Andělská křídla - kolekce 100% přírodních parfémů

projekt na podporu útulku AniDef

Hodnoceno 4.95 z 5 na základě 20 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 21)

1,198

Popis produktu

Jedinečná kolekce 100% přírodních parfémů, která pomáhá!

Nejlepší způsob, jak zvládnout náročný den, je udělat si z něj čas plný zážitků a potěšení. Dopoledne potřebujeme zvládat nápory prostředí i náročné porady, odpoledne pak stíháme vše možné i nemožné, večer se chceme ponořit do řeky slastného odměňování. Andělská křídla vás po celý den chrání, posilují a inspirují pro výkon i relaxaci.

Andělská křídla pomáhají! Z každého nákupu posíláme 400 Kč přímo pejskům do útulku ANIDef!

V Českém středohoří je jedno krásné místo, kde se všem opuštěným a týraným psům a kočičkám dostává kvalitní, láskyplné a plnohodnotné péče. To místo je AniDef. Mnoho zvířat se sem dostane přímo z ulice, často jsou podvyživená, zablešená, nemocná či zraněná a potřebují znovu získat důvěru v člověka. V každém takovém zvířeti lidé v AniDef nacházejí jedinečnou osobnost, malý poklad, na který někde
čeká ta správná rodina. Andělská křídla vaším prostřednictvím pomohou AniDef dělat jejich záslužnou práci.

 


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Každý ze tří parfémů obsahuje 5ml.

Upozornění

SLOŽENÍ:
No1 – Svěží, lehká a povzbuzující vůně, s velmi jemně sladkým laděním. Vaše ranní dávka osvěžujících citrusů podmaněná absolue zeleného čaje a božským frangipani. Esence prvních ranních paprsků a dveří otevřených do citrusové zahrady. Naplní vás tolik potřebnou energií a chutí do nového dne.

No2 – Šťavnatá vůně bohatosti letního ovoce s vyzrálou rafinovaností španělské třešně. Unikátně uzemněná nevtíravými tóny dubového mechu. Smyslná vůně s afrodiaziakálními účinky vás přiměje užít si každou chvíli života a podpoří kreativní část vaší osobnosti.

No3 – Zemitě-dřevitá vůně obohacená charismatickým kořením. Je to vůně. která si nevybírá a zahalí do vášně osobnost ženy i muže. Sladké nebo trpké, realita nebo sen, ta hranice je tak křehká a vzrušující. Fantazie nezná mezí. Přírodní kompozice se na těle rozvíjí a postupně svádí vaše smysly až ke hvězdám.

Doba použitelnosti: Parfémy na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.


21 recenzí Andělská křídla – kolekce 100% přírodních parfémů

 1. L

  Nejlepší jednička

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie Čermáková (ověřený vlastník)

 2. M

  Andělská křídla – bezva nápad 👏

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 3. R

  Psala jsem dotaz na objem lahvicek, ale nedostala jsem odpověď. Zkousim tedy touto formou …

  Hodnocení 5 z 5

  Rena

 4. L

  Dokonalá kombinace vůní

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka S. (ověřený vlastník)

 5. V

  Manželka a tchyně je velmi spokojená.

  Hodnocení 5 z 5

  Vít Vykoukal (ověřený vlastník)

 6. I

  Krásné vůně s bonusem, že přispíváním na útulek. Jsem nadšená.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta (ověřený vlastník)

 7. I

  S vůněmi jsem spokojená

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana L. (ověřený vlastník)

 8. R

  Nas nejvetsi darek pod stromeckem? Andelska kridla – kolekce 100% prirodnich parfemu pro vas kreativni a stastny den od nasi milovane Dokonale lasky. Ne nahodou je nazev kolekce andelsky (kdo nas zna, tak vi), ale kdo zna Dokonalou lasku, tak tusi, ze andelsky bude i sam obsah. A navic cela jedna tretina ceny setu miri na podporu naseho utulku! Dekujeme uzasnemu tymu DL, ze pecuji svymi kouzelnymi pripravky o nase sverence a ze touto nadherne vonavou kolekci pohladili i nas. A ted mate tu moznost se nechat unest kouzelnymi vunemi i vy.

  Ramsey

 9. M

  Mám něco speciálního, něco nového, dříve nepoznaného, něco intenzivního, něco něžného. Nový přítel a přitom stará láska. Mám něco skvělého. Jsou to křídla. Fakt boží.

  Hodnocení 5 z 5

  M.K.

 10. B

  Naprosto dokonalá vůně ❤️ Už si bez ni neumím představit pracovní den 💪 nabije mě skvělou energii, uvolní mě, když potřebuji a večer se těším zas na další den 👌

  Hodnocení 5 z 5

  Barbora B.

 11. L

  Andělská křídla se pro mě stala nutností každého dne. Každá ze tří vůní je jiná, ale přesně vystihuje daný moment, a večer? Když se nakonec všechny tři vůně smísí? Naprostá dokonalost ♥ osobně ráda doporučím dál. Protože slovy nelze vyjádřit, to se musí doslova “zažít na vlastní kůži”.

  Hodnocení 5 z 5

  Lůca Schwertlingová

 12. A

  Ahoj všichni, moc moc děkujeme Dokonalé lásce za Andělská křídla, která jsou dokonalá. My všechny jsme si tu vůni zamilovaly – je dokonalá… ♥

  Hodnocení 5 z 5

  AniDef, z.s.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může se vám také hodit:

Dary přírody

SLOŽENÍ:
No1 - Svěží, lehká a povzbuzující vůně, s velmi jemně sladkým laděním. Vaše ranní dávka osvěžujících citrusů podmaněná absolue zeleného čaje a božským frangipani. Esence prvních ranních paprsků a dveří otevřených do citrusové zahrady. Naplní vás tolik potřebnou energií a chutí do nového dne.

No2 - Šťavnatá vůně bohatosti letního ovoce s vyzrálou rafinovaností španělské třešně. Unikátně uzemněná nevtíravými tóny dubového mechu. Smyslná vůně s afrodiaziakálními účinky vás přiměje užít si každou chvíli života a podpoří kreativní část vaší osobnosti.

No3 - Zemitě-dřevitá vůně obohacená charismatickým kořením. Je to vůně. která si nevybírá a zahalí do vášně osobnost ženy i muže. Sladké nebo trpké, realita nebo sen, ta hranice je tak křehká a vzrušující. Fantazie nezná mezí. Přírodní kompozice se na těle rozvíjí a postupně svádí vaše smysly až ke hvězdám.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA