Dokonalý muž

Vetivert

Přírodní parfémová kompozice

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 27 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 28)

od 187

 • 1 ml
 • 5 ml
Vyčistit

Popis produktu

Nejoblíbenější vůně pro muže (a nejen pro ně) je získávána z rostliny zvané vetiver. Úspěch této vůně vychází z tradice a obliby vetiveru na celé východní polokouli po dlouhá tisíciletí. Po celou tu dobu je vetiver oceňován pro své stimulující a přitom uklidňující účinky. Jedná se o decentní parfém pro muže, kteří se nebojí projevit citlivější část své osobnosti. Tvoří perfektní kombinaci do páru s jinými přírodními parfémy, jako například s Jasmínem nebo Bílým zázvorem Lilly.

Vůni parfému lze nejlépe označit jako jemně sladkou, hlubokou, dřevitou, zemitou a kouřově balzámovou. Ale vaše osobnost v této vůni jistě najde i jiná přirovnání a význam. Prostoru pro fantazii a objevování poskytuje parfém Dokonalý muž – Vetivert opravdu dostatek.

Terapeutický význam parfému: Nalezení rovnováhy a uklidnění
 • relaxant
 • uklidňuje
 • povzbuzuje skutečnou osobnost
 • snižuje stres
 • vhodný i při hyperaktivitě
 • velmi vhodný při agresivitě vyplývající ze společenské frustrace

Účinná látka – vetiver (Vetiveria zizanioides) – obsahuje khusimol, který působí velmi příznivě na psychiku a osobnost muže a to především ve chvílích “pánského” stresu s ataky frustrace, beznaděje či obranné agrese. Khusimol totiž reguluje hormon zvaný vasopresin, respektive jeho vazbu na receptor V1 na hypotalamu.


NEBOJTE SE KOMBINOVAT!

Čistě přírodní parfémy Dokonalé Lásky jsou jako stvořené pro kreativní představy a chuť zkusit něco nového. Nebojte se s nimi experimentovat a kombinovat je mezi sebou. Může vám to přinést zajímavé prožitky a také zcela osobitou individuální vůni.

Spojení vůní můžete provést přímo na pokožce, nejprve nanesete první parfém a poté na stejné místo aplikujete druhý.

A při dalším pokusu si pak všimněte, že když znovu spojujete stejné vůně jako minule, výsledek bývá i překvapivě jiný! V mísení vonných látek totiž velmi záleží i na tom, v jakém jsou poměru.

K prozkoumání jsou zde ostatní přírodní parfémy.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte.

Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému.

Účinné látky parfému jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

ZPŮSOB POUŽITÍ U PSA

Ano, tento parfém můžete používat i se svým pejskem, pokud to tak pes chce. Prohloubíte Váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace. A navíc organismus psa jemně zásobíte prospěšnými látkami.

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete – a pak už se věnujte vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte a mazlete.


NA JAK DLOUHO MI LAHVIČKA S PARFÉMEM VYSTAČÍ?

Záleží na tom, kolik parfému a jak často budete aplikovat. Fanatičtí milovníci tohoto parfému svoji lahvičku vypotřebují jistě dříve 🙂 Ale lze konstatovat, že při používání přiměřené dávky dvakrát za den, vydrží lahvička s obsahem 5 ml minimálně pět měsíců.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Santalum album, Chrysopogon zizanioides

Rostlina: Chrysopogon zizanioides. Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván z kořenové části rostliny.

Čistě přírodní parfém Dokonalý muž nabízíme i ve variantě balení s obsahem 1 ml parfému pro ty, kteří vůni jasmínu neznají nebo prostě chtějí zatím vyzkoušet, jestli je to ta pravá vůně. Jedná se o stejnou lahvičku jako v případě plnohodnotného parfému, ale je v ní jen 1 ml obsahu, takže lahvička na oko může působit jako skoro prázdná.

Doba použitelnosti: V podstatě neomezená. Parfém na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.


28 recenzí Dokonalý muž – Vetivert – parfém

 1. J

  Je můj oblíbený

  Hodnocení 5 z 5

  Julie (ověřený vlastník)

 2. D

  Velmi příjemná vůně.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 3. A

  Teprve včera obdarováno, tak uvidíme

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 4. Zajímavá vůně. Stále si na ni zvykám.

  Hodnocení 4 z 5

  Aleš Kačírek (ověřený vlastník)

 5. M

  Krásně voní. Za mě super. Je to dárek pro manžela tak uvidíme.

  Hodnocení 5 z 5

  Monika U. (ověřený vlastník)

 6. B

  Manzel si tuto vuni velice oblibil.

  Hodnocení 5 z 5

  Barbora S. (ověřený vlastník)

 7. c

  V Indii 50ml stálo asi 30 Kč, takže 5ml za 500 Kč LOOOOOOL fakt né

  Hodnocení 3 z 5

  chytrák

 8. L

  Koupila jsem jako dárek

  Hodnocení 4 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 9. A

  Originální a dlouho vydrží

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 10. M

  Chtěl jsem poděkovat za příjemnou pozornost ohledně vašeho osobního dárku křišťálu, který moc potěšil. Kromě všeho jsem dostal i parfém, který mě dostal… Ta vůně je opravdu opojná a dostává mě do absolutní pohody a klidu… Podle všeho to opravdu není žádná navoněná voda, toaletka, ale kvalitní produkt… Byl jsem na tréninku v horách a tam se člověk pěkně spotí… Ráno v 9:00 jsem ho nanášel na krk a po tréninku ze kterého jsem se vracel hodinu před půlnocí ta vůně šla stále cítit… A čím více se člověk potí je parfém aktivnější, hodně příjemné… Děkuji a proto jdu do 5 ml.. Souhlasím s Michalem B, který zde v recenzi uvádí něco o přemrštěné ceně, ale za dobré věci se platí a určitě to není záležitost na jeden den… Lehké nanesení, třeba pod ušní lalučky a ta opojný vůně ti nedovolí během dne ani na okamžik zapochybovat…

  Hodnocení 5 z 5

  Martin Pavlinek (ověřený vlastník)

 11. M

  Super, dokonalá vůně, jen cena je totálně přepálená když budete chtít větší množství. Pač tuto malinkaté je takový potěr na den 😀

  Hodnocení 3 z 5

  Michal B. (ověřený vlastník)

 12. Síla parfému mě naprosto uchvátila!

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela M. (ověřený vlastník)

 13. I

  Absolutně luxusní vůně, která by neměla nikomu chybět. Naprosto úchvatná vůně připomínající santalové dřevo. Dokonalá v kombinaci s dalšími vůněmi. Krásně plná, záhadně kouřová, perfektně doplní Vaši osobnost.

  Ifka

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kombinace pro Dokonalé muže

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Santalum album, Chrysopogon zizanioides

Rostlina: Chrysopogon zizanioides. Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván z kořenové části rostliny.

Zajímavost: Vetiverový olej a tedy i parfém Dokonalý muž - Vetivert je používán v horku pro ochlazení a v zimě pro prohřátí.

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

TERAPEUTICKÉ OLEJE ČISTÉ PŘÍRODY

Zkuste obohatit svůj život o nové dojmy a podněty. Každý z nás si nese svá břemena, každý z nás se potýká s nějakými strašáky své osobnosti a snaží se najít...
Přečtěte si více

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky