vousatka (Bothriochloa) je rod trav, tedy z čeledi lipnicovitých (Poaceae). Jedná se o vytrvalé byliny. Jsou trsnaté nebo výběžkaté, či s oddenky nebo poléhavé. Stébla dorůstají výšek zpravidla 15-200 cm. Čepele listů jsou zpravidla ploché, na vnější straně listu se při bázi čepele nachází jazýček. Květy jsou v kláscích, které tvoří klasy, zpravidla několik klasů, které jsou prstovitě rozprostřené, vzácně se klas znovu větví a vzniká tak lata.

Santalové dřevo

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici.

Santal (Santalum album) přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích.

Kromě toho, že skvěle vyvažuje a doplňuje účinky a vůni jiných vzácných olejů (jasmín, růže, neroli a jiné), také působí jako celistvý harmonizant, spojuje ostatní v jedinečný celek.

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně.

Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou.

Více z Dokonalé Lásky